Licensed to Lake Erie Comets                     HY-TEK's Meet Manager 2/9/2016
            Lake Erie Open & Masters Indoor Championship - 2/7/2016            
                           Slippery Rock University                            
                                    Results                                    
 
Event 1  W60 High Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Finals
  1 Zukas, Donna             W60 Unattached               0.96m    3-01.75 
 
Event 2  M50 High Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Stockard, Guy            M50 Unattached               1.42m    4-07.75 
 
Event 3  M50 Shot Put
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Cahill, Larry            M54 Unattached              11.35m   37-03.00 
 
Event 4  W60 Shot Put
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Zukas, Donna             W60 Unattached               6.19m   20-03.75 
 
Event 7  M75 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Coats, Grover            M77 Over The Hill TC         3.17m   10-05.00 
 
Event 8  W60 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Zukas, Donna             W60 Unattached               2.27m    7-05.50 
 
Event 15  M55 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Makozy, Frank            M56 Over The Hill TC         11.79  
 
Event 20  M50 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pillin, Phillip          M53 Eastern Buckeye        1:40.44  
 
Event 20  M65 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gerson, Jeff             M68 Over The Hill TC       1:28.21  
 
Event 21  W60 55 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zukas, Donna             W60 Unattached               11.01  
 
Event 22  M55 55 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wilson, Rodney           M57 Over The Hill TC          8.78  
 
Event 22  M60 55 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Myrick, Chris            M61 Over The Hill TC          8.58  
 
Event 22  M75 55 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Coats, Grover            M77 Over The Hill TC          9.15  
 
Event 24  M50 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pillin, Phillip          M53 Eastern Buckeye        3:35.60  
 
Event 24  M60 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allcorn, Tom             M62 Over The Hill TC       3:10.00  
 
Event 24  M65 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thomas, Norman           M66 Over The Hill TC       3:11.64  
  2 Gerson, Jeff             M68 Over The Hill TC       3:37.01  
 
Event 26  M55 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Walls, Vincent           M56 Over The Hill TC         32.93  
 
Event 26  M60 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Myrick, Chris            M61 Over The Hill TC         32.08  
  2 Allcorn, Tom             M62 Over The Hill TC         33.26  
 
Event 26  M65 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thomas, Norman           M66 Over The Hill TC         34.16  
 
Event 26  M75 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Coats, Grover            M77 Over The Hill TC         33.41