Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/22/2018 09:29 AM
                   PBC West Region MS Track Meet - 5/15/2017                   
                           Seminole Ridge High Shool                           
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Milledge, Alani              Western Pine             13.09   1  10   
  2 Smith, Jada                  Polo Park Mi             13.23   1   8   
  3 Hoffman, Kaiah               Emerald Cove             13.46   1   6   
  4 Hodges, Bay'Andria           Belle Glade              13.59   1   5   
  5 Jackson, Adina               Crestwood Co             13.75   2   4   
  6 Shannon, Shaniah             Belle Glade              13.80   1   3   
  7 pierre, nisa                 Western Pine             14.39   1   2   
  8 Rawn, Grace                  Osceola Cree             14.52   1   1   
  9 Wilson, Alex                 Osceola Cree             14.61   2 
 10 Calderon, Allison            Polo Park Mi             14.66   1 
 11 Thomas, Aiyana               Okeeheelee M             14.72   3 
 12 Golding, Tanya               Wellington L             14.77   2 
 13 Campbell, Kaitlyn            Wellington L             14.85   2 
 14 Lee, Nicole                  Emerald Cove             14.86   2 
 15 Davis, Raeshaun              Crestwood Co             15.02   3 
 16 Mason, Jordan                Okeeheelee M             15.85   3 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Jada                  Polo Park Mi             26.29   1  10   
  2 Milledge, Alani              Western Pine             26.47   1   8   
  3 Jackson, Adina               Crestwood Co             27.73   1   6   
  4 Hodges, Bay'Andria           Belle Glade              28.34   1   5   
  5 Shannon, Shaniah             Belle Glade              29.30   1   4   
  6 Uceta, Nicole                Crestwood Co             29.44   2   3   
  7 Jessup, Leah                 Emerald Cove             30.51   1   2   
  8 Campbell, Kaitlyn            Wellington L             31.05   2   1   
  9 Guzik, Hailey                Wellington L             31.33   2 
 10 Parke, La'Taviona            Emerald Cove             31.54   1 
 11 Wheeler, Martina             Osceola Cree             31.97   2 
 12 lozott, michelle             Western Pine             32.42   2 
 13 Griffith, Ali                Polo Park Mi             33.13   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Atkinson, Maisha             Western Pine             58.94   1  10   
  2 Smith, Jada                  Polo Park Mi           1:01.02   1   8   
  3 Jessup, Leah                 Emerald Cove           1:04.48   1   6   
  4 Mack, Gabby                  Polo Park Mi           1:05.40   1   5   
  5 Uceta, Nicole                Crestwood Co           1:05.43   1   4   
  6 Hinz, Payton                 Crestwood Co           1:10.93   2   3   
  7 McCann, Kylie                Wellington L           1:12.53   2   2   
  8 Gormley, Jennifer            Wellington L           1:12.62   2   1   
  9 Vickers, Christiana          Belle Glade            1:13.84   1 
 10 Riggan, Kelsie               Emerald Cove           1:16.22   2 
 11 Anguiano, Breceidia          Belle Glade            1:16.51   1 
 -- Jones, Lillian               Okeeheelee M                NT   2 
 -- Nguyen, Kylie                Western Pine                NT   2 
 -- Little, Brianna              Somerset Aca                NT   2 
 -- Sharp, Angelina              Okeeheelee M                NT   2 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Peck, Anisah                 Emerald Cove           2:38.91   10   
  2 Moss, Jillian                Polo Park Mi           2:39.96    8   
  3 Holman, Tavis                Polo Park Mi           2:41.95    6   
  4 Lee, Catherine               Emerald Cove           2:53.08    5   
  5 Gunsalus, Abby               Wellington L           3:00.84    4   
  6 Balkaran, Kareena            Crestwood Co           3:04.02    3   
  7 Asencio, Kerrianne           Osceola Cree           3:04.37    2   
  8 Romani, Tess                 Western Pine           3:09.17    1   
  9 Larsen, Jenna                Crestwood Co           3:11.51  
 10 portieles, kaylin            Western Pine           3:17.33  
 -- Couisins, Tatiana            Belle Glade                 NT  
 -- Anguiano, Breceidia          Belle Glade                 NT  
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pahl, Hannah                 Wellington L           5:46.28   10   
  2 Diaz, Isabella               Emerald Cove           5:53.90    8   
  3 Moss, Isabella               Polo Park Mi           5:56.70    6   
  4 nuzzolo, katelyn             Western Pine           6:25.88    5   
  5 Baratta, Emily Rose          Emerald Cove           6:37.81    4   
  6 Clavijo, Erika               Osceola Cree           6:58.63    3   
  7 cornilla, victoria           Western Pine           6:58.77    2   
  8 DellaVecchia, Ashlyn         Wellington L           7:00.42    1   
  9 Pacilla, Camryn              Polo Park Mi           7:04.61  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bluntson, Mikia              Belle Glade              18.32   1  10   
  2 Aguirre, Aileen              Polo Park Mi             18.48   1   8   
  3 Caprio, Sophia               Western Pine             18.56   1   6   
  4 jailell, ariel               Western Pine             19.19   1   5   
  5 Gilman, Devyn                Polo Park Mi             19.28   1   4   
  6 Haas, Dena                   Osceola Cree             19.53   1   3   
  7 Wilson, Takyla               Belle Glade              19.69   1   2   
  8 Wilson, Alex                 Osceola Cree             20.20   1   1   
  9 Remillard, Liliana           Emerald Cove             20.62   2 
 10 Vasquez, Emily               Okeeheelee M             20.82   2 
 11 Reiter, Madison              Okeeheelee M             24.04   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                    54.70   10   
     1) Bryant, TreNevia                2) Hodges, Bay'Andria             
     3) Bluntson, Mikia                 4) Shannon, Shaniah               
  2 Western Pines Community Middle  'A'                   54.92    8   
     1) jailell, ariel                  2) pierre, nisa                   
     3) Caprio, Sophia                  4) Milledge, Alani                
  3 Emerald Cove Middle School  'A'                       55.51    6   
     1) Glasgow, Shanique               2) Remillard, Liliana             
     3) Howell, Kyra                    4) Hoffman, Kaiah                 
  4 Polo Park Middle School  'A'                          55.69    5   
     1) Gilman, Devyn                   2) Standish, Skyler               
     3) Calderon, Allison               4) Aguirre, Aileen                
  5 Crestwood Community Middle Sch  'A'                   56.27    4   
     1) Jackson, Adina                  2) Santa, Tara                    
     3) Davis, Raeshaun                 4) Thomas, Celina                 
     5) Balkaran, Kareena               6)                                
  6 Wellington Landings Middle Sch  'A'                 1:00.76    3   
     1) Poveremo, Isabella              2) Gormley, Jennifer              
     3) Golding, Tanya                  4) Guzik, Hailey                  
 -- Okeeheelee Middle School  'A'                            NT  
     1) Thomas, Aiyana                  2) Jones, Lillian                 
     3) Sharp, Angelina                 4) Mason, Jordan                  
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Polo Park Middle School  'A'                        4:34.67   10   
     1) Standish, Skyler                2) Moss, Jillian                  
     3) Mack, Gabby                     4) Holman, Tavis                  
  2 Emerald Cove Middle School  'A'                     4:40.82    8   
     1) Diaz, Isabella                  2) Marte, Serenity                
     3) Lee, Catherine                  4) Peck, Anisah                   
  3 Crestwood Community Middle Sch  'A'                 4:44.69    6   
     1) Uceta, Nicole                   2) Hinz, Payton                   
     3) Thomas, Celina                  4) Balkaran, Kareena              
  4 Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                  4:51.34    5   
     1) Altman, De'Yana                 2) Lashley, Krystal               
     3) Diamond, Zakyia                 4) Vickers, Christiana            
  5 Wellington Landings Middle Sch  'A'                 4:54.78    4   
     1) Guzik, Hailey                   2) McCann, Kylie                  
     3) Gormley, Jennifer               4) Campbell, Kaitlyn              
  6 Western Pines Community Middle  'A'                 5:10.12    3   
     1) youmans, bryanna                2) Mauri, Abigail                 
     3) Kabia, Phatima                  4) Nguyen, Kylie                  
 
Girls 800 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Western Pines Community Middle  'A'                 1:57.94   10   
     1) Caprio, Sophia                  2) moscariello, gianna            
     3) pierre, nisa                    4) Atkinson, Maisha               
  2 Emerald Cove Middle School  'A'                     2:04.52    8   
     1) Hoffman, Kaiah                  2) Remillard, Liliana             
     3) Howell, Kyra                    4) Glasgow, Shanique              
  3 Polo Park Middle School  'A'                        2:06.64    6   
     1) Gilman, Devyn                   2) Calderon, Allison              
     3) Aguirre, Aileen                 4) Standish, Skyler               
  4 Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                  2:12.68    5   
     1) Bryant, TreNevia                2) Bluntson, Mikia                
     3) Wilson, Takayla                 4) Diamond, Zakyia                
  5 Crestwood Community Middle Sch  'A'                 2:14.78    4   
     1) Santa, Tara                     2) Davis, Raeshaun                
     3) Hinz, Payton                    4) Thomas, Celina                 
 -- Okeeheelee Middle School  'A'                            NT  
     1) Thomas, Aiyana                  2) Jones, Lillian                 
     3) Sharp, Angelina                 4) Mason, Jordan                  
 -- Wellington Landings Middle Sch  'A'                      NT  
     1) Bolton, Brittney                2) Golding, Tanya                 
     3) Poveremo, Isabella              4) Santiago, Nayann               
 -- Somerset Academy Canyons  'A'                            NT  
     1) Outlaw, Alyssa                  2) Bracamonte, Andrea             
     3) Cargill, Kelly                  4) Ortega, Sarah                  
     5) Gantt, Zoryn                    6) Little, Brianna                
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 White, Jordan                Polo Park Mi             1.37m   10   
  2 Moss, Jillian                Polo Park Mi            J1.37m    8   
  3 Joaseus, Bijou               Polo Park Mi            J1.37m    6   
  4 moscariello, gianna          Western Pine             1.30m    4.50
  4 Hodges, Bay'Andria           Belle Glade              1.30m    4.50
  6 Lashley, Krystal             Belle Glade              1.25m    3   
  7 Altman, De'Yana              Belle Glade             J1.25m    2   
  8 Lapidot, Lia                 Emerald Cove            J1.25m    1   
  9 shakes, jasmine              Western Pine             1.15m  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jada                  Polo Park Mi             4.25m   10   
  2 Jackson, Adina               Crestwood Co             4.24m    8   
  3 Shannon, Shaniah             Belle Glade              4.19m    6   
  4 Thomas, Celina               Crestwood Co             4.15m    5   
  5 Bluntson, Mikia              Belle Glade              4.10m    4   
  6 Milledge, Alani              Western Pine             4.07m    3   
  7 Nguyen, Kylie                Western Pine             3.84m    2   
  8 Kinsler, Jada                Polo Park Mi             3.78m    1   
  9 Jessup, Leah                 Emerald Cove             3.76m  
 10 Howell, Kyra                 Emerald Cove             3.71m  
 11 Guzik, Hailey                Wellington L             3.61m  
 12 Remillard, Liliana           Emerald Cove             3.58m  
 13 Pietz, Kaylee                Polo Park Mi             3.16m  
 14 Altman, De'Yana              Belle Glade              2.98m  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 butler, kiori                Western Pine            10.50m   10   
  2 Baldwin, Re'Nya              Belle Glade             10.21m    8   
  3 Parke, La'Taviona            Emerald Cove             9.48m    6   
  4 Brown, Ronteria              Crestwood Co             9.47m    5   
  5 hardy, courtney              Western Pine             9.30m    4   
  6 Riggan, Khalie               Emerald Cove             8.98m    3   
  7 Moulton, Alla'N'-Yah         Crestwood Co             8.93m    2   
  8 Dhlwayo, Ka'Nyia             Belle Glade              8.70m    1   
  9 Standish, Caitlyn            Polo Park Mi             8.59m  
 10 Fargo, Sara                  Emerald Cove             8.24m  
 11 Steen, Caitlyn               Polo Park Mi             8.18m  
 12 Hobbs, Jada                  Crestwood Co             7.97m  
 13 Mauri, Abigail               Western Pine             7.90m  
 14 Aguliera, Carolina           Polo Park Mi             7.74m  
 15 Golding, Tanya               Wellington L             7.45m  
 16 Edmond, Rose                 Belle Glade              7.14m  
 17 Sanchez, Nina                Wellington L             6.97m  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Perkins, Car'Juan            Belle Glade              12.32   1  10   
  2 Castro, Jaebean              Belle Glade              12.59   1   8   
  3 Jones, Julien                Emerald Cove             12.95   2   6   
  4 Butler, Brandyn              Polo Park Mi             12.96   1   5   
  5 Heriscar, Briant             Okeeheelee M             13.04   2   4   
  6 Regalado-Borges, Leamsi      Polo Park Mi             13.11   1   3   
  7 Santiago, Manuel             Okeeheelee M             13.19   2   2   
  8 Volcy, Blake                 Emerald Cove             13.30   2   1   
  9 lott, tj                     Western Pine             13.36   1 
 10 aime, zachary                Western Pine             13.43   1 
 11 Freeman, Willie              Crestwood Co             13.60   2 
 12 Fyffe, Mark                  Wellington L             13.81   1 
 13 Marks, Reece                 Wellington L             14.45   1 
 14 Clowers, Trevaun             Crestwood Co             16.77   2 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Perkins, Car'Juan            Belle Glade              24.41   1  10   
  2 Castro, Jaebean              Belle Glade              25.29   1   8   
  3 Butler, Brandyn              Polo Park Mi             25.65   1   6   
  4 Robinson, Michael            Emerald Cove             26.18   2   5   
  5 Durham, Rico                 Emerald Cove             26.35   2   4   
  6 Estinvil, Aldorson           Crestwood Co             26.71   2   3   
  7 Jackson, Jordan              Polo Park Mi             26.84   1   2   
  8 Mathis, Rhett                Crestwood Co             27.35   2   1   
  9 eller, jesse                 Western Pine             29.62   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mack, Kamar                  Crestwood Co             56.97   2  10   
  2 Regalado-Borges, Leamsi      Polo Park Mi             57.03   1   8   
  3 White Jr., Timothy           Emerald Cove             57.16   2   6   
  4 Jackson, Jordan              Polo Park Mi             59.31   1   5   
  5 Madera, Ivan                 Crestwood Co             59.66   2   4   
  6 Edwards, Terell              Wellington L           1:01.74   1   3   
  7 Willson, Will                Wellington L           1:02.41   1   2   
  8 Davis, Aaron                 Belle Glade            1:03.58   1   1   
  9 Devaul, Wyatt                Osceola Cree           1:03.89   1 
 10 Roque, Christian             Osceola Cree           1:06.72   2 
 11 Francois, Roger              Belle Glade            1:09.44   1 
 -- Durham, Rico                 Emerald Cove                NT   2 
 -- Foga, Joel                   Okeeheelee M                NT   2 
 -- kramer, cole                 Western Pine                NT   2 
 -- Point Du Jour, Ricardo       Somerset Aca                NT   1 
 -- Molloy, Ryan                 Somerset Aca                NT   2 
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nye, Issac                   Crestwood Co           2:18.59   10   
  2 Haas, Dylan                  Polo Park Mi           2:18.86    8   
  3 Haston, Ahmad                Crestwood Co           2:23.84    6   
  4 Fiedor, Chad                 Emerald Cove           2:24.52    5   
  5 Anguiano, Luis               Belle Glade            2:32.97    4   
  6 spatara, carson              Western Pine           2:34.06    3   
  7 vergin, ayden                Western Pine           2:34.50    2   
  8 Smith, Elijah                Belle Glade            2:36.50    1   
  9 Roussel, Chase               Emerald Cove           2:52.88  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nye, Issac                   Crestwood Co           5:09.79   10   
  2 Usher, David                 Polo Park Mi           5:19.49    8   
  3 Watkins, Cole                Polo Park Mi           5:39.77    6   
  4 Anguiano, Luis               Belle Glade            5:45.77    5   
  5 Crosby, Brandon              Wellington L           5:47.30    4   
  6 Roccatagliata, Nazareno      Crestwood Co           5:50.39    3   
  7 Amilcar, Gilbert             Belle Glade            5:53.55    2   
  8 Killan, Walker               Osceola Cree           5:54.60    1   
  9 Riche, Jeff                  Emerald Cove           6:08.60  
 10 Brady, Hollis                Emerald Cove           6:14.47  
 11 king, ryan                   Western Pine           6:25.89  
 -- Frederiksen, Garrett         Somerset Aca                NT  
 -- koch, cameron                Western Pine                NT  
 -- Feliz, Camilo                Okeeheelee M                NT  
 -- Phelps, Kyle                 Wellington L                NT  
 -- Noll, Maddox                 Somerset Aca                NT  
 
Boys 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Harris, Robert               Belle Glade              18.07   1  10   
  2 haughton, tavaris            Western Pine             18.77   1   8   
  3 Tolbert, DeJuan              Crestwood Co             19.09   2   6   
  4 Young, Ka'Ron                Emerald Cove             19.73   2   5   
  5 Rojas, Austin                Emerald Cove             20.14   2   4   
  6 Calloway, Craig              Crestwood Co             20.35   2   3   
  7 Rice, Zachary                Osceola Cree             20.49   1   2   
  8 kearney, cole                Western Pine             20.72   1   1   
  9 Rebollar, Alexis             Polo Park Mi             20.76   1 
 10 Wall, Andersen               Wellington L             21.24   2 
 11 Ceasar, Bradley              Okeeheelee M             21.30   2 
 12 Rundle, Ryan                 Polo Park Mi             21.44   1 
 13 Fleuridor, Jamarr            Wellington L             21.58   1 
 14 Henrisme, Alcivial           Belle Glade              21.90   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                    48.19   10   
     1) Castro, Jaebean                 2) Johnson, Donte                 
     3) Miller, Gary                    4) Perkins, Car'Juan              
  2 Crestwood Community Middle Sch  'A'                   48.89    8   
     1) Acosta, Jacob                   2) Tolbert, DeJuan                
     3) Estinvil, Aldorson              4) Mack, Kamar                    
     5) Mathis, Rhett                   6)                                
  3 Western Pines Community Middle  'A'                   51.09    6   
     1) lott, tj                        2) aime, zachary                  
     3) haughton, tavaris               4) perez, john                    
  4 Emerald Cove Middle School  'A'                       51.11    5   
     1) Volcy, Blake                    2) Jones, Julien                  
     3) Moya, Felipe                    4) Esteve, Max                    
     5) Mears, C                        6) Azzi, R                        
     7) Rosario, C                      8)                                
  5 Polo Park Middle School  'A'                          54.92    4   
     1) Bostic, Justin                  2) Butler, Desean                 
     3) Lopez, Mateo                    4) Hall, Tyler                    
  6 Wellington Landings Middle Sch  'A'                   55.71    3   
     1) Edwards, Terell                 2) Marks, Reece                   
     3) Wall, Andersen                  4) Fyffe, Mark                    
 -- Okeeheelee Middle School  'A'                            NT  
     1) Bodden, Nygel                   2) Santiago, Manuel               
     3) Heriscar, Briant                4) Diaz, Jair                     
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Crestwood Community Middle Sch  'A'                 3:58.80   10   
     1) Estinvil, Aldorson              2) Freeman, Willie                
     3) Hatcher, Kentavious             4) Mack, Kamar                    
     5) Madera, Ivan                    6)                                
  2 Polo Park Middle School  'A'                        4:02.07    8   
     1) Haas, Dylan                     2) Usher, David                   
     3) Regalado-Borges, Leamsi         4) Hall, Tyler                    
  3 Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                  4:15.57    6   
     1) Harris, Robert                  2) Johnson, Donte                 
     3) Moreland, Marqui                4) Smith, Elijah                  
  4 Emerald Cove Middle School  'A'                     4:20.82    5   
     1) White Jr., Timothy              2) Riche, Jeff                    
     3) Brady, Hollis                   4) Fiedor, Chad                   
     5) Mears, C                        6) Azzi, R                        
     7) Rosario, C                      8)                                
  5 Western Pines Community Middle  'A'                 4:22.46    4   
     1) peters, mike                    2) gates, joe                     
     3) fusca, domenic                  4) spatara, carson                
  6 Osceola Creek Middle School  'A'                    4:48.44    3   
     1) Roque, Christian                2) Karbowski, Thomas              
     3) Robles, Angel                   4) Kolesar, Gavin                 
 
Boys 800 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Crestwood Community Middle Sch  'A'                 1:49.88   10   
     1) Acosta, Jacob                   2) Estinvil, Aldorson             
     3) Freeman, Willie                 4) Mack, Kamar                    
  2 Emerald Cove Middle School  'A'                     1:50.42    8   
     1) Volcy, Blake                    2) Young, Ka'Ron                  
     3) Jones, Julien                   4) Cunningham, La'Bryant          
     5) Mears, C                        6) Azzi, R                        
     7) Rosario, C                      8)                                
  3 Western Pines Community Middle  'A'                 1:56.17    6   
     1) lott, tj                        2) aime, zachary                  
     3) perez, john                     4) fusca, domenic                 
 -- Belle Glade Lake Shore Middle  'A'                       DQ   Threw baton
     1) Francois, Roger                 2) Johnson, Donte                 
     3) Miller, Gary                    4) Harris, Robert                 
 -- Polo Park Middle School  'A'                             DQ   out of zone
     1) Bostic, Justin                  2) Butler, Desean                 
     3) Lopez, Mateo                    4) Pilger, Matthew                
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 perez, john                  Western Pine             1.57m   10   
  2 Amilcar, Gilbert             Belle Glade             J1.57m    8   
  3 Butler, Brandyn              Polo Park Mi             1.52m    6   
  4 White Jr., Timothy           Emerald Cove            J1.52m    5   
  5 Edwards, Terell              Wellington L            J1.52m    4   
  6 Seguignol, Kendall           Polo Park Mi             1.47m    3   
 -- Estinvil, Aldorson           Crestwood Co                NH  
 -- Acosta, Jacob                Crestwood Co                NH  
 -- Fleuridor, Jamarr            Wellington L                NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perkins, Car'Juan            Belle Glade              5.46m   10   
  2 perez, john                  Western Pine             5.20m    8   
  3 Butler, Brandyn              Polo Park Mi             4.88m    6   
  4 Harris, Robert               Belle Glade              4.72m    5   
  5 Calloway, Craig              Crestwood Co             4.61m    4   
  6 Robinson, Michael            Emerald Cove            J4.61m    3   
  7 Mack, Kamar                  Crestwood Co             4.42m    2   
  8 Estinvil, Aldorson           Crestwood Co             4.39m    1   
  9 Marks, Reece                 Wellington L             4.17m  
  9 haughton, tavaris            Western Pine             4.17m  
 11 Young, Ka'Ron                Emerald Cove             4.05m  
 12 Atoki, Oluwatobi             Western Pine             3.83m  
 13 Pilger, Matthew              Polo Park Mi             3.56m  
 -- Hall, Tyler                  Polo Park Mi              FOUL  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nonar, Ja'Kavion             Belle Glade             12.55m   10   
  2 Felton, Casey                Belle Glade             12.24m    8   
  3 Houd, Jake                   Emerald Cove            11.98m    6   
  4 lyons, dylan                 Western Pine            11.68m    5   
  5 fusca, domenic               Western Pine            11.51m    4   
  6 davis, luke                  Western Pine            11.29m    3   
  7 Kendrick, Keon               Belle Glade             11.16m    2   
  8 Davis, Michael               Polo Park Mi            11.11m    1   
  9 Butler, Desean               Polo Park Mi            10.92m  
 10 Gutierrez, Victor            Crestwood Co            10.59m  
 11 Galeano, Chris               Crestwood Co            10.53m  
 12 Mathis, Rhett                Crestwood Co            10.52m  
 13 Labrolia, Evan               Emerald Cove            10.37m  
 14 Wallace, Justin              Emerald Cove            10.10m  
 15 Lopez, Mateo                 Polo Park Mi             9.49m  
 
                    Women - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Polo Park Middle School    119        2) Western Pines Community M  93.50
    3) Belle Glade Lake Shore Mid  77.50     4) Emerald Cove Middle Schoo  73   
    5) Crestwood Community Middle  57        6) Wellington Landings Middl  26   
    7) Osceola Creek Middle Schoo  10                                           
 
                    Men - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Belle Glade Lake Shore Mid 118        2) Crestwood Community Middl  91   
    3) Polo Park Middle School     79        4) Emerald Cove Middle Schoo  68   
    5) Western Pines Community Mi  60        6) Wellington Landings Middl  16   
    7) Okeeheelee Middle School     6        7) Osceola Creek Middle Scho   6