Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/11/2018 08:19 PM
                    FHSAA Class 1A, District 12 - 4/9/2018                     
                                     FHSAA                                     
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash 1A Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1 Martin, Jesse             11 Benjamin Sch             11.86   3.5  3  10   
  2 Travis, Jada              10 Benjamin Sch             11.98   3.5  3   8   
  3 Kinsler, Antwanique       12 Pahokee                  12.23   3.5  3   6   
  4 Williams, Anise           12 Benjamin Sch             12.42   3.5  3   5   
  5 Redman, Deborah           09 Benjamin Sch             12.48   3.5  3   4   
  6 Ward, Clyana              11 Pahokee                  12.53   3.5  3   3   
  7 McFadden, Lon'teria       12 Pahokee                  12.86   3.5  3   2   
  8 Williams, Br'nijah        11 Pahokee                  12.89   3.5  3   1   
  9 Brown, Sumaya              8 Glades Day               12.94   3.1  1 
 10 Lockhart, Chasity         09 Atlantic Chr             13.08   3.9  2 
 11 Taylor, Alexxus           12 Community Ch             13.19   3.9  2 
 12 Jamison, Hannah           12 Jupiter Chri             13.35   3.9  2 
 13 Wallace, Astric           11 Jupiter Chri             13.72   3.9  2 
 14 Willis, Rhian              7 Glades Day               14.21   3.9  2 
 15 Keefe, Erin               11 Jupiter Chri             14.33   3.1  1 
 16 Viera, Melody             09 Glades Day               14.72   3.9  2 
 17 Kull, Olivia              10 Berean Chris             14.90   3.9  2 
 18 Liu, Jiayi T00            11 Trinity Chri             15.74   3.9  2 
 19 Boldin, Mahogany           7 Glades Day               17.76   3.1  1 
 
Girls 200 Meter Dash 1A Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Kinsler, Antwanique       12 Pahokee                  25.34   2.3  3  10   
  2 McFadden, Lon'teria       12 Pahokee                  26.00   2.3  3   8   
  3 Martin, Jesse             11 Benjamin Sch             26.45   2.3  3   6   
  4 Redman, Deborah           09 Benjamin Sch             27.14   2.3  3   5   
  5 Shepherd, India           10 Pahokee                  27.23   2.3  3   4   
  6 Travis, Jada              10 Benjamin Sch             27.27   2.3  3   3   
  7 Garcia, Daniela           11 Benjamin Sch             27.98   2.3  3   2   
  8 Jamison, Hannah           12 Jupiter Chri             28.00   3.0  2   1   
  9 Lockhart, Chasity         09 Atlantic Chr             28.54   2.3  3 
 10 Ferguson, Catherine       12 Berean Chris             28.98   3.0  2 
 11 Willis, Rhian              7 Glades Day               29.73   2.5  1 
 12 Fleurigene, Tanisha       09 Atlantic Chr             30.16   3.0  2 
 13 Viera, Melody             09 Glades Day               30.22   3.0  2 
 14 Wallace, Astric           11 Jupiter Chri             30.43   2.5  1 
 15 Williams, Mikilyia         6 Pahokee                  30.89   3.0  2 
 16 Kull, Olivia              10 Berean Chris             32.71   3.0  2 
 17 Liu, Jiayi T00            11 Trinity Chri             34.64   2.5  1 
 
Girls 400 Meter Dash 1A Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kinsler, Antwanique       12 Pahokee                  58.00   2  10   
  2 Ward, Clyana              11 Pahokee                  58.77   2   8   
  3 Jenkins, Mi'Kiara         11 Pahokee                1:05.18   2   6   
  4 Bennett, Remy             11 Benjamin Sch           1:05.63   2   5   
  5 Denenberg, Phoebe         10 Benjamin Sch           1:05.98   2   4   
  6 Vernis, Nicole            11 Benjamin Sch           1:06.33   2   3   
  7 Brown, Sumaya              8 Glades Day             1:06.46   1   2   
  8 Ferguson, Catherine       12 Berean Chris           1:12.46   2   1   
  9 Jones, Wayneshaneya       09 Pahokee                1:13.75   2 
 10 Aranda, Hailey T00         7 Trinity Chri           1:14.36   1 
 11 Baltazar, Yalissa          7 Glades Day             1:15.98   1 
 12 Fyke, Amy                 12 Berean Chris           1:19.70   1 
 13 Avilla, Selena T00         7 Trinity Chri           1:33.98   1 
 
Girls 800 Meter Run 1A Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Horgen, Emily             10 Benjamin Sch           2:18.83   2  10   
  2 Moore, Laquandra          09 Pahokee                2:27.45   2   8   
  3 Rose, Carolyn             12 Benjamin Sch           2:29.60   2   6   
  4 Regnery, Maggie           12 Benjamin Sch           2:31.82   2   5   
  5 Benson, Alyssa             7 Jupiter Chri           2:38.85   1   4   
  6 Grantlin, Ulicia          09 Pahokee                2:42.06   2   3   
  7 Banks, Bre'yanna          09 Pahokee                2:48.98   2   2   
  8 Lohmann, Hana              7 Glades Day             2:54.35   1   1   
  9 Carver, Britney           10 Atlantic Chr           2:56.09   2 
 10 Baltazar, Yalissa          7 Glades Day             2:56.88   1 
 11 Stegall, Maddison          8 Berean Chris           2:58.52   2 
 12 Ascheman, Addison          7 Glades Day             3:02.54   2 
 13 Zelaya, Eva T00           09 Trinity Chri           3:03.72   1 
 14 Aranda, Hailey T00         7 Trinity Chri           3:04.06   1 
 15 Maciak, Nora               7 Jupiter Chri           3:09.50   1 
 16 Reback, Glory             09 Jupiter Chri           3:12.04   1 
 -- Barber, Courtney T00      12 Pine School                DNF   2 
 -- Taylor, Mia                7 Jupiter Chri               DNF   1 
 
Girls 1600 Meter Run 1A Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Barber, Courtney T00      12 Pine School            5:40.31   10   
  2 Small, Caorline           10 Benjamin Sch           5:41.13    8   
  3 Taylor, Mia                7 Jupiter Chri           5:43.27    6   
  4 Regnery, Maggie           12 Benjamin Sch           6:03.72    5   
  5 Stegall, Maddison          8 Berean Chris           6:19.08    4   
  6 Ascheman, Addison          7 Glades Day             6:29.75    3   
  7 Letsche, Alexia           10 Benjamin Sch           6:40.57    2   
  8 Reback, Glory             09 Jupiter Chri           6:50.71    1   
  9 Maciak, Nora               7 Jupiter Chri           6:55.72  
 10 Carr, Wells               10 Benjamin Sch           6:59.31  
 11 Zelaya, Eva T00           09 Trinity Chri           7:06.85  
 12 Fix, Bethany              12 Berean Chris           7:20.19  
 13 Plourde, Hannah           09 Jupiter Chri           7:21.04  
 14 Avilla, Selena T00         7 Trinity Chri           7:39.97  
 
Girls 3200 Meter Run 1A Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Mia                7 Jupiter Chri          12:57.86   10   
  2 Small, Caorline           10 Benjamin Sch          13:53.03    8   
  3 Regnery, Maggie           12 Benjamin Sch          14:26.68    6   
  4 Letsche, Alexia           10 Benjamin Sch          15:25.59    5   
 
Girls 100 Meter Hurdles 1A Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Dean, Jada                10 Pahokee                  19.31   4.4  10   
  2 Noel, Kelly               09 Atlantic Chr             19.82   4.4   8   
  3 Garcia, Daniela           11 Benjamin Sch             19.91   4.4   6   
  4 Jamison, Lydia            09 Jupiter Chri             20.72   4.4   5   
  5 Houri, Kiran              10 Benjamin Sch             21.28   4.4   4   
  6 Rojas, Sandra             11 Community Ch             22.20   4.4   3   
  7 Sweet, Joy                10 Glades Day               23.12   4.4   2   
 
Girls 300 Meter Hurdles 1A Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Williams, Br'nijah        11 Pahokee                  48.70   2  10   
  2 Helsel, Erin              11 Jupiter Chri             51.29   1   8   
  3 Perez, Layla               7 Pahokee                  51.96   2   6   
  4 Paz, Diana                10 Atlantic Chr             52.32   2   5   
  5 Williams, Anise           12 Benjamin Sch             53.94   2   4   
  6 Lohmann, Hana              7 Glades Day               56.04   1   3   
  7 Dean, Jada                10 Pahokee                  57.32   2   2   
  8 Houri, Kiran              10 Benjamin Sch           1:00.58   2   1   
  9 Orsic, Anya               11 Benjamin Sch           1:01.95   2 
 10 Ascheman, Audrey           8 Glades Day             1:02.55   1 
 11 Jamison, Lydia            09 Jupiter Chri           1:06.46   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Benjamin School                                       49.82   10   
     1) Martin, Jesse 11                2) Garcia, Daniela 11             
     3) Travis, Jada 10                 4) Williams, Anise 12             
  2 Pahokee                                               51.89    8   
     1) Shepherd, India 10              2) Moore, Laquandra 09            
     3) Williams, Br'nijah 11           4) Grantlin, Ulicia 09            
  3 Jupiter Christian                                     52.76    6   
     1) Wallace, Astric 11              2) Helsel, Erin 11                
     3) Warembourg, Victoria 12         4) Jamison, Hannah 12             
  4 Atlantic Christian                                    54.10    5   
     1) Noel, Kelly 09                  2) Carver, Britney 10             
     3) Fleurigene, Tanisha 09          4) Lockhart, Chasity 09           
  5 Glades Day                                          1:01.11    4   
     1) Willis, Rhian 7                 2) Viera, Melody 09               
     3) Baltazar, Yalissa 7             4) Ascheman, Audrey 8             
 
Girls 4x400 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pahokee                                             4:01.26   10   
     1) Williams, Br'nijah 11           2) Ward, Clyana 11                
     3) McFadden, Lon'teria 12          4) Kinsler, Antwanique 12         
  2 Benjamin School                                     4:25.15    8   
     1) Bennett, Remy 11                2) Redman, Deborah 09             
     3) Horgen, Emily 10                4) Vernis, Nicole 11              
  3 Jupiter Christian                                   4:36.60    6   
     1) Warembourg, Victoria 12         2) Benson, Alyssa 7               
     3) Jamison, Hannah 12              4) Helsel, Erin 11                
  4 Atlantic Christian                                  4:49.39    5   
     1) Paz, Diana 10                   2) Fleurigene, Tanisha 09         
     3) Carver, Britney 10              4) Noel, Kelly 09                 
 
Girls 4x800 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Benjamin School                                    10:06.56   10   
     1) Small, Caorline 10              2) Rose, Carolyn 12               
     3) Regnery, Maggie 12              4) Horgen, Emily 10               
  2 Pahokee                                            10:39.62    8   
     1) Banks, Bre'yanna 09             2) Grantlin, Ulicia 09            
     3) Perez, Layla 7                  4) Moore, Laquandra 09            
  3 Glades Day                                         11:54.12    6   
     1) Baltazar, Yalissa 7             2) Ascheman, Addison 7            
     3) Brown, Sumaya 8                 4) Lohmann, Hana 7                
  4 Jupiter Christian                                  12:31.12    5   
     1) Benson, Alyssa 7                2) Reback, Glory 09               
     3) Maciak, Nora 7                  4) Reback, Trinity 7              
 
Girls High Jump 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Travis, Jada              10 Benjamin Sch             1.52m    4-11.75  10   
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 
        P    O    O    O    O    O    O 
  2 Blain, Katy               12 Benjamin Sch             1.52m    4-11.75   8   
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 
        P    P    P   XO    O   XO  XXO  XXX 
  3 Dean, Jada                10 Pahokee                  1.47m    4-09.75   6   
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 
        P    P    O  XXO    O   XO  XXX 
  4 McLeod, Shiyanna          11 Benjamin Sch             1.47m    4-09.75   5   
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 
        P    P    P    O    O   XO  XXX 
  5 McFadden, Lon'teria       12 Pahokee                  1.42m    4-07.75   4   
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 
        P    P    O    O   XO  XXX 
  6 Ascheman, Audrey           8 Glades Day               1.27m    4-02.00   3   
     1.22 1.27 
      XXO  XXO 
  7 Greene, Payton            10 Benjamin Sch             1.22m    4-00.00   2   
     1.22 1.27 
        O  XXX 
 -- Jenkins, Mi'Kiara         11 Pahokee                     NH            
     1.22 1.27 1.32 
        P    P  XXX 
 
Girls Long Jump 1A Varsity
======================================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Hasenhuttl-Bishop, Eva    11 Benjamin Sch             5.02m   NWI  16-05.75  10   
     4.86m(NWI) 3.95m(NWI) 4.97m(NWI) 5.02m(NWI)       
  2 Ward, Clyana              11 Pahokee                  5.00m   NWI  16-05.00   8   
     FOUL      FOUL      5.00m(NWI) 4.77m(NWI)       
  3 Garcia, Daniela           11 Benjamin Sch             4.66m   NWI  15-03.50   5.50
     4.00m(NWI) 4.41m(NWI) 4.60m(NWI) 4.66m(NWI)      
  3 Shepherd, India           10 Pahokee                  4.66m   NWI  15-03.50   5.50
     4.66m(NWI) 4.15m(NWI) 4.38m(NWI) 4.52m(NWI)      
  5 Wallace, Astric           11 Jupiter Chri             4.64m   NWI  15-02.75   4   
     4.64m(NWI) 4.30m(NWI) 4.49m(NWI) FOUL            
  6 Taylor, Alexxus           12 Community Ch             4.59m   NWI  15-00.75   3   
     4.56m(NWI) 4.50m(NWI) 4.41m(NWI) 4.59m(NWI)       
  7 Brown, Sumaya              8 Glades Day               4.28m   NWI  14-00.50   2   
     4.28m(NWI) 4.03m(NWI) 3.87m(NWI) 3.87m(NWI)      
  8 Lockhart, Chasity         09 Atlantic Chr             4.25m   NWI  13-11.50   1   
     FOUL      4.25m(NWI) 4.18m(NWI) 3.88m(NWI)      
  9 Jenkins, Mi'Kiara         11 Pahokee                  3.90m   NWI  12-09.50 
     FOUL      FOUL      3.90m(NWI) FOUL            
 10 Paz, Diana                10 Atlantic Chr             3.77m   NWI  12-04.50 
     3.56m(NWI) FOUL      3.77m(NWI) 3.62m(NWI)      
 11 Viera, Melody             09 Glades Day               3.72m   NWI  12-02.50 
     3.72m(NWI) 3.72m(NWI) 3.38m(NWI) 3.53m(NWI)      
 12 Rojas, Sandra             11 Community Ch             3.38m   NWI  11-01.25 
     3.22m(NWI) FOUL      3.38m(NWI) FOUL            
 
Girls Triple Jump 1A Varsity
======================================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Hasenhuttl-Bishop, Eva    11 Benjamin Sch            10.37m   NWI  34-00.25  10   
     9.97m(NWI) 9.93m(NWI) 10.35m(NWI) 10.37m(NWI)       
  2 Shepherd, India           10 Pahokee                  9.47m   NWI  31-01.00   8   
     8.67m(NWI) 9.47m(NWI) 9.21m(NWI) 9.19m(NWI)      
  3 McLeod, Shiyanna          11 Benjamin Sch             9.45m   NWI  31-00.00   6   
     8.91m(NWI) 9.04m(NWI) 8.67m(NWI) 9.45m(NWI)      
  4 Taylor, Alexxus           12 Community Ch             9.24m   NWI  30-03.75   5   
     9.05m(NWI) 9.24m(NWI) 8.85m(NWI) PASS           
  5 Warembourg, Victoria      12 Jupiter Chri             9.15m   NWI  30-00.25   4   
     9.15m(NWI) 8.91m(NWI) 9.05m(NWI) 8.94m(NWI)      
  6 Blain, Katy               12 Benjamin Sch             8.78m   NWI  28-09.75   3   
     8.38m(NWI) 8.72m(NWI) 8.54m(NWI) 8.78m(NWI)      
  7 Lohmann, Hana              7 Glades Day               8.69m   NWI  28-06.25   2   
     8.17m(NWI) 8.69m(NWI) 8.56m(NWI) PASS           
  8 Ascheman, Audrey           8 Glades Day               7.81m   NWI  25-07.50   1   
     7.76m(NWI) 7.68m(NWI) 7.81m(NWI) PASS           
 
Girls Shot Put 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Robinson, Tyerica         12 Pahokee                  9.30m   30-06.25  10   
      8.25m  8.59m  9.30m  8.98m        
  2 Redman, Deborah           09 Benjamin Sch             9.29m   30-05.75   8   
      8.76m  9.29m  7.56m  8.85m        
  3 Humphrey, Chrisharia      11 Pahokee                  9.22m   30-03.00   6   
      8.60m  9.22m  8.52m  8.85m        
  4 Mercius, Misha            12 Atlantic Chr             9.03m   29-07.50   5   
      8.81m  9.03m  8.27m  8.77m        
  5 Crawford, Elizabeth       10 Pahokee                  8.72m   28-07.50   4   
      8.72m  PASS  7.31m  7.11m        
  6 Sley, Heather             10 Benjamin Sch             7.11m   23-04.00   3   
      7.11m  6.28m  6.91m  6.86m        
  7 Barron, Sierra            10 Benjamin Sch             7.08m   23-02.75   2   
      7.08m  6.91m  6.91m  6.66m        
  8 Winters, Gabriella        11 Jupiter Chri             6.81m   22-04.25   1   
      6.61m  6.48m  6.81m  6.13m        
  9 Sweet, Joy                10 Glades Day               6.02m   19-09.00 
      4.96m  6.02m  5.11m  5.31m        
 10 Boldin, Mahogany           7 Glades Day               5.99m   19-08.00 
      4.52m  5.99m  5.48m  5.04m        
 11 Brown, Anaya              10 Glades Day               5.73m   18-09.75 
      5.17m  5.73m  5.19m  5.66m        
 12 Reback, Trinity            7 Jupiter Chri             4.96m   16-03.25 
      4.62m  4.47m  4.85m  4.96m        
 
Girls Discus Throw 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hasenhuttl-Bishop, Eva    11 Benjamin Sch            26.16m      85-10  10   
      26.16m  24.62m  FOUL  FOUL      
  2 Winters, Gabriella        11 Jupiter Chri            25.74m      84-05   8   
      22.40m  24.74m  FOUL  25.74m      
  3 Humphrey, Chrisharia      11 Pahokee                 24.52m      80-05   6   
      24.16m  22.66m  21.80m  24.52m       
  4 Mercius, Misha            12 Atlantic Chr            24.20m      79-05   5   
      23.22m  24.10m  22.80m  24.20m      
  5 Crawford, Elizabeth       10 Pahokee                 22.52m      73-11   4   
      FOUL  19.34m  18.66m  22.52m      
  6 Brown, Anaya              10 Glades Day              21.72m      71-03   3   
      FOUL  19.42m  21.72m  17.50m      
  7 Greene, Payton            10 Benjamin Sch            19.24m      63-01   2   
      19.24m  19.20m  17.94m  18.02m      
  8 Sweet, Joy                10 Glades Day              18.50m      60-08   1   
      FOUL  FOUL  18.50m  16.80m      
  9 Robinson, Tyerica         12 Pahokee                 17.12m      56-02 
      16.14m  17.12m  FOUL  FOUL      
 10 Boldin, Mahogany           7 Glades Day              13.98m      45-10 
      FOUL  11.58m  11.80m  13.98m      
 11 Reback, Trinity            7 Jupiter Chri            13.36m      43-10 
      12.90m  12.82m  13.36m  12.78m      
 -- Jean Louis, Abnelle       09 Pahokee                   FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys 100 Meter Dash 1A Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Elam, Kaiir               11 Benjamin Sch             10.83   4.6  3  10   
  2 Love, Leroy               11 Pahokee                  10.90   4.6  3   8   
  3 Bent, Malichi             09 Pahokee                  10.92   4.6  3   6   
  4 Williams, Lavonski        11 Pahokee                  11.03   4.6  3   5   
  5 Powell, Tevaris           11 Pahokee                  11.08   4.6  3   4   
  6 McPhee, Anthony           10 Glades Day               11.44   4.6  3   3   
  7 Christian, Tyler          10 Berean Chris             11.49   4.4  2   2   
  8 Sawyer, Shane             11 Jupiter Chri             11.52   4.7  1   1   
  9 German, Zachary            8 Benjamin Sch             11.98   4.4  2 
 10 McCullon, Daniel          10 Benjamin Sch             12.01   4.6  3 
 11 Downie, Roshaune          10 Benjamin Sch             12.04   4.6  3 
 12 Eagle, Noah               11 Atlantic Chr             12.19   4.4  2 
 13 Decaster, Rogeni          12 Trinity Chri             12.35   4.4  2 
 14 Noel, Danny               12 Atlantic Chr             12.72   4.7  1 
 15 Santiago, Jaiden          09 Trinity Chri             12.82   4.7  1 
 16 Kelly, Mason               8 Berean Chris             12.84   4.4  2 
 17 Vallee, Wyatt              6 Glades Day               13.65   4.4  2 
 
Boys 200 Meter Dash 1A Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Powell, Tevaris           11 Pahokee                  22.47   1.8  3  10   
  2 Love, Leroy               11 Pahokee                  22.80   1.8  3   8   
  3 Elam, Kaiir               11 Benjamin Sch             22.81   1.8  3   6   
  4 Bent, Malichi             09 Pahokee                  23.02   1.8  3   5   
  5 Williams, Lavonski        11 Pahokee                  23.33   1.8  3   4   
  6 McPhee, Anthony           10 Glades Day               24.47   1.8  3   3   
  7 Christian, Tyler          10 Berean Chris             25.00   1.8  3   2   
  8 Labonte, Zachary          11 Atlantic Chr             25.10   1.8  3   1   
  9 German, Zachary            8 Benjamin Sch             25.19   3.0  2 
 10 Anderson, Jack            09 Jupiter Chri             25.63   3.9  1 
 11 Halum, Yasser             12 Glades Day               25.66   3.0  2 
 12 Camacho, Jacob            09 Glades Day               26.15   3.0  2 
 13 Exume, Walentz            09 Atlantic Chr             26.21   3.9  1 
 14 Decaster, Rogeni          12 Trinity Chri             26.22   3.0  2 
 15 Wallace, Marco            10 Jupiter Chri             26.35   3.9  1 
 16 Noel, Danny               12 Atlantic Chr             27.44   3.0  2 
 17 Santiago, Jaiden          09 Trinity Chri             27.52   3.0  2 
 18 Vallee, Wyatt              6 Glades Day               29.56   3.0  2 
 -- Blum, Jason               10 Benjamin Sch                FS   3.0  2 
 
Boys 400 Meter Dash 1A Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nelson, Deante            11 Pahokee                  50.46   3  10   
  2 Everett, Anquan           11 Pahokee                  52.32   3   8   
  3 Textor, Christopher       12 Pine School              52.68   3   6   
  4 Lukas, Joshua (Caine)     12 Benjamin Sch             53.48   3   5   
  5 Jordan, Jasteven          11 Pahokee                  54.60   3   4   
  6 Bresnick, Noah            11 Trinity Chri             56.70   3   3   
  7 Christian, Tyler          10 Berean Chris             56.74   3   2   
  8 Anderson, Jack            09 Jupiter Chri             57.77   2   1   
  9 McFadden, Lonkevious      12 Pahokee                  58.78   3 
 10 Wallace, Marco            10 Jupiter Chri             58.96   1 
 11 Diaz, Lary                09 Jupiter Chri           1:00.07   1 
 12 Kane, Scott               10 Glades Day             1:00.88   2 
 13 Kelly, Mason               8 Berean Chris           1:01.73   2 
 14 Bonilla, Nico             11 Jupiter Chri           1:02.23   1 
 15 Exume, Walentz            09 Atlantic Chr           1:03.29   2 
 16 Goldberg, Alex            10 Benjamin Sch           1:03.37   2 
 17 Williams, Chris           10 Atlantic Chr           1:06.04   2 
 18 D'Orazio, Luke             8 Trinity Chri           1:07.44   2 
 19 Civil, Gerson             09 Atlantic Chr           1:09.23   1 
 20 Depalis, Markus           09 Atlantic Chr           1:15.40   1 
 
Boys 800 Meter Run 1A Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Textor, Christopher       12 Pine School            2:03.85   10   
  2 Young, Patrick            10 Jupiter Chri           2:06.88    8   
  3 Harris, Carter            09 Pahokee                2:08.07    6   
  4 Farahani, Sean            12 Benjamin Sch           2:11.57    5   
  5 Twyman, Ted               11 Benjamin Sch           2:16.51    4   
  6 Diaz, Lukas               09 Jupiter Chri           2:17.89    3   
  7 Bresnick, Noah            11 Trinity Chri           2:21.18    2   
  8 Boldin, Connari           11 Pahokee                2:24.02    1   
  9 Plourde, Christian        09 Jupiter Chri           2:26.50  
 10 Williams, Jeremiah        09 Pahokee                2:27.67  
 11 Cabrera, Jose             09 Glades Day             2:32.44  
 12 Boldin, Tamichael         10 Pahokee                2:39.02  
 13 D'Orazio, Luke             8 Trinity Chri           2:41.37  
 14 Jordan, Bryce             10 Glades Day             2:42.68  
 15 Connor, Nathan            10 Berean Chris           2:47.51  
 16 Butzberger, Bradley        8 Berean Chris           3:05.82  
 
Boys 1600 Meter Run 1A Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Skielnik, Joshua          12 Jupiter Chri           4:31.24   10   
  2 Twyman, Ted               11 Benjamin Sch           4:34.04    8   
  3 Young, Patrick            10 Jupiter Chri           4:47.88    6   
  4 Pereira, Lucas            10 Pine School            4:51.04    5   
  5 Farahani, Sean            12 Benjamin Sch           4:55.90    4   
  6 Swanson, Andrew           11 Atlantic Chr           5:10.88    3   
  7 Galarza, Sammy            09 Atlantic Chr           5:11.35    2   
  8 Plourde, Christian        09 Jupiter Chri           5:17.79    1   
  9 Gray, Jimmy               12 Pahokee                5:19.21  
 10 Snow, Alex                10 Berean Chris           5:27.87  
 11 Divanny, Jason            10 Atlantic Chr           5:40.78  
 12 Fernandez, Carlos         11 Berean Chris           5:42.93  
 13 German, Colby              7 Benjamin Sch           5:45.83  
 14 Archibald, Antoine         7 Atlantic Chr           5:49.47  
 15 Wells, Jacob               7 Berean Chris           5:55.83  
 16 Lovell, David             11 Berean Chris           5:58.07  
 17 Reback, Jon Courson        6 Jupiter Chri           6:44.58  
 
Boys 3200 Meter Run 1A Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Skielnik, Joshua          12 Jupiter Chri          10:19.95   10   
  2 Pereira, Lucas            10 Pine School           11:03.85    8   
  3 Galarza, Sammy            09 Atlantic Chr          11:15.44    6   
  4 Swanson, Andrew           11 Atlantic Chr          11:22.00    5   
  5 Farahani, Sean            12 Benjamin Sch          11:32.25    4   
  6 Hyland, Reyn               8 Pine School           12:19.33    3   
  7 Archibald, Antoine         7 Atlantic Chr          13:38.55    2   
  8 Wells, Jacob               7 Berean Chris          14:10.94    1   
 
Boys 110 Meter Hurdles 1A Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Miller, Darron            12 Pahokee                  18.44   3.9  10   
  2 Courts, Barry             09 Pahokee                  18.45   3.9   8   
  3 Henry, Ralston            11 Pahokee                  20.97   3.9   6   
 
Boys 300 Meter Hurdles 1A Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Burack, Michael           11 Glades Day               42.92   2  10   
  2 Courts, Barry             09 Pahokee                  43.74   2   8   
  3 Henry, Ralston            11 Pahokee                  46.60   2   6   
  4 Nero, Robert              09 Pahokee                  46.68   2   5   
  5 Joseph, Carl              09 Atlantic Chr             47.07   2   4   
  6 Rubin, Robert             11 Benjamin Sch             50.84   1   3   
  7 Richardson, James         10 Benjamin Sch             52.32   1   2   
  8 Guo, Jinyu                11 Benjamin Sch             53.34   1   1   
  9 Shao, Dylan               11 Benjamin Sch             54.41   2 
 10 Miller, Darron            12 Pahokee                  59.51   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pahokee                                               43.52   10   
     1) Bent, Malichi 09                2) Love, Leroy 11                 
     3) Williams, Lavonski 11           4) Powell, Tevaris 11             
  2 Glades Day                                            46.83    8   
     1) Halum, Yasser 12                2) McPhee, Anthony 10             
     3) Acosta, Jorge 12                4) Burack, Michael 11             
  3 Benjamin School                                       47.36    6   
     1) Shao, Dylan 11                  2) Elam, Kaiir 11                 
     3) German, Zachary 8               4) McCullon, Daniel 10            
  4 Atlantic Christian                                    48.85    5   
     1) Civil, Gerson 09                2) Eagle, Noah 11                 
     3) Williams, Chris 10              4) Labonte, Zachary 11            
 
Boys 4x400 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pahokee                                             3:36.72   10   
     1) McFadden, Lonkevious 12         2) Harris, Carter 09              
     3) Nelson, Deante 11               4) Everett, Anquan 11             
  2 Benjamin School                                     3:54.68    8   
     1) Lukas, Joshua (Caine) 12        2) Twyman, Ted 11                 
     3) German, Zachary 8               4) Donnelly, Jack 11              
  3 Jupiter Christian                                   3:59.10    6   
     1) Young, Patrick 10               2) Anderson, Jack 09              
     3) Wallace, Marco 10               4) Diaz, Lukas 09                 
  4 Atlantic Christian                                  4:10.01    5   
     1) Exume, Walentz 09               2) Levy, Trevin 12                
     3) Labonte, Zachary 11             4) Divanny, Jason 10              
 
Boys 4x800 Meter Relay 1A Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pahokee                                             9:22.56   10   
     1) Everett, Anquan 11              2) Dunnaway, Jessie 11            
     3) Harris, Carter 09               4) Gray, Jimmy 12                 
  2 Atlantic Christian                                  9:51.27    8   
     1) Levy, Trevin 12                 2) Galarza, Sammy 09              
     3) Swanson, Andrew 11              4) Divanny, Jason 10              
  3 Jupiter Christian                                   9:56.81    6   
     1) Diaz, Lukas 09                  2) Ditomasso, Christian 8         
     3) Bonilla, Nico 11                4) Dansereau, Hayden 09           
  4 Berean Christian                                   10:23.35    5   
     1) Snow, Alex 10                   2) Wells, Jacob 7                 
     3) Lovell, David 11                4) Fernandez, Carlos 11           
  5 Glades Day                                         10:45.81    4   
     1) Cabrera, Jose 09                2) Jordan, Bryce 10               
     3) Kane, Scott 10                  4) Vallee, Wyatt 6                
  6 Benjamin School                                    10:50.36    3   
     1) Twyman, Ted 11                  2) Farahani, Sean 12              
     3) German, Colby 7                 4) Blum, Jason 10                 
 
Boys High Jump 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Harris, Carter            09 Pahokee                  1.78m    5-10.00  10   
     1.52 1.57 1.62 1.68 1.73 1.78 
        P    P    O    P    O  XXO 
  2 Gilbert, Tyler            12 Pahokee                  1.73m    5-08.00   8   
     1.52 1.57 1.62 1.68 1.73 1.78 
        P    P    O    P    O  XXX 
  3 McCullon, Daniel          10 Benjamin Sch             1.57m    5-01.75   6   
     1.52 1.57 1.62 
       XO   XO  XXX 
  4 Shao, Dylan               11 Benjamin Sch             1.52m    4-11.75   5    1.52 O
     1.52 1.57 
        O  XXX 
  5 Downie, Roshaune          10 Benjamin Sch             1.52m    4-11.75   4    1.52 X
     1.52 1.57 
        O  XXX 
 -- Guo, Jinyu                11 Benjamin Sch                NH            
     1.52 
      XXX 
 
Boys Pole Vault 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Donnelly, Jack            11 Benjamin Sch             3.96m   12-11.75  10   
     2.70 3.04 3.23 3.52 3.68 3.84 3.96 
        P    P    P    P    O    O  XXO 
  2 Martin, Jake              11 Benjamin Sch             2.70m    8-10.25   8   
     2.70 
        O 
 
Boys Long Jump 1A Varsity
======================================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Gilbert, Tyler            12 Pahokee                  5.93m   NWI  19-05.50  10   
     5.65m(NWI) 5.93m(NWI) PASS      PASS            
  2 Lukas, Joshua (Caine)     12 Benjamin Sch             5.69m   NWI  18-08.00   8   
     5.69m(NWI) 5.29m(NWI) 5.57m(NWI) 5.46m(NWI)      
  3 Camacho, Jacob            09 Glades Day               5.44m   NWI  17-10.25   6   
     5.44m(NWI) 5.29m(NWI) 5.37m(NWI) 5.22m(NWI)      
  4 Jones, Shemar             11 Pahokee                  5.38m   NWI  17-08.00   5   
     5.38m(NWI) 4.73m(NWI) PASS      PASS           
  5 McCullon, Daniel          10 Benjamin Sch             5.31m   NWI  17-05.25   4   
     5.31m(NWI) 5.10m(NWI) 4.88m(NWI) 4.60m(NWI)      
  6 Joseph, Carl              09 Atlantic Chr             5.29m   NWI  17-04.25   3   
     5.01m(NWI) 5.29m(NWI) PASS      PASS           
  7 Kinsler, Latarie          10 Pahokee                  5.24m   NWI  17-02.25   2   
     PASS      PASS      5.24m(NWI) PASS           
  8 Eagle, Noah               11 Atlantic Chr             5.23m   NWI  17-02.00   1   
     4.71m(NWI) 5.09m(NWI) 4.58m(NWI) 5.23m(NWI)      
  9 Guo, Jinyu                11 Benjamin Sch             5.03m   NWI  16-06.00 
     5.03m(NWI) PASS      4.72m(NWI) 4.82m(NWI)      
 10 Anderson, Jack            09 Jupiter Chri             4.94m   NWI  16-02.50 
     4.94m(NWI) 4.71m(NWI) 4.63m(NWI) 4.78m(NWI)      
 11 Downie, Roshaune          10 Benjamin Sch             4.69m   NWI  15-04.75 
     4.62m(NWI) PASS      4.54m(NWI) 4.69m(NWI)      
 12 Labonte, Zachary          11 Atlantic Chr             4.64m   NWI  15-02.75 
     PASS      4.64m(NWI) 4.47m(NWI) 4.43m(NWI)      
 
Boys Triple Jump 1A Varsity
======================================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Lukas, Joshua (Caine)     12 Benjamin Sch            11.38m   NWI  37-04.00  10   
     11.29m(NWI) 10.89m(NWI) 11.13m(NWI) 11.38m(NWI)      
  2 Downie, Roshaune          10 Benjamin Sch            11.13m   NWI  36-06.25   8   
     11.10m(NWI) 10.53m(NWI) 11.13m(NWI) 11.04m(NWI)      
  3 Kinsler, Latarie          10 Pahokee                 10.93m   NWI  35-10.50   6   
     10.93m(NWI) PASS      PASS      10.45m(NWI)       
  4 McPhee, Anthony           10 Glades Day              10.88m   NWI  35-08.50   5   
     10.88m(NWI) 10.29m(NWI) 10.42m(NWI) PASS            
  5 Camacho, Jacob            09 Glades Day              10.76m   NWI  35-03.75   4   
     10.67m(NWI) 10.76m(NWI) 10.48m(NWI) 10.38m(NWI)       
  6 Jones, Shemar             11 Pahokee                 10.74m   NWI  35-03.00   3   
     10.69m(NWI) 10.74m(NWI) 10.34m(NWI) 10.42m(NWI)      
  7 Shao, Dylan               11 Benjamin Sch            10.66m   NWI  34-11.75   2   
     10.51m(NWI) 10.63m(NWI) 10.66m(NWI) 10.10m(NWI)       
 -- Guo, Jinyu                11 Benjamin Sch              FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL            
 
Boys Shot Put 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Campbell, Jajuan          12 Pahokee                 12.72m   41-08.75  10   
      12.44m  12.09m  12.72m  PASS       
  2 Acosta, Jorge             12 Glades Day              12.46m   40-10.50   8   
      12.20m  11.95m  12.46m  12.07m       
  3 Lowe, Jamal               11 Pahokee                 12.25m   40-02.25   6   
      12.25m  11.69m  11.86m  11.94m       
  4 Miller, Darron            12 Pahokee                 11.94m   39-02.25   5   
      10.11m  11.94m  10.51m  10.96m        
  5 Elam, Kaiir               11 Benjamin Sch            11.71m   38-05.00   4   
      10.41m  10.98m  11.71m  10.46m       
  6 Greene, Conor             12 Benjamin Sch            11.29m   37-00.50   3   
      11.10m  11.29m  10.97m  11.17m       
  7 Halum, Yasser             12 Glades Day              10.51m   34-05.75   2   
      10.51m  10.46m  10.40m  10.48m      
  8 Perez, Ruben              11 Benjamin Sch            10.33m   33-10.75   1   
      10.08m  10.33m  10.00m  9.88m      
  9 Gordon, Devonte            7 Atlantic Chr             7.43m   24-04.50 
      7.15m  6.60m  5.87m  7.43m       
 
Boys Discus Throw 1A Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Greene, Conor             12 Benjamin Sch            40.40m     132-06  10   
      37.32m  40.40m  FOUL  FOUL       
  2 Acosta, Jorge             12 Glades Day              36.80m     120-09   8   
      32.38m  33.90m  36.80m  34.92m      
  3 Lowe, Jamal               11 Pahokee                 31.10m     102-00   6   
      31.10m  FOUL  29.80m  29.92m      
  4 Perez, Ruben              11 Benjamin Sch            29.56m      97-00   5   
      FOUL  29.56m  FOUL  28.20m      
  5 Levy, Trevin              12 Atlantic Chr            29.54m      96-11   4   
      28.34m  29.54m  26.50m  28.06m      
  6 Campbell, Jajuan          12 Pahokee                 28.00m      91-10   3   
      26.90m  25.76m  26.70m  28.00m      
  7 Eagle, Noah               11 Atlantic Chr            26.50m      86-11   2   
      26.50m  23.44m  FOUL  23.34m      
  8 Miller, Darron            12 Pahokee                 26.20m      85-11   1   
      22.86m  23.56m  26.20m  FOUL      
  9 Gordon, Devonte            7 Atlantic Chr            21.60m      70-10 
      20.46m  20.26m  21.60m  20.10m      
 10 Halum, Yasser             12 Glades Day              18.40m      60-04 
      FOUL  FOUL  18.40m  FOUL      
 -- Reece, Mark               12 Benjamin Sch              FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
             Women - 1A Varsity - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Benjamin School            237.50     2) Pahokee                   186.50
    3) Jupiter Christian           69        4) Atlantic Christian         34   
    5) Glades Day                  33        6) Community Christian (Stua  11   
    7) Pine School                 10        8) Berean Christian            5   
 
              Men - 1A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Pahokee                    227        2) Benjamin School           157   
    3) Glades Day                  61        4) Jupiter Christian          52   
    5) Atlantic Christian          51        6) Pine School                32   
    7) Berean Christian            12        8) Trinity Christian (LW)      5