Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/7/2018 05:55 AM
                   Palm Beach County Championship - 4/6/2018                   
                            Park Vista High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1 Parisot, Jennifer            Inlet Grove              12.42   1.0  1  10   
  2 Scille, Kameron              Wellington H             12.61  -0.5  2   8   
  3 Young, Emani                 Royal Palm B             12.68  -0.5  2   6   
  4 Edwards, Kiari               West Boca Ra             12.71  -0.5  2   5   
  5 Marshall, Alyssa             Park Vista H             12.74   1.0  1   4   
  6 King, Ta'niya                Palm Beach L             12.75  -0.5  2   3   
  7 DesVergers, Cassie           Boca Raton H             12.81   1.0  1   2   
  8 Reed, Kierston               Suncoast HS              12.85   1.0  1   0.50
  8 Travis, Jada                 Benjamin Sch             12.85  -0.5  2   0.50
 10 Clerger, Christine           Boynton Beac             12.91  -0.5  2 
 11 Cashion, Kendra              Boca Raton H             12.94   1.0  1 
 11 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr             12.94  -0.5  2 
 13 Armwood, Jaylynn             Dwyer HS                 12.96   1.0  1 
 14 Kinsler, Antwanique          Pahokee Midd             13.14  -0.5  2 
 15 charles, meifila             John I. Leon             13.25   1.0  1 
 16 Philpart, Jahmya             Glades Centr             13.33   1.0  1 
 
Girls 200 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Pompey, Dakedra              Glades Centr             25.34   0.1  2  10   
  2 Sears, Jacious               Palm Beach G             25.40   0.1  2   8   
  3 Scille, Kameron              Wellington H             25.57   0.1  2   6   
  4 Parisot, Jennifer            Inlet Grove              25.80   0.6  1   5   
  5 Howarth, Haley               Oxbridge Aca             25.94   0.1  2   4   
  6 King, Ta'niya                Palm Beach L             25.96   0.1  2   3   
  7 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr             26.00   0.1  2   2   
  8 Robinson, Laniyah            Dwyer HS                 26.08   0.6  1   1   
  9 Young, Emani                 Royal Palm B             26.09   0.6  1 
 10 Cashion, Kendra              Boca Raton H             26.29   0.6  1 
 11 Fletcher, Dominque           Park Vista H             26.53   0.1  2 
 12 Edwards, Kiari               West Boca Ra             26.93   0.1  2 
 13 charles, meifila             John I. Leon             27.04   0.6  1 
 14 Clerger, Christine           Boynton Beac             27.12   0.6  1 
 15 Bruney, Bianca               Olympic Heig             27.17   0.6  1 
 16 Reed, Kierston               Suncoast HS              27.46   0.6  1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Latasha               Suncoast HS              56.08   2  10   
  2 Scille, Kameron              Wellington H             57.12   2   8   
  3 King, Ta'niya                Palm Beach L             57.80   2   6   
  4 Ward, Clyana                 Pahokee Midd             58.04   1   5   
  5 Robinson, Laniyah            Dwyer HS                 58.87   1   4   
  6 Sears, Jacious               Palm Beach G             59.74   2   3   
  7 Bruney, Bianca               Olympic Heig           1:00.15   1   2   
  8 Cowles, Keshailyn            Wellington H           1:00.47   1   1   
  9 Desire, Likendia             Boca Raton H           1:00.78   2 
 10 Myrthil, Shay                Park Vista H           1:02.50   1 
 11 Marc, Marie                  Atlantic HS            1:02.88   1 
 12 Gonzalez, Zaida              John I. Leon           1:03.17   2 
 13 Leptune, Kenya               Inlet Grove            1:03.27   2 
 14 grande, cindy                John I. Leon           1:05.60   1 
 -- Kinsler, Antwanique          Pahokee Midd                FS   2 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pierre, Niah                 Dwyer HS               2:18.89   2  10   
  2 Beaulieu, Pia                Boca Raton H           2:21.26   2   8   
  3 Horgen, Emily                Benjamin Sch           2:22.24   2   6   
  4 Jackson, Runelda             Glades Centr           2:25.27   2   5   
  5 Volpi, Julia                 Suncoast HS            2:26.51   2   4   
  6 Wight, Francesca             Wellington H           2:27.44   2   3   
  7 Rodriguez, Mia               The King's A           2:31.58   2   2   
  8 Regnery, Maggie              Benjamin Sch           2:32.26   1   1   
  9 McGuffie, Jessica            Spanish Rive           2:34.82   1 
 10 Siqueira, Victoria           Spanish Rive           2:35.60   1 
 11 Nunez, Amanda                Palm Beach C           2:36.25   1 
 12 Velazquez, Morgan            Park Vista H           2:42.87   2 
 13 Edwards, Tajtianna           John I. Leon           2:50.82   1 
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pustilnik, Rylee             Spanish Rive           5:09.66   10   
  2 Beaulieu, Pia                Boca Raton H           5:09.70    8   
  3 Cavendish, Emma              Dwyer HS               5:11.49    6   
  4 Lopez, Caitlin               Wellington H           5:22.08    5   
  5 Jackson, Runelda             Glades Centr           5:22.48    4   
  6 Tymorek, Eleanor             Saint Andrew           5:23.93    3   
  7 Del Re, Alexandra            Jupiter HS             5:27.36    2   
  8 Emerson, Hanna               Suncoast HS            5:33.05    1   
  9 Clarkson, Lila               Spanish Rive           5:35.18  
 10 Fernandes, Jada              Boca Raton H           5:42.29  
 11 Siqueira, Victoria           Spanish Rive           5:42.96  
 12 Szakacs, Lydia               Saint Andrew           5:43.99  
 13 Steele, Jade                 Park Vista H           6:00.34  
 14 Pinto, Caitlyn               Park Vista H           6:00.81  
 15 Griffin, Rachael             Wellington H           6:08.37  
 16 Juergen, Jurni               John I. Leon           6:13.67  
 
Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pustilnik, Rylee             Spanish Rive          11:18.07   10   
  2 Cavendish, Emma              Dwyer HS              11:18.60    8   
  3 Tymorek, Eleanor             Saint Andrew          11:41.10    6   
  4 Del Re, Alexandra            Jupiter HS            11:47.00    5   
  5 Clarkson, Lila               Spanish Rive          12:07.17    4   
  6 Szakacs, Lydia               Saint Andrew          12:19.44    3   
  7 Taylor, Mia                  Jupiter Chri          12:20.63    2   
  8 Rodriguez, Mia               The King's A          12:48.79    1   
  9 Velazquez, Morgan            Park Vista H          12:58.61  
 10 Phillips, Riley              Park Vista H          13:30.64  
 11 Griffin, Rachael             Wellington H          13:38.13  
 12 Turner, Andrea               Cardinal New          13:59.37  
 13 Bojanowski, Kathryn          Wellington H          15:34.12  
 -- Steele, Jade                 Park Vista H               DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Glenn, Catherine             Wellington H             14.88  +0.0  2  10   
  2 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             15.25  +0.0  2   8   
  3 Cassels, Holly               Dwyer HS                 15.74  +0.0  2   6   
  4 Oats, Brianna                The King's A             16.03   0.4  1   5   
  5 Zook, Amelia                 Boca Raton H             16.11  +0.0  2   4   
  6 Coleman, Alicia              Suncoast HS              16.28  +0.0  2   3   
  7 Young, Emani                 Royal Palm B             16.53  +0.0  2   2   
  8 Allen, Kiana                 Atlantic HS              16.70  +0.0  2   1   
  9 Preston, Grace               Seminole Rid             17.57   0.4  1 
 10 Madison, Natalia             Dwyer HS                 18.11   0.4  1 
 11 Tran, Kayla                  Park Vista H             18.39   0.4  1 
 12 Dorsonne, Jeneva             Spanish Rive             18.70   0.4  1 
 13 Cook, Alicia                 Wellington H             19.22   0.4  1 
 14 Ceus, Adeline                Santaluces H             19.82  +0.0  2 
 -- Estinfort, Christina         Glades Centr                FS   0.4  1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             44.58   2  10   
  2 Young, Emani                 Royal Palm B             44.90   2   8   
  3 Glenn, Catherine             Wellington H             46.56   1   6   
  4 Oats, Brianna                The King's A             46.66   2   5   
  5 Cassels, Holly               Dwyer HS                 47.06   2   4   
  6 Coleman, Alicia              Suncoast HS              47.16   2   3   
  7 Bell, Fedjine                Palm Beach L             48.93   1   2   
  8 Destine, Rose                Boca Raton H             50.63   1   1   
  9 Dorsonne, Jeneva             Spanish Rive             50.98   1 
 10 Allen, Kiana                 Atlantic HS              51.23   2 
 11 Knowles, Taylor              Park Vista H             51.95   2 
 12 Fleurimond, Shanice          Dwyer HS                 52.43   2 
 13 Williams, Br'nijah           Pahokee Midd             54.06   1 
 14 Rondeau, Rebecca             Park Vista H             55.50   1 
 15 joseph, welda                John I. Leon             56.10   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                                49.07   2  10   
     1) Pompey, Dakedra                 2) Lemene, Wiskierra              
     3) Louissaint, Ti'Uana             4) Philpart, Jahmya               
  2 Park Vista HS  'A'                                    49.41   2   8   
     1) Rondeau, Rebecca                2) Marshall, Alyssa               
     3) Morgan, Sapphire                4) Fletcher, Dominque             
  3 Dwyer HS  'A'                                         49.54   2   6   
     1) Pierre, Niah                    2) Fleurimond, Shanice            
     3) Fox, Tezaria                    4) Armwood, Jaylynn               
  4 Wellington HS  'A'                                    50.34   2   5   
     1) Frazier, Tamya                  2) Frazier, Tamara                
     3) Williams, Andreana              4) Glenn, Catherine               
  5 Boca Raton HS  'A'                                    50.38   2   4   
     1) DesVergers, Cassie              2) Zook, Amelia                   
     3) Zeitlin, Zoe                    4) Miller, Lauren                 
  6 John I. Leonard HS  'A'                               50.92   2   3   
     1) charles, meifila                2) Underwood, Kayla               
     3) grande, cindy                   4) Gonzalez, Zaida                
  7 Palm Beach Lakes HS  'A'                              51.41   1   2   
  8 Suncoast HS  'A'                                      51.64   2   1   
     1) Howell, Jessica                 2) Brown, Britney                 
     3) Reed, Kierston                  4) Menelas, Ernesha               
  9 Benjamin School  'A'                                  52.05   2 
     1) Martin, Jesse                   2) Garcia, Daniela                
     3) Travis, Jada                    4) Williams, Anise                
 10 Pahokee Middle-High School  'A'                       52.08   1 
     1) Williams, Br'nijah              2) Grantlin, Ulicia               
     3) Moore, Laquandra                4) Shepherd, India                
 11 Olympic Heights HS  'A'                               52.17   1 
     1) Exil, Sonia                     2) Michel, Cassandra              
     3) Bruney, Bianca                  4) Sadik, Alexandra               
 12 Jupiter HS  'A'                                       52.64   1 
     1) McCammon, Carley                2) Flemk-joli, Kaysa              
     3) Blaser, Mackenzee               4) De Arellano, Kiera             
 13 Oxbridge Academy  'A'                                 52.78   1 
     1) Howarth, Haley                  2) Williams, Sydney               
     3) Willis, DaNaja                  4) Glenn, Christian               
 14 Atlantic HS (Delray)  'A'                             53.10   1 
     1) Casimir, Surenity               2) Marc, Marie                    
     3) Deshommes, Valerie              4) Marseille, Jasmine             
 -- Boynton Beach HS  'A'                                    DQ   1  out of zone
     1) Frederick, Emauria              2) Clerger, Christine             
     3) Pierre, Reud                    4) Davila, Sofia                  
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dwyer HS  'A'                                       4:00.59   2  10   
     1) Cassels, Holly                  2) Robinson, Laniyah              
     3) Fleurimond, Shanice             4) Pierre, Niah                   
  2 Boca Raton HS  'A'                                  4:04.05   2   8   
     1) Desire, Likendia                2) Zeitlin, Zoe                   
     3) Knapp, Quinn                    4) Cashion, Kendra                
  3 Pahokee Middle-High School  'A'                     4:04.24   2   6   
     1) Kinsler, Antwanique             2) Mcfadden, Lon'teria            
     3) Moore, Laquandra                4) Ward, Clyana                   
  4 Palm Beach Lakes HS  'A'                            4:05.22   2   5   
  5 Suncoast HS  'A'                                    4:05.67   2   4   
     1) Volpi, Julia                    2) Robinson, Shannan              
     3) Smith, Latasha                  4) Emerson, Hanna                 
  6 West Boca Raton HS  'A'                             4:15.58   1   3   
     1) Dieujuste, Deneathia            2) Croke, Emily                   
     3) Edwards, Kiari                  4) Taylor, Jade                   
  7 Atlantic HS (Delray)  'A'                           4:18.60   1   2   
     1) Marseille, Jasmine              2) Guillame, Rebecca              
     3) Marc, Marie                     4) Straghn, Ryala                 
  8 Inlet Grove HS  'A'                                 4:18.62   2   1   
     1) Parisot, Jennifer               2) Martin, Nya                    
     3) Jones, Mya                      4) Leptune, Kenya                 
  9 Park Vista HS  'A'                                  4:23.52   2 
     1) Pinto, Caitlyn                  2) Christensen, Sidney            
     3) Myrthil, Shay                   4) Fletcher, Dominque             
 10 Spanish River HS  'A'                               4:24.26   1 
     1) Sinclaire, Hailey               2) Siqueira, Victoria             
     3) Brock, Emma                     4) Dorsonne, Jeneva               
 11 The King's Academy  'A'                             4:24.83   1 
     1) Albert, Isabelle                2) Payne, Jillian                 
     3) Oats, Brianna                   4) Hobbs, Alexis                  
 12 Dreyfoos HS  'A'                                    4:31.73   1 
     1) Burmeister, Madison             2) Addison, Amanda                
     3) Artero, Emma                    4) Gosman, Milani                 
 13 Lake Worth HS  'A'                                  4:49.47   1 
     1) Ciprius, Jessica                2) Reid, Faith                    
     3) Colin, Adreana                  4) Bullard, Alexandra             
 -- Wellington HS  'A'                                       DQ   2  threw baton
     1) Frazier, Tamara                 2) Scille, Kameron                
     3) Cowles, Keshailyn               4) Glenn, Catherine               
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Suncoast HS  'A'                                    9:55.42   10   
     1) Volpi, Julia                    2) Smith, Latasha                 
     3) Emerson, Hanna                  4) Coleman, Alicia                
  2 Boca Raton HS  'A'                                  9:57.52    8   
     1) Desire, Likendia                2) Fernandes, Jada                
     3) Sargent, Julieth                4) Beaulieu, Pia                  
  3 Wellington HS  'A'                                 10:11.75    6   
     1) Lopez, Caitlin                  2) Wight, Francesca               
     3) Cook, Alicia                    4) Bojanowski, Jenna              
  4 Dwyer HS  'A'                                      10:12.13    5   
     1) Quinn, Kamryn                   2) Fleurimond, Shanice            
     3) Pierre, Niah                    4) Davis, Nyasia                  
  5 Benjamin School  'A'                               10:14.89    4   
     1) Small, Caroline                 2) Rose, Carolyn                  
     3) Regnery, Maggie                 4) Horgen, Emily                  
  6 Pahokee Middle-High School  'A'                    10:23.70    3   
     1) Banks, Bre'yanna                2) Grantlin, Ulicia               
     3) Moore, Laquandra                4) Perez, Layla                   
  7 Park Vista HS  'A'                                 10:43.74    2   
     1) Harvey, Justice                 2) Pinto, Caitlyn                 
     3) Velazquez, Morgan               4) Steele, Jade                   
  8 Palm Beach Lakes HS  'A'                           10:45.93    1   
  9 Spanish River HS  'A'                              10:47.65  
     1) Brock, Emma                     2) McGuffie, Jessica              
     3) Siqueira, Victoria              4) Veltri, Amanda                 
 10 The King's Academy  'A'                            10:49.59  
     1) Fronrath, Avery                 2) Boyanich, Jessica              
     3) Rodriguez, Sofia                4) Rodriguez, Mia                 
 11 Jupiter HS  'A'                                    10:55.19  
     1) Del Re, Peyton                  2) Gustafson, Alicia              
     3) Layman, Kayden                  4) Romero, Ava                    
 12 Santaluces HS  'A'                                 11:49.59  
     1) Sunderland, Sophie              2) Kelly, Camille                 
     3) Lewis, Madison                  4) Karwoske, Mikayla              
 13 Glades Day School  'A'                             11:51.35  
     1) Ashman, Addison                 2) Ascheman, Audrey               
     3) Baltazar, Yalissa               4) Lohmann, Hana                  
 14 Forest Hill HS  'A'                                12:21.59  
     1) Studdard, Alex                  2) Urizar-Rowe, Isabella          
     3) Mock, Ashlyn                    4) Daughtry, Christina            
 -- Glades Central HS  'A'                                  DNF  
     1) Demps, Na'Keyteris              2) Philpart, Jahmya               
     3) Canty, Willeshia                4) McKenzie, Aunibria             
 -- Dreyfoos HS  'A'                                        DNF  
     1) Burmeister, Madison             2) Gabbert, Alexandra             
     3) Gabbert, Jessica                4) Linquist, Patricia             
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             1.67m   10   
  2 Cassels, Holly               Dwyer HS                 1.62m    8   
  3 Wilson, Destini              St. John Pau             1.57m    6   
  4 White, Maliyah               Dreyfoos HS             J1.57m    5   
  5 McLeod, Shyanna              Benjamin Sch            J1.57m    4   
  6 Simitses, Christina          Boca Raton H             1.52m    3   
  7 Madison, Natalia             Dwyer HS                J1.52m    2   
  8 Davila, Sofia                Boynton Beac            J1.52m    1   
  9 Cowles, Keshailyn            Wellington H             1.47m  
  9 Terry, Talaiya               Boynton Beac             1.47m  
  9 Mcfadden, Lon'teria          Pahokee Midd             1.47m  
  9 Miller, Lauren               Boca Raton H             1.47m  
 13 Underwood, Kayla             John I. Leon             1.42m  
 14 Dean, Jada                   Pahokee Midd             1.37m  
 15 Murphy, Joniece              Palm Beach G             1.32m  
 15 Walter, Shelby               Spanish Rive             1.32m  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carradi, Katie               Park Vista H             2.89m   10   
  2 Dolphus, Makayla             Park Vista H             2.59m    8   
  3 Ramos, Raven                 Dwyer HS                J2.59m    6   
  4 Hahn, Alex                   Park Vista H             2.28m    5   
  5 Myles, Melissa               Dwyer HS                J2.28m    4   
  6 Sutcliffe, Michelle          Jupiter HS              J2.28m    2.50
  6 Potts, Jennifer              Park Vista H            J2.28m    2.50
  8 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                 2.13m    1   
  9 Woolbine, Victoria           Wellington H            J2.13m  
 10 Horn, Julia                  Spanish Rive             1.98m  
 11 Kerbs, Kayla                 Dwyer HS                J1.98m  
 12 St Clair, Olivia             The King's A            J1.98m  
 -- Lawrence, Alicia             Palm Beach G                NH  
 -- Gilliam, Macy                Wellington H                NH  
 
Girls Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Zook, Amelia                 Boca Raton H             5.22m   NWI  10   
  2 Frazier, Tamya               Wellington H             5.11m   NWI   7   
  2 Kanjian, Hannah              Oxbridge Aca             5.11m   NWI   7   
  4 Miller, Lauren               Boca Raton H             5.00m   NWI   5   
  5 Fox, Tezaria                 Dwyer HS                 4.99m   NWI   4   
  6 Stephenson, Tamia            Santaluces H             4.98m   NWI   3   
  7 Hasenhuttll-Bishop, Eva      Benjamin Sch             4.93m   NWI   2   
  8 Allen, Kiana                 Atlantic HS              4.91m   NWI   1   
  9 Wilson, Destini              St. John Pau             4.83m   NWI 
 10 Oats, Brianna                The King's A             4.79m   NWI 
 11 Jean, Vanessa                Santaluces H             4.64m   NWI 
 12 Philpart, Jahmya             Glades Centr             4.58m   NWI 
 13 Baker, Sophie                Palm Beach L             4.52m   NWI 
 14 Putmon, Mahogany             Glades Centr             4.51m   NWI 
 15 Ferguson, Zori-Ann           Palm Beach L             4.40m   NWI 
 16 Jean-Mary, Keyshalynn        John I. Leon             4.26m   NWI 
 
Girls Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Frazier, Tamara              Wellington H            11.02m   NWI  10   
  2 Allen, Kiana                 Atlantic HS             10.86m   NWI   8   
  3 Madison, Natalia             Dwyer HS                10.48m   NWI   6   
  4 Hasenhuttll-Bishop, Eva      Benjamin Sch            10.47m   NWI   4.50
  4 Reed, Kierston               Suncoast HS             10.47m   NWI   4.50
  6 Zook, Amelia                 Boca Raton H            10.37m   NWI   3   
  7 Frazier, Tamya               Wellington H            10.29m   NWI   2   
  8 Cook, Alicia                 Wellington H            10.00m   NWI   1   
  9 Vickers, Patriana            Glades Centr             9.87m   NWI 
 10 Estinfort, Christina         Glades Centr             9.81m   NWI 
 11 Jonas, Aliyah                Dwyer HS                 9.79m   NWI 
 12 Jones, Micah                 Seminole Rid             9.62m   NWI 
 13 White, Maliyah               Dreyfoos HS              9.47m   NWI 
 14 joseph, welda                John I. Leon             9.22m   NWI 
 15 Johnson, Savannah            Spanish Rive             8.85m   NWI 
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Britney               Suncoast HS             11.25m   10   
  2 Powell, Amber                Boynton Beac             9.90m    8   
  3 Williams, Kamaryn            Park Vista H             9.81m    6   
  4 Bethel, Chelsea              Spanish Rive             9.69m    5   
  5 Scroggins, Elayna            Santaluces H             9.65m    4   
  6 Hardnett, Chelsea            Dwyer HS                 9.60m    3   
  7 Philistin, Andjerline        Atlantic HS              9.31m    2   
  8 Pompey, Dakedra              Glades Centr             9.23m    1   
  9 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd             9.21m  
 10 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H             9.20m  
 11 Johnson, Amari               Atlantic HS              9.18m  
 12 Robinson, Ty'Erica           Pahokee Midd             9.10m  
 13 Mercius, Misha               Atlantic Chr             8.50m  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitaker, Nicole             Saint Andrew            40.67m   10   
  2 Brown, Britney               Suncoast HS             36.61m    8   
  3 Powell, Amber                Boynton Beac            34.80m    6   
  4 Lynn, Shae                   Spanish Rive            31.25m    5   
  5 Richardson, Juliette         John I. Leon            31.12m    4   
  6 Gunnels, Lynn                Wellington H            29.38m    3   
  7 Hamilton, Ashante            Boynton Beac            29.31m    2   
  8 Hasenhuttll-Bishop, Eva      Benjamin Sch            29.29m    1   
  9 Johnson, Amari               Atlantic HS             28.74m  
 10 Tammiruusu, Ravyn            Suncoast HS             26.07m  
 11 Scroggins, Elayna            Santaluces H            25.27m  
 12 Noel, Destine                Seminole Rid            24.17m  
 13 Winters, Gabriella           Jupiter Chri            23.75m  
 14 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd            21.68m  
 15 Bethel, Chelsea              Spanish Rive            20.87m  
 
Boys 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Antoine, Roodolph            Dwyer HS                 10.59  -0.9  2  10   
  2 Mahorn, Cameron              Palm Beach C             10.71  -0.9  2   8   
  3 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             11.00  -0.9  2   6   
  4 Millner, Felton              Glades Centr             11.06  -0.9  2   5   
  5 Laidler, Antonio             Glades Centr             11.17  -0.9  2   4   
  6 Cruickshank, Derrick         Royal Palm B             11.22  -0.9  2   3   
  7 Edram, Kevin                 John I. Leon             11.24  +0.0  1   2   
  8 Elam, Kaiir                  Benjamin Sch             11.26  -0.9  2   1   
  9 Purnell, Kevon               Palm Beach G             11.28  +0.0  1 
 10 Jackson, Javon               Atlantic HS              11.35  +0.0  1 
 11 Thomas, Trevon               Jupiter HS               11.53  +0.0  1 
 12 Beliard, Matthew             Boca Raton H             11.54  +0.0  1 
 13 Eaton, Charles               Forest Hill              11.55  +0.0  1 
 14 Desir, Clifford              Park Vista H             11.60  -0.9  2 
 -- Baptiste, Kashawn            Royal Palm B                FS  +0.0  1 
 
Boys 200 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Antoine, Roodolph            Dwyer HS                 21.63   0.3  2  10   
  2 Mahorn, Cameron              Palm Beach C             21.73   0.3  2   8   
  3 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             22.34   0.3  2   6   
  4 Cruickshank, Derrick         Royal Palm B             22.44   0.3  2   5   
  5 Baptiste, Kashawn            Royal Palm B             22.60   0.3  2   4   
  6 Louis, Joshua                Oxbridge Aca             22.61   0.3  2   3   
  7 Desir, Clifford              Park Vista H             23.02   0.1  1   2   
  8 Gaines, Jamari               Dwyer HS                 23.10   0.1  1   1   
  9 Edram, Kevin                 John I. Leon             23.16   0.3  2 
 10 Joseph, Cornelius            Palm Beach G             23.20   0.1  1 
 11 Carros, Nicholas             West Boca Ra             23.31   0.1  1 
 12 Moncrieffe, Adrian           Forest Hill              23.33   0.1  1 
 13 Auguste, Micke               Boca Raton H             23.72   0.3  2 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Baptiste, Kashawn            Royal Palm B             48.86   2  10   
  2 Ermilus, Desmi               Palm Beach L             49.66   2   8   
  3 Johnson, De'Markus           Glades Centr             49.79   2   6   
  4 Gaines, Jamari               Dwyer HS                 49.94   2   5   
  5 Louis, Joshua                Oxbridge Aca             50.36   2   4   
  6 Hicks, Jimmy                 Palm Beach L             50.80   1   3   
  7 Beliard, Matthew             Boca Raton H             51.91   2   2   
  8 Brown, Jamarri               Forest Hill              52.40   1   1   
  9 Carros, Nicholas             West Boca Ra             52.86   1 
 10 Young, Daniel                Atlantic HS              52.89   1 
 11 Laidler, Antonio             Glades Centr             53.34   2 
 12 Sagesse, Kevin               Santaluces H             53.50   2 
 -- Grant, Shavary               John I. Leon                FS   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bridgewater, Justin          The King's A           1:59.54   2  10   
  2 Fleuriot, Stephenson         Palm Beach G           2:00.54   2   8   
  3 Thornton, Matron             Glades Centr           2:02.06   2   6   
  4 Casadei, Christopher         Park Vista H           2:03.09   1   5   
  5 Brown, Omar                  Palm Beach L           2:03.75   2   4   
  6 Cortes, Luis                 Boca Raton H           2:04.02   2   3   
  7 Dhaiti, Calheb               Royal Palm B           2:04.33   1   2   
  8 Apollon, Marcus              Palm Beach C           2:04.44   2   1   
  9 Adonis, Rodolph              Wellington H           2:04.77   1 
 10 Kerr, Ryan                   Dwyer HS               2:05.19   2 
 11 Jones, Demitre               Royal Palm B           2:07.21   1 
 12 Rosenthal, Sam               Spanish Rive           2:07.22   1 
 13 Harryhill, Angelo            Park Vista H           2:08.44   2 
 14 Johnson, Sherone             Inlet Grove            2:14.21   1 
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lyttle, Carson               Boca Raton H           4:29.22   10   
  2 Kerr, Ryan                   Dwyer HS               4:30.20    8   
  3 Noonan, Will                 Spanish Rive           4:31.36    6   
  4 De la Puente, Isaias         Forest Hill            4:34.06    5   
  5 French, Chris                Spanish Rive           4:34.58    4   
  6 Twyman, Ted                  Benjamin Sch           4:34.73    3   
  7 Vincennie, Zachary           Spanish Rive           4:36.67    2   
  8 Munera, Samuel               Jupiter HS             4:40.69    1   
  9 Ortiz, Joshua                Palm Beach C           4:41.62  
 10 Ross, Gavin                  Palm Beach C           4:44.30  
 11 Wester, Joe                  Jupiter HS             4:50.95  
 12 Lamarre, Joshua              John I. Leon           4:53.55  
 13 Garner, Evan                 Palm Beach C           4:55.18  
 -- Taegar, Kurt                 Oxbridge Aca               DNF  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 De la Puente, Isaias         Forest Hill            9:53.88   10   
  2 Lyttle, Carson               Boca Raton H           9:59.47    8   
  3 Munera, Samuel               Jupiter HS            10:06.12    6   
  4 French, Chris                Spanish Rive          10:09.95    5   
  5 Noonan, Will                 Spanish Rive          10:12.85    4   
  6 Noble, Ian                   Saint Andrew          10:13.35    3   
  7 Lesh, Jack                   Dwyer HS              10:16.11    2   
  8 Ross, Gavin                  Palm Beach C          10:32.28    1   
  9 Dunn, Cameron                The King's A          10:32.83  
 10 Gencarelli, Giuliano         Dwyer HS              10:36.32  
 11 Ortiz, Joshua                Palm Beach C          10:45.86  
 12 Lamarre, Joshua              John I. Leon          11:35.47  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Drew, Tyler                  Palm Beach C             14.93   0.5  2  10   
  2 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             14.96   0.5  2   8   
  3 Lovett, Jay                  Oxbridge Aca             15.25   0.5  2   6   
  4 Gorban, Sergey               Spanish Rive             15.59   0.5  2   5   
  5 Romer, Kailen                Seminole Rid             15.89  -0.5  1   4   
  6 Pringle, Aaron               Seminole Rid             15.98  -0.5  1   3   
  7 Zimmerman, Jake              The King's A             15.99  -0.5  1   2   
  8 Jackson, Earnest             Glades Centr             16.30   0.5  2   1   
  9 Smith, Sebastian             Palm Beach G             16.51   0.5  2 
 10 Santerre, Jasen              Boynton Beac             16.98  -0.5  1 
 11 Cullen, Bryce                Boca Raton H             18.29  -0.5  1 
 12 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             18.39  -0.5  1 
 
Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gorban, Sergey               Spanish Rive             39.34   2  10   
  2 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             39.38   2   8   
  3 Pringle, Aaron               Seminole Rid             40.12   2   6   
  4 Drew, Tyler                  Palm Beach C             40.55   2   5   
  5 Jackson, Earnest             Glades Centr             42.00   1   4   
  6 Miller, Dayvon               Inlet Grove              42.36   1   3   
  7 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             42.42   2   2   
  8 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS              42.62   1   1   
  9 Young, Jermey                Lake Worth H             43.60   1 
 10 Santos, Rumaldo              Lake Worth H             44.18   1 
 11 James, Sean-Wayne            Palm Beach G             44.62   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                                42.69   2  10   
     1) Green, Jamarian                 2) Millner, Felton                
     3) Miller, De'juan                 4) Hiliare, Odieu                 
  2 Pahokee Middle-High School  'A'                       43.26   1   8   
     1) Bent, Malichi                   2) Williams, Lavonski             
     3) Love, Leroy                     4) Powell, Tevaris                
  3 Boca Raton HS  'A'                                    43.27   2   6   
     1) Franklin, Miles                 2) Auguste, Micke                 
     3) Beliard, Matthew                4) Jeanfrancois, Michael          
  4 Royal Palm Beach HS  'A'                              43.31   2   5   
     1) Cruickshank, Derrick            2) Nelson, Ishmael                
     3) Bailey, Jordan                  4) Baptiste, Kashawn              
  5 Atlantic HS (Delray)  'A'                             43.37   2   4   
     1) Allison, Travelis               2) Jackson, Javon                 
     3) Antoine, Seddrick               4) Baxter, Johathan               
  6 Palm Beach Gardens HS  'A'                            43.56   2   3   
     1) Joseph, Cornelius               2) Epps, Pedro                    
     3) Burroughs, Davian               4) Purnell, Kevon                 
  7 John I. Leonard HS  'A'                               43.78   1   2   
     1) Gonzalez, Jose                  2) Saunders, Christian            
     3) David, Vitaldo                  4) Edram, Kevin                   
  8 Park Vista HS  'A'                                    44.05   1   1   
     1) King, Nick                      2) Reid, Jaheim                   
     3) Jean, Joshua                    4) Desir, Clifford                
  9 Wellington HS  'A'                                    44.24   1 
     1) Griffin, Jeremy                 2) McKenzie, Aniik                
     3) Bryant Jr., Xavier              4) Perez, Will                    
 10 Jupiter HS  'A'                                       44.26   1 
     1) Dillard, Joshua                 2) Charles, Cluade                
     3) Thomas, Trevon                  4) Brown, Demetrius               
 11 Forest Hill HS  'A'                                   44.70   2 
     1) Bernard, Major                  2) McClendon, Darius              
     3) Henderson, Javorio              4) Eaton, Charles                 
 12 Glades Day School  'A'                                45.95   1 
     1) Burack, Michael                 2) Halum, Yasser                  
     3) Acosta, Jorge                   4) McPhee, Anthony                
 -- Dwyer HS  'A'                                           DNF   1 
     1) Armes, Robert                   2) Antoine, Roodolph              
     3) Gadson, Reginald                4) Gaines, Jamari                 
 -- Palm Beach Central HS  'A'                               DQ   2  out of zone
     1) Jean-francois, Marvin           2) Mahorn, Cameron                
     3) Drew, Tyler                     4) Hope, Jayden                   
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                              3:22.19   2  10   
     1) Green, Jamarian                 2) Millner, Felton                
     3) Johnson, De'Markus              4) Thornton, Matron               
  2 Palm Beach Gardens HS  'A'                          3:24.40   2   8   
     1) Epps, Pedro                     2) Burroughs, Davian              
     3) Joseph, Cornelius               4) Fleuriot, Stephenson           
  3 Pahokee Middle-High School  'A'                     3:25.65   2   6   
     1) Bent, Malichi                   2) Gilbert, Tyler                 
     3) Nelson, Deante                  4) Harris, Carter                 
  4 Palm Beach Lakes HS  'A'                            3:27.23   2   5   
  5 Palm Beach Central HS  'A'                          3:27.55   1   4   
     1) Jean-francois, Marvin           2) Drew, Tyler                    
     3) Apollon, Marcus                 4) Hamilton, William              
  6 Boca Raton HS  'A'                                  3:29.11   2   3   
     1) Beliard, Matthew                2) Cortes, Luis                   
     3) Haynes, Torcell                 4) Jeanfrancois, Michael          
  7 Royal Palm Beach HS  'A'                            3:30.23   1   2   
     1) Dhaiti, Calheb                  2) Cruickshank, Derrick           
     3) Bailey, Jordan                  4) Baptiste, Kashawn              
  8 Atlantic HS (Delray)  'A'                           3:30.61   2   1   
     1) Allison, Travelis               2) Antoine, Seddrick              
     3) Golaub, Matthew                 4) Brown, Christian               
  9 Park Vista HS  'A'                                  3:30.91   1 
     1) Harryhill, Angelo               2) Steele, Trae                   
     3) Jean, Joshua                    4) Desir, Clifford                
 10 Wellington HS  'A'                                  3:30.92   1 
     1) Adonis, Rodolph                 2) McKenzie, Aniik                
     3) Previlma, Christian             4) Burgess, O'Mari                
 11 The King's Academy  'A'                             3:32.95   1 
     1) Smith, Caleb                    2) St Pierre, Christophe          
     3) Nelms, Jason                    4) Bridgewater, Justin            
 12 Dwyer HS  'A'                                       3:34.44   1 
     1) Ruocco, Chistian                2) Kerr, Ryan                     
     3) Pamphile, Nicholas              4) Gaines, Jamari                 
 13 Spanish River HS  'A'                               3:37.78   1 
     1) Gorban, Sergey                  2) Jones, Tyler                   
     3) Brown, Ethan                    4) Rosenthal, Sam                 
 14 Lake Worth HS  'A'                                  3:40.82   1 
     1) Tilus, Dony                     2) Haynes, Ashton                 
     3) Cherenfant, Javaughn            4) Santos, Rumaldo                
 15 John I. Leonard HS  'A'                             3:55.08   2 
     1) Grant, Shavary                  2) Mendez, Mitchell               
     3) Mathurin, Rodensky              4) Watson, Leon                   
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Palm Beach Lakes HS  'A'                            8:22.47   10   
  2 Spanish River HS  'A'                               8:23.82    8   
     1) Sakkal, Dani                    2) Leb, Isaac                     
     3) Vincennie, Zachary              4) Rosenthal, Sam                 
  3 Boca Raton HS  'A'                                  8:25.49    6   
     1) Cortes, Luis                    2) Lyttle, Cade                   
     3) Tierney, Trace                  4) Nordheim, Sully                
  4 Royal Palm Beach HS  'A'                            8:34.91    5   
     1) Brooks, Alex                    2) Dhaiti, Calheb                 
     3) Ocasio, Miguel                  4) francis, dishon                
  5 Seminole Ridge HS  'A'                              8:36.61    4   
     1) Chance, Albian                  2) Phelps, Kody                   
     3) Zimmerman, Matthew              4) Pieroni, Nico                  
  6 Park Vista HS  'A'                                  8:36.75    3   
     1) Casadei, Christopher            2) Von Holten, Hogan              
     3) Steele, Trae                    4) Harryhill, Angelo              
  7 Palm Beach Central HS  'A'                          8:40.32    2   
     1) Ross, Gavin                     2) Kart, Josh                     
     3) Apollon, Marcus                 4) Garner, Evan                   
  8 Wellington HS  'A'                                  8:43.90    1   
     1) Adonis, Rodolph                 2) Asuncion, Tyler                
     3) Previlma, Christian             4) Burgess, O'Mari                
  9 Jupiter HS  'A'                                     8:44.52  
     1) Munera, Samuel                  2) Wester, Joe                    
     3) Leonard, Taylor                 4) Wiefels, Daniel                
 10 John I. Leonard HS  'A'                             8:48.98  
     1) Lamarre, Joshua                 2) Estrada, Jordan                
     3) Mathurin, Rodensky              4) Perez, Brandon                 
 11 The King's Academy  'A'                             8:55.86  
     1) Dunn, Cameron                   2) Fletcher, Tommy                
     3) Kiahon, William                 4) Bridgewater, Justin            
 12 Forest Hill HS  'A'                                 8:57.56  
     1) Mendieta, Luigi                 2) Medina, Jose                   
     3) El-Abbar, Zach                  4) De la Puente, Isaias           
 13 Palm Beach Gardens HS  'A'                          8:58.61  
     1) Burroughs, Davian               2) Fleuriot, Stephenson           
     3) Cunningham, Sabin               4) Davis, Anthony                 
 14 Oxbridge Academy  'A'                               9:02.03  
     1) Haldes, Jonny                   2) Nagle, Connor                  
     3) McGould, Max                    4) Taegar, Kurt                   
 -- Glades Central HS  'A'                                  DNF  
     1) Green, Jamarian                 2) Millner, Felton                
     3) Hiliare, Odieu                  4) Shannon, Kerri                 
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gramentine, Nathanial        Saint Andrew             1.87m   10   
  2 Hands, Ty                    Palm Beach L             1.82m    8   
  3 Cullen, Bryce                Boca Raton H            J1.82m    6   
  4 Harris, Courtney             Boynton Beac            J1.82m    5   
  5 Apuzzio, Daniel              Boca Raton H            J1.82m    4   
  6 Watson, Leon                 John I. Leon             1.72m    2   
  6 Thaddies, Zacoldy            Park Vista H             1.72m    2   
  6 Young, Jermey                Lake Worth H             1.72m    2   
  9 Patrick, Rishan              Park Vista H             1.67m  
  9 Harris, Carter               Pahokee Midd             1.67m  
  9 Mcclain, Jamar               Glades Centr             1.67m  
  9 Theodore, Fuge               Olympic Heig             1.67m  
  9 Williams, Jahad              Atlantic HS              1.67m  
 -- Hutchinson, daniel           Oxbridge Aca                NH  
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Donnelly, Jack               Benjamin Sch             3.50m   10   
  2 Martin, Jake                 Benjamin Sch             3.35m    8   
  3 Dumas, Zachary               Park Vista H             3.20m    6   
  4 Harris, Courtney             Boynton Beac             2.90m    5   
  5 Ciokler, Victor              John I. Leon            J2.90m    4   
  6 Hayford-Jackson, Stephen     Wellington H            J2.90m    3   
  7 Vergara, Jose                Wellington H            J2.90m    2   
  8 Joyce, Brayden               Jupiter HS              J2.90m    1   
  9 Dorcinvil, Neithin           John I. Leon             2.74m  
 10 Pringle, Aaron               Seminole Rid             2.59m  
 10 Kobal, Matthew               Park Vista H             2.59m  
 12 Almeida, Kelvin              Dwyer HS                 2.44m  
 12 Routhier, Caiden             Palm Beach C             2.44m  
 12 Zimmerman, Matthew           Seminole Rid             2.44m  
 15 Cawley, Aiden                Park Vista H             2.29m  
 -- Gomez, Rafael                Park Vista H                NH  
 
Boys Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Romer, Kailen                Seminole Rid             6.49m   NWI  10   
  2 James, Sean-Wayne            Palm Beach G             6.40m   NWI   8   
  3 Eaton, Charles               Forest Hill              6.25m   NWI   6   
  4 Pierre, Anthony              Royal Palm B             6.22m   NWI   5   
  5 Hiliare, Odieu               Glades Centr             6.20m   NWI   4   
  6 Hutchinson, daniel           Oxbridge Aca             6.18m   NWI   3   
  7 Thaddies, Zacoldy            Park Vista H             6.10m   NWI   2   
  8 Taylor, Andre                Palm Beach L             6.08m   NWI   1   
  9 Cullen, Bryce                Boca Raton H             6.00m   NWI 
 10 Edwards, Ryan                Forest Hill              5.90m   NWI 
 11 Williams, Jahad              Atlantic HS              5.83m   NWI 
 12 Zimmerman, Jake              The King's A             5.51m   NWI 
 
Boys Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Harris, Courtney             Boynton Beac            13.92m   NWI  10   
  2 Pierre, Ketrie               Palm Beach L            13.53m   NWI   8   
  3 Smith, Caleb                 The King's A            12.96m   NWI   6   
  4 Thaddies, Zacoldy            Park Vista H            12.72m   NWI   5   
  5 Mcclain, Jamar               Glades Centr            12.70m   NWI   4   
  6 Nelms, Jason                 The King's A            12.60m   NWI   3   
  7 Romer, Kailen                Seminole Rid            12.36m   NWI   2   
  8 Williams, Jahad              Atlantic HS             12.20m   NWI   1   
  9 David, Vitaldo               John I. Leon            12.06m   NWI 
 10 Larco, Marc-Anthony          Boca Raton H            12.04m   NWI 
 11 Mortin, Darin                Dwyer HS                11.94m   NWI 
 12 Hutchinson, daniel           Oxbridge Aca            11.79m   NWI 
 13 Bush, Joshua                 Atlantic HS             11.41m   NWI 
 -- Gilbert, Tyler               Pahokee Midd              FOUL       
 -- Jones, Immanuel              Seminole Rid              FOUL       
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Prichard, Brandon            The King's A            14.84m   10   
  2 Calix, Andrew                Palm Beach G            13.90m    8   
  3 Jean-Charles, Jayde          Boca Raton H            13.81m    6   
  4 Laurore, Marc                Boynton Beac            13.69m    5   
  5 Alcide, Samuel               Boynton Beac            13.29m    4   
  6 Wells, Derrick               Atlantic HS             12.92m    3   
  7 Crawford, Aaron              Dreyfoos HS             12.83m    2   
  8 Jean-Gills, Obenson          Forest Hill             12.78m    0.50
  8 Campbell, JaJuan             Pahokee Midd            12.78m    0.50
 10 Acosta, Jorge                Glades Day S            12.76m  
 11 Lowe, Jamal                  Pahokee Midd            12.70m  
 12 Franklin, Miles              Boca Raton H            12.54m  
 13 Miller, Darron               Pahokee Midd            11.93m  
 14 Joseph, Mitzeen              Suncoast HS             11.36m  
 15 Lewis, Tyler                 Suncoast HS             11.10m  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Laurore, Marc                Boynton Beac            44.47m   10   
  2 Jerkovich, Joe               Jupiter HS              41.76m    8   
  3 Alcide, Samuel               Boynton Beac            40.82m    6   
  4 Nelken, Yaron                Boca Raton H            39.30m    5   
  5 Harris, Courtney             Boynton Beac            38.48m    4   
  6 Joseph, Jethro               Seminole Rid            36.59m    3   
  7 Greene, Conor                Benjamin Sch            36.51m    2   
  8 Joseph, Mitzeen              Suncoast HS             36.43m    1   
  9 Franklin, Miles              Boca Raton H            35.53m  
 10 Gustave, Ans-Spencer         Atlantic HS             34.74m  
 11 Perez, Ruben                 Benjamin Sch            33.76m  
 12 Calix, Andrew                Palm Beach G            33.03m  
 13 Shannon, Kerri               Glades Centr            31.45m  
 14 McCants, Tyler               Atlantic HS             30.96m  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Dwyer HS                    94        2) Wellington HS              81   
    3) Boca Raton HS               64        4) Suncoast HS                59   
    5) Park Vista HS               45.50     6) Oxbridge Academy           39   
    7) Spanish River HS            34        8) Glades Central HS          32   
    9) Benjamin School             23       10) Palm Beach Lakes HS        22   
   10) Saint Andrew's HS           22       12) Boynton Beach HS           17   
   13) Royal Palm Beach HS         16       13) Inlet Grove HS             16   
   15) Atlantic HS (Delray)        14       15) Pahokee Middle-High Schoo  14   
   17) The King's Academy          13       18) Palm Beach Gardens HS      11   
   19) Jupiter HS                   9.50    20) West Boca Raton HS          8   
   21) John I. Leonard HS           7       21) Santaluces HS               7   
   23) St. John Paul II Academy     6       24) Dreyfoos HS                 5   
   25) Jupiter Christian            2       25) Olympic Heights HS          2   
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Boca Raton HS               71        2) Palm Beach Central HS      55   
    3) Glades Central HS           54        4) Boynton Beach HS           51   
    5) Palm Beach Lakes HS         47        6) Spanish River HS           44   
    7) Royal Palm Beach HS         41        8) Dwyer HS                   36   
    9) Palm Beach Gardens HS       35       10) Seminole Ridge HS          32   
   11) The King's Academy          31       12) Park Vista HS              26   
   13) Benjamin School             24       14) Forest Hill HS             22.50
   15) Jupiter HS                  16       15) Oxbridge Academy           16   
   17) Pahokee Middle-High School  14.50    18) Saint Andrew's HS          13   
   19) John I. Leonard HS          10       19) Atlantic HS (Delray)       10   
   21) Wellington HS                6       22) Inlet Grove HS              3   
   23) Lake Worth HS                2       23) Dreyfoos HS                 2   
   25) Suncoast HS                  1