Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/18/2018 09:10 AM
                   Royal Palm Beach Invitational - 2/17/2018                   
                                   2/17/2018                                   
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Bostick, Faith               Treasure Coa             12.48   8  10   
  2 Ingeleton, Rogena            Blanche Ely              12.72   8   8   
  3 Jenkins, Shania              Vero Beach H             12.79   8   6   
  4 King, Ta'niya                Palm Beach L             12.86   8   5   
  5 Nelson, Destiny              Vero Beach H             12.88   8   4   
  6 Davis, Ra'Kiria              Blanche Ely              12.89   8   3   
  7 Bell, Amber                  Vero Beach H             12.96   7   2   
  8 DesVergers, Cassie           Boca Raton H             12.98   6   1   
  9 Reed, Kierston               Suncoast HS              12.99   7 
 10 Young, Emani                 Royal Palm B             13.09   7 
 11 Larose, Staicha              Somerset Aca             13.11   5 
 12 Miller, Lauren               Boca Raton H             13.25   7 
 13 Menelas, Ernesha             Suncoast HS              13.34   4 
 14 Fox, Tezaria                 Dwyer HS                 13.35   7 
 15 Clerger, Christine           Boynton Beac             13.39   3 
 16 Bruney, Bianca               Olympic Heig             13.41   6 
 17 Gordon, Jodian               Palm Beach L             13.42   4 
 18 Powell, Tracy-Ann            Treasure Coa             13.44   8 
 19 Davis, Nyasia                Dwyer HS                 13.47   7 
 20 Rainford, Samyan             Palm Beach L             13.59   5 
 21 louis  juste, kenisha        Royal Palm B             13.60   6 
 22 Jones, Micah                 Seminole Rid             13.67   5 
 23 Davis, Berniyah              Blanche Ely              13.69   8 
 24 Mcfadden, Lon'teria          Pahokee Midd             13.73   6 
 25 Frederick, Emauria           Boynton Beac             13.73   4 
 26 Elam, Abraiya                Cardinal New             13.76   4 
 27 Gilmore, Ariana              Somerset Aca             13.77   4 
 28 Howell, Jessica              Suncoast HS              13.78   1 
 29 Herring, Tyneisha            Berean Chris             13.80   5 
 30 Vickers, Patriana            Glades Centr             13.88   1 
 31 Shannon, Mikeriah            Dwyer HS                 13.93   6 
 32 Marc, Marie                  Atlantic HS              14.01   3 
 33 Williams, Br'nijah           Pahokee Midd             14.03   5 
 34 Greathouse, Teliyah          Inlet Grove              14.04   5 
 35 Leptune, Kenya               Inlet Grove              14.10   3 
 36 Geffard, Cheyanne            Somerset Aca             14.18   4 
 37 Joseph, Bernadine            South Browar             14.22   6 
 38 Johnson, TeDonsheye          Glades Centr             14.22   7 
 39 Purce, Ayana                 Santaluces H             14.26   4 
 40 Lockridge, Jaylah            Olympic Heig             14.27   1 
 41 Travis, Trinity              Boca Raton H             14.28   5 
 42 Martin, Nya                  Inlet Grove              14.28   3 
 43 Payne, Jillian               The King's A             14.29   4 
 44 Marseille, Jasmine           Atlantic HS              14.34   3 
 45 Fernandez, Barbara           South Browar             14.43   7 
 46 Sadik, Alexandra             Olympic Heig             14.51   2 
 47 Davis, Keniyah               Royal Palm B             14.53   5 
 48 Dillion, Natalia             South Browar             14.55   6 
 49 Viney, Breyon                Palm Beach C             14.58   1 
 50 Camacho, Mara                Cardinal New             14.91   3 
 51 Marchetti, Sophia            The King's A             15.04   2 
 52 Portes, Kimee                Santaluces H             15.24   2 
 53 Johnson, Tamia               Santaluces H             15.34   1 
 54 Brown, Gabby                 Cardinal New             15.75   3 
 55 Kull, Olivia                 Berean Chris             16.02   2 
 56 Dinh, Brianna                Lake Worth C             16.43   2 
 57 Fyke, Amy                    Berean Chris             16.45   3 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bostick, Faith               Treasure Coa             25.65   7  10   
  2 Pompey, Dakedra              Glades Centr             25.99   8   8   
  3 King, Ta'niya                Palm Beach L             26.05   8   6   
  4 Lewis-Plummer, Dynia         Suncoast HS              26.39   8   5   
  5 Robinson, LaNiyah            Dwyer HS                 26.42   7   4   
  6 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr             26.55   7   3   
  7 Petty, Trinity               Blanche Ely              27.07   8   2   
  8 Jenkins, Shania              Vero Beach H             27.18   8   1   
  9 Fleurimond, Shanice          Dwyer HS                 27.20   7 
 10 Ingeleton, Rogena            Blanche Ely              27.25   8 
 11 DesVergers, Cassie           Boca Raton H             27.30   3 
 12 Larose, Staicha              Somerset Aca             27.34   6 
 13 Nelson, Destiny              Vero Beach H             27.47   8 
 14 Rainford, Samyan             Palm Beach L             27.56   4 
 15 Marc, Marie                  Atlantic HS              27.85   5 
 16 Davis, Berniyah              Blanche Ely              28.00   8 
 17 Gilmore, Ariana              Somerset Aca             28.19   5 
 18 Davis, Nyasia                Dwyer HS                 28.23   7 
 19 louis  juste, kenisha        Royal Palm B             28.23   5 
 20 Gordon, Jodian               Palm Beach L             28.29   4 
 21 Frederick, Emauria           Boynton Beac             28.31   4 
 22 Greathouse, Teliyah          Inlet Grove              28.32   4 
 23 Powell, Tracy-Ann            Treasure Coa             28.33   6 
 24 Elam, Abraiya                Cardinal New             28.36   4 
 25 Bruney, Bianca               Olympic Heig             28.38   6 
 26 Vickers, Patriana            Glades Centr             28.64   2 
 27 Herring, Tyneisha            Berean Chris             28.74   3 
 27 Geffard, Cheyanne            Somerset Aca             28.74   4 
 29 Guillame, Rebecca            Atlantic HS              28.75   5 
 30 Pierre, Reud                 Boynton Beac             28.89   1 
 31 Williams, Br'nijah           Pahokee Midd             28.94   6 
 32 Stewart, Nicole              Santaluces H             29.13   5 
 33 Marseille, Jasmine           Atlantic HS              29.19   5 
 34 Dorema, Britney              Boca Raton H             29.24   4 
 35 Michel, Cassandra            Olympic Heig             29.29   5 
 36 Lockridge, Jaylah            Olympic Heig             29.46   1 
 37 Chin, Chelsea                Palm Beach C             29.56   3 
 38 Dillion, Natalia             South Browar             29.65   6 
 39 Williams, Taylor             Vero Beach H             29.69   6 
 40 Payne, Jillian               The King's A             29.84   4 
 41 Polycarpe, Sabrina           Santaluces H             29.86   3 
 42 Vaughn, Taniya               Suncoast HS              29.96   3 
 43 Joseph, Bernadine            South Browar             30.08   6 
 44 Marcin, Naomi                South Browar             30.10   6 
 45 Camacho, Mara                Cardinal New             30.11   3 
 46 Ferguson, Catherine          Berean Chris             30.93   3 
 47 Barnes, Jakayla              Santaluces H             31.12   1 
 48 Marchetti, Sophia            The King's A             31.65   1 
 49 Brown, Gabby                 Cardinal New             31.67   2 
 50 Hajjar, Liliana              The King's A             32.60   2 
 51 Fyke, Amy                    Berean Chris             34.88   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Latasha               Suncoast HS              56.83   8  10   
  2 King, Ta'niya                Palm Beach L             58.31   8   8   
  3 Desire, Likendia             Boca Raton H           1:00.49   8   6   
  4 Robinson, LaNiyah            Dwyer HS               1:00.81   8   5   
  5 Bell, Amber                  Vero Beach H           1:01.17   8   4   
  6 Salaam, Oksana               Treasure Coa           1:02.65   7   3   
  7 Ellis, Latrice               Palm Beach L           1:02.96   7   2   
  8 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr           1:03.94   7   1   
  9 Moore, Laquandra             Pahokee Midd           1:03.97   5 
 10 Davis, Nyasia                Dwyer HS               1:04.27   7 
 11 Williams, Katieanna          Cardinal New           1:04.56   6 
 12 Straghn, Ryala               Atlantic HS            1:04.75   5 
 13 Wright, Ajoria               Vero Beach H           1:04.81   8 
 14 Bruney, Bianca               Olympic Heig           1:04.92   7 
 15 Kaigler, Vonisha             Vero Beach H           1:04.95   8 
 16 Kinsler, Antwanique          Pahokee Midd           1:05.01   8 
 17 Leptune, Kenya               Inlet Grove            1:05.18   4 
 18 desire, diane                Royal Palm B           1:05.26   3 
 19 Chin, Chelsea                Palm Beach C           1:06.24   3 
 20 Rivera, Catalina             Boca Raton H           1:06.66   5 
 21 Petty, Trinity               Blanche Ely            1:06.75   3 
 22 Guillame, Rebecca            Atlantic HS            1:06.81   5 
 23 Robinson, Shannan            Suncoast HS            1:06.81   6 
 24 Estiverne, Kierra            Suncoast HS            1:07.04   7 
 25 Grantlin, Ulicia             Pahokee Midd           1:08.33   4 
 26 Allen, Kiana                 Atlantic HS            1:08.80   6 
 27 Baker, Sophie                Palm Beach L           1:08.92   6 
 28 Lentz, Sarah                 Somerset Aca           1:09.09   5 
 29 Madison, Natalia             Dwyer HS               1:09.22   6 
 30 Vickers, Patriana            Glades Centr           1:09.96   6 
 31 Maletskees, Karunamayi       South Browar           1:10.64   7 
 32 Exil, Sonia                  Olympic Heig           1:10.70   4 
 33 Ferguson, Catherine          Berean Chris           1:10.72   7 
 34 Luctamar, Kerby              Boynton Beac           1:11.24   3 
 35 Haynes, Justice              Boca Raton H           1:11.29   4 
 36 Pierre, Reud                 Boynton Beac           1:11.54   2 
 37 Hobbs, Alexis                The King's A           1:11.56   5 
 38 Martin, Nya                  Inlet Grove            1:11.82   5 
 39 Woodson, Tyreshia            Blanche Ely            1:12.59   3 
 40 Terry, Talaiya               Boynton Beac           1:12.61   1 
 41 Brown, Gabby                 Cardinal New           1:12.82   3 
 42 Ortega, Sarah                Somerset Aca           1:13.18   4 
 43 Paz, Diana                   Atlantic Chr           1:13.55   4 
 44 Albert, Isabelle             The King's A           1:14.23   1 
 45 Saint- Firmin, Daniella      Santaluces H           1:14.39   6 
 46 Jean, Vanessa                Santaluces H           1:14.92   5 
 47 Jerome, Arielle              Olympic Heig           1:15.57   1 
 48 Torrence, Janyia             Atlantic Chr           1:16.08   2 
 49 Deizan, Estere               Santaluces H           1:19.93   4 
 50 Charles, Joohly              Somerset Aca           1:20.10   4 
 51 Fleurigene, Tanisha          Atlantic Chr           1:22.25   2 
 52 Dinh, Brianna                Lake Worth C           1:28.52   3 
 53 Thompson, Mackenzie          Lake Worth C           1:28.69   2 
 54 Thompson, Madison            Lake Worth C           1:38.55   1 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jackson, Runelda             Glades Centr           2:24.11   3  10   
  2 Volpi, Julia                 Suncoast HS            2:29.36   3   8   
  3 Rodriguez, Mia               The King's A           2:30.31   3   6   
  4 Woodall, Rylee               Vero Beach H           2:31.99   3   5   
  5 Pierre, Niah                 Dwyer HS               2:33.65   3   4   
  6 Jacques, Nitaisa             Blanche Ely            2:42.20   3   3   
  7 Nunez, Amanda                Palm Beach C           2:46.33   3   2   
  8 Karakolis, Grace             Suncoast HS            2:46.69   1   1   
  9 Jones, Mya                   Inlet Grove            2:48.23   2 
 10 Kelly, Camille               Santaluces H           2:49.83   3 
 11 Decambre, Chelsea            Treasure Coa           2:50.88   2 
 12 Daniels, Aleria              Palm Beach L           2:53.96   2 
 13 Turner, Andrea               Cardinal New           2:54.29   3 
 14 Head, Kyra                   Blanche Ely            2:54.48   3 
 15 Williams, Tameron            Palm Beach L           2:55.71   2 
 16 Banks, Bre'yanna             Pahokee Midd           2:55.95   3 
 17 Stegall, Maddison            Berean Chris           2:56.44   1 
 18 Albarran, Daniela            South Browar           2:56.69   3 
 19 Temene, Marquisha            Blanche Ely            3:00.47   2 
 20 McKenzie, Aunibria           Glades Centr           3:04.31   2 
 21 Richardson, Lindsay          The King's A           3:05.25   3 
 22 Bobyack, Anabella            Olympic Heig           3:06.40   2 
 23 Breitfelder, Alexis          The King's A           3:07.34   2 
 24 Rodriguez, Alize             Atlantic HS            3:08.82   1 
 25 Hines, Skylar                Cardinal New           3:14.77   2 
 26 Johnson, Essriah             Royal Palm B           3:14.81   2 
 27 Mazur, Taylor                Palm Beach C           3:16.82   2 
 28 Davis, Saanaz                Olympic Heig           3:22.95   1 
 29 Dasilva, Victoria            Somerset Aca           3:28.10   2 
 30 Dahlgren, Sophia             Somerset Aca           3:30.69   2 
 31 Terry, Talaiya               Boynton Beac           3:33.98   1 
 32 Owens, Maya                  Santaluces H           3:35.54   1 
 33 Laguerre, Hannah             Santaluces H           3:35.93   1 
 34 Luctamar, Jenica             Boynton Beac           3:40.12   1 
 35 Williams, Mi'Kilyia          Pahokee Midd           4:24.41   2 
 
Girls 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gumpel, Grace                Vero Beach H           5:29.71   2  10   
  2 Jackson, Runelda             Glades Centr           5:48.10   2   8   
  3 Volpi, Julia                 Suncoast HS            6:01.12   2   6   
  4 Langford, Anna               Boca Raton H           6:03.00   2   5   
  5 Sargent, Julieth             Boca Raton H           6:04.89   2   4   
  6 Sunderland, Sophie           Santaluces H           6:24.76   2   3   
  7 Dahlgren, Emma               Somerset Aca           6:26.38   2   2   
  8 Stegall, Maddison            Berean Chris           6:28.48   1   1   
  9 Jacques, Nitaisa             Blanche Ely            6:32.19   2 
 10 DeFazio, Siena               Suncoast HS            6:36.81   2 
 11 Laraque, Scheleck            Blanche Ely            6:37.38   2 
 12 Ramos, Raven                 Dwyer HS               6:39.76   2 
 13 Brockman, Coral              Suncoast HS            6:48.16   2 
 14 Rodriguez, Alize             Atlantic HS            6:52.30   1 
 15 Breitfelder, Alexis          The King's A           6:53.67   1 
 16 Kerbs, Kayla                 Dwyer HS               7:03.00   2 
 17 Giresi, Presley              Lake Worth C           7:04.18   1 
 18 Mazur, Taylor                Palm Beach C           7:28.26   2 
 19 Ramirez, Ivana               Pahokee Midd           7:36.22   2 
 20 Dahlgren, Sophia             Somerset Aca           7:41.52   1 
 21 Barreto, Sofia               Dwyer HS               7:43.97   1 
 22 Luctamar, Jenica             Boynton Beac           7:44.78   1 
 23 Dasilva, Victoria            Somerset Aca           7:57.84   1 
 24 Fix, Bethany                 Berean Chris           7:59.54   1 
 25 Gomez, Andrea                Treasure Coa           8:12.28   1 
 26 Lewis, Madison               Santaluces H           8:28.67   1 
 27 Herzfeld, Andrea             Lake Worth C           8:59.08   1 
 
Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gumpel, Grace                Vero Beach H          12:11.84   10   
  2 Langford, Anna               Boca Raton H          13:12.78    8   
  3 Fronrath, Avery              The King's A          13:21.33    6   
  4 Sargent, Julieth             Boca Raton H          13:29.26    5   
  5 Rodriguez, Sofia             The King's A          13:45.77    4   
  6 Turner, Andrea               Cardinal New          13:45.83    3   
  7 Laraque, Scheleck            Blanche Ely           14:11.80    2   
  8 Ramos, Raven                 Dwyer HS              14:49.54    1   
  9 DeFazio, Siena               Suncoast HS           15:18.17  
 10 Mendez-Alvelino, Lourdes     Palm Beach C          15:28.48  
 11 Giresi, Presley              Lake Worth C          16:09.99  
 12 Barreto, Sofia               Dwyer HS              17:35.90  
 -- Brockman, Coral              Suncoast HS                DNF  
 -- Baly, Francianna             Santaluces H               DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cohen, Dayna                 Blanche Ely              16.06   3  10   
  2 Cassels, Holly               Dwyer HS                 16.34   3   8   
  3 Lewis-Plummer, Dynia         Suncoast HS              16.42   3   6   
  4 Taylor, Anquanette           Vero Beach H             16.48   3   5   
  5 Coleman, Alicia              Suncoast HS              17.29   3   4   
  6 Zook, Amelia                 Boca Raton H             17.47   2   3   
  7 Preston, Grace               Seminole Rid             18.02   3   2   
  8 Estinfort, Christina         Glades Centr             18.27   2   1   
  9 Myles, Melissa               Dwyer HS                 18.28   2 
 10 Maks, Samantha               Vero Beach H             18.94   2 
 11 Ceus, Adeline                Santaluces H             19.24   2 
 12 Hudson, Kayla                Dwyer HS                 19.61   2 
 13 Destine, Rose                Boca Raton H             19.76   1 
 14 Kamp, Margaret               Suncoast HS              19.89   2 
 15 Baekenstrass, Olivia         Boca Raton H             20.33   1 
 16 Viney, Breyon                Palm Beach C             20.45   1 
 17 Dean, Jada                   Pahokee Midd             20.47   1 
 18 St Clair, Olivia             The King's A             20.64   1 
 19 Mussenden, Rinaja            Glades Centr             20.84   2 
 20 Kaigler, Vonisha             Vero Beach H             21.12   3 
 21 Perez, Layla                 Pahokee Midd             21.31   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Young, Emani                 Royal Palm B             46.46   5  10   
  2 Oats, Brianna                The King's A             47.99   5   8   
  3 Fleurimond, Shanice          Dwyer HS                 48.14   5   6   
  4 Coleman, Alicia              Suncoast HS              48.35   4   5   
  5 Cassels, Holly               Dwyer HS                 49.03   5   4   
  6 Cohen, Dayna                 Blanche Ely              49.22   4   3   
  7 Lemene, Wiskierra            Glades Centr             49.81   5   2   
  8 Taylor, Anquanette           Vero Beach H             51.40   4   1   
  9 Destine, Rose                Boca Raton H             51.84   2 
 10 Fearon, Brittany             Dwyer HS                 52.94   3 
 11 Estinfort, Christina         Glades Centr             53.29   4 
 12 Bell, Fedjine                Palm Beach L             54.13   5 
 13 Baekenstrass, Olivia         Boca Raton H             54.36   1 
 14 Kamp, Margaret               Suncoast HS              54.48   4 
 15 Jones, Micah                 Seminole Rid             54.70   2 
 16 Ceus, Adeline                Santaluces H             54.82   3 
 17 Ferguson, Zori-Ann           Palm Beach L             54.97   5 
 18 Preston, Grace               Seminole Rid             55.74   3 
 19 Jenkins, Jayda               Vero Beach H             56.14   3 
 20 Cayenne, Aniah               Blanche Ely              56.37   4 
 21 Davis, Keniyah               Royal Palm B             56.80   5 
 22 Butts, Ty'Kese               Glades Centr             58.32   2 
 23 Travis, Trinity              Boca Raton H             58.82   1 
 24 Dean, Jada                   Pahokee Midd             59.69   3 
 25 Arthur, Hali                 Olympic Heig           1:00.25   1 
 26 Gialiter, Martina            Olympic Heig           1:01.22   2 
 27 McCarla, Anecia              Royal Palm B           1:01.61   4 
 28 Mendoza, Sheyla              South Browar           1:03.14   3 
 29 Viney, Breyon                Palm Beach C           1:04.50   1 
 30 Noel, Laureen                Somerset Aca           1:06.14   2 
 -- LeTolbert, Isis              Vero Beach H                DQ   3  hands on hurdle
 -- Perez, Layla                 Pahokee Midd                DQ   3  hands on hurdle
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                                49.95   2  10   
     1) Johnson, TeDonsheye             2) Louissaint, Ti'Uana            
     3) Pompey, Dakedra                 4) Lemene, Wiskierra              
  2 Palm Beach Lakes HS  'A'                              51.36   2   8   
     1) Gordon, Jodian                  2) Rainford, Samyan               
     3) Ellis, Latrice                  4) Hines, Raquel                  
  3 Vero Beach HS  'A'                                    51.64   2   6   
     1) Bell, Amber                     2) Jenkins, Shania                
     3) Nelson, Destiny                 4) Williams, Taylor               
  4 Pahokee Middle-High School  'A'                       51.72   2   5   
     1) Mcfadden, Lon'teria             2) Ward, Clyana                   
     3) Williams, Br'nijah              4) Kinsler, Antwanique            
  5 Suncoast HS  'A'                                      51.97   2   4   
     1) Howell, Jessica                 2) Lewis-Plummer, Dynia           
     3) Menelas, Ernesha                4) Robinson, Shannan              
  6 Blanche Ely HS  'A'                                   52.38   1   3   
     1) Reed, Briana                    2) Ingeleton, Rogena              
     3) Davis, Berniyah                 4) Davis, Ra'Kiria                
  7 Boca Raton HS  'A'                                    53.07   1   2   
     1) DesVergers, Cassie              2) Zook, Amelia                   
     3) Travis, Trinity                 4) Miller, Lauren                 
  8 Royal Palm Beach HS  'A'                              54.76   1   1   
     1) burroughs, zoria                2) Ward, Shakera                  
     3) Ramsey, Ewannie                 4) Jenkins, J'Aliyah              
  9 South Broward HS  'A'                                 55.24   1 
     1) Dillion, Natalia                2) Joseph, Bernadine              
     3) Marcin, Naomi                   4) Gillings, Aaliyah              
 10 Olympic Heights HS  'A'                               56.94   1 
     1) Exil, Sonia                     2) Sadik, Alexandra               
     3) Michel, Cassandra               4) Bruney, Bianca                 
 11 Santaluces HS  'A'                                  1:00.07   2 
     1) Portes, Kimee                   2) Stewart, Nicole                
     3) Saint- Firmin, Daniella         4) Datus, Shlardz                 
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pahokee Middle-High School  'A'                     4:12.91   2  10   
     1) Mcfadden, Lon'teria             2) Ward, Clyana                   
     3) Kinsler, Antwanique             4) Williams, Sha'Niya             
  2 Suncoast HS  'A'                                    4:14.27   2   8   
     1) Reed, Kierston                  2) Vaughn, Taniya                 
     3) Robinson, Shannan               4) Smith, Latasha                 
  3 Dwyer HS  'A'                                       4:18.44   2   6   
     1) Fox, Tezaria                    2) Robinson, LaNiyah              
     3) Fleurimond, Shanice             4) Pierre, Niah                   
  4 Royal Palm Beach HS  'A'                            4:23.70   2   5   
     1) Davis, Keniyah                  2) louis  juste, kenisha          
     3) Young, Emani                    4) Hendricks, Teyanna             
  5 Vero Beach HS  'A'                                  4:23.79   2   4   
     1) Williams, Taylor                2) Kaigler, Vonisha               
     3) Woodall, Rylee                  4) Wright, Ajoria                 
  6 Blanche Ely HS  'A'                                 4:23.98   2   3   
     1) Davis, Berniyah                 2) Cohen, Dayna                   
     3) Ingeleton, Rogena               4) Petty, Trinity                 
  7 Atlantic HS (Delray)  'A'                           4:25.34   1   2   
     1) Marc, Marie                     2) Marseille, Jasmine             
     3) Guillame, Rebecca               4) Allen, Kiana                   
  8 Boca Raton HS  'A'                                  4:32.85   1   1   
     1) DesVergers, Cassie              2) Travis, Trinity                
     3) Desire, Likendia                4) Baekenstrass, Olivia           
  9 South Broward HS  'A'                               4:34.49   1 
     1) Dillion, Natalia                2) Fernandez, Barbara             
     3) Marcin, Naomi                   4) Maletskees, Karunamayi         
 10 Olympic Heights HS  'A'                             4:53.55   1 
     1) Barbuto, Natalia                2) Herrera, Khristy               
     3) Klavans, Alyssa                 4) Pichardo, Alexandra            
 11 Palm Beach Central HS  'A'                          4:57.61   1 
     1) Viney, Breyon                   2) Berry, Vanessa                 
     3) Chin, Chelsea                   4) Nunez, Amanda                  
 12 Lake Worth Christian  'A'                           5:46.34   1 
     1) Dinh, Brianna                   2) Thompson, Mackenzie            
     3) Herzfeld, Andrea                4) Giresi, Presley                
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Suncoast HS  'A'                                   10:33.64   10   
     1) Smith, Latasha                  2) Volpi, Julia                   
     3) Coleman, Alicia                 4) Emerson, Hanna                 
  2 Pahokee Middle-High School  'A'                    11:11.40    8   
     1) Grantlin, Ulicia                2) Moore, Laquandra               
     3) Banks, Bre'yanna                4) Williams, Sha'Niya             
  3 The King's Academy  'A'                            11:25.56    6   
     1) Fronrath, Avery                 2) Richardson, Lindsay            
     3) Rodriguez, Sofia                4) Rodriguez, Mia                 
  4 Dwyer HS  'A'                                      12:12.95    5   
     1) Shannon, Mikeriah               2) Ramos, Raven                   
     3) Hamilton, Jada                  4) Kerbs, Kayla                   
  5 Palm Beach Central HS  'A'                         12:28.51    4   
     1) Mazur, Taylor                   2) Nunez, Amanda                  
     3) Mendez-Alvelino, Lourdes        4) Chalumeau, Ashley              
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cassels, Holly               Dwyer HS                 1.61m   10   
  2 Madison, Natalia             Dwyer HS                 1.55m    8   
  3 Williams, Katieanna          Cardinal New             1.50m    6   
  4 Hobbs, Alexis                The King's A            J1.50m    5   
  5 Simitses, Christina          Boca Raton H             1.38m    3.50
  5 Mcfadden, Lon'teria          Pahokee Midd             1.38m    3.50
  7 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                J1.38m    2   
  8 Miller, Lauren               Boca Raton H            J1.38m    1   
  9 Nelson, Destiny              Vero Beach H            J1.38m  
 10 Terry, Talaiya               Boynton Beac             1.34m  
 10 Luctamar, Kerby              Boynton Beac             1.34m  
 -- Dean, Jada                   Pahokee Midd                NH  
 -- Brinley, Regime              Seminole Rid                NH  
 -- Kamp, Margaret               Suncoast HS                 NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cassels, Holly               Dwyer HS                 4.91m   10   
  2 Powell, Tracy-Ann            Treasure Coa             4.80m    8   
  3 Salaam, Oksana               Treasure Coa             4.79m    6   
  4 Miller, Lauren               Boca Raton H             4.77m    5   
  5 Fox, Tezaria                 Dwyer HS                 4.68m    4   
  6 Williams, Katieanna          Cardinal New             4.67m    3   
  7 Zook, Amelia                 Boca Raton H             4.66m    2   
  8 Oats, Brianna                The King's A             4.61m    1   
  9 Petty, Trinity               Blanche Ely              4.59m  
 10 Taylor, Anquanette           Vero Beach H             4.57m  
 11 Kaigler, Vonisha             Vero Beach H             4.53m  
 12 Myles, Melissa               Dwyer HS                 4.49m  
 13 Young, Emani                 Royal Palm B             4.40m  
 13 Estinfort, Christina         Glades Centr             4.40m  
 15 Frederick, Emauria           Boynton Beac             4.36m  
 16 Jones, Micah                 Seminole Rid             4.29m  
 17 Polycarpe, Sabrina           Santaluces H             4.26m  
 18 Wright, Ajoria               Vero Beach H             4.24m  
 19 Philpart, Jahmya             Glades Centr             4.18m  
 20 Johnson, Tamia               Santaluces H             3.94m  
 21 Ellis, Latrice               Palm Beach L             3.79m  
 22 louis  juste, kenisha        Royal Palm B             3.72m  
 23 Johnson, TeDonsheye          Glades Centr             3.68m  
 24 Baker, Sophie                Palm Beach L             3.60m  
 24 Bell, Dasia                  Suncoast HS              3.60m  
 26 Reynolds, Karishma           Palm Beach L             3.10m  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zook, Amelia                 Boca Raton H            10.99m   10   
  2 Reed, Kierston               Suncoast HS             10.75m    8   
  3 Estinfort, Christina         Glades Centr             9.99m    6   
  4 Cohen, Dayna                 Blanche Ely              9.66m    5   
  5 Berry, Vanessa               Palm Beach C             9.62m    4   
  6 Williams, Taylor             Vero Beach H             9.45m    3   
  7 Johnson, Lanaria             Dwyer HS                 9.26m    2   
  8 LeTolbert, Isis              Vero Beach H             9.20m    1   
  9 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                 9.18m  
 10 Brinley, Regime              Seminole Rid             9.10m  
 11 Hudson, Kayla                Dwyer HS                 8.90m  
 12 Baker, Sophie                Palm Beach L             8.88m  
 13 Bell, Aliyah                 Vero Beach H             8.74m  
 14 Estiverne, Kierra            Suncoast HS              8.45m  
 15 Ferguson, Zori-Ann           Palm Beach L             8.26m  
 -- Viney, Breyon                Palm Beach C                ND  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McDermott, Don'Kerria        Glades Centr             9.85m   10   
  2 Hardnett, Chelsea            Dwyer HS                 9.83m    8   
  3 Powell, Amber                Boynton Beac             9.42m    6   
  4 Scroggins, Elayna            Santaluces H             9.26m    5   
  5 Pompey, Dakedra              Glades Centr             9.05m    4   
  6 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd             8.87m    3   
  7 Towns, Mya                   Treasure Coa             8.82m    2   
  8 Salsberry, Cara              Somerset Aca             8.71m    1   
  9 Mercius, Misha               Atlantic Chr             8.40m  
 10 Robinson, Ty'Erica           Pahokee Midd             8.23m  
 11 Crawford, Elizabeth          Pahokee Midd             8.11m  
 12 Noel, Destine                Seminole Rid             8.09m  
 13 Petty, Destiny               Blanche Ely              8.00m  
 14 Knighton, Ariana             Dwyer HS                 7.84m  
 15 Rosario, Lynn                Royal Palm B             7.61m  
 16 Swaby, Oneilia               Suncoast HS              7.57m  
 17 DiVirgilio, Isabella         Boca Raton H             7.56m  
 18 Mercurio, Grace              The King's A             7.55m  
 19 Armand, Lydia                Santaluces H             7.54m  
 20 Tammiruusu, Ravyn            Suncoast HS              7.46m  
 21 Noel, Naika                  Boynton Beac             7.12m  
 22 Winston, Kayla               Boca Raton H             7.03m  
 23 Smith, Zaniya                Dwyer HS                 6.88m  
 24 Pass, Charity                Treasure Coa             6.71m  
 25 Rubin, Kassidy               Somerset Aca             6.62m  
 26 Walker, Gabrielle            Treasure Coa             6.51m  
 27 Atolagbe, Remi               Santaluces H             6.06m  
 28 Fix, Kaleigh                 Berean Chris             5.56m  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Salsberry, Cara              Somerset Aca            33.97m   10   
  2 Powell, Amber                Boynton Beac            31.03m    8   
  3 Mercurio, Grace              The King's A            27.86m    6   
  4 Tammiruusu, Ravyn            Suncoast HS             27.79m    5   
  5 Towns, Mya                   Treasure Coa            25.88m    4   
  6 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd            25.14m    3   
  7 Noel, Destine                Seminole Rid            23.26m    2   
  8 Swaby, Oneilia               Suncoast HS             22.30m    1   
  9 Petty, Destiny               Blanche Ely             21.43m  
 10 Armand, Lydia                Santaluces H            21.31m  
 11 Mercius, Misha               Atlantic Chr            20.93m  
 12 Hardnett, Chelsea            Dwyer HS                19.73m  
 13 DiVirgilio, Isabella         Boca Raton H            18.49m  
 14 Knighton, Ariana             Dwyer HS                18.38m  
 15 Robinson, Ty'Erica           Pahokee Midd            17.87m  
 16 Winston, Kayla               Boca Raton H            17.57m  
 17 Smith, Zaniya                Dwyer HS                17.44m  
 18 Villareal, Ashley            Somerset Aca            17.19m  
 19 Walker, Gabrielle            Treasure Coa            16.82m  
 20 Noel, Naika                  Boynton Beac            15.58m  
 21 Atolagbe, Remi               Santaluces H            15.38m  
 22 Pass, Charity                Treasure Coa            15.34m  
 23 Brown, Tiffany               Palm Beach L            15.11m  
 24 Rosario, Lynn                Royal Palm B            13.68m  
 25 Crawford, Elizabeth          Pahokee Midd            11.29m  
 26 Senatus, Samire              Cardinal New            10.96m  
 -- Scroggins, Elayna            Santaluces H                ND  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             10.98   7  10   
  2 Antoine, Roodolph            Dwyer HS                 11.00   8   8   
  3 Millner, Felton              Glades Centr             11.05   8   6   
  4 Brown, Jamareeye             Blanche Ely              11.16   8   5   
  5 Deas, Darnell                Blanche Ely              11.19   8   4   
  6 silencieus, carlos           Royal Palm B             11.26   7   3   
  7 Laidler, Antonio             Glades Centr             11.28   7   2   
  8 Mahorn, Cameron              Palm Beach C             11.30   3   1   
  9 Jackson, Javon               Atlantic HS              11.47   7 
 10 Williams, Lavonski           Pahokee Midd             11.47   6 
 11 Edram, Kevin                 John I. Leon             11.60   8 
 12 Love, Leroy                  Pahokee Midd             11.62   6 
 13 Powell, Tevaris              Pahokee Midd             11.65   6 
 14 Reynolds, Harvey             Palm Beach L             11.67   7 
 15 St. Julien, Tommy            Cardinal New             11.70   5 
 16 Brown, Ricardo               Olympic Heig             11.71   7 
 17 Grant, Shavary               John I. Leon             11.74   5 
 18 Hicks, Jimmy                 Palm Beach L             11.76   7 
 19 Pierre, Anthony              Royal Palm B             11.76   6 
 20 Antoine, Seddrick            Atlantic HS              11.76   6 
 21 Mosley, Antwan               Vero Beach H             11.83   7 
 22 Hope, Jayden                 Palm Beach C             11.90   3 
 23 Franklin, Miles              Boca Raton H             11.98   5 
 24 Baker, Malachi               Treasure Coa             11.99   8 
 25 Charles, Dylan               Palm Beach L             12.01   6 
 26 Allison, Travelis            Atlantic HS              12.04   5 
 27 Ramirez, Alex                Glades Centr             12.04   3 
 28 Charles, Jeffery             Boynton Beac             12.05   5 
 29 Dornevil, Kwensky            Somerset Aca             12.12   4 
 30 Muschett, Tyler              The King's A             12.13   5 
 31 Hector, Leeroy               Santaluces H             12.14   1 
 32 Miller, Sean                 Treasure Coa             12.18   2 
 33 Pierce, Zak                  Vero Beach H             12.18   4 
 34 Christian, Tyler             Berean Chris             12.19   4 
 35 Evans, Darnell               Olympic Heig             12.21   2 
 36 Clark, Reis                  Olympic Heig             12.24   5 
 37 Sambranc, Marck              Suncoast HS              12.28   4 
 38 Nelson, Ishmael              Royal Palm B             12.30   5 
 39 Saunders, Christian          John I. Leon             12.31   4 
 40 Rios, Giovanni               Boynton Beac             12.35   4 
 41 St Pierre, Christophe        The King's A             12.39   6 
 42 Doucette, Jack               Somerset Aca             12.40   4 
 43 Browne, Immanuel             Suncoast HS              12.46   1 
 44 Flood-Styhmm, Brendon        Somerset Aca             12.48   3 
 45 Gustafson, Casey             The King's A             12.53   3 
 46 Miller, Dayvon               Inlet Grove              12.65   3 
 47 Daley, David                 Santaluces H             12.73   2 
 48 LaBonte, Zach                Atlantic Chr             12.75   1 
 49 Augustin, Kedlin             Dwyer HS                 12.78   1 
 50 Matute, Christopher          Inlet Grove              12.93   3 
 51 Nunez, Alvaro                Santaluces H             13.19   2 
 52 Johnson, Michael             Palm Beach C             13.24   2 
 53 Maramba, Paollo              Cardinal New             13.53   3 
 54 Kelly, Mason                 Berean Chris             13.84   2 
 -- Grant, Kermany               Vero Beach H               DNF   8 
 -- Cornelius, Tadarius          Blanche Ely                DNF   8 
 -- Bravo, Dale                  Suncoast HS                DNF   4 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Antoine, Roodolph            Dwyer HS                 22.28   8  10   
  2 Baptist, Keshawn             Royal Palm B             22.44   8   8   
  3 Cornelius, Tadarius          Blanche Ely              22.72   8   6   
  4 Johnson, De'Markus           Glades Centr             23.01   7   5   
  5 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             23.06   8   4   
  6 Deas, Darnell                Blanche Ely              23.17   8   3   
  7 Reece, David                 Vero Beach H             23.25   8   2   
  8 Jackson, Javon               Atlantic HS              23.33   4   1   
  9 St. Julien, Tommy            Cardinal New             23.57   6 
 10 Powell, Tevaris              Pahokee Midd             23.64   7 
 11 Hicks, Jimmy                 Palm Beach L             23.78   7 
 12 Grant, Shavary               John I. Leon             23.81   6 
 13 Edram, Kevin                 John I. Leon             23.84   8 
 14 Antoine, Seddrick            Atlantic HS              23.90   5 
 15 Bailey, Jordan               Royal Palm B             23.92   6 
 16 Paulin, Micael               Santaluces H             24.01   3 
 17 Williams, Lavonski           Pahokee Midd             24.16   6 
 18 Gonzalez, Jose               John I. Leon             24.18   4 
 19 Mosley, Antwan               Vero Beach H             24.31   6 
 20 Hiliare, Odieu               Glades Centr             24.40   7 
 21 Reynolds, Harvey             Palm Beach L             24.45   5 
 22 Browne, Immanuel             Suncoast HS              24.46   4 
 23 St Pierre, Christophe        The King's A             24.54   4 
 24 Miller, Sean                 Treasure Coa             24.56   1 
 25 Christian, Tyler             Berean Chris             24.63   3 
 26 Dornevil, Kwensky            Somerset Aca             24.66   4 
 27 Baker, Malachi               Treasure Coa             24.71   7 
 28 Nelson, Caneil               Olympic Heig             24.72   5 
 29 Flood-Styhmm, Brendon        Somerset Aca             24.78   3 
 30 Hector, Leeroy               Santaluces H             25.02   5 
 31 Charles, Gerry               Santaluces H             25.09   6 
 32 Boderick, John               Dwyer HS                 25.17   3 
 33 Doreus, Sondere              Atlantic HS              25.18   5 
 34 Miller, Dayvon               Inlet Grove              25.25   3 
 35 LaBonte, Zach                Atlantic Chr             25.46   1 
 36 Drautz, Tristan              Boca Raton H             25.51   1 
 37 Bacon, Daniel                Vero Beach H             25.51   7 
 38 Rios, Giovanni               Boynton Beac             25.59   2 
 39 Gustafson, Casey             The King's A             25.75   4 
 40 Clark, Reis                  Olympic Heig             26.48   5 
 41 Lewis- Plummer, Diniel       Suncoast HS              26.97   4 
 42 Brown, Kevin                 Glades Centr             27.14   6 
 43 Morgan, Tysean               Suncoast HS              27.14   3 
 44 Hamilton, Daquan             Palm Beach C             27.45   2 
 45 Faiyaz, Mohammad             Palm Beach C             27.48   1 
 46 Wright, Drake                Cardinal New             27.60   3 
 47 silencieus, carlos           Royal Palm B             27.62   7 
 48 Maramba, Paollo              Cardinal New             28.12   2 
 49 Hamilton, William            Palm Beach C             28.48   1 
 50 Mejia, Jeff                  The King's A             29.65   1 
 51 Gentry, Andrew               Berean Chris             31.92   2 
 52 Louima, Rodney               Treasure Coa           1:03.40   2 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Baptist, Keshawn             Royal Palm B             49.43   8  10   
  2 Johnson, De'Markus           Glades Centr             50.10   8   8   
  3 Laguerre, Stanley            Blanche Ely              50.52   8   6   
  4 Ermilus, Desmi               Palm Beach L             51.12   7   5   
  5 powell, darryl               Blanche Ely              51.40   8   4   
  6 Guillaume, Andy              Olympic Heig             52.01   7   3   
  7 Gaines, Jamari               Dwyer HS                 52.04   3   2   
  8 Beliard, Matthew             Boca Raton H             52.08   7   1   
  9 Bailey, Jordan               Royal Palm B             52.99   7 
 10 Haynes, Torcell              Boca Raton H             53.22   6 
 11 Cortes, Luis                 Boca Raton H             53.30   7 
 12 Mortin, Darin                Dwyer HS                 53.47   6 
 13 Davis, Jaydon                Suncoast HS              53.78   7 
 14 Young, Daniel                Atlantic HS              53.92   6 
 15 Durane, Maurice              Vero Beach H             54.01   7 
 16 Louima, Rodney               Treasure Coa             54.22   6 
 17 Laidler, Antonio             Glades Centr             54.73   8 
 18 Cameron, Tristen             Vero Beach H             54.86   6 
 19 Hamilton, William            Palm Beach C             54.90   1 
 20 thurston, ja-cory            Blanche Ely              54.94   7 
 21 Ruocco, Chistian             Dwyer HS                 55.00   1 
 22 Wilson, Nicholas             Palm Beach C             55.25   5 
 23 Hester, Jymeter              Glades Centr             55.37   8 
 24 Paulin, Micael               Santaluces H             55.45   5 
 25 Hamilton, Daquan             Palm Beach C             55.46   2 
 26 Hoskins, Dorrien             Palm Beach L             56.17   6 
 27 jones, tyrese                Royal Palm B             56.26   5 
 28 Bacon, Daniel                Vero Beach H             56.47   6 
 29 London, Jamal                Olympic Heig             56.68   4 
 30 Joseph, Jiovani              Suncoast HS              57.27   5 
 31 Thornhill, Jordan            Santaluces H             58.13   5 
 32 Deetjen, Marlon              Somerset Aca             58.15   4 
 33 Medalcy, Wadley              Atlantic HS              58.25   6 
 34 Dunn, Cameron                The King's A             59.32   2 
 35 Grant, Alan                  Inlet Grove              59.41   3 
 36 Bravo, Dale                  Suncoast HS              59.58   5 
 37 Hendricks, Ramario           Boynton Beac             59.78   1 
 38 Amaya, Julien                Somerset Aca           1:00.03   4 
 39 Elisdor, Rwoodens            John I. Leon           1:00.30   3 
 40 Estrada, Jordan              John I. Leon           1:00.68   4 
 41 Boston, Knicholas            Inlet Grove            1:00.72   3 
 42 LaBonte, Zach                Atlantic Chr           1:01.09   4 
 43 Wright, Drake                Cardinal New           1:01.36   3 
 44 Haine, Justin                The King's A           1:01.95   3 
 45 Travers, Graham              Cardinal New           1:01.96   3 
 46 Cox, Justin                  Boynton Beac           1:02.31   2 
 47 Emile, Kebby                 Olympic Heig           1:02.98   1 
 48 Hicks, Jonathan              Pahokee Midd           1:03.21   4 
 49 Hall, Landon                 Cardinal New           1:03.66   3 
 50 Kelly, Mason                 Berean Chris           1:05.17   2 
 51 Mejia, Jeff                  The King's A           1:08.34   2 
 52 Waters, Jordan               Berean Chris           1:14.83   1 
 -- Exume, Walentz               Atlantic Chr                DQ   2  finished wrong lane
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Omar                  Palm Beach L           2:03.97   4  10   
  2 Francois, Bob                Blanche Ely            2:04.08   4   8   
  3 Golaub, Matthew              Atlantic HS            2:06.33   4   6   
  4 Simonis, Bryan               Blanche Ely            2:06.79   4   5   
  5 Johnson, Sherone             Inlet Grove            2:07.10   4   4   
  6 MacDougall, Mason            Suncoast HS            2:10.20   3   3   
  7 Doig, Jonathan               Treasure Coa           2:10.41   1   2   
  8 Apollon, Marcus              Palm Beach C           2:10.43   4   1   
  9 Ross, Gavin                  Palm Beach C           2:10.57   3 
 10 Nordheim, Sully              Boca Raton H           2:11.03   4 
 11 Jones, Demitre               Royal Palm B           2:11.65   4 
 12 Robinson, Tyree              Blanche Ely            2:12.43   4 
 13 Point Du-Jour, Marvyn        Somerset Aca           2:13.22   4 
 14 Smurlick, Dylan              Olympic Heig           2:13.34   1 
 15 Gedeon, Jephthe              Palm Beach L           2:13.36   1 
 16 Wehbe, Naji                  Boca Raton H           2:13.98   4 
 17 Pieroni, Nico                Seminole Rid           2:15.61   2 
 18 Tierney, Trace               Boca Raton H           2:15.74   3 
 19 Doig, Jermaine               Treasure Coa           2:16.03   3 
 20 Thomas, Elliot               Vero Beach H           2:16.04   3 
 21 Zimmerman, Matthew           Seminole Rid           2:16.66   4 
 22 Perez, Brandon               John I. Leon           2:16.83   3 
 23 Shannon, Kerri               Glades Centr           2:17.82   4 
 24 Brooks, Alex                 Royal Palm B           2:19.35   4 
 25 Dhaiti, Calheb               Royal Palm B           2:20.14   4 
 26 Jacobson, Elan Zogg          Dwyer HS               2:20.19   4 
 27 Daout, James                 Atlantic HS            2:21.11   3 
 28 Korostisheski, Elijah        Suncoast HS            2:22.90   3 
 29 Millner, Felton              Glades Centr           2:23.75   4 
 30 Ferguson, Troy               Dwyer HS               2:23.78   1 
 31 Smith, Maari                 Glades Centr           2:24.41   3 
 32 Garner, Evan                 Palm Beach C           2:24.59   1 
 33 Ayala, Cruz                  Dwyer HS               2:24.79   3 
 34 Elisdor, Rwoodens            John I. Leon           2:25.00   2 
 35 Travers, Graham              Cardinal New           2:26.66   2 
 36 Marques, Emilio              Vero Beach H           2:26.75   3 
 37 Maceira, Marcelo             The King's A           2:27.22   1 
 38 Grinage, Mark                Lake Worth C           2:29.22   1 
 39 Olesen, Tyler                Cardinal New           2:29.23   2 
 40 Boldin, TaMichael            Pahokee Midd           2:31.65   1 
 41 Hendricks, Ramario           Boynton Beac           2:31.81   2 
 42 Bain, Jalen                  Pahokee Midd           2:32.00   2 
 43 Haine, Justin                The King's A           2:32.35   2 
 44 Wilson, Cornell              Vero Beach H           2:32.79   3 
 45 Lovell, David                Berean Chris           2:32.91   3 
 46 Matute, Christopher          Inlet Grove            2:33.76   2 
 47 Gerard, Rapha                Atlantic Chr           2:34.12   1 
 48 Golas, Presley               Somerset Aca           2:38.03   2 
 49 Gracia, Johnathan            Santaluces H           2:38.35   1 
 50 Dahlgren, Eric               Somerset Aca           2:40.57   2 
 51 Wells, Jacob                 Berean Chris           2:41.56   1 
 52 Cherisma, Kevin              Inlet Grove            2:43.09   2 
 53 Jean-Louis, Chris            Olympic Heig           2:49.68   2 
 54 Dalie, Cole                  The King's A           2:54.72   2 
 55 Belfort, Isaac               Lake Worth C           3:15.47   2 
 56 Butzberger, Bradley          Berean Chris           3:20.19   2 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kerr, Ryan                   Dwyer HS               4:45.33   4  10   
  2 Granberg, Jimmy              Vero Beach H           4:48.66   4   8   
  3 Phelps, Kody                 Seminole Rid           4:50.24   4   6   
  4 Ortiz, Joshua                Palm Beach C           4:52.27   4   5   
  5 Ross, Gavin                  Palm Beach C           4:54.99   4   4   
  6 Wehbe, Naji                  Boca Raton H           4:59.17   4   3   
  7 Cortes, Luis                 Boca Raton H           5:00.81   2   2   
  8 Prieschl, John               The King's A           5:03.36   4   1   
  9 Lyttle, Cade                 Boca Raton H           5:03.61   1 
 10 Helzelman, Dillon            Vero Beach H           5:04.62   4 
 11 Chance, Albian               Seminole Rid           5:06.43   4 
 12 Thomas, Elliot               Vero Beach H           5:10.33   4 
 13 Garner, Evan                 Palm Beach C           5:10.87   4 
 14 Lesh, Jack                   Dwyer HS               5:10.93   1 
 15 Docteur, Isaac               Blanche Ely            5:11.10   4 
 16 Perez, Brandon               John I. Leon           5:15.74   3 
 17 Gedeon, Jephthe              Palm Beach L           5:17.06   1 
 18 Grinage, Mark                Lake Worth C           5:17.47   1 
 19 Lamarre, Joshua              John I. Leon           5:20.47   4 
 20 Mackey, Immanuel             Blanche Ely            5:20.59   3 
 21 Bartolo, Manual              Boynton Beac           5:22.85   2 
 22 Gencarelli, Giuliano         Dwyer HS               5:22.96   3 
 23 Price, Abdiel                Treasure Coa           5:25.31   3 
 24 Golaub, Matthew              Atlantic HS            5:26.58   3 
 25 Maceira, Marcelo             The King's A           5:28.77   2 
 26 Gerber, Sebastian            Somerset Aca           5:29.64   3 
 27 Galarza, Sammy               Atlantic Chr           5:30.30   1 
 28 Cox, Justin                  Boynton Beac           5:31.32   2 
 29 Eriksen, John                Atlantic HS            5:31.34   3 
 30 Brooks, Alex                 Royal Palm B           5:35.74   3 
 31 Ocasio, Miguel               Royal Palm B           5:36.39   1 
 32 Kaplan, Lukas                The King's A           5:36.70   1 
 33 Washington, Tyler            Seminole Rid           5:36.71   3 
 34 Feldman, Alex                Olympic Heig           5:44.08   1 
 35 Gerard, Kyler                Olympic Heig           5:45.84   3 
 36 Abunaser, Ali                Treasure Coa           5:47.17   1 
 37 Lovell, David                Berean Chris           5:49.15   1 
 38 Truillo, Jonathan            Olympic Heig           5:54.97   1 
 39 Hunter, James                Royal Palm B           5:55.13   3 
 40 Ramirez, Sebastian           Suncoast HS            6:05.43   3 
 41 Gerard, Rapha                Atlantic Chr           6:08.29   1 
 42 Demetrius, Sebastien         Blanche Ely            6:10.04   4 
 43 Snow, Alex                   Berean Chris           6:15.58   3 
 44 Sapriza, Gabriel             Somerset Aca           6:16.07   2 
 45 Fernandez, Carlos            Berean Chris           6:16.18   2 
 46 Caballero, Aaron             Santaluces H           6:19.09   2 
 47 Cherisma, Kevin              Inlet Grove            6:21.13   2 
 48 Pierre, Malcolm              Somerset Aca           6:24.77   2 
 49 Jolteus, Franbert            Inlet Grove            6:30.37   2 
 50 Beckles, Jaden               Santaluces H           6:38.81   2 
 51 Belfort, Isaac               Lake Worth C           7:36.22   2 
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ortiz, Joshua                Palm Beach C          10:30.64   10   
  2 Lamarre, Joshua              John I. Leon          10:30.87    8   
  3 Granberg, Jimmy              Vero Beach H          10:48.25    6   
  4 Dunn, Cameron                The King's A          10:52.56    5   
  5 Esquivel, Sergio             Boca Raton H          11:03.97    4   
  6 Helzelman, Dillon            Vero Beach H          11:07.82    3   
  7 Lesh, Jack                   Dwyer HS              11:11.69    2   
  8 Perez, Brandon               John I. Leon          11:18.33    1   
  9 Gencarelli, Giuliano         Dwyer HS              11:18.91  
 10 Dasilva, Eric                Boca Raton H          11:27.67  
 11 Leyva, Zephan                Vero Beach H          11:32.60  
 12 Fletcher, Tommy              The King's A          11:32.65  
 13 Hutchison, Luke              Suncoast HS           11:36.91  
 14 Zebarth, Colby               The King's A          11:37.85  
 15 Baltazar, Adrial             Seminole Rid          11:44.59  
 16 Galarza, Sammy               Atlantic Chr          11:48.07  
 17 Swanson, Andrew              Atlantic Chr          11:55.74  
 18 Mackey, Immanuel             Blanche Ely           11:55.76  
 19 Pierre, Christopher          Blanche Ely           12:00.51  
 20 Backman, Ryan                Suncoast HS           12:07.52  
 21 Demetrius, Sebastien         Blanche Ely           12:20.70  
 22 Routhier, Caiden             Palm Beach C          12:23.33  
 23 Ramos, Matthew               Dwyer HS              12:46.19  
 24 Exume, Walentz               Atlantic Chr          12:58.66  
 25 Garland, Christian           Seminole Rid          13:56.81  
 26 Willis, Toby                 Seminole Rid          14:04.47  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS              14.31   5  10   
  2 Williams, Jevon              Blanche Ely              14.79   5   8   
  3 Bryant, Jonathan             Vero Beach H             15.29   4   6   
  4 Williams, Atorey             Palm Beach L             15.64   4   5   
  5 Drew, Tyler                  Palm Beach C             15.65   4   4   
  6 Cleophat, Carlton            Blanche Ely              15.66   5   3   
  7 Calixte, Daren               Suncoast HS              15.90   5   2   
  8 Pringle, Aaron               Seminole Rid             15.91   5   1   
  9 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             15.95   4 
 10 Zimmerman, Jake              The King's A             16.15   4 
 11 Romer, Kailen                Seminole Rid             16.59   5 
 12 Cullen, Bryce                Boca Raton H             16.63   5 
 13 Joseph, Carlson              Blanche Ely              17.17   5 
 14 Holcomb, Brandon             Boca Raton H             17.49   1 
 15 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS              17.69   4 
 16 Santerre, Jasen              Boynton Beac             17.70   4 
 17 Senat, Kevin                 Palm Beach C             17.86   3 
 18 Saville, Gavin               Vero Beach H             18.07   2 
 19 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             18.11   3 
 20 Wells, William               Suncoast HS              18.17   3 
 21 Roye, Jaleen                 Suncoast HS              18.28   2 
 22 Thurman, Willie              Boca Raton H             19.21   2 
 23 Courts, Barry                Pahokee Midd             19.48   3 
 24 Augustin, Kedlin             Dwyer HS                 20.24   2 
 25 Ciokler, Victor              John I. Leon             20.26   2 
 26 Perez, Rafael                John I. Leon             20.60   2 
 27 Henry, Ralston               Pahokee Midd             20.75   2 
 28 Smith, Maari                 Glades Centr             21.02   3 
 29 Pena, Luis                   John I. Leon             21.43   2 
 
Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS              38.94   6  10   
  2 Williams, Jevon              Blanche Ely              39.01   6   8   
  3 Bryant, Jonathan             Vero Beach H             40.10   6   6   
  4 Drew, Tyler                  Palm Beach C             40.32   5   5   
  5 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             40.84   6   4   
  6 Romer, Kailen                Seminole Rid             41.38   6   3   
  7 Pringle, Aaron               Seminole Rid             41.66   6   2   
  8 Williams, Atorey             Palm Beach L             41.96   5   1   
  9 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             43.38   5 
 10 Roye, Jaleen                 Suncoast HS              43.44   4 
 11 Floyd, Robert                Blanche Ely              43.52   6 
 12 Smith, Victor                Palm Beach L             43.71   4 
 13 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS              43.83   5 
 14 Santerre, Jasen              Boynton Beac             44.76   2 
 15 Saville, Gavin               Vero Beach H             44.82   3 
 16 Miller, Dayvon               Inlet Grove              44.83   3 
 17 Cleophat, Carlton            Blanche Ely              44.98   6 
 18 Courts, Barry                Pahokee Midd             46.02   5 
 19 Nelson, Quieton              Royal Palm B             46.25   5 
 20 Baxter, Johathan             Atlantic HS              46.33   5 
 21 Holcomb, Brandon             Boca Raton H             46.41   1 
 22 Louis Jean, Ronaldo          Royal Palm B             46.54   4 
 23 Bazile, Nathan               Treasure Coa             46.90   4 
 24 noble, dave                  Suncoast HS              47.43   1 
 25 Rodrigues, Keanu             Boca Raton H             47.73   1 
 26 Riles, Quitavious            Palm Beach L             47.78   5 
 27 Augustin, Kedlin             Dwyer HS                 47.87   3 
 28 Henry, Ralston               Pahokee Midd             48.12   2 
 29 Walford, Brandon             Somerset Aca             48.33   3 
 30 Perez, Rafael                John I. Leon             48.36   2 
 31 Baker, Sharif                Olympic Heig             48.43   2 
 32 Castro, Kevin                Somerset Aca             48.90   3 
 33 Pastrana, Ricardo            Santaluces H             49.22   3 
 34 Cardona, Raphael             Somerset Aca             49.35   3 
 35 Ciokler, Victor              John I. Leon             53.63   2 
 36 Palumbo, Christopher         Olympic Heig             54.41   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Blanche Ely HS  'A'                                   43.24   2  10   
     1) Brown, Jamareeye                2) Deas, Darnell                  
     3) Dupuy, Pierre                   4) Gordon, Courtney               
  2 Glades Central HS  'A'                                43.25   1   8   
     1) Laidler, Antonio                2) Millner, Felton                
     3) Ramirez, Alex                   4) Johnson, De'Markus             
  3 Atlantic HS (Delray)  'A'                             43.76   2   6   
     1) Allison, Travelis               2) Jackson, Javon                 
     3) Antoine, Seddrick               4) Brown, Christian               
  4 Pahokee Middle-High School  'A'                       44.22   2   5   
     1) Love, Leroy                     2) Powell, Tevaris                
     3) Williams, Lavonski              4) Calloway, Chavez               
  5 Palm Beach Central HS  'A'                            44.47   1   4   
     1) Mahorn, Cameron                 2) Hamilton, Daquan               
     3) Hamilton, William               4) Jean-francois, Marvin          
  6 Royal Palm Beach HS  'A'                              46.36   2   3   
     1) Nelson, Ishmael                 2) Pierre, Anthony                
     3) silencieus, carlos              4) Baptist, Keshawn               
  7 Vero Beach HS  'A'                                    46.46   2   2   
     1) Grant, Kermany                  2) Mosley, Antwan                 
     3) Pierce, Zak                     4) Bacon, Daniel                  
  8 Boca Raton HS  'A'                                    46.83   1   1   
     1) Thurman, Willie                 2) Franklin, Miles                
     3) Cullen, Bryce                   4) Beliard, Matthew               
  9 John I. Leonard HS  'A'                               46.92   1 
     1) Gonzalez, Jose                  2) Grant, Shavary                 
     3) Dominique, Hansen               4) Edram, Kevin                   
 10 Olympic Heights HS  'A'                               48.70   2 
     1) Clark, Reis                     2) Evans, Darnell                 
     3) Nelson, Caneil                  4) Brown, Ricardo                 
 11 Santaluces HS  'A'                                    49.51   1 
     1) Daley, David                    2) Hector, Leeroy                 
     3) Charles, Gerry                  4) Cohen, Jalen                   
 -- Palm Beach Lakes HS  'A'                                 DQ   2  out of lane
     1) Reynolds, Harvey                2) Stephans, Ronald               
     3) Smith, Victor                   4) Hicks, Jimmy                   
 -- Treasure Coast HS  'A'                                   DQ   1  out of zone
     1) Baker, Malachi                  2) Miller, Sean                   
     3) Louima, Rodney                  4) Desir, Arist                   
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                              3:29.71   1  10   
     1) Laidler, Antonio                2) Johnson, De'Markus             
     3) Hester, Jymeter                 4) Miller, De'juan                
  2 Palm Beach Lakes HS  'A'                            3:34.88   2   8   
     1) Hicks, Jimmy                    2) Ermilus, Desmi                 
     3) Riles, Quitavious               4) Williams, Atorey               
  3 Dwyer HS  'A'                                       3:37.50   1   6   
     1) Antoine, Roodolph               2) Mortin, Darin                  
     3) Pamphile, Nicholas              4) Gaines, Jamari                 
  4 Palm Beach Central HS  'A'                          3:38.64   1   5   
     1) Apollon, Marcus                 2) Drew, Tyler                    
     3) Jean-francois, Marvin           4) Grant, Elon                    
  5 Atlantic HS (Delray)  'A'                           3:39.40   2   4   
     1) Beaubrun, Fritzly               2) Young, Daniel                  
     3) Baxter, Johathan                4) Golaub, Matthew                
  6 Boca Raton HS  'A'                                  3:45.03   1   3   
     1) Franklin, Miles                 2) Drautz, Tristan                
     3) Beliard, Matthew                4) Cortes, Luis                   
  7 Royal Palm Beach HS  'A'                            3:46.70   2   2   
     1) silencieus, carlos              2) Bailey, Jordan                 
     3) Baptist, Keshawn                4) Napolotanio, Stefano           
  8 Pahokee Middle-High School  'A'                     3:48.16   2   1   
     1) Hicks, Jonathan                 2) Dunnaway, Jessie               
     3) Everett, Anquan                 4) Harris, Carter                 
  9 John I. Leonard HS  'A'                             3:50.88   1 
     1) Edram, Kevin                    2) Grant, Shavary                 
     3) Elisdor, Rwoodens               4) Mendez, Mitchell               
 10 Boynton Beach HS  'A'                               3:51.10   1 
     1) Charles, Jeffery                2) Cox, Justin                    
     3) Hendricks, Ramario              4) Gesner, Jeff                   
 11 Suncoast HS  'A'                                    3:51.15   2 
     1) Bravo, Dale                     2) Davis, Jaydon                  
     3) Calixte, Daren                  4) Roye, Jaleen                   
 12 Berean Christian School  'A'                        4:09.03   1 
     1) Kruppenbacher, Andrew           2) Lucia, Dillon                  
     3) Herring, William                4) Christian, Tyler               
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Blanche Ely HS  'A'                                 8:20.65   10   
     1) Robinson, Tyree                 2) Laguerre, Stanley              
     3) Simonis, Bryan                  4) Francois, Bob                  
  2 Boca Raton HS  'A'                                  8:27.20    8   
     1) Cortes, Luis                    2) Beliard, Matthew               
     3) Nordheim, Sully                 4) Wehbe, Naji                    
  3 Palm Beach Lakes HS  'A'                            8:42.20    6   
     1) Ermilus, Desmi                  2) Riles, Quitavious              
     3) Brown, Omar                     4) Gedeon, Jephthe                
  4 Seminole Ridge HS  'A'                              8:45.49    5   
     1) Pieroni, Nico                   2) Zimmerman, Matthew             
     3) Chance, Albian                  4) Phelps, Kody                   
  5 Royal Palm Beach HS  'A'                            8:47.50    4   
     1) Brooks, Alex                    2) Dhaiti, Calheb                 
     3) Jones, Demitre                  4) Napolotanio, Stefano           
  6 Palm Beach Central HS  'A'                          8:54.10    3   
     1) Apollon, Marcus                 2) Garner, Evan                   
     3) Ross, Gavin                     4) Ortiz, Joshua                  
  7 Atlantic HS (Delray)  'A'                           9:01.19    2   
     1) Daout, James                    2) Young, Daniel                  
     3) Louis, Adolphe                  4) Golaub, Matthew                
  8 Pahokee Middle-High School  'A'                     9:04.24    1   
     1) Dunnaway, Jessie                2) Everett, Anquan                
     3) Harris, Carter                  4) Jordan, Jasteven               
  9 Treasure Coast HS  'A'                              9:04.58  
     1) Doig, Jermaine                  2) Doig, Jonathan                 
     3) Price, Abdiel                   4) Curtis, Noah                   
 10 Dwyer HS  'A'                                       9:06.41  
     1) Mortin, Darin                   2) Jacobson, Elan Zogg            
     3) Lesh, Jack                      4) Ayala, Cruz                    
 11 John I. Leonard HS  'A'                             9:07.97  
     1) Mendez, Mitchell                2) Perez, Brandon                 
     3) Estrada, Jordan                 4) Lamarre, Joshua                
 12 Suncoast HS  'A'                                    9:30.43  
     1) MacDougall, Mason               2) Nguyen, Brian                  
     3) Hutchison, Luke                 4) scharager, sebastian           
 13 The King's Academy  'A'                             9:36.79  
     1) Kaplan, Lukas                   2) Faveur, Nell                   
     3) Fletcher, Tommy                 4) Dunn, Cameron                  
 14 Santaluces HS  'A'                                  9:38.92  
     1) Thornhill, Jordan               2) Pierre Paul, Justin            
     3) Ceus, Adler                     4) Tiluscar, Hayward              
 15 Berean Christian School  'A'                       10:35.72  
     1) Kruppenbacher, Andrew           2) Fernandez, Carlos              
     3) Snow, Alex                      4) Conner, Nate                   
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cullen, Bryce                Boca Raton H             1.98m   10   
  2 Mcclain, Jamar               Glades Centr             1.89m    8   
  3 Apuzzio, Daniel              Boca Raton H            J1.89m    6   
  4 Harris, Courtney             Boynton Beac            J1.89m    5   
  5 Dasilva, Gregory             Blanche Ely              1.82m    4   
  6 Theodore, Fuge               Olympic Heig             1.77m    3   
  7 Alford, Ra'heem              Glades Centr             1.72m    2   
  8 Arroyo, Diego                Vero Beach H            J1.72m    1   
  9 Floyd, Robert                Blanche Ely              1.60m  
  9 Rios, Giovanni               Boynton Beac             1.60m  
  9 Bush, Joshua                 Atlantic HS              1.60m  
 12 Williams, Javon              Blanche Ely              1.57m  
 13 Dorcinvil, Neithin           John I. Leon             1.51m  
 -- Staring, Vincent             Suncoast HS                 NH  
 -- Zimmerman, Jake              The King's A                NH  
 -- Bent, Morgan                 Olympic Heig                NH  
 -- Ibezim, Chidiebere           Palm Beach C                NH  
 -- manasseh, Anthony            Royal Palm B                NH  
 -- Dominique, Hansen            John I. Leon                NH  
 -- Morgan, Tysean               Suncoast HS                 NH  
 -- Ciokler, Victor              John I. Leon                NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dupuy, Pierre                Blanche Ely              6.44m   10   
  2 Brown, Christian             Atlantic HS              6.43m    8   
  3 powell, darryl               Blanche Ely              6.11m    6   
  4 Ermilus, Desmi               Palm Beach L             5.98m    5   
  5 Harris, Courtney             Boynton Beac             5.94m    4   
  6 Cullen, Bryce                Boca Raton H             5.92m    3   
  7 Hiliare, Odieu               Glades Centr             5.90m    2   
  8 Bryant, Jonathan             Vero Beach H             5.82m    1   
  9 Theodore, Fuge               Olympic Heig             5.73m  
 10 Grant, Kermany               Vero Beach H             5.70m  
 11 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             5.69m  
 12 Deas, Darnell                Blanche Ely              5.68m  
 12 Woulard, Keith               Vero Beach H             5.68m  
 14 silencieus, carlos           Royal Palm B             5.53m  
 15 London, Jamal                Olympic Heig             5.48m  
 15 Calixte, Daren               Suncoast HS              5.48m  
 17 Neus, Kevin                  Santaluces H             5.40m  
 17 David, Vitaldo               John I. Leon             5.40m  
 19 Charles, Gerry               Santaluces H             5.37m  
 20 Pierre, Anthony              Royal Palm B             5.36m  
 21 Nezifort, Omar               Palm Beach L             5.32m  
 22 Mortin, Darin                Dwyer HS                 5.25m  
 23 Dominique, Hansen            John I. Leon             5.13m  
 24 Roye, Jaleen                 Suncoast HS              4.94m  
 24 Bush, Joshua                 Atlantic HS              4.94m  
 26 Baxter, Johathan             Atlantic HS              4.54m  
 27 Rodrigues, Keanu             Boca Raton H             4.53m  
 28 Tiluscar, Hayward            Santaluces H             3.92m  
 29 Belfort, Isaac               Lake Worth C             3.10m  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 powell, darryl               Blanche Ely             13.20m   10   
  2 Hiliare, Odieu               Glades Centr            13.09m    8   
  3 Pierre, Ketrie               Palm Beach L            12.87m    6   
  4 Mcclain, Jamar               Glades Centr            12.63m    5   
  5 Dupuy, Pierre                Blanche Ely             12.34m    4   
  6 Saint Flour, John            Blanche Ely             11.80m    3   
  7 Kameka, Zachary              Seminole Rid            11.70m    2   
  8 Roye, Jaleen                 Suncoast HS             11.58m    1   
  9 David, Vitaldo               John I. Leon            11.38m  
 10 Nelson, Quieton              Royal Palm B            11.35m  
 11 Mortin, Darin                Dwyer HS                10.99m  
 12 Woulard, Keith               Vero Beach H            10.89m  
 13 Dominique, Hansen            John I. Leon            10.41m  
 14 Arroyo, Diego                Vero Beach H            10.38m  
 15 Estrada, Jordan              John I. Leon            10.11m  
 16 Davis, Keandre               Palm Beach L             9.45m  
 -- Williams, Jahad              Atlantic HS                 ND  
 -- Larco, Marc-Anthony          Boca Raton H                ND  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Prichard, Brandon            The King's A            14.18m   10   
  2 Cleophat, Carlton            Blanche Ely            J14.18m    8   
  3 Laurore, Marc                Boynton Beac            14.00m    6   
  4 Jean-Charles, Jayde          Boca Raton H            12.98m    5   
  5 Wells, Derrick               Atlantic HS             12.92m    4   
  6 Alcide, Samuel               Boynton Beac            12.88m    3   
  7 Long, Dexter                 Blanche Ely             12.65m    2   
  8 Campbell, JaJuan             Pahokee Midd            12.32m    1   
  9 Bellahomme, Frantz           Royal Palm B            12.08m  
 10 Wayne, James                 Treasure Coa            11.60m  
 11 McCants, Tyler               Atlantic HS             11.32m  
 12 David, Vitaldo               John I. Leon            11.29m  
 13 Guillaume, Elijah            Santaluces H            11.26m  
 14 Cool, Kyle                   The King's A            11.20m  
 15 Johnson, Jerry               Treasure Coa            11.05m  
 16 Lawhon, Riley                Olympic Heig            11.02m  
 17 Brown, Janil                 Dwyer HS                11.01m  
 18 Taylor, Timothy              Suncoast HS             10.57m  
 19 Nelkin, Yaron                Boca Raton H            10.21m  
 20 Joseph, Mitzeen              Suncoast HS             10.09m  
 21 McDaniel, Augustus           Treasure Coa            10.05m  
 22 Francios, James              Santaluces H             9.78m  
 23 Gustave, Ans-Spencer         Atlantic HS              9.74m  
 24 Edouard, Keschawn            The King's A             9.51m  
 25 McDuffie, Marcus             John I. Leon             9.46m  
 26 Padgett, Vernon              Dwyer HS                 9.45m  
 27 Point Du Jour, Giordani      Somerset Aca             9.43m  
 28 Joseph, Fradley              Suncoast HS              9.33m  
 29 Martin, Einderbin            John I. Leon             9.13m  
 30 Gustave, Chaad               Cardinal New             9.02m  
 31 FanFan, Karl                 Somerset Aca             8.63m  
 32 Patterson, Malcolm           Royal Palm B             8.45m  
 33 Baker, Cordell               Santaluces H             8.40m  
 34 Jackson, Damien              Berean Chris             8.20m  
 35 Cavato, Anthony              Palm Beach C             7.81m  
 36 Getant, James                Cardinal New             7.60m  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Courtney             Boynton Beac            41.93m   10   
  2 Cleophat, Carlton            Blanche Ely             38.07m    8   
  3 Long, Dexter                 Blanche Ely             35.50m    6   
  4 Nelkin, Yaron                Boca Raton H            35.28m    5   
  5 McCants, Tyler               Atlantic HS             34.77m    4   
  6 Laurore, Marc                Boynton Beac            34.12m    3   
  7 Joseph, Mitzeen              Suncoast HS             33.80m    2   
  8 Franklin, Miles              Boca Raton H            32.92m    1   
  9 Johnson, Jerry               Treasure Coa            32.50m  
 10 Gustave, Ans-Spencer         Atlantic HS             32.18m  
 11 Hein, Justin                 The King's A            31.20m  
 12 Taylor, Timothy              Suncoast HS             30.90m  
 13 Lawhon, Riley                Olympic Heig            30.65m  
 14 Robinson, Tremain            Somerset Aca            30.05m  
 15 Guillaume, Elijah            Santaluces H            28.49m  
 16 Shannon, Kerri               Glades Centr            28.36m  
 17 Joseph, Fradley              Suncoast HS             27.30m  
 18 Cool, Kyle                   The King's A            26.84m  
 19 Prichard, Brandon            The King's A            25.78m  
 20 Martin, Einderbin            John I. Leon            25.59m  
 21 Bellahomme, Frantz           Royal Palm B            25.39m  
 22 Wayne, James                 Treasure Coa            24.11m  
 23 McDaniel, Augustus           Treasure Coa            22.95m  
 24 Julies, Evans                Dwyer HS                22.33m  
 25 Abdell, Logan                Boca Raton H            21.44m  
 26 Joseph, Johnathan            Santaluces H            21.33m  
 27 Thompson, Jermaine           John I. Leon            20.69m  
 28 Getant, James                Cardinal New            20.55m  
 29 Francios, James              Santaluces H            20.42m  
 30 McDuffie, Marcus             John I. Leon            20.41m  
 31 FanFan, Karl                 Somerset Aca            19.15m  
 32 Cavato, Anthony              Palm Beach C            19.14m  
 33 Gustave, Chaad               Cardinal New            17.92m  
 34 Golas, Zachary               Somerset Aca            17.58m  
 35 Patterson, Malcolm           Royal Palm B            14.61m  
 -- Jules, Gregorie              Blanche Ely                 ND  
 -- Campbell, JaJuan             Pahokee Midd                ND  
 -- Mcminns, Devin               Seminole Rid                ND  
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Dwyer HS                    87        2) Suncoast HS                81   
    3) Glades Central HS           63        4) Vero Beach HS              62   
    5) Boca Raton HS               56.50     6) Treasure Coast HS          43   
    7) Blanche Ely HS              42        7) The King's Academy         42   
    9) Pahokee Middle-High School  32.50    10) Palm Beach Lakes HS        29   
   11) Royal Palm Beach HS         16       12) Boynton Beach HS           14   
   13) Somerset Academy Canyons    13       14) Cardinal Newman HS         12   
   15) Palm Beach Central HS       10       16) Santaluces HS               8   
   17) Seminole Ridge HS            4       18) Atlantic HS (Delray)        2   
   19) Berean Christian School      1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Blanche Ely HS             141        2) Boca Raton HS              66   
    3) Glades Central HS           64        4) Atlantic HS (Delray)       55   
    5) Palm Beach Lakes HS         46        5) Palm Beach Central HS      46   
    7) Dwyer HS                    38        8) Vero Beach HS              35   
    9) Boynton Beach HS            31       10) Royal Palm Beach HS        30   
   11) Seminole Ridge HS           19       12) The King's Academy         16   
   13) John I. Leonard HS           9       14) Pahokee Middle-High Schoo   8   
   14) Suncoast HS                  8       16) Olympic Heights HS          6   
   17) Inlet Grove HS               4       18) Treasure Coast HS           2