Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/28/2018 09:01 PM
                     2018 PBC South Conference - 3/27/2018                     
                             Atlantic High School                              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Miller, Lauren               Boca Raton H         4-11.75      1.42m    9   
  1 Simitses, Christina          Boca Raton H         4-11.75      1.42m    9   
  3 Walter, Shelby               Spanish Rive                      1.37m    6   
  4 Johnson, Amari               Atlantic HS                       1.17m    4   
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Apuzzio, Daniel              Boca Raton H         6-02.75      1.85m   10   
  2 Cullen, Bryce                Boca Raton H         6-06.00      1.77m    8   
  3 Theodore, Fuge               Olympic Heig         6-00.00     J1.77m    6   
  4 Williams, Jahad              Atlantic HS          5-08.00     J1.77m    4   
  5 Brown, Justin                Atlantic HS                       1.62m    2   
  6 Mirnateghi, Amir             Spanish Rive                      1.57m    1   
  7 Bush, Joshua                 Atlantic HS          5-06.00      1.52m  
  8 Nobert, Nick                 Spanish Rive                      1.42m  
 -- De Cicco, Patrick            Spanish Rive         4-11.75         NH  
 
Event 3  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Horn, Julia                  Spanish Rive         5-05.75      1.98m   10   
 
Event 5  Girls Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Zook, Amelia                 Boca Raton H        17-00.75      5.22m   NWI  10   
  2 Miller, Lauren               Boca Raton H        15-11.50      5.20m   NWI   8   
  3 Allen, Kiana                 Atlantic HS         17-06.25      4.99m   NWI   6   
  4 Marcelus, Jasmine            Atlantic HS             4.75      4.65m   NWI   4   
  5 Bruney, Bianca               Olympic Heig        16-01.00      4.26m   NWI   2   
  6 Bell, Viniece                West Boca Ra        13-02.75      4.13m   NWI   1   
  7 Lockridge, Jaylah            Olympic Heig                      4.05m   NWI 
  8 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H        12-07.25      3.42m   NWI 
  9 Winston, Kayla               Boca Raton H        13-08.75      3.41m   NWI 
 
Event 6  Boys Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS         21-11.50      6.20m   NWI  10   
  2 Cullen, Bryce                Boca Raton H        19-11.00      5.96m   NWI   8   
  3 Williams, Jahad              Atlantic HS         19-00.00      5.68m   NWI   6   
  4 Scott, Brian                 Olympic Heig                      5.51m   NWI   4   
  5 Theodore, Fuge               Olympic Heig        18-09.75      5.44m   NWI   2   
  6 Baxter, Johathan             Atlantic HS         17-10.75      5.38m   NWI   1   
  7 Bush, Joshua                 Atlantic HS         17-04.75      5.37m   NWI 
  8 Larco, Marc-Anthony          Boca Raton H                      5.14m   NWI 
  9 Moorer, Jared                Spanish Rive        17-04.25      5.13m   NWI 
 10 Kutno, Jared                 Spanish Rive                      4.96m   NWI 
 11 Rodrigues, Keanu             Boca Raton H        17-04.25      4.93m   NWI 
 12 Nelkin, Yanniv               Boca Raton H        17-03.50      4.85m   NWI 
 13 Hobbs, Javen                 Spanish Rive        16-04.25      4.50m   NWI 
 
Event 7  Girls Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Allen, Kiana                 Atlantic HS         37-02.25     10.78m   NWI  10   
  2 Zook, Amelia                 Boca Raton H        36-00.75     10.60m   NWI   8   
  3 Johnson, Savannah            Spanish Rive        27-08.75      8.79m   NWI   6   
 
Event 8  Boys Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Williams, Jahad              Atlantic HS         39-09.25     12.08m   NWI  10   
  2 Larco, Marc-Anthony          Boca Raton H        39-08.00     11.94m   NWI   8   
  3 Bush, Joshua                 Atlantic HS         36-09.00     11.53m   NWI   6   
  4 Theodore, Fuge               Olympic Heig        39-10.75     11.48m   NWI   4   
  5 Brown, Ethan                 Spanish Rive        35-00.25     11.42m   NWI   2   
  6 Mirnateghi, Amir             Spanish Rive        35-10.00     11.12m   NWI   1   
  7 Proulx, Gabriel              Boca Raton H        32-03.50     10.09m   NWI 
  8 Nelkin, Yanniv               Boca Raton H        31-05.75      9.75m   NWI 
 
Event 9  Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lynn, Shae                   Spanish Rive        14-08.25     34.00m   10   
  2 Bethel, Chelsea              Spanish Rive        79-06.25     28.52m    8   
  3 Johnson, Amari               Atlantic HS         97-09.50     23.44m    6   
  4 Jacsaint, Kenisha            Olympic Heig        56-09.25     22.80m    4   
  5 Philistin, Andjerline        Atlantic HS         81-08.25     21.80m    2   
  6 Yacinthe, Nehemie            West Boca Ra        65-07.25     20.60m    1   
  7 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H           73-11     20.49m  
  8 Winston, Kayla               Boca Raton H           69-03     17.30m  
  9 Cohon, Shayna                West Boca Ra        43-04.75     17.12m  
 10 Isaacson, Amanda             West Boca Ra        30-05.50     13.50m  
 11 Pines, Madison               West Boca Ra        33-05.75     10.50m  
 
Event 10  Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelken, Yaron                Boca Raton H          130-04     40.50m   10   
  2 Gustave, Ans-Spencer         Atlantic HS         31-02.25     39.91m    8   
  3 McCants, Tyler               Atlantic HS         14-01.25     37.25m    6   
  4 Franklin, Miles              Boca Raton H          122-11     36.87m    4   
  5 Goldin, Addison              West Boca Ra          105-02     35.70m    2   
  6 Abdell, Logan                Boca Raton H           97-00     30.84m    1   
  7 Lawhon, Riley                Olympic Heig          110-11     30.58m  
  8 Jean-Charles, Jayde          Boca Raton H        96-01.50     28.47m  
  9 Magulick, Hunter             Spanish Rive        82-02.50     25.39m  
 10 Harris, Jesse                Spanish Rive                     18.12m  
 11 Paolini, Nicholas            West Boca Ra        79-05.50     17.80m  
 12 Aleja, Kyle                  West Boca Ra        57-05.25      1.99m  
 
Event 11  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bethel, Chelsea              Spanish Rive        32-06.50      9.60m   10   
  2 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H        30-05.50     J9.60m    8   
  3 Johnson, Amari               Atlantic HS         31-06.75      9.50m    6   
  4 Philistin, Andjerline        Atlantic HS         32-02.00      9.33m    4   
  5 Lynn, Shae                   Spanish Rive        31-07.50      8.90m    2   
  6 Jacsaint, Kenisha            Olympic Heig        28-07.00      8.32m    1   
  7 Louis, Celine                Atlantic HS         24-11.75      7.95m  
  8 Smith, Alicia                Boca Raton H        25-00.00      7.73m  
  9 Winston, Kayla               Boca Raton H        25-04.75      7.50m  
 10 Augustin, Abigail            Atlantic HS         23-00.50      7.48m  
 11 Yacinthe, Nehemie            West Boca Ra        22-00.75      7.26m  
 12 Isaacson, Amanda             West Boca Ra        18-00.50      5.92m  
 13 Cohon, Shayna                West Boca Ra        16-08.75      5.63m  
 14 Pines, Madison               West Boca Ra        13-02.00      4.69m  
 
Event 12  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jean-Charles, Jayde          Boca Raton H        49-01.75     13.12m   10   
  2 Wells, Derrick               Atlantic HS         43-09.75     12.84m    8   
  3 Franklin, Miles              Boca Raton H        40-11.00     12.34m    6   
  4 Bryant, Henry                Atlantic HS         41-10.00     12.26m    4   
  5 Goldin, Addison              West Boca Ra        42-06.00     11.76m    2   
  6 Lawhon, Riley                Olympic Heig        38-00.75     11.58m    1   
  7 Lubin, Lendl                 Boca Raton H        34-06.75     11.35m  
  8 Damier, Freud                Atlantic HS         33-09.50     10.56m  
  9 Abdell, Logan                Boca Raton H        34-10.25     10.45m  
 10 Paolini, Nicholas            West Boca Ra        34-02.00      9.76m  
 11 Charles, Marc                Atlantic HS         29-00.50      9.55m  
 12 Harris, Jesse                Spanish Rive        30-08.25      9.54m  
 13 Aleja, Kyle                  West Boca Ra        27-06.75      7.60m  
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boca Raton HS  'A'                               10:08.82   11:19.68   10   
     1) Desire, Likendia                2) Fernandes, Jada                
     3) Sargent, Julieth                4) Beaulieu, Pia                  
  2 Spanish River HS  'A'                            10:23.79   12:58.32    8   
     1) Brock, Emma                     2) McGuffie, Jessica              
     3) Siqueira, Victoria              4) Veltri, Amanda                 
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boca Raton HS  'A'                                8:27.20    8:51.91   10   
     1) Cortes, Luis                    2) Lyttle, Cade                   
     3) Tierney, Trace                  4) Nordheim, Sully                
  2 Atlantic HS (Delray)  'A'                         9:01.19    8:58.78    8   
     1) Young, Daniel                   2) Renaud, Bradley                
     3) Daout, James                    4) Golaub, Matthew                
  3 Spanish River HS  'A'                             8:41.77    9:08.42    6   
     1) Sakkal, Dani                    2) Leb, Isaac                     
     3) Vincennie, Zachary              4) Rosenthal, Sam                 
  4 West Boca Raton HS  'A'                           9:12.81    9:12.14    4   
     1) Gunn, Ethan                     2) Andrade, Nicollas              
     3) Moise, Ilrick                   4) Echenagucia, Douglass          
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Zook, Amelia                 Boca Raton H           16.44      15.95   2.9  2  10   
  2 Allen, Kiana                 Atlantic HS            17.41      16.36   2.9  2   8   
  3 Dorsonne, Jeneva             Spanish Rive           19.01      18.26   2.9  2   6   
  4 Baekenstrass, Olivia         Boca Raton H           19.09      18.94   2.9  2   4   
  5 Destine, Rose                Boca Raton H           19.40      18.95   2.9  2   2   
  6 Santora, Gabriela            Boca Raton H                      19.43   2.4  1   1   
  7 Horn, Julia                  Spanish Rive           20.98      21.73   2.4  1 
  8 Alvarez, Sofia               Spanish Rive           21.42      24.94   2.4  1 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS            14.13      14.04   2.9  2  10   
  2 Gorban, Sergey               Spanish Rive           15.39      15.43   2.9  2   8   
  3 Cullen, Bryce                Boca Raton H           16.63      16.28   2.9  2   6   
  4 Baxter, Johathan             Atlantic HS            16.16      16.29   2.9  2   4   
  5 Holcomb, Brandon             Boca Raton H           17.49      17.49   2.9  2   2   
  6 Thurman, Willie              Boca Raton H           19.21      18.22   3.4  1   1   
  7 Rodrigues, Keanu             Boca Raton H           18.71      18.35   3.4  1 
  8 Scott, Brian                 Olympic Heig           19.00      18.43   3.4  1 
  9 Levine, Miles                Spanish Rive                      21.13   3.4  1 
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Edwards, Kiari               West Boca Ra           12.62      12.23   3.5  3  10   
  2 Cashion, Kendra              Boca Raton H           12.80      12.58   3.5  3   8   
  3 DesVergers, Cassie           Boca Raton H           12.70      12.70   3.5  3   6   
  4 Miller, Lauren               Boca Raton H           12.70      12.82   3.5  3   4   
  5 Bruney, Bianca               Olympic Heig           13.01      13.04   3.5  3   2   
  6 Marc, Marie                  Atlantic HS            13.75      13.14   3.5  3   1   
  7 Dorema, Britney              Boca Raton H           14.36      13.23   2.6  2 
  8 Lockridge, Jaylah            Olympic Heig           13.90      13.59   3.5  3 
  9 Iverson, Sela                West Boca Ra           14.36      13.62   2.6  2 
 10 Sadik, Alexandra             Olympic Heig           14.23      13.78   2.6  2 
 11 Casimir, Surenity            Atlantic HS            14.50      13.91   2.6  2 
 12 Deshommes, Valerie           Atlantic HS                       14.48   1.7  1 
 13 Philistin, Andjerline        Atlantic HS            14.22      14.71   3.5  3 
 14 Johnson, Savannah            Spanish Rive           15.70      14.81   2.6  2 
 15 Ortiz, Giselle               West Boca Ra                      15.01   1.7  1 
 16 Marcu, Hayley                Spanish Rive           15.53      15.08   2.6  2 
 17 Rowe, Keniyah                West Boca Ra           16.89      16.38   1.7  1 
 18 Bonar, Kornelia              Spanish Rive           16.71      16.49   2.6  2 
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H           10.80      10.81   1.1  3  10   
  2 Jackson, Javon               Atlantic HS            11.26      11.13   1.1  3   8   
  3 Beliard, Matthew             Boca Raton H           11.10      11.20   1.1  3   6   
  4 Auguste, Micke               Boca Raton H           11.50      11.32   1.1  3   4   
  5 Brown, Ricardo               Olympic Heig           11.19      11.40   1.1  3   2   
  6 Schulman, Jordan             West Boca Ra           11.49      11.42   1.1  3   1   
  7 Scott, Tyrese                Spanish Rive           11.50      11.43   2.3  2 
  8 Jones, Tyler                 Spanish Rive           12.10      11.61   2.3  2 
  9 Mode, Paul                   Boca Raton H           11.70      11.63   2.3  2 
 10 Halfon, Noah                 West Boca Ra           11.94      11.76   2.3  2 
 11 Wilson, Phillip              Spanish Rive           12.15      11.92   2.3  2 
 12 Gustave, Rondeson            Atlantic HS         12:28.00      11.94   0.9  1 
 13 Theodore, Fuge               Olympic Heig                      12.02   0.9  1 
 14 Evans, Darnell               Olympic Heig           12.10      12.03   2.3  2 
 15 Egloff, David                Spanish Rive           12.40      12.30   2.3  2 
 16 Broussard, David             West Boca Ra           13.71      13.42   0.9  1 
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Beaulieu, Pia                Boca Raton H         5:17.75    5:29.38   10   
  2 Pustilnik, Rylee             Spanish Rive         5:11.77    5:29.39    8   
  3 Clarkson, Lila               Spanish Rive         5:30.34    5:39.45    6   
  4 Fernandes, Jada              Boca Raton H         5:50.62    5:41.64    4   
  5 Siqueira, Victoria           Spanish Rive         5:46.50    5:41.95    2   
  6 Langford, Anna               Boca Raton H         5:52.90    6:00.56    1   
  7 Kennedy, Delaney             West Boca Ra         6:09.23    6:15.23  
  8 Phillips, Sarah              Spanish Rive         6:10.45    6:18.59  
  9 Gabarrin, Camila             Olympic Heig                    6:39.51  
 10 Comunale, Kathryn            West Boca Ra         6:42.42    6:39.58  
 11 Rodriguez, Alize             Atlantic HS          6:46.94    7:07.01  
 12 Olea, Nayla                  West Boca Ra         7:31.47    7:31.78  
 -- Bryce, Bianca                West Boca Ra         7:04.10        DNF  
 -- Sargent, Julieth             Boca Raton H         5:51.28        DNF  
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lyttle, Carson               Boca Raton H         4:35.18    4:36.77   10   
  2 Noonan, Will                 Spanish Rive         4:34.81    4:38.56    8   
  3 French, Chris                Spanish Rive         4:34.38    4:40.72    6   
  4 Vincennie, Zachary           Spanish Rive         4:37.33    4:44.41    4   
  5 Wehbe, Naji                  Boca Raton H         4:45.70    4:50.16    2   
  6 Leb, Isaac                   Spanish Rive         4:47.70    4:52.32    1   
  7 Renaud, Bradley              Atlantic HS          4:50.36    4:58.19  
  8 Lyttle, Cade                 Boca Raton H         4:46.50    4:58.64  
  9 Di-maria, Ramiro             Olympic Heig                    5:06.88  
 10 Cortes, Luis                 Boca Raton H         4:43.10    5:07.21  
 11 Andrade, Nicollas            West Boca Ra         5:08.73    5:07.37  
 12 Rubio-Hidalgo, Marc          Atlantic HS          5:24.26    5:26.42  
 13 Gerard, Kyler                Olympic Heig         5:28.58    5:34.74  
 14 Echenagucia, Douglass        West Boca Ra         5:38.43    5:38.82  
 15 Patel, Rahul                 West Boca Ra         5:23.34    5:40.10  
 16 Eriksen, John                Atlantic HS          5:29.56    5:42.65  
 17 Webb, Theodore               Atlantic HS          5:40.02    6:28.00  
 17 Cone, Ben                    West Boca Ra         6:09.24    6:28.00  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boca Raton HS  'A'                                  50.67      51.44   10   
     1) DesVergers, Cassie              2) Zook, Amelia                   
     3) Zeitlin, Zoe                    4) Miller, Lauren                 
  2 Olympic Heights HS  'A'                             52.70      53.06    8   
     1) Exil, Sonia                     2) Michel, Cassandra              
     3) Bruney, Bianca                  4) Sadik, Alexandra               
  3 Atlantic HS (Delray)  'A'                           54.56      53.98    6   
     1) Casimir, Surenity               2) Marc, Marie                    
     3) Deshommes, Valerie              4) Marseille, Jasmine             
  4 Spanish River HS  'A'                               57.33      58.52    4   
     1) Raad, Amanda                    2) Alvarez, Sofia                 
     3) Alvarez, Sonia                  4) Hidalgo, Madison               
 -- West Boca Raton HS  'A'                             51.89         DQ   out of zone
     1) Iverson, Sela                   2) Croke, Emily                   
     3) Dieujuste, Deneathia            4) Edwards, Kiari                 
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Atlantic HS (Delray)  'A'                           42.82      43.09   10   
     1) Allison, Travelis               2) Jackson, Javon                 
     3) Antoine, Seddrick               4) Baxter, Johathan               
  2 Boca Raton HS  'A'                                  43.93      43.36    8   
     1) Franklin, Miles                 2) Auguste, Micke                 
     3) Beliard, Matthew                4) Jeanfrancois, Michael          
  3 Olympic Heights HS  'A'                             45.45      45.62    6   
     1) Nelson, Caneil                  2) Brown, Ricardo                 
     3) Clark, Reis                     4) Evans, Darnell                 
 -- Spanish River HS  'A'                               47.39         DQ   out of zone
     1) Forde, Nicholas                 2) Goldberg, Blake                
     3) Eisenberg, Ryan                 4) Hobbs, Javen                   
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Desire, Likendia             Boca Raton H           58.62    1:00.09   3  10   
  2 Bruney, Bianca               Olympic Heig         1:00.86    1:02.39   3   8   
  3 Marc, Marie                  Atlantic HS          1:04.55    1:03.30   3   6   
  4 Straghn, Ryala               Atlantic HS          1:04.71    1:03.62   3   4   
  5 Croke, Emily                 West Boca Ra         1:00.00    1:04.63   3   2   
  6 Knapp, Quinn                 Boca Raton H         1:02.29    1:04.75   3   1   
  7 Guillame, Rebecca            Atlantic HS          1:05.73    1:06.31   3 
  8 Sinclaire, Hailey            Spanish Rive         1:05.77    1:07.28   2 
  9 Exil, Sonia                  Olympic Heig         1:08.17    1:07.76   2 
 10 Bryce, Bianca                West Boca Ra         1:06.00    1:08.34   2 
 11 Haynes, Justice              Boca Raton H         1:09.80    1:11.15   2 
 12 Morton, Brielle              Spanish Rive         1:10.00    1:11.27   2 
 13 Taylor, Candace              West Boca Ra         1:10.46    1:11.36   1 
 14 Walter, Shelby               Spanish Rive         1:10.10    1:12.10   2 
 15 Kennedy, Delaney             West Boca Ra         1:06.00    1:12.93   2 
 16 Pichardo, Alexandra          Olympic Heig         1:14.07    1:14.34   1 
 -- Cashion, Kendra              Boca Raton H           57.41        DNF   3 
 
Event 24  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Beliard, Matthew             Boca Raton H           51.90      52.13   3  10   
  2 Carros, Nicholas             West Boca Ra           53.00      52.68   3   8   
  3 Young, Daniel                Atlantic HS            53.28      52.89   3   6   
  4 Brown, Justin                Atlantic HS            51.62      52.91   3   4   
  5 Haynes, Torcell              Boca Raton H           52.80      54.49   3   2   
  6 Brown, Ethan                 Spanish Rive           55.80      55.74   2   1   
  7 Drautz, Tristan              Boca Raton H           55.10      56.28   2 
  8 Gunn, Ethan                  West Boca Ra           54.77      56.61   2 
  9 Blue, Tyrese                 Atlantic HS            52.55      57.22   3 
 10 London, Jamal                Olympic Heig           56.68      57.38   2 
 11 Jimenez, Alexander           West Boca Ra         1:02.40      58.73   1 
 12 Bagwon, Josh                 Olympic Heig           59.41      58.95   1 
 13 Sarmoen, Noah                Spanish Rive           59.04      59.23   1 
 14 Mantilla, Carlos             Spanish Rive           57.62      59.85   2 
 15 DaSilva, Patrick             Atlantic HS            55.28    1:00.15   2 
 16 Bent, Morgan                 Olympic Heig                    1:00.23   1 
 17 Echenagucia, Douglass        West Boca Ra           59.02    1:01.72   2 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Allen, Kiana                 Atlantic HS            44.93      49.65   2  10   
  2 Dorsonne, Jeneva             Spanish Rive           52.10      50.91   2   8   
  3 Destine, Rose                Boca Raton H           51.84      51.85   2   6   
  4 Alvarez, Sofia               Spanish Rive           57.70      56.04   1   4   
  5 Baekenstrass, Olivia         Boca Raton H           50.59      56.17   2   2   
  6 Philistin, Andjerline        Atlantic HS          1:00.37      59.73   1   1   
  7 Horn, Julia                  Spanish Rive         1:00.21    1:01.87   1 
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS            38.43      38.98   3  10   
  2 Gorban, Sergey               Spanish Rive           38.97      39.10   3   8   
  3 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS            42.80      41.44   3   6   
  4 Holcomb, Brandon             Boca Raton H           45.43      43.69   3   4   
  5 Baxter, Johathan             Atlantic HS            43.71      44.06   3   2   
  6 Rodrigues, Keanu             Boca Raton H           45.47      44.42   2   1   
  7 Scott, Brian                 Olympic Heig           46.79      45.02   2 
  8 Levine, Miles                Spanish Rive           50.18      47.56   1 
  9 Theodore, Fuge               Olympic Heig           46.15      48.09   2 
 10 Banica, Alex                 Boca Raton H                      49.44   1 
 11 Mirnateghi, Amir             Spanish Rive           47.70      49.48   2 
 12 Cohon, Marc                  West Boca Ra           56.14      57.28   1 
 -- Eveillard, Wensley           Boca Raton H                         DQ   1  pushed over hurdle
 
Event 27  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Beaulieu, Pia                Boca Raton H         2:21.41    2:33.25   10   
  2 Siqueira, Victoria           Spanish Rive         2:35.48    2:37.00    8   
  3 McGuffie, Jessica            Spanish Rive         2:37.01    2:37.17    6   
  4 Sargent, Julieth             Boca Raton H         2:35.20    2:38.74    4   
  5 Santora, Gabriela            Boca Raton H         2:41.27    2:38.79    2   
  6 Langford, Anna               Boca Raton H         2:37.00    2:43.50    1   
  7 Straghn, Ryala               Atlantic HS          2:42.55    2:47.32  
  8 Veltri, Amanda               Spanish Rive         2:45.51    2:48.42  
  9 Kennedy, Delaney             West Boca Ra         2:52.65    2:51.07  
 10 Comunale, Kathryn            West Boca Ra         2:49.59    2:57.10  
 11 Bryce, Bianca                West Boca Ra         2:49.95    3:09.03  
 
Event 28  Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cortes, Luis                 Boca Raton H         2:04.15    2:06.50   2  10   
  2 Golaub, Matthew              Atlantic HS          2:02.51    2:06.89   2   8   
  3 Rosenthal, Sam               Spanish Rive         1:59.94    2:07.01   2   6   
  4 Nordheim, Sully              Boca Raton H         2:06.99    2:07.80   2   4   
  5 Sakkal, Dani                 Spanish Rive         2:05.70    2:11.93   2   2   
  6 Renaud, Bradley              Atlantic HS          2:03.11    2:13.30   2   1   
  7 Tierney, Trace               Boca Raton H         2:10.00    2:15.12   2 
  8 Di-maria, Ramiro             Olympic Heig         2:06.72    2:15.38   2 
  9 Garcia, Nick                 Spanish Rive         2:15.74    2:15.58   1 
 10 Leb, Isaac                   Spanish Rive         2:07.91    2:17.01   2 
 11 Wehbe, Naji                  Boca Raton H         2:12.06    2:17.77   2 
 12 Louis, Adolphe               Atlantic HS          2:15.53    2:25.07   1 
 13 Baez, Blake                  West Boca Ra         2:34.08    2:26.14   1 
 14 Gerard, Kyler                Olympic Heig         2:26.89    2:27.71   1 
 15 Young, Daniel                Atlantic HS          2:13.24    2:29.08   2 
 16 Jimenez, Alexander           West Boca Ra         2:33.12    2:35.37   1 
 17 Truillo, Jonathan            Olympic Heig         2:34.59    2:35.83   1 
 -- Gunn, Ethan                  West Boca Ra         2:10.75        DNF   2 
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Edwards, Kiari               West Boca Ra           25.68      25.63   1.4  3  10   
  2 Cashion, Kendra              Boca Raton H           26.84      26.22   1.4  3   8   
  3 Bruney, Bianca               Olympic Heig           27.02      26.92   1.4  3   6   
  4 DesVergers, Cassie           Boca Raton H           27.23      27.25   1.4  3   4   
  5 Marc, Marie                  Atlantic HS            27.85      27.34   1.4  3   2   
  6 Marseille, Jasmine           Atlantic HS            28.67      27.52   1.3  2   1   
  7 Bell, Viniece                West Boca Ra           28.66      28.03   1.3  2 
  8 Knapp, Quinn                 Boca Raton H           28.02      28.20   1.4  3 
  9 Lockridge, Jaylah            Olympic Heig           28.61      28.21   1.3  2 
 10 Sinclaire, Hailey            Spanish Rive           28.20      28.26   1.3  2 
 11 Guillame, Rebecca            Atlantic HS            28.75      28.29   1.3  2 
 12 Dieujuste, Deneathia         West Boca Ra           27.86      28.34   1.4  3 
 13 Exil, Sonia                  Olympic Heig           29.43      29.98   1.3  2 
 14 Michel, Cassandra            Olympic Heig           28.13      30.00   1.3  2 
 15 Zeitlin, Zoe                 Boca Raton H           26.91      30.55   1.4  3 
 16 Casimir, Surenity            Atlantic HS            31.34      30.70   1.5  1 
 17 Alvarez, Sonia               Spanish Rive           31.54      30.91   1.5  1 
 18 Taylor, Candace              West Boca Ra           29.94      31.13   1.3  2 
 19 Johnson, Savannah            Spanish Rive           31.99      31.55   1.5  1 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H           21.91      22.39   2.7  3  10   
  2 Auguste, Micke               Boca Raton H           21.32      22.74   2.7  3   8   
  3 Carros, Nicholas             West Boca Ra           23.15      22.91   2.7  3   6   
  4 Jackson, Javon               Atlantic HS            23.33      23.06   2.7  3   4   
  5 Schulman, Jordan             West Boca Ra           23.26      23.19   2.7  3   2   
  6 Antoine, Seddrick            Atlantic HS            23.17      23.20   2.7  3   1   
  7 Jones, Tyler                 Spanish Rive           23.97      23.32   1.2  2 
  8 Allison, Travelis            Atlantic HS            23.62      23.53   2.7  3 
  9 Scott, Tyrese                Spanish Rive           23.65      23.62   1.2  2 
 10 Thurman, Willie              Boca Raton H           23.83      23.87   1.2  2 
 11 Halfon, Noah                 West Boca Ra           23.98      24.12   1.2  2 
 12 Mode, Paul                   Boca Raton H           24.75      24.14   0.4  1 
 13 Evans, Darnell               Olympic Heig           24.05      24.27   1.2  2 
 14 Gustave, Rondeson            Atlantic HS            24.37      24.79   1.2  2 
 15 Egloff, David                Spanish Rive           25.11      25.15   0.4  1 
 16 Louis, De'vonte              Spanish Rive           26.30      25.73   0.4  1 
 17 Baltazard, Ernstlee          West Boca Ra           26.00      27.42   0.4  1 
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pustilnik, Rylee             Spanish Rive        10:56.82   11:23.98   10   
  2 Beaulieu, Pia                Boca Raton H                   11:37.94    8   
  3 Clarkson, Lila               Spanish Rive        11:48.83   12:12.78    6   
  4 Fernandes, Jada              Boca Raton H                   12:59.52    4   
  5 Gomez, Melissa               Boca Raton H        12:52.88   13:50.29    2   
  6 Comber-Wilen, Violet         Spanish Rive        13:03.93   14:24.50    1   
  7 Comunale, Kathryn            West Boca Ra        15:15.68   14:25.64  
  8 Brizel, Diana                Spanish Rive        14:03.80   14:45.24  
  9 Sargent, Julieth             Boca Raton H        12:38.93   14:51.80  
 -- Bryce, Bianca                West Boca Ra        17:57.81        DNF  
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lyttle, Carson               Boca Raton H        10:18.67   10:17.89   10   
  2 French, Chris                Spanish Rive         9:59.25   10:29.76    8   
  3 Noonan, Will                 Spanish Rive         9:50.45   10:31.69    6   
  4 Vincennie, Zachary           Spanish Rive        10:02.76   10:44.66    4   
  5 Sheiner, Joey                Spanish Rive        10:57.07   11:03.37    2   
  6 Dasilva, Eric                Boca Raton H        11:14.15   11:26.68    1   
  7 Mitchell, Mac                Boca Raton H        11:30.18   12:00.58  
  8 Choice, Myles                Atlantic HS         12:22.63   12:15.07  
  9 Patel, Rahul                 West Boca Ra        12:34.55   12:15.69  
 10 Desouza, Jakob               West Boca Ra        11:50.64   12:32.19  
 11 Eriksen, John                Atlantic HS         12:30.96   12:46.19  
 12 Cone, Ben                    West Boca Ra                   15:09.88  
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boca Raton HS  'A'                                4:10.90    4:13.17   10   
     1) Desire, Likendia                2) Zeitlin, Zoe                   
     3) Knapp, Quinn                    4) Cashion, Kendra                
  2 Atlantic HS (Delray)  'A'                         4:25.34    4:23.31    8   
     1) Marseille, Jasmine              2) Guillame, Rebecca              
     3) Marc, Marie                     4) Straghn, Ryala                 
  3 Spanish River HS  'A'                             4:32.68    4:29.07    6   
     1) Sinclaire, Hailey               2) Siqueira, Victoria             
     3) Brock, Emma                     4) Dorsonne, Jeneva               
  4 West Boca Raton HS  'A'                           4:27.11    4:29.95    4   
     1) Dieujuste, Deneathia            2) Croke, Emily                   
     3) Edwards, Kiari                  4) Taylor, Jade                   
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Atlantic HS (Delray)  'A'                         3:33.94    3:30.93   10   
     1) Allison, Travelis               2) Antoine, Seddrick              
     3) Golaub, Matthew                 4) Brown, Christian               
  2 Boca Raton HS  'A'                                3:37.31    3:31.28    8   
     1) Beliard, Matthew                2) Cortes, Luis                   
     3) Haynes, Torcell                 4) Jeanfrancois, Michael          
  3 Spanish River HS  'A'                             3:46.51    3:38.80    6   
     1) Gorban, Sergey                  2) Jones, Tyler                   
     3) Brown, Ethan                    4) Rosenthal, Sam                 
  4 West Boca Raton HS  'A'                           3:39.71    3:43.06    4   
     1) Gunn, Ethan                     2) Schulman, Jordan               
     3) Carros, Nicholas                4) Halfon, Noah                   
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Boca Raton HS              194        2) Spanish River HS          135   
    3) Atlantic HS (Delray)        89        4) Olympic Heights HS         31   
    5) West Boca Raton HS          28                                           
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Boca Raton HS              192        2) Atlantic HS (Delray)      157   
    3) Spanish River HS            80        4) West Boca Raton HS         29   
    5) Olympic Heights HS          25