Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2018 12:43 PM
       14th Annual Warrior Invitational, Jupiter High School - 2/23/2018       
                              Jupiter High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1 Bostick, Faith               Treasure Coa             12.31  -0.8  7  10   
  2 Scille, Kameron              Wellington H             12.82  -0.5  6   8   
  3 Reed, Kierston               Suncoast HS              12.90  -0.5  6   6   
  4 Redman, Deborah              Benjamin Sch             12.94  -0.5  6   5   
  5 grande, cindy                John I. Leon             12.98  -0.5  6   4   
  6 Frazier, Tamya               Wellington H             13.11  -0.5  6   3   
  7 Menelas, Ernesha             Suncoast HS              13.21  -0.4  5   2   
  8 Williams, Anise              Benjamin Sch             13.32  -0.5  6   1   
  9 Myles, Melissa               Dwyer HS                 13.33  -0.5  6 
 10 Marshall, Alyssa             Park Vista H             13.36  -0.8  7 
 11 Fletcher, Dominque           Park Vista H             13.39  -0.8  7 
 12 Jean-Mary, Keyshalynn        John I. Leon             13.41  -0.4  5 
 13 Hudson, Kayla                Dwyer HS                 13.57  -0.5  6 
 14 Vereen, Kiana                Fort Pierce              13.76   0.7  1 
 15 Marc, Marie                  Atlantic HS              13.91  -0.4  5 
 15 Lewis, Tamia                 Fort Pierce              13.91  -0.4  5 
 17 Stovall, Toniyah             Fort Pierce              13.92   0.9  3 
 18 Howell, Jessica              Suncoast HS              13.92  -0.4  5 
 19 Williams, Sydney             Oxbridge Aca             13.95   0.9  3 
 20 Leptune, Kenya               Inlet Grove              14.14  -0.4  4 
 21 Martin, Nya                  Inlet Grove              14.20  -0.4  4 
 22 Wallace, Astric              Jupiter Chri             14.27  -0.4  5 
 22 Fearon, Brittany             Dwyer HS                 14.27  -0.4  5 
 24 Payne, Jillian               The King's A             14.28  -0.4  5 
 25 McClammon, Carley            Jupiter HS               14.30  -0.4  4 
 26 Dearellano, Kiera            Jupiter HS               14.31  -0.4  4 
 27 Sampson, Tia                 Jupiter HS               14.33   1.5  2 
 28 Ekanem, Faith                Saint Andrew             14.44   0.9  3 
 29 Jones, Gabriella             Palm Beach G             14.45   0.7  1 
 30 Morgan, Sapphire             Park Vista H             14.59  -0.4  4 
 31 Marseille, Jasmine           Atlantic HS              14.67   0.9  3 
 32 Kitchen, Ar'Tyanna           Fort Pierce              14.86   1.5  2 
 33 Cunningham, Saniah           Palm Beach G             14.96   1.5  2 
 34 Clemons, Brittney            South Fork H             15.09  -0.4  4 
 35 Marchetti, Sophia            The King's A             15.27   1.5  2 
 36 Estrella, Amanda             South Fork H             15.32   0.9  3 
 37 Joseph, Destiny              Treasure Coa             15.44   0.7  1 
 38 Hajjar, Liliana              The King's A             15.66   1.5  2 
 39 Keefe, Erin                  Jupiter Chri             16.01   0.7  1 
 40 Scheible, Lean               Fort Pierce              16.14   0.7  1 
 41 Camacho, Aurora              South Fork H             16.28  -0.4  4 
 -- Powell, Tracy-Ann            Treasure Coa                DQ  -0.8  7 
 -- charles, meifila             John I. Leon                DQ  -0.8  7 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Latasha               Suncoast HS              57.50   7  10   
  2 Scille, Kameron              Wellington H             58.27   7   8   
  3 Salaam, Oksana               Treasure Coa           1:01.60   7   6   
  4 Cowles, Keshailyn            Wellington H           1:03.85   7   5   
  5 Frazier, Tamara              Wellington H           1:03.98   6   4   
  6 Estiverne, Kierra            Suncoast HS            1:04.18   4   3   
  7 Myrthil, Shay                Park Vista H           1:04.51   7   2   
  8 grande, cindy                John I. Leon           1:04.84   6   1   
  9 Lohman, Holly                Jupiter HS             1:04.90   4 
 10 Robinson, Shannan            Suncoast HS            1:05.29   6 
 11 charles, meifila             John I. Leon           1:05.32   6 
 12 Davis, Nyasia                Dwyer HS               1:05.58   7 
 13 Leptune, Kenya               Inlet Grove            1:06.11   5 
 14 Vereen, Kiana                Fort Pierce            1:06.22   5 
 15 Straghn, Ryala               Atlantic HS            1:06.28   5 
 16 Corns, Savannah              South Fork H           1:06.47   4 
 17 Decambre, Chelsea            Treasure Coa           1:06.52   4 
 18 Lawrence, Alicia             Palm Beach G           1:06.79   6 
 19 Christensen, Sidney          Park Vista H           1:06.85   3 
 20 Beaubrun, Ariana             Saint Andrew           1:07.40   3 
 21 Greathouse, Teliyah          Inlet Grove            1:07.80   4 
 22 Warembourg, Victoria         Jupiter Chri           1:08.14   3 
 23 Guillame, Rebecca            Atlantic HS            1:08.29   5 
 24 Harman, Rachel               Saint Andrew           1:08.82   3 
 25 Madison, Natalia             Dwyer HS               1:09.16   5 
 26 Rondeau, Rebecca             Park Vista H           1:09.55   3 
 27 Gordon, Christina            John I. Leon           1:09.92   5 
 28 Hart, Hailey                 Palm Beach G           1:10.45   2 
 29 Jones, Mya                   Inlet Grove            1:10.65   4 
 30 Layman, Kayden               Jupiter HS             1:11.05   3 
 31 Melandez, Kammile            Fort Pierce            1:11.24   3 
 32 Robinson, Tamia              Fort Pierce            1:11.46   1 
 33 Albert, Isabelle             The King's A           1:12.38   2 
 34 Gech, Allyson                Jupiter HS             1:13.83   2 
 35 Smith, Bianca                Saint Andrew           1:15.86   2 
 36 Mobley, Mariah               Fort Pierce            1:18.35   1 
 37 Aranda, Hailey               Trinity Chri           1:20.04   2 
 38 Thompson, Cynthia            Fort Pierce            1:21.70   3 
 39 Liu, Jiayi                   Trinity Chri           1:26.93   1 
 -- Hobbs, Alexis                The King's A               DNF   4 
 -- Surgeont, Julia              South Fork H               DNF   6 
 
Girls 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lopez, Caitlin               Wellington H           5:27.50   3  10   
  2 Emerson, Hanna               Suncoast HS            5:34.55   3   8   
  3 Tymorek, Eleanor             Saint Andrew           5:36.87   3   6   
  4 Taylor, Mia                  Jupiter Chri           5:47.48   3   5   
  5 Martin, Hannah               South Fork H           5:48.55   3   4   
  6 Small, Caroline              Benjamin Sch           5:52.35   3   3   
  7 Romero, Ava                  Jupiter HS             6:03.50   3   2   
  8 Boyanich, Jessica            The King's A           6:06.75   2   1   
  9 Phillips, Riley              Park Vista H           6:09.55   3 
 10 Pinto, Caitlyn               Park Vista H           6:11.22   3 
 11 Smallwood, Hailey            Oxbridge Aca           6:13.27   2 
 12 Juergen, Jurni               John I. Leon           6:14.09   3 
 13 Wandoff, Abigail             Saint Andrew           6:16.53   2 
 14 Collard, Sofia               Saint Andrew           6:19.54   2 
 15 Gorostiaga, Anna             South Fork H           6:20.63   3 
 16 Boynton, Catherine           Oxbridge Aca           6:21.51   2 
 17 Barre, Jennifer              Benjamin Sch           6:25.01   3 
 18 Brockman, Coral              Suncoast HS            6:27.03   3 
 19 Prol, Natalie                Park Vista H           6:30.11   3 
 20 Kerbs, Kayla                 Dwyer HS               6:41.78   2 
 21 Scherer, Ava                 Dwyer HS               6:43.16   2 
 22 Batista, Natalie             Wellington H           6:43.49   2 
 23 Rodriguez, Alize             Atlantic HS            6:46.94   2 
 24 Lewiston, Abbigail           Fort Pierce            6:49.18   1 
 25 Fryar, Kimberly              Fort Pierce            6:49.55   1 
 26 Breitfelder, Alexis          The King's A           6:50.73   2 
 27 Carr, Wells                  Benjamin Sch           6:57.95   2 
 28 Maciak, Nora                 Jupiter Chri           7:00.69   1 
 29 Mancia, Rubia                Fort Pierce            8:13.35   1 
 
Girls 100 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Glenn, Catherine             Wellington H             15.28   NWI  5  10   
  2 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             15.58   NWI  5   8   
  3 Penn, Amahnia                Park Vista H             16.28   NWI  5   6   
  4 Cassels, Holly               Dwyer HS                 16.49   NWI  5   5   
  5 Sokol, Giovanna              South Fork H             18.15   NWI  5   4   
  6 Collette, Jolie              South Fork H             18.77  -0.2  4   3   
  7 Cook, Alicia                 Wellington H             19.38  -0.2  4   2   
  8 Cawley, Gillian              Park Vista H             19.45   NWI  5   1   
  9 Hampton, Becky               Jupiter HS               19.62  -0.2  4 
 10 Kamp, Margaret               Suncoast HS              19.69  -0.2  4 
 11 Tran, Kayla                  Park Vista H             19.74  -0.2  4 
 12 St Clair, Olivia             The King's A             19.75  -0.4  3 
 13 Brown, Shamaya               John I. Leon             19.87  -0.2  4 
 14 Bojanowski, Kathryn          Wellington H             20.00  -0.2  4 
 15 Chavez, Lily                 Saint Andrew             20.22  -0.4  3 
 16 joseph, welda                John I. Leon             20.54  -0.4  3 
 17 Slinkman, Emma               South Fork H             20.72  -0.2  4 
 18 Struttaford, Sarah           Jupiter HS               20.83   0.5  2 
 19 Peraza, Rebekah              Treasure Coa             20.85  -0.4  3 
 20 Patel, India                 Saint Andrew             20.95  -0.4  3 
 21 Clarke, Ashley               John I. Leon             21.12   0.5  2 
 22 Tompkins, Marina             Saint Andrew             21.21   0.5  2 
 23 Sutcliffe, Michelle          Jupiter HS               21.49   0.5  2 
 24 Jamison, Lydia               Jupiter Chri             21.52   0.5  2 
 25 Anderson, Ashley             Fort Pierce              21.76  -0.4  3 
 26 Robinson, Tamia              Fort Pierce              21.89   NWI  1 
 27 Johnson, Lanaria             Dwyer HS                 21.89  -0.4  3 
 28 Kitchen, Ar'Tyanna           Fort Pierce              21.96   NWI  1 
 29 Okur, Chyanne                Dwyer HS                 22.25  -0.4  3 
 30 Lewiston, Abbigail           Fort Pierce              22.32   0.5  2 
 31 Coleman, Alicia              Suncoast HS              24.07   NWI  5 
 32 Pierre, Vernese              Fort Pierce              25.13   0.5  2 
 
Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             47.14   5  10   
  2 Cassels, Holly               Dwyer HS                 48.76   5   8   
  3 Fleurimond, Shanice          Dwyer HS                 48.80   5   6   
  4 Penn, Amahnia                Park Vista H             49.66   5   5   
  5 Glenn, Catherine             Wellington H             49.84   5   4   
  6 Oats, Brianna                The King's A             50.09   5   3   
  7 Allen, Kiana                 Atlantic HS              51.35   5   2   
  8 Cook, Alicia                 Wellington H             51.73   4   1   
  9 Knowles, Taylor              Park Vista H             53.31   4 
 10 Kamp, Margaret               Suncoast HS              53.84   3 
 11 Cawley, Gillian              Park Vista H             54.63   4 
 12 joseph, welda                John I. Leon             54.81   4 
 13 Collette, Jolie              South Fork H             55.59   3 
 14 Helsel, Erin                 Jupiter Chri             56.03   4 
 15 Sokol, Giovanna              South Fork H             56.47   4 
 16 Higgs, Peyton                Jupiter HS               57.23   1 
 17 Owens, Dayia                 Fort Pierce              57.60   3 
 18 Hampton, Becky               Jupiter HS               58.22   4 
 19 Houri, Kiran                 Benjamin Sch             59.12   3 
 20 Brown, Shamaya               John I. Leon             59.18   3 
 21 Peraza, Rebekah              Treasure Coa             59.70   1 
 22 Lewiston, Abbigail           Fort Pierce              59.77   3 
 23 Bojanowski, Jenna            Wellington H           1:00.40   3 
 24 Philistin, Andjerline        Atlantic HS            1:00.70   2 
 25 Fearon, Brittany             Dwyer HS               1:01.08   4 
 26 Struttaford, Sarah           Jupiter HS             1:02.22   3 
 27 Clarke, Ashley               John I. Leon           1:04.19   2 
 28 Pierre, Vernese              Fort Pierce            1:04.30   1 
 29 Jamison, Lydia               Jupiter Chri           1:04.96   2 
 30 Patel, India                 Saint Andrew           1:06.59   2 
 31 Anderson, Ashley             Fort Pierce            1:12.55   2 
 32 Reback, Glory                Jupiter Chri           1:14.54   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Park Vista HS  'A'                                    50.35   2  10   
     1) Penn, Amahnia                   2) Marshall, Alyssa               
     3) Green, Beyonce                  4) Fletcher, Dominque             
  2 Wellington HS  'A'                                    50.92   2   8   
     1) Frazier, Tamya                  2) Frazier, Tamara                
     3) Glenn, Catherine                4) Williams, Andreana             
  3 John I. Leonard HS  'A'                               51.74   2   6   
     1) charles, meifila                2) grande, cindy                  
     3) Jean-Mary, Keyshalynn           4) Gonzalez, Zaida                
  4 Dwyer HS  'A'                                         51.78   2   5   
     1) Fox, Tezaria                    2) Fleurimond, Shanice            
     3) Hudson, Kayla                   4) Myles, Melissa                 
  5 Suncoast HS  'A'                                      52.27   2   4   
     1) Howell, Jessica                 2) Menelas, Ernesha               
     3) Reed, Kierston                  4) Lewis-Plummer, Dynia           
  6 Jupiter HS  'A'                                       53.41   1   3   
     1) Dearellano, Kiera               2) McClammon, Carley              
     3) Blazer, Mackinzie               4) Flemk-joli, Kaysa              
  7 Jupiter Christian  'A'                                53.91   1   2   
     1) Wallace, Astric                 2) Jamison, Hannah                
     3) Helsel, Erin                    4) Warembourg, Victoria           
  8 Fort Pierce Westwood HS  'A'                          54.12   2   1   
     1) Lewis, Tamia                    2) Stovall, Toniyah               
     3) Scott, Amothyst                 4) Robinson, Tamia                
  9 The King's Academy  'A'                               54.19   1 
     1) Benjamin, Promyse               2) Payne, Jillian                 
     3) Marchetti, Sophia               4) Smith, Sierra                  
 10 Saint Andrew's HS  'A'                                55.52   2 
     1) Ekanem, Faith                   2) George, Katherine              
     3) Munroe, Natasha                 4) Beaubrun, Ariana               
 11 South Fork HS  'A'                                    59.13   2 
     1) Camacho, Aurora                 2) Corns, Savannah                
     3) Thorpe, Kristen                 4) Collette, Jolie                
 -- Palm Beach Gardens HS  'A'                               DQ   1  out of zone
     1) Lawrence, Alicia                2) Cunningham, Saniah             
     3) Jones, Gabriella                4) Bowens, Courtney               
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Suncoast HS  'A'                                   10:08.21   10   
     1) Smith, Latasha                  2) Karakolis, Grace               
     3) Volpi, Julia                    4) Emerson, Hanna                 
  2 Benjamin School  'A'                               10:18.02    8   
     1) Denenberg, Phoebe               2) Vernis, Nicole                 
     3) Blain, Katy                     4) Rose, Carolyn                  
  3 Wellington HS  'A'                                 10:24.04    6   
     1) Bojanowski, Jenna               2) Wight, Francesca               
     3) Lopez, Caitlin                  4) Cook, Alicia                   
  4 Dwyer HS  'A'                                      10:38.92    5   
     1) Cassels, Holly                  2) Cavendish, Emma                
     3) Pierre, Niah                    4) Davis, Nyasia                  
  5 Park Vista HS  'A'                                 10:40.89    4   
     1) Harvey, Justice                 2) Pinto, Caitlyn                 
     3) Velazquez, Morgan               4) Steele, Jade                   
  6 Jupiter HS  'A'                                    11:04.90    3   
     1) Layman, Kayden                  2) Del Re, Peyton                 
     3) Gustafson, Alicia               4) Romero, Ava                    
  7 The King's Academy  'A'                            11:15.91    2   
     1) Fronrath, Avery                 2) Boyanich, Jessica              
     3) Rodriguez, Sofia                4) Rodriguez, Mia                 
  8 South Fork HS  'A'                                 11:17.55    1   
     1) Corns, Savannah                 2) Gorostiaga, Anna               
     3) Farias, Aleea                   4) Hawkins, Brooke                
  9 John I. Leonard HS  'A'                            11:39.44  
     1) Edwards, Tajtianna              2) herrington, mikayla            
     3) Juergen, Jurni                  4) joseph, welda                  
 10 Jupiter Christian  'A'                             12:41.19  
     1) Reback, Trinity                 2) Plourde, Hannah                
     3) Reback, Glory                   4) Plourde, Emma-Lee              
 11 Fort Pierce Westwood HS  'A'                       15:37.89  
     1) Thompson, Cynthia               2) Rivas, Ellen Lovell            
     3) Pierre, Vernese                 4) Owens, Dayia                   
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             1.62m   10   
  2 Cassels, Holly               Dwyer HS                 1.57m    8   
  3 Cowles, Keshailyn            Wellington H             1.52m    6   
  4 Madison, Natalia             Dwyer HS                 1.47m    5   
  5 Standish, Anabelle           Palm Beach G            J1.47m    4   
  6 Hobbs, Alexis                The King's A            J1.47m    3   
  7 Blain, Katy                  Benjamin Sch             1.42m    2   
  8 McLeod, Shyanna              Benjamin Sch            J1.42m    1   
  9 Hart, Hailey                 Palm Beach G             1.37m  
 10 Sutcliffe, Michelle          Jupiter HS               1.32m  
 10 Underwood, Kayla             John I. Leon             1.32m  
 10 Phillips, Jaiden             South Fork H             1.32m  
 10 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                 1.32m  
 14 Wormus, Andrea               Suncoast HS              1.27m  
 14 Clarke, Ashley               John I. Leon             1.27m  
 14 Kamp, Margaret               Suncoast HS              1.27m  
 -- Higgs, Peyton                Jupiter HS                  NH  
 -- Clarke, Hailey               South Fork H                NH  
 -- Holland, Emily               Benjamin Sch                NH  
 -- Jamison, Hannah              Jupiter Chri                NH  
 -- Reuwer, Caroline             South Fork H                NH  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Slinkman, Emma               South Fork H             2.80m   10   
  2 Carradi, Katie               Park Vista H             2.65m    8   
  3 Dolphus, Makayla             Park Vista H            J2.65m    6   
  4 Harman, Rachel               Saint Andrew             2.20m    5   
  5 Gilliam, Macy                Wellington H             2.05m    4   
  6 Potts, Jennifer              Park Vista H            J2.05m    3   
  7 Chavez, Lily                 Saint Andrew             1.90m    2   
  8 Holmberg, Holly              Wellington H            J1.90m    1   
  9 Myles, Melissa               Dwyer HS                 1.75m  
  9 Woolbine, Victoria           Wellington H             1.75m  
  9 Sutcliffe, Michelle          Jupiter HS               1.75m  
  9 Kerbs, Kayla                 Dwyer HS                 1.75m  
  9 Delgado, Joanna              Benjamin Sch             1.75m  
 -- Von Holten, Emma             South Fork H                NH  
 -- Lawrence, Alicia             Palm Beach G                NH  
 -- Ramos, Raven                 Dwyer HS                    NH  
 -- Juergen, Jurni               John I. Leon                NH  
 
Girls Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Frazier, Tamya               Wellington H             5.03m   NWI  10   
  2 Fox, Tezaria                 Dwyer HS                J5.03m   NWI   8   
  3 Hasenhuttll-Bishop, Eva      Benjamin Sch             5.00m   NWI   6   
  4 Frazier, Tamara              Wellington H            J5.00m   NWI   5   
  5 Powell, Tracy-Ann            Treasure Coa             4.88m   NWI   4   
  6 Oats, Brianna                The King's A             4.81m   NWI   3   
  7 Allen, Kiana                 Atlantic HS              4.74m   NWI   2   
  8 Salaam, Oksana               Treasure Coa             4.72m   NWI   1   
  9 Myles, Melissa               Dwyer HS                 4.54m   NWI 
 10 Howell, Jessica              Suncoast HS              4.45m   NWI 
 10 Kornilov, Alexia             South Fork H             4.45m   NWI 
 10 Slinkman, Emma               South Fork H             4.45m   NWI 
 13 Jean-Mary, Keyshalynn        John I. Leon             4.39m   NWI 
 14 Green, Beyonce               Park Vista H             4.33m   NWI 
 15 Vereen, Kiana                Fort Pierce              4.31m   NWI 
 16 Stovall, Toniyah             Fort Pierce              4.28m   NWI 
 17 Surgeont, Julia              South Fork H             4.24m   NWI 
 18 Williams, Andreana           Wellington H             4.17m   NWI 
 19 Wallace, Astric              Jupiter Chri             4.14m   NWI 
 20 Johnson, Lanaria             Dwyer HS                 4.06m   NWI 
 21 Bell, Dasia                  Suncoast HS              3.90m   NWI 
 22 Sampson, Tia                 Jupiter HS               3.89m   NWI 
 23 Kitchen, Ar'Tyanna           Fort Pierce              3.70m   NWI 
 24 Robinson, Shannan            Suncoast HS              3.61m   NWI 
 25 Winters, Gabriella           Jupiter Chri             3.55m   NWI 
 26 Sanders, Zy'Kerria           Palm Beach G             3.03m   NWI 
 27 Bowens, Courtney             Palm Beach G             2.81m   NWI 
 -- Scott, Amothyst              Fort Pierce               FOUL       
 -- Keefe, Erin                  Jupiter Chri              FOUL       
 
Girls Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Reed, Kierston               Suncoast HS             11.06m   NWI  10   
  2 Hasenhuttll-Bishop, Eva      Benjamin Sch            10.73m   NWI   8   
  3 Frazier, Tamya               Wellington H            10.50m   NWI   6   
  4 Cook, Alicia                 Wellington H            10.42m   NWI   5   
  5 Slinkman, Emma               South Fork H             9.75m   NWI   4   
  6 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                 9.50m   NWI   3   
  7 Bell, Dasia                  Suncoast HS              8.90m   NWI   2   
  8 Blain, Katy                  Benjamin Sch             8.85m   NWI   1   
  9 Warembourg, Victoria         Jupiter Chri             8.70m   NWI 
 10 Harman, Rachel               Saint Andrew             8.46m   NWI 
 -- Frazier, Tamara              Wellington H              FOUL       
 -- Estiverne, Kierra            Suncoast HS               FOUL       
 -- Johnson, Lanaria             Dwyer HS                  FOUL       
 -- Camacho, Aurora              South Fork H              FOUL       
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Britney               Suncoast HS             11.21m   10   
  2 Hardnett, Chelsea            Dwyer HS                10.58m    8   
  3 Poitier, Kyandra             Palm Beach G             9.86m    6   
  4 Leadabrand, Caitlyn          South Fork H             9.15m    5   
  5 Johnson, Amari               Atlantic HS              9.06m    4   
  6 Philistin, Andjerline        Atlantic HS              8.91m    3   
  7 Whitaker, Nicole             Saint Andrew             8.69m    2   
  8 Smith, Bianca                Saint Andrew             8.67m    1   
  9 Williams, Kamaryn            Park Vista H             8.62m  
 10 Williams, Andreana           Wellington H             8.41m  
 11 Mack, Te'jah                 Fort Pierce              8.15m  
 12 Towns, Mya                   Treasure Coa             8.08m  
 13 Tammiruusu, Ravyn            Suncoast HS              7.91m  
 14 Golinger, Alexis             Park Vista H             7.88m  
 14 Walker, Gabrielle            Treasure Coa             7.88m  
 16 Swaby, Oneilia               Suncoast HS              7.86m  
 17 Delva, Jeana                 Park Vista H             7.85m  
 18 Brown, T'Sai Venice          John I. Leon             7.43m  
 19 Brianvil, Kemmy              Fort Pierce              7.35m  
 20 Knighton, Ariana             Dwyer HS                 7.33m  
 20 Whittaker, Allison           The King's A             7.33m  
 22 Winters, Gabriella           Jupiter Chri             7.31m  
 22 Glynn, Ka'Vazia              Fort Pierce              7.31m  
 24 Smith, Zaniya                Dwyer HS                 7.28m  
 24 Pass, Charity                Treasure Coa             7.28m  
 26 Sley, Heather                Benjamin Sch             7.26m  
 27 Gunnels, Lynn                Wellington H             7.22m  
 28 Mercurio, Grace              The King's A             6.89m  
 29 Tompkins, Marina             Saint Andrew             6.66m  
 30 Barron, Sierra               Benjamin Sch             6.54m  
 31 Senofonte, Katherine         Jupiter HS               6.52m  
 32 dot, lordine                 John I. Leon             6.32m  
 33 Echols, Hanna                Palm Beach G             6.22m  
 34 Van Reeth, Allison           The King's A             5.94m  
 35 Henri, Rhode                 Fort Pierce              5.89m  
 36 Escamilla, Isabella          Wellington H             5.79m  
 37 Reback, Trinity              Jupiter Chri             3.67m  
 -- Young, Hana                  Palm Beach G                ND  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitaker, Nicole             Saint Andrew            39.78m   10   
  2 Brown, Britney               Suncoast HS             28.86m    8   
  3 Tammiruusu, Ravyn            Suncoast HS             27.32m    6   
  4 Schatz, Miranda              Jupiter HS              26.06m    5   
  5 Towns, Mya                   Treasure Coa            25.72m    4   
  6 Richardson, Juliette         John I. Leon            24.45m    3   
  7 Gunnels, Lynn                Wellington H            24.05m    2   
  8 Bowens, Courtney             Palm Beach G            22.34m    1   
  9 Smith, Bianca                Saint Andrew            22.25m  
 10 Walker, Gabrielle            Treasure Coa            22.20m  
 11 Hardnett, Chelsea            Dwyer HS                21.76m  
 12 Brianvil, Kemmy              Fort Pierce             21.17m  
 13 Johnson, Amari               Atlantic HS             20.86m  
 14 Kress, Abbey                 Jupiter HS              20.00m  
 15 Swaby, Oneilia               Suncoast HS             19.62m  
 16 Leadabrand, Caitlyn          South Fork H            19.42m  
 17 Castro, Sara                 Saint Andrew            19.06m  
 18 Brown, T'Sai Venice          John I. Leon            18.95m  
 19 Greene, Peyton               Benjamin Sch            18.85m  
 20 Bickham, Danae               Park Vista H            18.70m  
 21 Delva, Jeana                 Park Vista H            18.62m  
 22 Simmone, Dorsey              John I. Leon            18.57m  
 23 Balduzzi, Lexi               Benjamin Sch            17.92m  
 24 Van Reeth, Allison           The King's A            15.75m  
 25 Williams, Kamaryn            Park Vista H            15.54m  
 26 Baugh, Michaela              Jupiter HS              14.97m  
 27 Henri, Rhode                 Fort Pierce             13.08m  
 28 Tenore, Kirsten              The King's A            11.70m  
 29 Phillips, Jaiden             South Fork H            11.00m  
 -- Mercurio, Grace              The King's A              FOUL  
 
Boys 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Desir, Clifford              Park Vista H             10.88  -0.2  6  10   
  2 McKenzie, Aniik              Wellington H             11.03  -0.2  6   8   
  3 Thomas, Trevon               Jupiter HS               11.09  -0.2  6   6   
  4 Antoine, Roodolph            Dwyer HS                 11.12   0.1  7   5   
  5 Perez, Will                  Wellington H             11.15  -0.2  6   4   
  6 Antoine, Seddrick            Atlantic HS              11.28  -0.2  6   3   
  7 Lampley, Zion                Fort Pierce              11.38  -0.2  6   2   
  8 Desir, Arist                 Treasure Coa             11.43  -0.2  6   1   
  9 King, DeJohn                 Oxbridge Aca             11.56   0.5  5 
 10 Hawkins, William             South Fork H             11.59   0.1  7 
 11 Dillard, Joshua              Jupiter HS               11.61   0.5  5 
 11 Grant, Shavary               John I. Leon             11.61   0.5  5 
 13 Edram, Kevin                 John I. Leon             11.66   0.1  7 
 14 Mores, Ben                   Saint Andrew             11.72  -0.2  3 
 15 Scott, Jeremiah              Fort Pierce              11.73   0.1  7 
 15 Sawyer, Shane                Jupiter Chri             11.73  -0.5  1 
 17 Armes, Robert                Dwyer HS                 11.75  -0.5  1 
 18 Sambranc, Marck              Suncoast HS              11.76  -0.2  3 
 19 Hollowell, Ponce             Palm Beach G             11.81  -0.2  6 
 20 Miller, Sean                 Treasure Coa             11.82  -0.2  3 
 21 Ungerland, Jack              South Fork H             11.88   0.5  5 
 22 carter, V'Lque               Oxbridge Aca             11.90   0.1  7 
 23 Saunders, Christian          John I. Leon             11.92  -0.3  4 
 24 Gonzalez, Luis               Oxbridge Aca             11.97   0.5  5 
 25 Muschett, Tyler              The King's A             11.98  -0.3  4 
 26 Allison, Travelis            Atlantic HS              12.01  -0.3  4 
 27 Scott, Isaiah                Dwyer HS                 12.04  -0.5  1 
 28 King, Nick                   Park Vista H             12.08  -0.3  4 
 29 Davis, Jalon                 Park Vista H             12.14  -0.3  4 
 30 Guanipa, Naisier             Trinity Chri             12.14  -0.5  2 
 31 St Pierre, Christophe        The King's A             12.18   0.5  5 
 32 Miller, Dayvon               Inlet Grove              12.21  -0.2  3 
 33 Kotzen, Jonah                Saint Andrew             12.22  -0.2  3 
 34 Burgess, Marques             Fort Pierce              12.29  -0.3  4 
 35 Roberts, Sebastian           Saint Andrew             12.36  -0.2  3 
 36 Richards, Mark-Anthony       Wellington H             12.37   0.5  5 
 37 Odero, Wilfred               The King's A             12.38  -0.5  2 
 38 Askins, Javin                Palm Beach G             12.44  -0.5  2 
 39 Johnson, Maurice             Jupiter Chri             12.45  -0.5  1 
 40 Rochester, Eishidi           Fort Pierce              12.72  -0.3  4 
 41 Howzell, Bryan               Palm Beach G             12.74  -0.5  1 
 42 Boston, Knicholas            Inlet Grove              12.78  -0.5  2 
 43 Grant, Alan                  Inlet Grove              12.83  -0.5  2 
 44 Lewis- Plummer, Diniel       Suncoast HS              12.91  -0.5  1 
 -- Bell, Eddie                  Fort Pierce                DNF  -0.3  4 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gaines, Jamari               Dwyer HS                 51.09   7  10   
  2 Fleuriot, Stephenson         Palm Beach G             51.55   7   8   
  3 Louis, Joshua                Oxbridge Aca             51.73   7   6   
  4 Burroughs, Davian            Palm Beach G             51.84   7   5   
  5 Jean, Joshua                 Park Vista H             53.90   5   4   
  6 Garcia, Santiago             John I. Leon             54.42   5   3   
  7 Davis, Jaydon                Suncoast HS              54.53   6   2   
  8 Ruocco, Chistian             Dwyer HS                 54.99   6   1   
  9 Adonis, Rodolph              Wellington H             55.00   7 
 10 Steele, Trae                 Park Vista H             55.20   5 
 11 Bennett, Lamar               Fort Pierce              55.63   4 
 12 Miller, Sean                 Treasure Coa             55.87   4 
 13 Mendez, Mitchell             John I. Leon             55.91   5 
 14 Young, Daniel                Atlantic HS              55.92   7 
 15 George, Daelon               Treasure Coa             56.21   7 
 16 Burgess, O'Mari              Wellington H             56.39   6 
 17 Canning, Adam                Jupiter HS               56.70   5 
 18 Smith, Caleb                 The King's A             56.96   1 
 19 Petrovich, Derich            Wellington H             57.13   6 
 20 Bauer, Brennan               Jupiter HS               57.32   4 
 21 Stein, Elijah                South Fork H             57.41   5 
 22 Kline, Cullen                Park Vista H             57.72   4 
 23 Green, Kensis                Fort Pierce              57.76   2 
 24 Rivers, Terrance             Fort Pierce              57.81   3 
 25 Notman, Hugh                 Saint Andrew             57.94   4 
 26 Matute, Christopher          Inlet Grove              58.00   3 
 27 D'Orazio, Luke               Trinity Chri             58.33   1 
 28 Shamber, Chris               South Fork H             58.34   3 
 29 Daniel-Mentor, Carlos        John I. Leon             58.45   2 
 30 Hou, William (Kaihua)        The King's A             58.88   4 
 31 Bravo, Dale                  Suncoast HS              59.16   3 
 32 Mortin, Darin                Dwyer HS                 59.19   7 
 33 Martinovic, Kye              Saint Andrew             59.77   4 
 34 Atulo, Geoffrey              Saint Andrew             59.79   4 
 35 Korostisheski, Elijah        Suncoast HS            1:00.41   2 
 36 Erwin, Henry                 The King's A           1:00.70   1 
 37 Diaz, Lucas                  Jupiter Chri           1:01.32   3 
 38 Klein, Jacob                 Jupiter HS             1:01.93   3 
 39 Diaz, Larry                  Jupiter Chri           1:02.90   3 
 40 Santiago, Jaiden             Trinity Chri           1:03.02   2 
 41 Rubin, Robert                Benjamin Sch           1:04.11   3 
 42 Goldberg, Alex               Benjamin Sch           1:04.64   2 
 43 Wallace, Marco               Jupiter Chri           1:05.21   2 
 44 Bresnick, Noah               Trinity Chri           1:10.75   1 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kerr, Ryan                   Dwyer HS               4:39.65   4  10   
  2 Munera, Samuel               Jupiter HS             4:40.94   4   8   
  3 Weiler, Thomas               South Fork H           4:42.33   4   6   
  4 Fohrman, Kyle                South Fork H           4:46.80   4   5   
  5 Young, Patrick               Jupiter Chri           4:54.72   4   4   
  6 Noble, Ian                   Saint Andrew           4:54.78   4   3   
  7 Hutchison, Luke              Suncoast HS            4:55.32   4   2   
  8 Nguyen, Brian                Suncoast HS            4:55.62   4   1   
  9 McGould, Max                 Oxbridge Aca           4:56.43   4 
 10 Lesh, Jack                   Dwyer HS               4:56.82   3 
 11 Leonard, Taylor              Jupiter HS             4:56.87   3 
 12 Tolmich, Jonathan            Park Vista H           4:57.76   4 
 13 Mack, Devon                  Park Vista H           4:59.49   4 
 14 O'Sullivan, Patrick          Park Vista H           5:01.94   3 
 15 Gencarelli, Giuliano         Dwyer HS               5:04.18   3 
 16 Hemann, Jarrod               South Fork H           5:04.41   4 
 17 Perez, Brandon               John I. Leon           5:06.05   3 
 18 Moroney, John                Saint Andrew           5:06.73   3 
 19 Vega, Bryan                  Fort Pierce            5:07.38   3 
 20 Kovacs, Greg                 Saint Andrew           5:07.39   3 
 21 Landwehr, Toby               Jupiter HS             5:14.17   3 
 22 Fletcher, Tommy              The King's A           5:16.19   2 
 23 Farahani, Sean               Benjamin Sch           5:16.48   4 
 24 Lopez, Nick                  Fort Pierce            5:17.50   3 
 25 Price, Abdiel                Treasure Coa           5:17.53   3 
 26 Nagle, Connor                Oxbridge Aca           5:18.00   3 
 27 Richardson, Charles          Wellington H           5:22.29   4 
 28 Flood, Weldon                Treasure Coa           5:27.96   2 
 29 Elisdor, Rwoodens            John I. Leon           5:29.01   2 
 30 Smith, Terry                 Fort Pierce            5:29.99   3 
 31 Lawson, Colton               The King's A           5:30.45   2 
 32 Major, Elijah                Fort Pierce            5:33.63   3 
 33 Choice, Myles                Atlantic HS            5:33.72   2 
 34 Asuncion, Tyler              Wellington H           5:41.20   1 
 35 Green, Antonio               Fort Pierce            5:42.05   2 
 36 Abunaser, Ali                Treasure Coa           5:42.93   2 
 37 Faveur, Nell                 The King's A           5:45.74   2 
 38 Karch, Joseph                Palm Beach G           5:46.30   1 
 39 Aleman, Jose                 Fort Pierce            5:46.75   2 
 40 Cherisma, Kevin              Inlet Grove            6:10.86   2 
 41 Jolteus, Franbert            Inlet Grove            6:23.93   2 
 -- Taegar, Kurt                 Oxbridge Aca                DQ   4  threw shioes
 
Boys 110 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Brown, Christian             Atlantic HS              15.04   NWI  4  10   
  2 Zimmerman, Jake              The King's A             16.33   NWI  4   8   
  3 Lovett, Jay                  Oxbridge Aca             16.44   NWI  4   6   
  4 Thomas, Jasper               Atlantic HS              16.75   NWI  4   5   
  5 Dunbar, Jakorey              Dwyer HS                 18.36   0.6  1   4   
  6 Mulrooney, Ethan             Fort Pierce              18.46   0.1  3   3   
  7 Drennan, Jacy                Park Vista H             18.56   0.1  3   2   
  8 Edmond, Gilber               Fort Pierce              18.94   0.1  3   1   
  9 Watkins, Zion                Fort Pierce              19.16   0.2  2 
 10 Jeune, Saquan                Treasure Coa             19.21   0.1  3 
 11 Mervil, Jean                 South Fork H             19.23   0.1  3 
 12 noble, dave                  Suncoast HS              19.59   0.6  1 
 13 Bazile, Nathan               Treasure Coa             20.02   0.1  3 
 14 Baxter, Johathan             Atlantic HS              20.14   NWI  4 
 15 Reese, Timothy               Fort Pierce              20.22   0.6  1 
 16 Augustin, Kedlin             Dwyer HS                 20.25   0.2  2 
 17 Ciokler, Victor              John I. Leon             20.29   0.2  2 
 18 Pena, Luis                   John I. Leon             20.49   0.6  1 
 19 Morgan, Tysean               Suncoast HS              20.63   0.2  2 
 20 Johnson, Andrew              Fort Pierce              20.98   0.6  1 
 21 Daniel-Mentor, Carlos        John I. Leon             25.58   0.2  2 
 -- Blair, Jon                   Jupiter HS                 DNF   NWI  4 
 -- Smith, Sebastian             Palm Beach G               DNF   NWI  4 
 -- Dewer, Joseph                Park Vista H               DNF   NWI  4 
 -- Wray, Nigel                  Wellington H                DQ   0.1  3 
 
Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Previlma, Christain          Wellington H             45.07   4 
  2 Dewer, Joseph                Park Vista H             45.16   4 
  3 Miller, Dayvon               Inlet Grove              45.60   4 
  4 Jeune, Saquan                Treasure Coa             45.72   1 
  5 Drennan, Jacy                Park Vista H             46.60   4 
  6 Colo, Robert                 South Fork H             47.76   4 
  7 Reese, Timothy               Fort Pierce              49.01   3 
  8 Bazile, Nathan               Treasure Coa             50.22   3 
  9 Burr, Ditavious              Fort Pierce              51.49   3 
 10 Johnson, Andrew              Fort Pierce              51.99   2 
 11 Augustin, Kedlin             Dwyer HS                 52.20   3 
 12 Perez, Rafael                John I. Leon             53.35   3 
 13 Fiallos, Roger               John I. Leon             54.28   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dwyer HS  'A'                                         43.84   2  10   
     1) Gaines, Jamari                  2) Ervil, Lubens                  
     3) Antoine, Roodolph               4) Gadson, Reginald               
  2 Fort Pierce Westwood HS  'A'                          44.27   2   8   
     1) Burgess, Marques                2) Scott, Jeremiah                
     3) Gholston, Keyonta               4) Green, Kennedy                 
  3 Wellington HS  'A'                                    44.49   2   6   
     1) Richards, Mark-Anthony          2) Bryant Jr., Xavier             
     3) McKenzie, Aniik                 4) Previlma, Christain            
  4 Atlantic HS (Delray)  'A'                             44.74   2   5   
     1) Allison, Travelis               2) Jackson, Javon                 
     3) Antoine, Seddrick               4) Brown, Christian               
  5 Park Vista HS  'A'                                    44.77   2   4   
     1) Davis, Jalon                    2) King, Nick                     
     3) Jean, Joshua                    4) Desir, Clifford                
  6 Palm Beach Gardens HS  'A'                            44.80   1   3   
     1) Cowan, Vedan                    2) Burroughs, Davian              
     3) Hollowell, Ponce                4) Smith, Sebastian               
  7 John I. Leonard HS  'A'                               44.82   2   2   
     1) Gonzalez, Jose                  2) Grant, Shavary                 
     3) Dominique, Hansen               4) Edram, Kevin                   
  8 The King's Academy  'A'                               45.15   1   1   
     1) Muschett, Tyler                 2) St Pierre, Christophe          
     3) Nelms, Jason                    4) Zimmerman, Jake                
  9 Fort Pierce Central HS  'A'                           46.44   2 
     1) Lampley, Zion                   2) Bell, Eddie                    
     3) Padilla, Steven                 4) Price, Tremayce                
 10 Saint Andrew's HS  'A'                                49.63   1 
     1) Kotzen, Jonah                   2) Mores, Ben                     
     3) Roberts, Sebastian              4) Martinovic, Kye                
 -- Oxbridge Academy  'A'                                    DQ   2  out of zone
     1) Louis, Joshua                   2) Cash, Jordan                   
     3) Hutchinson, daniel              4) Lowery, Keyon                  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Park Vista HS  'A'                                  8:32.08   10   
     1) Casadei, Christopher            2) O'Sullivan, Patrick            
     3) Steele, Trae                    4) Harryhill, Angelo              
  2 Jupiter HS  'A'                                     8:41.80    8   
     1) Canning, Adam                   2) Wester, Joe                    
     3) Leonard, Taylor                 4) Munera, Samuel                 
  3 South Fork HS  'A'                                  8:50.21    6   
     1) Fohrman, Kyle                   2) Hemann, Jarrod                 
     3) Weiler, Thomas                  4) Fohrman, Tyler                 
  4 Oxbridge Academy  'A'                               8:57.54    5   
     1) Carlson, John                   2) Boynton, William               
     3) McGould, Max                    4) Haldes, Jonny                  
  5 Atlantic HS (Delray)  'A'                           9:03.20    4   
     1) Young, Daniel                   2) Desir, Zacharie                
     3) Daout, James                    4) Golaub, Matthew                
  6 John I. Leonard HS  'A'                             9:04.29    3   
     1) Mendez, Mitchell                2) Perez, Brandon                 
     3) Estrada, Jordan                 4) Lamarre, Joshua                
  7 Suncoast HS  'A'                                    9:06.72    2   
     1) MacDougall, Mason               2) Tulloch, Timothy               
     3) Hutchison, Luke                 4) Nguyen, Brian                  
  8 Dwyer HS  'A'                                       9:15.48    1   
     1) Mortin, Darin                   2) Ruocco, Chistian               
     3) Gaines, Jamari                  4) Kerr, Ryan                     
  9 Fort Pierce Westwood HS  'A'                        9:19.77  
     1) Desir, Etienne                  2) Owens, Justin                  
     3) Smith, Terry                    4) Green, Antonio                 
 10 Wellington HS  'A'                                  9:21.80  
     1) Adonis, Rodolph                 2) Petrovich, Derich              
     3) Richardson, Charles             4) Hollister, Jett                
 11 The King's Academy  'A'                             9:32.75  
     1) Lawson, Colton                  2) Faveur, Nell                   
     3) Haine, Justin                   4) Dunn, Cameron                  
 12 Fort Pierce Central HS  'A'                         9:39.73  
     1) Jules, Alex                     2) Thomas, Zack                   
     3) Aleman, Jose                    4) Mendoza, Leo                   
 13 Jupiter Christian  'A'                             10:07.78  
     1) Plourde, Noah                   2) DiTomasso, Christian           
     3) Dansereau, Hayden               4) Bonilla, Nico                  
 14 Palm Beach Gardens HS  'A'                         10:13.40  
     1) Fleuriot, Stephenson            2) Pelissier, Richard             
     3) Karch, Joseph                   4)                                
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gramentine, Nate             Saint Andrew             1.90m   10   
  2 Edwards, Caleb               South Fork H             1.82m    8   
  3 Dunbar, Jakorey              Dwyer HS                 1.72m    6   
  4 James, Sean-Wayne            Palm Beach G             1.67m    5   
  5 Mores, Ben                   Saint Andrew            J1.67m    4   
  6 Cowan, Vedan                 Palm Beach G             1.62m    2.50
  6 Kitchen, Jonathan            Fort Pierce              1.62m    2.50
  8 Patrick, Rishan              Park Vista H             1.57m    0.50
  8 Lamarre, Acshlin             Fort Pierce              1.57m    0.50
 -- Dominique, Hansen            John I. Leon                NH  
 -- Thaddies, Zacoldy            Park Vista H                NH  
 -- Morgan, Tysean               Suncoast HS                 NH  
 -- Winer, Josh                  Wellington H                NH  
 -- Williams, Jahad              Atlantic HS                 NH  
 -- Bush, Joshua                 Atlantic HS                 NH  
 -- Ciokler, Victor              John I. Leon                NH  
 -- Burr, Ditavious              Fort Pierce                 NH  
 -- Dorcinvil, Neithin           John I. Leon                NH  
 -- Martin, Eleazar              Saint Andrew                NH  
 
Boys Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thaddies, Zacoldy            Park Vista H             6.17m   NWI  10   
  2 Perry, Attorian              Park Vista H             6.02m   NWI   8   
  3 Hawkins, William             South Fork H             5.89m   NWI   6   
  4 George, Daelon               Treasure Coa             5.50m   NWI   5   
  5 Lampley, Zion                Fort Pierce              5.44m   NWI   4   
  6 Jeune, Saquan                Treasure Coa             5.43m   NWI   3   
  7 Williams, Jahad              Atlantic HS              5.42m   NWI   2   
  8 Dominique, Hansen            John I. Leon             5.40m   NWI   1   
  9 David, Vitaldo               John I. Leon             5.36m   NWI 
 10 Smith, Sebastian             Palm Beach G             5.34m   NWI 
 11 Dunbar, Jakorey              Dwyer HS                 5.33m   NWI 
 12 Charlies, Cluade             Jupiter HS               5.29m   NWI 
 13 Griffin, Jeremy              Wellington H             5.27m   NWI 
 14 Zimmerman, Jake              The King's A             5.15m   NWI 
 15 Mores, Ben                   Saint Andrew             5.13m   NWI 
 15 Ferguson, Troy               Dwyer HS                 5.13m   NWI 
 17 Dorcinvil, Neithin           John I. Leon             5.05m   NWI 
 18 Bryant Jr., Xavier           Wellington H             4.97m   NWI 
 19 Mortin, Darin                Dwyer HS                 4.92m   NWI 
 20 Feldman, Maxwell             Saint Andrew             4.89m   NWI 
 21 Storman, Jamel               Jupiter HS               4.83m   NWI 
 22 Gramentine, Nate             Saint Andrew             4.77m   NWI 
 23 Anderson, Jack               Jupiter Chri             4.65m   NWI 
 24 Colo, Robert                 South Fork H             4.49m   NWI 
 25 Mervil, Jean                 South Fork H             4.28m   NWI 
 26 Blair, Jon                   Jupiter HS               3.98m   NWI 
 -- Rivers, Terrance             Fort Pierce               FOUL       
 -- Baxter, Johathan             Atlantic HS               FOUL       
 
Boys Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Blair, Jon                   Jupiter HS              12.58m   NWI  10   
  2 Dunbar, Jakorey              Dwyer HS                12.22m   NWI   7   
  2 Smith, Caleb                 The King's A            12.22m   NWI   7   
  4 Rizzo, Diamen                Park Vista H            11.88m   NWI   5   
  5 Griffin, Jeremy              Wellington H            11.83m   NWI   4   
  6 Nelms, Jason                 The King's A            11.82m   NWI   3   
  7 David, Vitaldo               John I. Leon            11.79m   NWI   2   
  8 Hutchinson, daniel           Oxbridge Aca            11.78m   NWI   1   
  9 Chin, Dorian                 Wellington H            11.74m   NWI 
 10 Williams, Jahad              Atlantic HS             11.46m   NWI 
 11 Muschett, Tyler              The King's A            11.41m   NWI 
 12 Edwards, Caleb               South Fork H            11.40m   NWI 
 13 Mervil, Jean                 South Fork H            11.14m   NWI 
 13 Burgess, O'Mari              Wellington H            11.14m   NWI 
 15 Martin, Eleazar              Saint Andrew            11.12m   NWI 
 16 Dominique, Hansen            John I. Leon            11.05m   NWI 
 17 Bush, Joshua                 Atlantic HS             11.04m   NWI 
 18 Colo, Robert                 South Fork H            10.61m   NWI 
 19 Ballard, Glenn               Jupiter Chri            10.56m   NWI 
 20 Feldman, Maxwell             Saint Andrew            10.55m   NWI 
 21 Estrada, Jordan              John I. Leon            10.26m   NWI 
 -- Jubert, Darren               Fort Pierce               FOUL       
 -- Lamarre, Acshlin             Fort Pierce               FOUL       
 -- Rivers, Terrance             Fort Pierce               FOUL       
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Patterson, Kenyae            Fort Pierce             11.80m   10   
  2 Johnson, James               Fort Pierce             11.59m    7   
  2 Wells, Derrick               Atlantic HS             11.59m    7   
  4 Pollack, Spencer             Saint Andrew            11.03m    4.50
  4 Jones, Dorian                Oxbridge Aca            11.03m    4.50
  6 Lamartiniere, Aaron          Oxbridge Aca            10.98m    3   
  7 Novack, Jack                 Park Vista H            10.96m    1.50
  7 Pieri, J.J.                  Park Vista H            10.96m    1.50
  9 Johnson, Jerry               Treasure Coa            10.89m  
  9 D'Adesky, Grant              Saint Andrew            10.89m  
 11 Lewis, Tyler                 Suncoast HS             10.75m  
 12 Greene, Conor                Benjamin Sch            10.69m  
 12 Brown, Janil                 Dwyer HS                10.69m  
 14 Bryant, Henry                Atlantic HS             10.44m  
 14 Sator, Sergio                Dwyer HS                10.44m  
 16 David, Vitaldo               John I. Leon            10.33m  
 16 Cartagena, Cadiel            Saint Andrew            10.33m  
 18 Althauser, Charlie           South Fork H            10.30m  
 19 Kellier, Daniel              Park Vista H            10.27m  
 19 Scales, Sammy                South Fork H            10.27m  
 21 Sirmons, Ledariuos           Fort Pierce             10.18m  
 22 McDuffie, Marcus             John I. Leon            10.04m  
 23 Wayne, James                 Treasure Coa             9.75m  
 23 Taylor, Timothy              Suncoast HS              9.75m  
 25 Austin, Kiven                John I. Leon             9.71m  
 -- Prichard, Brandon            The King's A              FOUL  
 -- Edouard, Keschawn            The King's A              FOUL  
 -- McDaniel, Augustus           Treasure Coa              FOUL  
 -- Hein, Justin                 The King's A              FOUL  
 -- Joseph, Mitzeen              Suncoast HS               FOUL  
 -- Padgett, Vernon              Dwyer HS                  FOUL  
 -- Perez, Ruben                 Benjamin Sch              FOUL  
 -- Orioki, Stephen              Wellington H              FOUL  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gustave, Ans-Spencer         Atlantic HS             39.98m   10   
  2 Jerkovich, Joe               Jupiter HS              39.02m    8   
  3 Palma, Kyle                  Jupiter HS              36.17m    6   
  4 Kellier, David               Park Vista H            35.89m    5   
  5 Perez, Ruben                 Benjamin Sch            33.70m    4   
  6 Jones, Dorian                Oxbridge Aca            33.33m    3   
  7 McCants, Tyler               Atlantic HS             33.23m    2   
  8 Hein, Justin                 The King's A            33.12m    1   
  9 Prichard, Brandon            The King's A            32.22m  
 10 Carter, Zachary              South Fork H            31.79m  
 11 Rossi, Sebastian             Saint Andrew            31.48m  
 12 Sator, Sergio                Dwyer HS                31.02m  
 13 Moise, Reginald              Park Vista H            31.01m  
 14 Wayne, James                 Treasure Coa            30.94m  
 15 Essig, Alexander             Saint Andrew            30.03m  
 16 Johnson, James               Fort Pierce             30.00m  
 17 Austin, Kiven                John I. Leon            26.80m  
 18 Delehomme, Nick              Dwyer HS                26.30m  
 19 Reece, Mark                  Benjamin Sch            24.59m  
 20 McDaniel, Augustus           Treasure Coa            23.62m  
 21 Bazar, Mohammed              Fort Pierce             22.78m  
 22 Martin, Einderbin            John I. Leon            22.45m  
 23 Edouard, Keschawn            The King's A            22.18m  
 24 McNamera, Ian                Jupiter HS              21.08m  
 25 Scales, Sammy                South Fork H            21.00m  
 26 Freeman, Romeo               Palm Beach G            20.97m  
 27 Lamartiniere, Aaron          Oxbridge Aca            20.82m  
 28 Sirmons, Ledariuos           Fort Pierce             19.60m  
 29 Althauser, Charlie           South Fork H            19.11m  
 30 Thompson, Jermaine           John I. Leon            18.92m  
 31 Archibald, Conner            Park Vista H            18.75m  
 32 Hayford-Jackson, Stephen     Wellington H            18.49m  
 33 Joseph, Fradley              Suncoast HS             17.74m  
 34 Julies, Evans                Dwyer HS                17.68m  
 35 Francois, Wendy              Palm Beach G            15.98m  
 36 Greene, Conor                Benjamin Sch             3.48m  
 -- Sheely, Jarvis               Palm Beach G              FOUL  
 -- Bell, Eddie                  Fort Pierce               FOUL  
 -- Taylor, Timothy              Suncoast HS               FOUL  
 -- Richards, Mark-Anthony       Wellington H              FOUL  
 -- Joseph, Mitzeen              Suncoast HS               FOUL  
 -- Patterson, Kenyae            Fort Pierce               FOUL  
 -- Johnson, Jerry               Treasure Coa              FOUL  
 -- Joseph, Cades                Fort Pierce               FOUL  
 
                    Women - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Wellington HS              108        2) Suncoast HS                79   
    3) Dwyer HS                    61        4) Park Vista HS              45   
    5) Benjamin School             35        6) South Fork HS              31   
    7) Oxbridge Academy            28        8) Saint Andrew's HS          26   
    9) Treasure Coast HS           25       10) John I. Leonard HS         14   
   11) Jupiter HS                  13       12) The King's Academy         12   
   13) Atlantic HS (Delray)        11       13) Palm Beach Gardens HS      11   
   15) Jupiter Christian            7       16) Fort Pierce Westwood HS     1   
 
                    Men - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Park Vista HS               61.50     2) Dwyer HS                   54   
    3) Atlantic HS (Delray)        48        4) Jupiter HS                 46   
    5) South Fork HS               31        6) Oxbridge Academy           28.50
    7) Palm Beach Gardens HS       23.50     8) Wellington HS              22   
    9) Saint Andrew's HS           21.50    10) The King's Academy         20   
   11) Fort Pierce Westwood HS     19       11) Fort Pierce Central HS     19   
   13) John I. Leonard HS          11       14) Treasure Coast HS           9   
   15) Suncoast HS                  7       16) Benjamin School             4   
   16) Jupiter Christian            4