Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/3/2017 10:44 PM
                    Seminole Ridge Invitational - 3/3/2017                     
                          Seminole Ridge High School                           
                                    Results                                    
 
Event 3  Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hobbs, Alexis                The King's A           4-10.00   10   
  2 Allen, Tyuanna               Palm Beach C          J4-10.00    8   
  3 Cowles, Keshailyn            Wellington H           4-08.00    5.50
  3 Simitses, Christina          Boca Raton H           4-08.00    5.50
  5 Toussaint, Cleona            Fort Pierce           J4-08.00    4   
  6 Holcomb, Valencia            Atlantic HS           J4-08.00    3   
  7 Brinley, Regime              Seminole Rid           4-06.00    2   
  8 McCoy, Gwun'que              Wellington H          J4-06.00    0.50
  8 Augustin, Alysa              Fort Pierce           J4-06.00    0.50
 10 Tatah, Alliyah               Seminole Rid          J4-06.00  
 11 Exil, Sonia                  Olympic Heig           4-04.00  
 12 Nelson, Arrius               Suncoast HS            4-02.00  
 13 Jackson, Runelda             Glades Centr           4-00.00  
 -- Derastel, Wadeline           Atlantic HS                 NH  
 
Event 4  Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vance, Elijah                Jensen Beach           6-00.00    9   
  1 Gilbert, Tyler               Pahokee Midd           6-00.00    9   
  3 Cullen, Bryce                Boca Raton H           5-08.00    5   
  3 Harris, Courtney             Boynton Beac           5-08.00    5   
  3 Jones, Javian                Glades Centr           5-08.00    5   
  6 Belvilus, Alexander          Fort Pierce            5-06.00    2   
  6 Cole, Nasean                 Suncoast HS            5-06.00    2   
  6 Shaw, Kevin                  The King's A           5-06.00    2   
  9 Wilson, Nicholas             Palm Beach C           5-04.00  
  9 manasseh, Anthony            Royal Palm B           5-04.00  
  9 Bush, Joshua                 Atlantic HS            5-04.00  
  9 Roberson, Jermaine           Pahokee Midd           5-04.00  
 -- Charleston, Ellistacious     Seminole Rid                NH  
 -- Zimmerman, Jake              The King's A                NH  
 -- Roye, Jalen                  Suncoast HS                 NH  
 -- Joseph, Bradley              Wellington H                NH  
 -- Ramsey, Marcus               Seminole Rid                NH  
 -- Lamarre, Acshlin             Fort Pierce                 NH  
 -- Rios, Giovanni               Boynton Beac                NH  
 -- Alford, Ra'heem              Glades Centr                NH  
 -- Williams, Wonndarion         Atlantic HS                 NH  
 -- Apuzzio, Daniel              Boca Raton H                NH  
 -- Jules, Sonny                 Olympic Heig                NH  
 -- Tice, Griffin                North Browar                NH  
 -- Sewell, Korri                Olympic Heig                NH  
 -- Siruchek, Jack               Jensen Beach                NH  
 -- Guinta, Hunter               North Browar                NH  
 
Event 5  Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Frick, Johanna               Wellington H           6-06.00   10   
  2 Gilliam, Macy                Wellington H           6-00.00    8   
 -- Nunnelee, Catherine          Jensen Beach                NH  
 -- Strauss, Evie                Jensen Beach                NH  
 
Event 6  Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shaw, Kevin                  The King's A          12-07.00   10   
  2 Aurilio, James               Suncoast HS            9-00.00    8   
  3 Routhier, Caiden             Palm Beach C           8-06.00    6   
  4 Previlma, Christain          Wellington H           8-00.00    5   
 -- Fleuirmont, Benjamin         Wellington H                NH  
 
Event 7  Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Frazier, Tamya               Wellington H             5.04m   10   
  2 Alexis, Emma                 Suncoast HS              4.93m    8   
  3 Ward, Clyana                 Pahokee Midd             4.70m    6   
  4 Frazier, Tamara              Wellington H             4.69m    5   
  5 Zook, Amelia                 Boca Raton H             4.61m    4   
  6 Kinsler, Antwanique          Pahokee Midd             4.54m    3   
  7 Oats, Brianna                The King's A             4.49m    2   
  8 Dixon, Janiyah               Palm Beach C             4.45m    1   
  9 Young, Emoni                 Royal Palm B             4.36m  
 10 Putmon, Mahogany             Glades Centr             4.33m  
 11 Allen, Tyuanna               Palm Beach C             4.26m  
 12 Frederick, Emauria           Boynton Beac             4.16m  
 13 fleurmon, richneida          Boynton Beac             4.13m  
 14 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr             4.09m  
 15 Johnson, Alexandria          Fort Pierce              3.91m  
 16 Mills, Elise                 Jensen Beach             3.65m  
 17 Edwards, Paulann             Fort Pierce              3.30m  
 18 Bivens, Diamond              Atlantic Chr             3.23m  
 19 Lombardo, Amber              Seminole Rid             3.02m  
 20 Bell, Dasia                  Suncoast HS              2.81m  
 21 Morrissey, Katrianna         Trinity Chri             2.63m  
 -- Jones, Micah                 Seminole Rid              FOUL  
 -- Miller, Lauren               Boca Raton H              FOUL  
 
Event 8  Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Antarus             Glades Day S             6.19m   10   
  2 Gregory, Jalen               Jensen Beach             6.15m    8   
  3 Gilbert, Tyler               Pahokee Midd             6.03m    6   
  4 Brown, Jeremiah              Seminole Rid             5.90m    5   
  5 Thompson, Jadan              Clewiston HS             5.88m    4   
  6 Harvin, Jahi                 Wellington H             5.87m    2.50
  6 Roberson, Jermaine           Pahokee Midd             5.87m    2.50
  8 Selby, Xavier                Seminole Rid             5.80m    1   
  9 Neus, Kevin                  Santaluces H             5.75m  
 10 Bohannon, Addison            Santaluces H             5.60m  
 11 Donaster, Jefferson          Boynton Beac             5.58m  
 12 Thomas, Saquoy               Jensen Beach             5.56m  
 13 Jones, Waymond               Glades Centr             5.55m  
 14 Dipicto, Gianpoolo           Palm Beach C             5.54m  
 15 Vallee, Wesley               Glades Day S             5.53m  
 16 Alford, Ra'heem              Glades Centr             5.48m  
 17 Greenland, Delroy            Clewiston HS             5.31m  
 18 Campbell, Orlando            Fort Pierce              5.30m  
 19 Roye, Jalen                  Suncoast HS              5.26m  
 20 Guinta, Hunter               North Browar             5.17m  
 21 Williams, Jahad              Atlantic HS              5.14m  
 22 Cortes, Luis                 Boca Raton H             5.03m  
 23 Lyon, Ethan                  North Browar             4.95m  
 24 Eagle, Noah                  Atlantic Chr             4.85m  
 25 Bryant, Xavier               Wellington H             4.83m  
 25 Cruickshank, Derrick         Royal Palm B             4.83m  
 27 Griffin, Jerry               Royal Palm B             4.80m  
 28 Michel, Eberson              Olympic Heig             4.68m  
 29 Jacques, Luke                Trinity Chri             4.34m  
 30 Jones, Akim                  Fort Pierce              4.00m  
 -- Kirkpatrick, Jared           The King's A              FOUL  
 
Event 9  Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dixon, Janiyah               Palm Beach C            10.26m   10   
  2 Frazier, Tamya               Wellington H            10.20m    8   
  3 Wells, Maddie                Boca Raton H            10.07m    6   
  4 Estinfort, Christina         Glades Centr             9.96m    5   
  5 Alexis, Emma                 Suncoast HS              9.70m    4   
  6 Zook, Amelia                 Boca Raton H             8.98m    3   
  7 Brinley, Regime              Seminole Rid             8.67m    2   
  8 Bell, Dasia                  Suncoast HS              8.40m    1   
  9 Ferguson, Layla              Boynton Beac             8.36m  
 10 Mills, Elise                 Jensen Beach             7.77m  
 11 Johnson, Alexandria          Fort Pierce              7.62m  
 -- Frazier, Tamara              Wellington H                ND  
 
Event 10  Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gregory, Jalen               Jensen Beach            12.64m   10   
  2 Harris, Courtney             Boynton Beac            12.41m    8   
  3 Johnson, Antarus             Glades Day S            11.59m    6   
  4 Kameka, Zachary              Seminole Rid            11.44m    5   
  5 Jones, Waymond               Glades Centr            11.16m    4   
  6 Jones, Emmanuel              Seminole Rid            11.08m    3   
  7 Nelms, Jason                 The King's A            11.03m    2   
  8 Muschett, Tyler              The King's A            10.84m    1   
  9 Larko, Marc-Anthony          Boca Raton H            10.80m  
 10 Bohannon, Addison            Santaluces H            10.77m  
 11 Zimmerman, Jake              The King's A            10.35m  
 12 Wray, Nigel                  Wellington H             9.80m  
 -- Vallee, Wesley               Glades Day S                ND  
 -- Nelson, Quieton              Royal Palm B                ND  
 
Event 11  Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Powell, Amber                Boynton Beac            33.75m   10   
  2 Scroggins, Elayna            Santaluces H            27.30m    8   
  3 Gunnels, Lynn                Wellington H            26.03m    6   
  4 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd            25.21m    5   
  5 Roberson, Ashley             Pahokee Midd            24.65m    4   
  6 Jones, Valene                Palm Beach C            22.80m    3   
  7 Mercurio, Grace              The King's A            22.30m    2   
  8 Arnold, Adrona               Clewiston HS            22.15m    1   
  9 Brown, Britney               Suncoast HS             21.90m  
 10 Williams, Chisomo            Fort Pierce             21.69m  
 11 Williams, Jayla              Suncoast HS             21.48m  
 12 Philistin, Andjerline        Atlantic HS             21.36m  
 13 Wardally, Crystall           Palm Beach C            20.19m  
 14 Armand, Lydia                Santaluces H            19.80m  
 15 Walker, Eve                  Okeechobee H            18.91m  
 16 Brown, Elizabeth             The King's A            18.84m  
 17 Gray, Tajany                 Clewiston HS            18.71m  
 18 willoughby, jasmine          Boynton Beac            18.21m  
 19 Mercius, Misha               Atlantic Chr            17.14m  
 20 Green, TaJelia               Glades Centr            16.92m  
 21 Jones, Koi                   Seminole Rid            16.50m  
 22 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H            15.37m  
 23 Bivens, Diamond              Atlantic Chr            14.55m  
 24 Scales, Quiana               Okeechobee H            13.81m  
 25 Faveur, Darn                 The King's A            13.50m  
 26 Lewis, Georgia               Wellington H            13.15m  
 -- Holcomb, Valencia            Atlantic HS                 ND  
 
Event 12  Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Courtney             Boynton Beac            40.42m   10   
  2 Crawford, Bryan              Pahokee Midd            36.62m    8   
  3 Bell, Eddie                  Fort Pierce             34.94m    6   
  4 Desir, Anthony               Atlantic HS             34.54m    5   
  5 Mcminns, Devin               Seminole Rid            34.44m    4   
  6 Seale, Deontay               Clewiston HS            33.96m    3   
  7 Joseph, Jethro               Seminole Rid            33.66m    2   
  8 Thomas, Armone               Clewiston HS            32.79m    1   
  9 Gillins, Davontae            Royal Palm B            32.74m  
 10 Nelkin, Yaron                Boca Raton H            32.16m  
 11 Adonis, Isaac                Wellington H            31.60m  
 12 McCants, Tyler               Atlantic HS             30.50m  
 13 Hein, Justin                 The King's A            30.00m  
 14 brinson, micheal             Boynton Beac            29.89m  
 15 Pierre, Markens              Glades Day S            29.71m  
 16 Qiu, Julian                  Palm Beach C            29.15m  
 17 Witherspoon, Todd            Olympic Heig            29.10m  
 18 Brannen, Patrick             Suncoast HS             28.95m  
 19 Cool, Kyle                   The King's A            28.94m  
 20 Campbell, JaJuan             Pahokee Midd            27.86m  
 21 Franklin, Miles              Boca Raton H            27.46m  
 22 Jean-Paul, Lubens            Santaluces H            27.10m  
 23 Laloi, Edga                  Atlantic Chr            27.00m  
 24 Jennings, Kallen             North Browar            26.85m  
 25 Podaras, Cole                Jensen Beach            26.65m  
 26 korte, dyan                  The King's A            26.10m  
 27 Madlin, Bradlee              Fort Pierce             25.97m  
 28 Carpenter, Nolan             Okeechobee H            25.90m  
 29 Longoria, Oscar              Okeechobee H            24.57m  
 30 Dorvilus, Elijah             Wellington H            23.30m  
 31 Downing, Dylan               Glades Day S            22.46m  
 32 Booth, Elijah                Jensen Beach            22.45m  
 33 Edwards, Bryan               North Browar            22.12m  
 34 Stephenson, Jarace           Glades Centr            20.65m  
 35 Freeman, Da'kevious          Glades Centr            19.46m  
 36 Brown, Malcom                Suncoast HS             18.40m  
 -- Lauscar, James               Palm Beach C                ND  
 -- Mckenzie, Frankie            Royal Palm B                ND  
 
Event 13  Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Britney               Suncoast HS           33-09.00   10   
  2 Pompey, Dakedra              Glades Centr          33-00.00    8   
  3 Jackson, Jon'Quella          Glades Centr          32-00.00    6   
  4 Scroggins, Elayna            Santaluces H          31-07.00    5   
  5 Robinson, Ty'Erica           Pahokee Midd          31-02.00    4   
  6 Philistin, Andjerline        Atlantic HS           30-09.00    3   
  7 Powell, Amber                Boynton Beac          30-04.00    2   
  8 Walker, Eve                  Okeechobee H          29-09.00    1   
  9 Connolly, Sophia             Clewiston HS          28-09.00  
 10 Horvath, Jennifer            Palm Beach C          28-08.00  
 11 Arnold, Adrona               Clewiston HS          27-03.00  
 12 Humphrey, Chrisharia         Pahokee Midd          26-11.00  
 13 Moore, Jamia                 Suncoast HS           26-08.00  
 14 Mercurio, Grace              The King's A          25-10.00  
 15 Bedoya, Geraldine            Boca Raton H          25-01.00  
 15 Smith, Deandra               Wellington H          25-01.00  
 17 Holcomb, Valencia            Atlantic HS           24-10.00  
 17 Mercius, Misha               Atlantic Chr          24-10.00  
 19 Brown, Elizabeth             The King's A          24-07.00  
 19 Williams, Chisomo            Fort Pierce           24-07.00  
 19 willoughby, jasmine          Boynton Beac          24-07.00  
 22 Noel, Destine                Seminole Rid          23-09.00  
 23 Jones-Razul, Aubriana        Boca Raton H          23-07.00  
 24 Jones, Koi                   Seminole Rid          22-08.00  
 25 Scales, Quiana               Okeechobee H          22-00.00  
 26 Faveur, Darn                 The King's A          20-00.00  
 
Event 14  Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crawford, Bryan              Pahokee Midd          51-06.00   10   
  2 Adonis, Isaac                Wellington H          47-06.00    8   
  3 Tull, Deon                   Clewiston HS          45-07.00    6   
  4 Hyde, Jeremiah               Fort Pierce           45-00.00    5   
  5 Jennings, Kallen             North Browar          44-06.00    4   
  6 Mcleod, Wilford              Clewiston HS          44-00.00    3   
  7 Prichard, Brandon            The King's A          42-10.00    2   
  8 Pierre, Markens              Glades Day S          42-00.00    1   
  9 Mcminns, Devin               Seminole Rid          41-07.00  
 10 Gillins, Davontae            Royal Palm B          41-06.00  
 10 Dorvilus, Elijah             Wellington H          41-06.00  
 12 Bell, Eddie                  Fort Pierce           41-05.00  
 12 Mckenzie, Frankie            Royal Palm B          41-05.00  
 14 Podaras, Cole                Jensen Beach          41-04.00  
 15 Brannen, Patrick             Suncoast HS           40-10.00  
 16 Campbell, JaJuan             Pahokee Midd          40-00.00  
 17 Desir, Anthony               Atlantic HS           38-07.00  
 18 Acosta, Jorge                Glades Day S          36-07.00  
 19 Freeman, Da'kevious          Glades Centr          35-07.00  
 20 Oxford, Ben                  The King's A          35-06.00  
 21 Mohl, Dylan                  Seminole Rid          34-09.00  
 22 Edwards, Bryan               North Browar          34-08.00  
 23 Carpenter, Nolan             Okeechobee H          34-00.00  
 24 Nguyen, Jordan               Olympic Heig          33-07.00  
 25 Qiu, Julian                  Palm Beach C          33-00.00  
 26 Lauscar, James               Palm Beach C          31-08.00  
 27 Stephenson, Jarace           Glades Centr          31-07.00  
 27 Billiti, Hunter              Jensen Beach          31-07.00  
 29 Nelkin, Yaron                Boca Raton H          31-00.00  
 30 le, my                       Boynton Beac          30-09.00  
 31 Pierre, Dangelo              Santaluces H          29-08.00  
 32 Lewis, Tyler                 Suncoast HS           29-07.00  
 33 Dascher, Anthony             Olympic Heig          28-06.00  
 34 Longoria, Oscar              Okeechobee H          26-00.00  
 
Event 15  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wellington HS  'A'                                 10:36.87   10   
     1) Dill, Linda                     2) Frazier, Tamara                
     3) Lopez, Caitlin                  4) Wight, Francesca               
  2 Boca Raton HS  'A'                                 10:44.10    8   
     1) Desire, Likendia                2) Sargent, Julieth               
     3) Stewart, Victoria               4) Shutt, Elizabeth               
  3 Palm Beach Central HS  'A'                         10:58.25    6   
     1) Mares, Erica                    2) Megrath, Nicole                
     3) Morton, Danielle                4) Nunez, Amanda                  
  4 Jensen Beach HS  'A'                               11:12.70    5   
     1) Engle, Gabriella                2) Nugent, Samantha               
     3) Peitersen, Kellie               4) Strauss, Alana                 
  5 Seminole Ridge HS  'A'                             11:16.28    4   
     1) Allen, Paige                    2) Carnicella, Coral              
     3) Charles, Makeda                 4) Jackson, Ametha                
  6 Pahokee Middle-High School  'A'                    11:55.27    3   
     1) Banks, Bre'yanna                2) Grantlin, Ulicia               
     3) Williams, Sha'Niya              4) Perez, Layla                   
  7 The King's Academy  'A'                            12:29.33    2   
     1) Richardson, Lindsay             2) Whittaker, Allison             
     3) Gorton, Mackenzie               4) Rodriguez, Mia                 
  8 Fort Pierce Central HS  'A'                        12:43.60    1   
     1) Augustin, Alysa                 2) Belizaire, Thamara             
     3) Colon, Edymar                   4) Rene, Mikeline                 
  9 Glades Central HS  'A'                             12:53.79  
     1) Canty, Willeshia                2) Jackson, Runelda               
     3) Milfort, Dionica                4) Milfort, Olmanika              
 10 Atlantic Christian Academy  'A'                    12:53.87  
     1) Burgos, Adriana                 2) Burgos, Andrea                 
     3) Chukwu, Toni                    4) Paz, Diana                     
 
Event 16  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Okeechobee HS  'A'                                  8:50.57   10   
     1) Pinon, Bryan                    2) Saucedo, Gerardo               
     3) Shelley, Daniel                 4) Sills, Hunter                  
  2 Boca Raton HS  'A'                                  8:56.17    8   
     1) Cortes, Luis                    2) Beliard, Matthew               
     3) Lyttle, Carson                  4) Wehbe, Naji                    
  3 The King's Academy  'A'                             9:03.84    6   
     1) Bridgewater, Justin             2) Smith, Caleb                   
     3) Dunn, Cameron                   4) Prieschl, John                 
  4 Seminole Ridge HS  'A'                              9:04.33    5   
     1) Chance, Albian                  2) Napolotanio, Stefano           
     3) Phelps, Kody                    4) Upson, Evan                    
  5 Glades Central HS  'A'                              9:08.81    4   
     1) Burroughs, Davian               2) Hiliare, Odieu                 
     3) Sellers, Quartavis              4) Shannon, Kerri                 
  6 Palm Beach Central HS  'A'                          9:11.77    3   
     1) Anderson, Tim                   2) Ross, Gavin                    
     3) Routhier, Caiden                4) Ortiz, Joshua                  
  7 Boynton Beach HS  'A'                               9:14.08    2   
     1) Marrow, Ahkeem                  2) Simpson, Drew                  
     3) Walker, Shion                   4) Donaster, Jefferson            
  8 Suncoast HS  'A'                                    9:14.61    1   
     1) Alford, Michael                 2) Aurilio, James                 
     3) Defazio, Jacob                  4) Shrestha, Swochohhanda         
  9 Pahokee Middle-High School  'A'                     9:15.14  
     1) Edmond, Shanard                 2) Guzman, Gustavo                
     3) Charles, John                   4) Nelson, Deonte                 
 10 Wellington HS  'A'                                  9:17.38  
     1) Adonis, Rodolph                 2) Hazell, Twiston                
     3) James, Michael-Evan             4) Richardson, Charles            
 11 Fort Pierce Central HS  'A'                        10:00.51  
     1) Campbell, Orlando               2) Escobar, Jose                  
     3) Estinvil, Milashniel            4) George's, Allen                
 12 Atlantic Christian Academy  'A'                    10:02.50  
     1) Arterburn, Jonah                2) Colon, Anthony                 
     3) Galarza, Sammy                  4) Gardner, Elijah                
 13 North Broward Prep HS  'A'                         10:02.50  
     1) Ziegler, Nicholas               2) Gottlieb, Tyler                
     3) Decker, James                   4) Gordon, Alec                   
 14 Olympic Heights HS  'A'                            10:13.16  
     1) Alvarenga, Franco               2) Di-maria, Ramiro               
     3) Gerard, Kyler                   4) Steed, Collin                  
 15 Atlantic HS (Delray)  'A'                          10:16.70  
     1) Jean, Djynno                    2) Golaub, Matthew                
     3) Young, Daniel                   4) Noel, Jeffrey                  
 16 Jensen Beach HS  'A'                               10:20.38  
     1) Blechman, Jordan                2) Mcintyre, Matthew              
     3) Nugent, Dylan                   4) Rodriguez, Jeremiah            
 17 Clewiston HS  'A'                                  10:21.43  
     1) Banks, J'Quonne                 2) Del Rosario, Javier            
     3) Evans, Troy                     4) Figueroa, Marco                
 
Event 17  Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glenn, Catherine             Wellington H             14.92   4  10   
  2 Alexis, Emma                 Suncoast HS              15.40   4   8   
  3 Dixon, Janiyah               Palm Beach C             15.92   4   6   
  4 Young, Emoni                 Royal Palm B             16.08   4   5   
  5 Baker, Lyric                 Suncoast HS              17.51   3   4   
  6 Lemene, Wiskierra            Glades Centr             17.74   3   3   
  7 Harris, Joelle               Palm Beach C             18.56   3   2   
  8 Canty, Willeshia             Glades Centr             18.74   2   1   
  9 Ceus, Adeline                Santaluces H             18.99   2 
 10 Tomasik, Vanessa             Seminole Rid             19.18   3 
 11 Mussenden, Rinaja            Glades Centr             19.23   3 
 12 Toussaint, Cleona            Fort Pierce              19.42   2 
 13 Derastel, Wadeline           Atlantic HS              19.48   2 
 14 Maisonet, Ennanuela          Atlantic HS              20.46   2 
 15 Keenan, Sophia               Boca Raton H             20.78   2 
 16 Bojanowski, Kathryn          Wellington H             21.85   3 
 17 Hansrote, Andrea             Atlantic Chr             22.02   1 
 18 Tores, Tamira                Fort Pierce              23.46   1 
 19 Mercius, Misha               Atlantic Chr             23.95   1 
 20 Taylor, Tacora               Fort Pierce              25.75   4 
 -- Preston, Grace               Seminole Rid               DNF   4 
 
Event 18  Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Romer, Kailen                Seminole Rid             15.94   4  10   
  2 Johnson, Antarus             Glades Day S             15.99   4   8   
  3 Pringle, Aaron               Seminole Rid             16.88   4   6   
  4 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             17.07   4   5   
  5 LaGuerre, Nicholas           Fort Pierce              17.08   1   4   
  6 Zimmerman, Jake              The King's A             17.72   3   3   
  7 Arnett, Tyron                Pahokee Midd             17.88   4   2   
  8 Drew, Tyler                  Palm Beach C             18.05   3   1   
  9 Hazell, Twiston              Wellington H             18.25   3 
 10 Jones, Javian                Glades Centr             18.35   1 
 11 Ross, Edwin                  Santaluces H             18.62   1 
 12 Miller, Darron               Pahokee Midd             18.79   3 
 13 Selby, Xavier                Seminole Rid             19.00   4 
 14 Herron, llyod                Okeechobee H             19.05   2 
 15 Mulrooney, Ethan             Fort Pierce              19.30   1 
 16 Handley, Trey                North Browar             19.45   3 
 17 Michel, Eberson              Olympic Heig             19.46   2 
 18 Senat, Kevin                 Palm Beach C             20.14   3 
 19 Wray, Nigel                  Wellington H             20.15   2 
 20 Lyon, Ethan                  North Browar             20.17   2 
 21 Scott, Brian                 Olympic Heig             20.22   1 
 22 Jenty, Jonathon              Fort Pierce              20.38   1 
 23 Santerre, Jasen              Boynton Beac             20.41   2 
 24 Mojica-Rivera, Joshua        Jensen Beach             21.23   2 
 25 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS              21.26   1 
 26 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             21.84   2 
 27 Siruchek, Jack               Jensen Beach             21.90   2 
 28 Thomas, Jasper               Atlantic HS              22.45   3 
 
Event 19  Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wilson, Asia                 Pahokee Midd             12.58   8  10   
  2 Wells, Maddie                Boca Raton H             12.59   7   8   
  3 Young, Hannah                Atlantic HS              12.68   8   6   
  4 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr             12.74   8   5   
  5 Oats, Brianna                The King's A             12.79   7   4   
  6 Smith, Sierra                The King's A             12.85   8   3   
  7 Garcia, Sailah               Fort Pierce              12.85   7   2   
  8 Washington, Ta'Kaya          Pahokee Midd             12.93   6   1   
  9 Miller, Lauren               Boca Raton H             13.01   8 
 10 Bruney, Bianca               Olympic Heig             13.01   7 
 11 McCoy, Gwun'que              Wellington H             13.03   6 
 12 Tommie, Keyhara              Fort Pierce              13.04   3 
 13 Zook, Amelia                 Boca Raton H             13.05   7 
 14 Robinson, Laquaine           Boynton Beac             13.12   6 
 15 Edwards, Shanya              Clewiston HS             13.13   7 
 16 Johnson, TeDonsheye          Glades Centr             13.16   8 
 17 Cruz, Morena                 Fort Pierce              13.20   8 
 18 Simmons, Mariah              Royal Palm B             13.22   8 
 19 Allen, Tyuanna               Palm Beach C             13.27   5 
 20 Williams, Br'nijah           Pahokee Midd             13.39   6 
 21 Stewart, Nicole              Santaluces H             13.45   7 
 22 Cela, Viana                  Gold Coast C             13.55   5 
 23 Michel, Cassandra            Olympic Heig             13.62   6 
 24 Osher, Mackenzie             North Browar             13.67   5 
 25 Menelas, Ernesha             Suncoast HS              13.68   2 
 26 Cook, Alicia                 Wellington H             13.72   5 
 27 Larose, Staicha              Santaluces H             13.83   1 
 28 Mitchell, Amber              Okeechobee H             13.87   5 
 29 Wiltshire, Ayyana            Seminole Rid             13.98   3 
 30 Mungin, Zacharia             Jensen Beach             14.09   5 
 31 Williams, Andreana           Wellington H             14.09   4 
 32 Purce, Ayana                 Santaluces H             14.14   3 
 33 Lawton, Jamiea               Boynton Beac             14.26   3 
 34 Thomas, Jasmine              Atlantic HS              14.32   2 
 35 Figaro, Destinee             Palm Beach C             14.33   4 
 36 Olabisi, Binta               North Browar             14.43   7 
 37 Scott, Jordan                Jensen Beach             14.43   2 
 38 Casimir, Surenity            Atlantic HS              14.50   3 
 39 Wallace, Kenya               The King's A             14.57   2 
 40 Major, Sherlanda             Glades Centr             14.61   1 
 41 Herard, Melinda              Gold Coast C             14.69   3 
 42 Bell, Dasia                  Suncoast HS              14.73   2 
 43 Watts, Lauren                North Browar             14.75   2 
 44 pierre louis, shaina         Royal Palm B             14.76   3 
 45 Hughes, Terrica              Clewiston HS             14.99   1 
 46 Goldbaum, Sofia              Olympic Heig             15.26   4 
 47 English, Ashton              Okeechobee H             15.32   4 
 48 Walker, Eve                  Okeechobee H             15.42   4 
 49 Morrissey, Katrianna         Trinity Chri             15.56   4 
 50 Curry, Chamoria              Clewiston HS             15.97   3 
 
Event 20  Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Joseph, Rueben               Glades Centr             10.84   8  10   
  2 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             10.92   8   8   
  3 Hall, Tyler                  Trinity Chri             10.98   8   6   
  4 Millner, Felton              Glades Centr             11.00   8   5   
  5 Thomas, Marly                Boynton Beac             11.04   7   4   
  6 Lowery, Keyon                Jensen Beach             11.14   3   3   
  7 Previlon, Josh               Santaluces H             11.22   2   2   
  8 Weston, Jamarkis             Clewiston HS             11.29   8   1   
  9 Antoine, Seddrick            Atlantic HS              11.32   2 
 10 Brown, Ricardo               Olympic Heig             11.32   6 
 11 Woods, Leonard               Suncoast HS              11.36   4 
 12 Cherry, JaJuan               Okeechobee H             11.38   8 
 13 Doriscar, Jonathan           Wellington H             11.39   7 
 14 Mcgavern, Dillan             Suncoast HS              11.40   3 
 15 Rodriguez, Gabriel           Fort Pierce              11.40   1 
 16 Reese, David                 Fort Pierce              11.42   7 
 17 Mason, Jalen                 Fort Pierce              11.43   7 
 18 Bentayou, James              North Browar             11.52   5 
 19 Powell, Tevaris              Pahokee Midd             11.56   6 
 20 Wilson, Zachery              Palm Beach C             11.56   3 
 21 Toussiant, Bradley           Santaluces H             11.57   7 
 22 Beliard, Matthew             Boca Raton H             11.58   4 
 23 Hampton, De'vuntray          Pahokee Midd             11.59   6 
 24 Beaubrun, Mitchell           Olympic Heig             11.63   3 
 25 Cruickshank, Derrick         Royal Palm B             11.64   7 
 26 Gage, Ingram                 Okeechobee H             11.64   4 
 27 Brown, Jeremiah              Seminole Rid             11.65   5 
 28 Terry, Markevious            Clewiston HS             11.68   4 
 29 Nelms, Jason                 The King's A             11.74   5 
 30 Polen, Alton                 Suncoast HS              11.74   3 
 31 Doles, Justin                North Browar             11.75   5 
 32 charles, jeffery             Boynton Beac             11.76   3 
 33 Allen, Colby                 Atlantic HS              11.77   2 
 34 McKenzie, Anik               Wellington H             11.82   5 
 35 St Pierre, Christophe        The King's A             11.84   2 
 36 Calloway, Chavez             Pahokee Midd             11.87   6 
 37 Toro, Alejandro              Jensen Beach             11.88   6 
 38 Dolcine, Tomson              Boca Raton H             11.89   8 
 39 Munoz, Lester                Seminole Rid             11.91   5 
 40 Bowe, Tavin                  Seminole Rid             11.99   4 
 41 McPhee, Anthony              Glades Day S             11.99   6 
 42 Mbaeri, Christian            Wellington H             11.99   5 
 43 Murphy, Malik                Olympic Heig             12.00   8 
 44 Vallee, Wesley               Glades Day S             12.01   5 
 45 Pierre, Anthony              Royal Palm B             12.02   7 
 46 Baxter, Johathan             Atlantic HS              12.02   1 
 47 Saint Firmin, Javon          Santaluces H             12.03   7 
 48 Wellington, Deshon           Okeechobee H             12.04   4 
 49 Estime, Anderson             Atlantic Chr             12.04   2 
 50 Esposito, Dario              North Browar             12.05   4 
 51 Luchey, Andrew               The King's A             12.10   2 
 52 Hayes, Jovan                 Palm Beach C             12.17   4 
 53 Gilbert, Treykevian          Royal Palm B             12.23   6 
 54 Webb, Laterrance             Clewiston HS             12.36   1 
 55 Dort, Kenderlin              Glades Centr             12.42   6 
 56 Thompson, Roman              Glades Day S             12.90   3 
 57 Apalan, Marcus               Palm Beach C             13.71   1 
 
Event 21  Girls 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bishop, Katie                North Browar           5:37.02   2  10   
  2 Lopez, Caitlin               Wellington H           5:39.21   2   8   
  3 Rodriquez, Britney           Seminole Rid           6:07.65   2   6   
  4 Mezidor, Hannah              Royal Palm B           6:14.42   2   5   
  5 Engle, Gabriella             Jensen Beach           6:15.52   2   4   
  6 Lockey, kierstyn             Royal Palm B           6:15.87   2   3   
  7 Peitersen, Kellie            Jensen Beach           6:21.61   2   2   
  8 Simitses, Christina          Boca Raton H           6:22.28   2   1   
  9 Julian, Brook                Okeechobee H           6:23.38   2 
 10 Shutt, Elizabeth             Boca Raton H           6:24.22   2 
 11 Richardson, Lindsay          The King's A           6:24.86   2 
 12 Henry, Lillian               Okeechobee H           6:31.11   2 
 13 Gorton, Mackenzie            The King's A           6:37.47   2 
 14 Brockman, Coral              Suncoast HS            6:39.86   2 
 15 Fuerle, Valerie              Santaluces H           6:40.71   1 
 16 Sunderland, Sophie           Santaluces H           6:43.82   2 
 17 Mendez-Alvelino, Lourdes     Palm Beach C           6:51.67   1 
 18 Mazur, Taylor                Palm Beach C           6:58.03   1 
 19 Berndt, Katie                Suncoast HS            6:58.51   1 
 20 DeFazio, Siena               Suncoast HS            7:01.60   2 
 21 McCartney, Ilyana            Atlantic Chr           7:24.90   1 
 22 Chang- Rodriguez, Jennif     Atlantic Chr           7:28.04   1 
 23 Smith, Renisha               Royal Palm B           7:30.75   1 
 24 Nugent, Ashley               Jensen Beach           7:34.85   1 
 25 Colon, Edymar                Fort Pierce            7:55.70   1 
 26 Sierra, Daniela              Clewiston HS           8:03.34   1 
 27 Whittaker, Allison           The King's A           8:31.44   1 
 28 Escalera, Yuriana            Fort Pierce            8:35.05   1 
 29 Quintero, Alexandra          Clewiston HS           8:37.38   1 
 30 Harris, Sarah                Clewiston HS           8:38.66   1 
 31 Cruz, Paola                  Fort Pierce            8:44.40   1 
 
Event 22  Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shelley, Daniel              Okeechobee H           4:52.84   2  10   
  2 Phelps, Kody                 Seminole Rid           4:55.54   2   8   
  3 Defazio, Jacob               Suncoast HS            4:56.85   2   6   
  4 Saucedo, Gerardo             Okeechobee H           4:58.36   2   5   
  5 Wehbe, Naji                  Boca Raton H           4:59.50   2   4   
  6 Mayobre, Luis                Olympic Heig           5:00.18   2   3   
  7 Lyttle, Carson               Boca Raton H           5:02.10   2   2   
  8 Sills, Hunter                Okeechobee H           5:02.67   2   1   
  9 Grinage, Mark                Lake Worth C           5:07.31   1 
 10 Guzman, Gustavo              Pahokee Midd           5:07.91   2 
 11 Mcintyre, Matthew            Jensen Beach           5:10.70   2 
 12 Chance, Albian               Seminole Rid           5:11.35   1 
 13 Frazee, Braden               Boca Raton H           5:12.77   1 
 14 Gordon, Alec                 North Browar           5:13.24   2 
 15 Findieson, Raymond           Boynton Beac           5:13.30   1 
 16 Jones, Javian                Glades Centr           5:13.68   1 
 17 Shrestha, Swochohhanda       Suncoast HS            5:17.87   2 
 18 Upson, Evan                  Seminole Rid           5:25.86   1 
 19 Brooks, Alex                 Royal Palm B           5:27.48   1 
 20 Parra, Arturo                Santaluces H           5:29.36   2 
 21 Morvan, Rodney               Royal Palm B           5:29.39   1 
 22 Ibezim, Chidiebere           Palm Beach C           5:32.85   1 
 23 Alvarenga, Franco            Olympic Heig           5:33.66   1 
 24 Brown, Samuel                Wellington H           5:35.76   1 
 25 Hunter, James                Royal Palm B           5:36.20   1 
 26 Blechman, Jordan             Jensen Beach           5:36.40   1 
 27 Nugent, Dylan                Jensen Beach           6:03.66   1 
 28 Ceus, Adler                  Santaluces H           6:21.64   1 
 
Event 23  Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pahokee Middle-High School  'A'                       49.60   2  10   
     1) Kinsler, Antwanique             2) Roberson, Ashley               
     3) Ward, Clyana                    4) Wilson, Asia                   
  2 Glades Central HS  'A'                                49.73   2   8   
     1) Johnson, TeDonsheye             2) Lemene, Wiskierra              
     3) Louissaint, Ti'Uana             4) Philpart, Jahmya               
  3 Fort Pierce Central HS  'A'                           50.86   2   6   
     1) Augustin, Alysa                 2) Cruz, Morena                   
     3) Daceus, Venia                   4) Garcia, Sailah                 
  4 Wellington HS  'A'                                    52.02   2   5   
     1) Cook, Alicia                    2) Frazier, Tamya                 
     3) Glenn, Catherine                4) Martin, Cheyenne               
  5 Boca Raton HS  'A'                                    52.23   2   4   
     1) Zook, Amelia                    2) Wells, Maddie                  
     3) Jones-Razul, Aubriana           4) Miller, Lauren                 
  6 The King's Academy  'A'                               52.47   1   3   
     1) Ballenger, Emily                2) Payne, Jillian                 
     3) Oats, Brianna                   4) Smith, Sierra                  
  7 Clewiston HS  'A'                                     53.42   2   2   
     1) Adderly, Makiya                 2) Edwards, Shanya                
     3) Hankins, Shakayla               4) Midget, Curtisha               
  8 Boynton Beach HS  'A'                                 53.70   1   1   
     1) Frederick, Emauria              2) Lawton, Jamiea                 
     3) Morrow, Acaija                  4) Robinson, Laquaine             
  9 Seminole Ridge HS  'A'                                54.41   2 
     1) Goolsby, Allyson                2) Jones, Micah                   
     3) Nasice, Christine               4) Ware, Lanarrisha               
 10 Olympic Heights HS  'A'                               55.07   1 
     1) Bruney, Bianca                  2) Exil, Sonia                    
     3) Goldbaum, Sofia                 4) Michel, Cassandra              
 11 Palm Beach Central HS  'A'                            56.75   1 
     1) Allen, Tyuanna                  2) Chin, Chelsea                  
     3) Figaro, Destinee                4) Iovelli, Noelle                
 12 North Broward Prep HS  'A'                          1:01.46   1 
     1) Osher, Mackenzie                2) Northecide, Dorizabelle        
     3) Cole, Jessica                   4) Olabisi, Binta                 
 
Event 24  Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                                43.32   3  10   
     1) Green, Jamarian                 2) Johnson, De'Markus             
     3) Joseph, Rueben                  4) Millner, Felton                
  2 Wellington HS  'A'                                    44.22   3   8   
     1) Doriscar, Jonathan              2) Harvin, Jahi                   
     3) Mbaeri, Christian               4) McKenzie, Anik                 
  3 Atlantic HS (Delray)  'A'                             44.85   1   6   
     1) Baxter, Johathan                2) Munroe, Dalton                 
     3) Antoine, Seddrick               4) Henningham, Aydin              
  4 Fort Pierce Central HS  'A'                           44.93   3   5   
     1) Filsaime, Kerwens               2) Joseph, Jason                  
     3) Louis, Arthor                   4) Mason, Jalen                   
  5 Suncoast HS  'A'                                      45.06   3   4   
     1) D'Silva, Dylan                  2) Polen, Alton                   
     3) Williams, Reggie                4) Woods, Leonard                 
  6 Clewiston HS  'A'                                     45.09   3   3   
     1) Jones, Klamenta                 2) Williams, Trayquan             
     3) Thompson, Jadan                 4) Weston, Jamarkis               
  7 Olympic Heights HS  'A'                               45.22   1   2   
     1) Belizaire, Wadson               2) Murphy, Malik                  
     3) Nelson, Caneil                  4) Brown, Ricardo                 
  8 Santaluces HS  'A'                                    45.31   1   1   
     1) Hollis, Victor                  2) Joseph, Herrio                 
     3) Saint Firmin, Javon             4) Toussiant, Bradley             
  9 Seminole Ridge HS  'A'                                45.52   3 
     1) Allie, Justin                   2) Brown, Jeremiah                
     3) Pringle, Aaron                  4) Freire, Daniel                 
 10 Pahokee Middle-High School  'A'                       45.79   3 
     1) Hampton, De'vuntray             2) Love, Leroy                    
     3) Williams, Lavonski              4) Powell, Tevaris                
 11 The King's Academy  'A'                               45.87   2 
     1) Kirkpatrick, Jared              2) Zimmerman, Jake                
     3) Muschett, Tyler                 4) Kingman, Ryan                  
 12 Boca Raton HS  'A'                                    45.88   2 
     1) Beliard, Matthew                2) Dorval, Ruby                   
     3) Dolcine, Tomson                 4) Jeanfrancois, Michael          
 13 Royal Palm Beach HS  'A'                              46.47   2 
     1) Bailey, Jordan                  2) Jones, Tyrese                  
     3) Cruickshank, Derrick            4) Johnson, Logan                 
 14 Jensen Beach HS  'A'                                  46.54   3 
     1) Gregory, Jalen                  2) Kelly, Jalen                   
     3) Lowery, Keyon                   4) Toro, Alejandro                
 15 Palm Beach Central HS  'A'                            47.15   2 
     1) Apalan, Marcus                  2) Jean-francois, Marvin          
     3) Senat, Kevin                    4) Wilson, Zachery                
 16 North Broward Prep HS  'A'                            47.87   2 
     1) Esposito, Dario                 2) Bentayou, James                
     3) Doles, Justin                   4) Evans, Luke                    
 17 Boynton Beach HS  'A'                                 51.14   1 
     1) Marrow, Ahkeem                  2) Thomas, Marly                  
     3) charles, jeffery                4) Simpson, Drew                  
 
Event 25  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kinsler, Antwanique          Pahokee Midd           1:00.38   7  10   
  2 Ward, Clyana                 Pahokee Midd           1:01.76   7   8   
  3 Desire, Likendia             Boca Raton H           1:02.21   7   6   
  4 Cowles, Keshailyn            Wellington H           1:02.98   7   5   
  5 Bruney, Bianca               Olympic Heig           1:03.34   7   4   
  6 Martin, Cheyenne             Wellington H           1:03.55   7   3   
  7 Louissaint, Ti'Uana          Glades Centr           1:04.13   6   2   
  8 Robinson, Shannan            Suncoast HS            1:04.42   6   1   
  9 Milfort, Olmanika            Glades Centr           1:04.43   6 
 10 Scille, Kameron              Wellington H           1:05.26   7 
 11 Robinson, Laquaine           Boynton Beac           1:05.29   7 
 12 Nunez, Amanda                Palm Beach C           1:06.09   6 
 13 English, Ashton              Okeechobee H           1:06.44   4 
 14 Jones-Razul, Aubriana        Boca Raton H           1:06.84   5 
 15 Williams, Sha'Niya           Pahokee Midd           1:08.26   5 
 16 Goolsby, Allyson             Seminole Rid           1:08.63   5 
 17 Ferguson, Layla              Boynton Beac           1:08.70   6 
 18 Hobbs, Alexis                The King's A           1:08.75   5 
 19 Hernandez, Dana              North Browar           1:08.97   6 
 20 Exil, Sonia                  Olympic Heig           1:09.09   5 
 21 Travis, Trinity              Boca Raton H           1:10.04   4 
 22 Guillame, Rebecca            Atlantic HS            1:10.18   6 
 23 Hendricks, Teyanna           Royal Palm B           1:10.20   3 
 24 Quintana, Joyce              Palm Beach C           1:10.82   4 
 25 Mills, Elise                 Jensen Beach           1:11.45   4 
 26 Dorvil, Yrlene               Palm Beach C           1:12.04   4 
 27 Menelas, Ernesha             Suncoast HS            1:12.24   1 
 28 Harvin, Daijah               Atlantic Chr           1:12.35   5 
 29 bienaime, starr              Royal Palm B           1:12.51   3 
 30 Hauck, Nicole                Fort Pierce            1:12.77   2 
 31 Fuerle, Valerie              Santaluces H           1:13.26   2 
 32 Henry, Lillian               Okeechobee H           1:14.19   3 
 33 Clark, De'Avion              Fort Pierce            1:14.33   1 
 34 Howard, Niya                 Atlantic Chr           1:15.16   3 
 35 Quinn, Mackenzie             Jensen Beach           1:16.95   2 
 36 Bivens, Diamond              Atlantic Chr           1:17.42   3 
 37 Washington, Candiya          Clewiston HS           1:18.76   2 
 38 Milfort, Dionica             Glades Centr           1:18.91   5 
 39 Hansrote, Skylar             The King's A           1:19.65   3 
 40 Simon, Briana                Gold Coast C           1:21.63   1 
 41 Llanos-DeYounks, Gabriel     Santaluces H           1:25.83   2 
 
Event 26  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Johnson, De'Markus           Glades Centr             50.60   8  10   
  2 Millner, Felton              Glades Centr             50.78   8   8   
  3 Nelson, Deonte               Pahokee Midd             51.96   8   6   
  4 Pate, Cobe                   Pahokee Midd             52.56   7   5   
  5 Baptist, Keshawn             Royal Palm B             52.61   7   4   
  6 Burroughs, Davian            Glades Centr             53.11   8   3   
  7 Charles, John                Pahokee Midd             53.12   8   2   
  8 Joseph, Herrio               Santaluces H             53.45   7   1   
  9 Bridgewater, Justin          The King's A             53.75   8 
 10 Grant, Dunyea                Palm Beach C             53.76   7 
 11 Jones, Javon                 Clewiston HS             54.16   6 
 12 Jones, Tyreik                Royal Palm B             54.25   5 
 13 Guillaume, Andy              Olympic Heig             54.31   7 
 14 Cortes, Luis                 Boca Raton H             54.58   6 
 15 James, Michael-Evan          Wellington H             54.73   7 
 16 Adams, Dj                    Clewiston HS             55.13   5 
 17 Simpson, Drew                Boynton Beac             55.17   6 
 18 Neus, Kevin                  Santaluces H             55.36   4 
 19 Acosta, Jorge                Glades Day S             55.70   6 
 20 Golaub, Matthew              Atlantic HS              55.84   1 
 21 Brodnick, Jacob              The King's A             56.03   6 
 22 Lampley, Zion                Fort Pierce              56.15   2 
 23 Grant, Elon                  Palm Beach C             56.17   5 
 24 Pieroni, Nico                Seminole Rid             56.29   5 
 25 Similen, Derwin              Olympic Heig             56.65   7 
 26 Mayobre, Luis                Olympic Heig             56.68   5 
 27 Hoilett, Jahwany             Wellington H             56.70   4 
 28 Thornhill, Jordan            Santaluces H             56.74   2 
 29 Adonis, Rodolph              Wellington H             57.16   5 
 30 Hinze, Tanner                Jensen Beach             57.27   1 
 31 Rice, Joshua                 Seminole Rid             57.37   6 
 32 Williams, Reggie             Suncoast HS              57.53   2 
 33 Burnett, Will                Seminole Rid             57.56   4 
 34 Jacques, Luke                Trinity Chri             58.22   4 
 35 Shooster, Logan              North Browar             58.27   4 
 36 Tulloch, Timothy             Suncoast HS              58.36   2 
 37 Bresnick, Noah               Trinity Chri             58.39   3 
 38 Paul, Revendy                Fort Pierce              58.92   7 
 39 Ortiz, Joshua                Palm Beach C             59.16   3 
 40 Sanders, Deric               Jensen Beach             59.31   4 
 41 Louis, Arthor                Fort Pierce              59.44   1 
 42 Decker, James                North Browar             59.68   4 
 43 Harper, Lorenzo              Clewiston HS             59.75   1 
 44 LaBonte, Zach                Atlantic Chr             59.79   2 
 45 Vest, Jasen                  North Browar             59.98   5 
 46 Tello, Magdiel               Jensen Beach           1:00.39   3 
 47 Haaka, Alex                  Okeechobee H           1:00.47   3 
 48 Eagle, Noah                  Atlantic Chr           1:02.17   3 
 49 Baxter, Chris                Atlantic HS            1:03.31   3 
 50 Halum, Yasser                Glades Day S           1:04.59   4 
 51 Thompson, Roman              Glades Day S           1:08.53   3 
 -- Nelson, Ishmael              Royal Palm B               DNF   5 
 
Event 27  Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Young, Emoni                 Royal Palm B             47.28   4  10   
  2 Allen, Kiana                 Atlantic HS              49.03   4   8   
  3 Glenn, Catherine             Wellington H             50.35   4   6   
  4 Lemene, Wiskierra            Glades Centr             50.98   4   5   
  5 Baker, Lyric                 Suncoast HS              53.10   2   4   
  6 Cook, Alicia                 Wellington H             53.20   4   3   
  7 Perez, Layla                 Pahokee Midd             54.87   3   2   
  8 Taylor, Tacora               Fort Pierce              54.98   4   1   
  9 Williams, Andreana           Wellington H             55.57   3 
 10 Derastel, Wadeline           Atlantic HS              56.08   1 
 11 Michel, Cassandra            Olympic Heig             57.82   3 
 12 Ceus, Adeline                Santaluces H             58.57   3 
 13 Mcauley, Melanie             Pahokee Midd             58.61   3 
 14 Hansrote, Andrea             Atlantic Chr             58.65   1 
 15 Tomasik, Vanessa             Seminole Rid             59.27   3 
 16 Maisonet, Ennanuela          Atlantic HS            1:00.32   2 
 17 Mascetti, Brittany           Olympic Heig           1:01.05   2 
 18 Gialiter, Martina            Olympic Heig           1:01.51   2 
 19 Lazarre, Wanda               Santaluces H           1:03.20   2 
 20 Lawrence, Chelsea            Pahokee Midd           1:03.86   2 
 21 Filer, Ma'leigha             Suncoast HS            1:09.00   2 
 22 Toussaint, Cleona            Fort Pierce            1:10.66   2 
 -- Williams, Raven              Fort Pierce                DNF   1 
 -- Alexis, Emma                 Suncoast HS                 DQ   4  false start
 
Event 28  Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pringle, Aaron               Seminole Rid             41.59   5  10   
  2 Romer, Kailen                Seminole Rid             42.42   5   8   
  3 Selby, Xavier                Seminole Rid             43.39   5   6   
  4 Jean-francois, Marvin        Palm Beach C             43.76   4   5   
  5 Lajeunesse, Obed             Royal Palm B             43.84   5   4   
  6 Gilbert, Tyler               Pahokee Midd             43.86   5   3   
  7 Hazell, Twiston              Wellington H             44.27   5   2   
  8 Ross, Edwin                  Santaluces H             44.35   5   1   
  9 Drew, Tyler                  Palm Beach C             44.94   5 
 10 Calixte, Darien              Suncoast HS              45.05   1 
 11 Harris, Courtney             Boynton Beac             45.07   4 
 12 Nelson, Quieton              Royal Palm B             45.09   4 
 13 Thomas, Jasper               Atlantic HS              45.15   3 
 14 Mulrooney, Ethan             Fort Pierce              45.86   2 
 15 Jones, Javian                Glades Centr             46.09   1 
 16 Beaubrun, Fritzly            Atlantic HS              46.79   2 
 17 Cole, Nasean                 Suncoast HS              46.85   3 
 18 Wray, Nigel                  Wellington H             47.07   4 
 19 Malave, Francisco            Jensen Beach             47.23   4 
 20 Gesner, Jeff                 Boynton Beac             47.47   4 
 21 Boldin, Connari              Pahokee Midd             47.57   2 
 22 Herron, llyod                Okeechobee H             47.59   3 
 23 Mojica-Rivera, Joshua        Jensen Beach             47.74   3 
 24 Nordheim, Sully              Boca Raton H             47.84   3 
 25 Roye, Jalen                  Suncoast HS              48.15   2 
 26 Stanley, Jr., Donovan        Wellington H             48.49   4 
 27 Laloi, Edga                  Atlantic Chr             48.90   2 
 28 Andrews, Daron               Palm Beach C             49.07   4 
 29 Jenty, Jonathon              Fort Pierce              50.24   1 
 30 Henry, Ralston               Pahokee Midd             51.95   1 
 31 LaGuerre, Nicholas           Fort Pierce              52.79   2 
 32 Scott, Brian                 Olympic Heig             53.91   1 
 
Event 29  Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pinnell, Katie               North Browar           2:21.70   3  10   
  2 Mezidor, Hannah              Royal Palm B           2:29.53   3   8   
  3 Strauss, Alana               Jensen Beach           2:30.28   3   6   
  4 Jackson, Runelda             Glades Centr           2:31.67   3   5   
  5 Bishop, Katie                North Browar           2:34.65   3   4   
  6 Carnicella, Coral            Seminole Rid           2:34.74   3   3   
  7 Mares, Erica                 Palm Beach C           2:38.85   3   2   
  8 Banks, Bre'yanna             Pahokee Midd           2:43.12   3   1   
  9 Hernandez, Dana              North Browar           2:43.59   3 
 10 Shutt, Elizabeth             Boca Raton H           2:45.67   3 
 11 Dill, Linda                  Wellington H           2:46.63   3 
 12 Allen, Paige                 Seminole Rid           2:47.09   1 
 13 Nugent, Samantha             Jensen Beach           2:48.43   3 
 14 Richardson, Lindsay          The King's A           2:48.63   2 
 15 Snavely, Lexi                Atlantic HS            2:50.22   1 
 16 Fuerle, Valerie              Santaluces H           2:52.58   1 
 17 Grantlin, Ulicia             Pahokee Midd           2:53.03   2 
 18 Julian, Brook                Okeechobee H           2:55.41   1 
 19 Brockman, Coral              Suncoast HS            2:56.52   1 
 20 Newton, Kayla                Olympic Heig           2:56.84   2 
 21 Engle, Gabriella             Jensen Beach           2:57.30   3 
 22 Sunderland, Sophie           Santaluces H           2:57.74   2 
 23 Chalumeau, Ashley            Palm Beach C           2:57.88   2 
 24 Garbarsky, Melanie           Trinity Chri           2:59.82   1 
 25 Kelly, Camille               Santaluces H           3:01.86   2 
 26 DeFazio, Siena               Suncoast HS            3:02.46   1 
 27 Mazur, Taylor                Palm Beach C           3:05.52   2 
 28 Zelaya, Eva                  Trinity Chri           3:07.40   2 
 29 Burgos, Adriana              Atlantic Chr           3:08.81   2 
 30 Burgos, Andrea               Atlantic Chr           3:09.11   2 
 31 Berndt, Katie                Suncoast HS            3:09.78   1 
 32 Rush, Carlisha               Clewiston HS           3:11.45   2 
 33 Gorton, Mackenzie            The King's A           3:14.09   2 
 34 Dinh, Brianna                Trinity Chri           3:16.52   2 
 35 Aguirre, Vanessa             Clewiston HS           3:16.55   2 
 36 Demps, Na'Keyteris           Glades Centr           3:17.05   1 
 37 Smith, Renisha               Royal Palm B           3:19.91   1 
 38 Breitfelder, Alexis          The King's A           3:20.22   2 
 39 Valdez, Maritza              Clewiston HS           3:20.72   1 
 40 Saravia, Sophia              Olympic Heig           3:40.72   1 
 41 Julcreus, Zanviosha          Royal Palm B           3:55.19   1 
 42 Tores, Tamika                Fort Pierce            4:01.29   1 
 
Event 30  Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shelley, Daniel              Okeechobee H           2:05.85   3  10   
  2 Mayobre, Luis                Olympic Heig           2:09.81   3   8   
  3 Sellers, Quartavis           Glades Centr           2:10.53   3   6   
  4 Wehbe, Naji                  Boca Raton H           2:12.16   3   5   
  5 Napolotanio, Stefano         Seminole Rid           2:12.27   3   4   
  6 Edmond, Shanard              Pahokee Midd           2:14.45   3   3   
  7 Mcintyre, Matthew            Jensen Beach           2:14.64   3   2   
  8 Apalan, Marcus               Palm Beach C           2:14.69   1   1   
  9 Shrestha, Swochohhanda       Suncoast HS            2:14.87   3 
 10 Haaka, Alex                  Okeechobee H           2:15.10   2 
 11 Tierney, Trace               Boca Raton H           2:15.28   2 
 12 Di-maria, Ramiro             Olympic Heig           2:16.30   3 
 13 Aurilio, James               Suncoast HS            2:16.52   1 
 14 Lyttle, Carson               Boca Raton H           2:17.57   3 
 15 Pinon, Bryan                 Okeechobee H           2:18.07   3 
 16 Burroughs, Davian            Glades Centr           2:18.55   3 
 17 francis, dishon              Royal Palm B           2:18.62   2 
 18 Evans, Troy                  Clewiston HS           2:18.75   3 
 19 Nguyen, Brian                Suncoast HS            2:18.78   1 
 20 Hill, Jessie                 Pahokee Midd           2:18.87   2 
 21 Del Rosario, Javier          Clewiston HS           2:19.41   3 
 22 Zimmerman, Matthew           Seminole Rid           2:19.90   2 
 23 Bresnick, Noah               Trinity Chri           2:20.57   2 
 24 Ibezim, Chidiebere           Palm Beach C           2:20.63   2 
 25 Shannon, Kerri               Glades Centr           2:21.26   3 
 26 Guzman, Gustavo              Pahokee Midd           2:22.35   3 
 27 Gottlieb, Tyler              North Browar           2:23.21   2 
 28 Mehrten, Colt                Royal Palm B           2:23.80   2 
 29 Grinage, Mark                Lake Worth C           2:24.16   2 
 30 Escobar, Jose                Fort Pierce            2:24.87   1 
 31 Ocasio, Miguel               Royal Palm B           2:25.16   2 
 32 Thomas, Zack                 Fort Pierce            2:25.91   1 
 33 Dezulme, Tholens             Boynton Beac           2:26.80   2 
 34 Daout, James                 Atlantic HS            2:26.86   1 
 35 Steed, Collin                Olympic Heig           2:27.60   2 
 36 Packer, Gabe                 The King's A           2:27.78   1 
 37 Johnson, Charleston          Santaluces H           2:32.09   1 
 38 Rodriguez, Jeremiah          Jensen Beach           2:35.37   2 
 39 Kurry, Jamar                 Clewiston HS           2:35.54   2 
 40 Jean, Djynno                 Atlantic HS            2:49.64   1 
 41 Ludwig, Dylan                Palm Beach C           2:49.65   1 
 42 Huang, Richard               The King's A           2:51.91   1 
 43 Rosenthal, Dylen             North Browar           2:53.21   2 
 44 Padilla, Steven              Fort Pierce            2:57.42   1 
 45 Valmir, Jackson              Santaluces H           3:07.66   1 
 46 Von Oehsen, Lucas            North Browar           3:07.83   2 
 47 Beckles, Jaden               Santaluces H           3:10.23   1 
 
Event 31  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pompey, Dakedra              Glades Centr             25.98   7  10   
  2 Wilson, Asia                 Pahokee Midd             26.46   7   8   
  3 Wells, Maddie                Boca Raton H             26.53   6   6   
  4 Hill, Destiny                Fort Pierce              27.29   1   5   
  5 Martin, Cheyenne             Wellington H             27.30   7   4   
  6 Bruney, Bianca               Olympic Heig             27.35   6   3   
  7 Washington, Ta'Kaya          Pahokee Midd             27.36   5   2   
  8 Robinson, Shannan            Suncoast HS              27.50   6   1   
  9 Shannon, Jada                Glades Centr             27.66   5 
  9 Oats, Brianna                The King's A             27.66   7 
 11 Nasice, Christine            Seminole Rid             27.99   6 
 12 Williams, Br'nijah           Pahokee Midd             28.17   6 
 13 Putmon, Mahogany             Glades Centr             28.57   7 
 14 Olabisi, Binta               North Browar             28.73   7 
 15 Frazier, Tamya               Wellington H             28.74   7 
 16 Tommie, Ja'Niya              Fort Pierce              28.99   4 
 17 Daceus, Venia                Fort Pierce              29.26   6 
 18 Allen, Ava                   Atlantic HS              29.36   1 
 19 Michel, Cassandra            Olympic Heig             29.55   5 
 19 Ware, Lanarrisha             Seminole Rid             29.55   2 
 21 Mitchell, Amber              Okeechobee H             29.71   4 
 22 Moorer, Linsey               Boca Raton H             29.75   5 
 23 Mungin, Zacharia             Jensen Beach             29.80   3 
 24 Harvin, Daijah               Atlantic Chr             30.23   3 
 25 Dowers, Chanel               Seminole Rid             30.24   6 
 26 Figaro, Destinee             Palm Beach C             30.42   4 
 27 Northecide, Dorizabelle      North Browar             30.68   3 
 28 Polycarpe, Sabrina           Santaluces H             30.77   1 
 29 Kuehn, Emily                 Jensen Beach             30.80   4 
 30 Castillo, Natalia            Olympic Heig             30.82   4 
 31 Quintana, Joyce              Palm Beach C             30.86   2 
 32 Chin, Chelsea                Palm Beach C             30.89   3 
 33 Deshommes, Valerie           Atlantic HS              30.98   2 
 34 Cole, Jessica                North Browar             31.22   3 
 35 Bell, Dasia                  Suncoast HS              31.68   1 
 36 pierre louis, shaina         Royal Palm B             31.89   2 
 37 Keenan, Sophia               Boca Raton H             31.95   4 
 38 Mixon, Tamarian              Clewiston HS             33.21   2 
 39 McCoy, Gwun'que              Wellington H             33.21   5 
 40 Bivens, Diamond              Atlantic Chr             33.50   2 
 41 Quinn, Mackenzie             Jensen Beach             34.21   2 
 42 Morrow, Acaija               Boynton Beac             34.54   3 
 43 Funderburk, Brittany         Clewiston HS             38.46   2 
 -- Simmons, Mariah              Royal Palm B                FS   7 
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jeanfrancois, Michael        Boca Raton H             22.43   8  10   
  2 Walker, Shion                Boynton Beac             22.49   8   8   
  3 Thomas, Marly                Boynton Beac             22.60   8   6   
  4 Joseph, Rueben               Glades Centr             22.66   7   5   
  5 Johnson, De'Markus           Glades Centr             22.72   7   4   
  6 Perez, Will                  Wellington H             22.82   8   3   
  7 Green, Jamarian              Glades Centr             22.92   7   2   
  8 Doriscar, Jonathan           Wellington H             23.20   8   1   
  9 Woods, Leonard               Suncoast HS              23.53   4 
 10 Greenland, Delroy            Clewiston HS             23.60   2 
 11 Bailey, Orlando              Olympic Heig             23.66   3 
 12 Powell, Tevaris              Pahokee Midd             23.75   7 
 13 Bailey, Jordan               Royal Palm B             23.75   6 
 14 Paul, Revendy                Fort Pierce              23.87   1 
 15 Jenty, Jonathon              Fort Pierce              23.90   6 
 16 Love, Leroy                  Pahokee Midd             23.92   7 
 17 Toro, Alejandro              Jensen Beach             23.92   6 
 18 Time, Ricardo                Atlantic Chr             23.98   7 
 19 Williams, Reggie             Suncoast HS              24.12   5 
 20 Antoine, Seddrick            Atlantic HS              24.14   3 
 21 Charles, Gerry               Santaluces H             24.20   4 
 22 Doles, Justin                North Browar             24.20   5 
 23 Cherry, JaJuan               Okeechobee H             24.25   8 
 24 Gage, Ingram                 Okeechobee H             24.29   5 
 25 Williams, Lavonski           Pahokee Midd             24.37   7 
 26 Beliard, Matthew             Boca Raton H             24.42   6 
 27 Bridgewater, Justin          The King's A             24.48   8 
 28 Brown, Alquonne              Clewiston HS             24.63   2 
 29 Wilson, Zachery              Palm Beach C             24.65   2 
 30 Freire, Daniel               Seminole Rid             24.68   4 
 31 Murphy, Malik                Olympic Heig             24.74   8 
 32 Vallee, Wesley               Glades Day S             24.80   6 
 33 McPhee, Anthony              Glades Day S             24.93   5 
 34 Hazell, Twiston              Wellington H             24.97   7 
 35 Bentayou, James              North Browar             25.03   3 
 36 Carney, Maujuan              Clewiston HS             25.05   5 
 37 Young, Antonio               Seminole Rid             25.09   1 
 38 Nelson, Caneil               Olympic Heig             25.13   5 
 39 Allen, Colby                 Atlantic HS              25.18   2 
 40 Williams, Wonndarion         Atlantic HS              25.28   3 
 41 Hollis, Victor               Santaluces H             25.29   5 
 42 Haughton, Hassani            Seminole Rid             25.38   4 
 43 Jacques, Luke                Trinity Chri             25.47   4 
 44 Donaster, Jefferson          Boynton Beac             25.55   1 
 45 Wellington, Deshon           Okeechobee H             25.58   4 
 46 Gustafson, Casey             The King's A             25.72   3 
 47 Hou, William                 The King's A             25.80   3 
 48 Paulin, Micael               Santaluces H             25.87   4 
 49 Guinta, Hunter               North Browar             26.20   2 
 50 Anderson, Blaine             Suncoast HS              26.35   2 
 51 Thomas, Saquoy               Jensen Beach             26.60   3 
 52 Leslie, Jevan                Jensen Beach             26.60   2 
 53 Kart, Josh                   Palm Beach C             26.82   1 
 54 Johnson, Marcus              Royal Palm B             27.04   5 
 55 Marshall, Andrew             Palm Beach C             28.63   2 
 
Event 33  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lopez, Caitlin               Wellington H          12:14.26   10   
  2 Rodriguez, Mia               The King's A          12:22.33    8   
  3 Rodriquez, Britney           Seminole Rid          13:00.87    6   
  4 Sargent, Julieth             Boca Raton H          13:02.85    5   
  5 Gomez, Melissa               Boca Raton H          13:03.52    4   
  6 Lockey, kierstyn             Royal Palm B          14:00.74    3   
  7 Julian, Brook                Okeechobee H          14:16.55    2   
  8 Henry, Lillian               Okeechobee H          14:19.59    1   
  9 Smith, Renisha               Royal Palm B          16:53.43  
 10 Sidonis, Gwendolyn           Jensen Beach          17:13.62  
 
Event 34  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Saucedo, Gerardo             Okeechobee H          10:48.99   10   
  2 Smith, Dwight                Wellington H          10:49.84    8   
  3 Sills, Hunter                Okeechobee H          10:50.46    6   
  4 Dunn, Cameron                The King's A          11:05.53    5   
  5 Richardson, Charles          Wellington H          11:15.69    4   
  6 Pinon, Bryan                 Okeechobee H          11:22.54    3   
  7 Dillistin, Jacob             The King's A          11:38.61    2   
  8 Taylor, Tyler                Palm Beach C          11:55.34    1   
  9 Chance, Buckley              Seminole Rid          11:56.25  
 10 Blechman, Jordan             Jensen Beach          12:00.73  
 11 Findieson, Raymond           Boynton Beac          12:20.63  
 12 Morvan, Rodney               Royal Palm B          12:21.40  
 13 Offerdahl, Tim               Fort Pierce           12:33.33  
 14 Altschuler, Ben              North Browar          12:33.69  
 15 Nugent, Dylan                Jensen Beach          13:21.54  
 -- Hunter, James                Royal Palm B               DNF  
 
Event 35  Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pahokee Middle-High School  'A'                     4:12.54   2  10   
     1) Kinsler, Antwanique             2) Ward, Clyana                   
     3) Roberson, Ashley                4) Mcfadden, Lon'teria            
  2 Wellington HS  'A'                                  4:17.97   2   8   
     1) Cook, Alicia                    2) Cowles, Keshailyn              
     3) Dill, Linda                     4) Frazier, Tamara                
  3 Glades Central HS  'A'                              4:21.79   2   6   
     1) Jackson, Runelda                2) Lemene, Wiskierra              
     3) Milfort, Dionica                4) Milfort, Olmanika              
  4 Royal Palm Beach HS  'A'                            4:28.11   2   5   
     1) Mezidor, Hannah                 2) Young, Emoni                   
     3) Simmons, Mariah                 4) bienaime, starr                
  5 Jensen Beach HS  'A'                                4:34.32   1   4   
     1) Kuehn, Emily                    2) Mungin, Zacharia               
     3) Strauss, Alana                  4) Turgeon, Kiara                 
  6 Boca Raton HS  'A'                                  4:42.43   2   3   
     1) Desire, Likendia                2) Jones-Razul, Aubriana          
     3) Shutt, Elizabeth                4) Wells, Maddie                  
  7 Atlantic HS (Delray)  'A'                           4:43.26   1   2   
     1) Petit, Alexandra                2) Snavely, Lexi                  
     3) Guillame, Rebecca               4) Derastel, Wadeline             
  8 North Broward Prep HS  'A'                          4:53.70   1   1   
     1) Cole, Jessica                   2) Olabisi, Binta                 
     3) Pinnell, Katie                  4) Spreen, Amanda                 
  9 Palm Beach Central HS  'A'                          5:00.04   2 
     1) Allen, Tyuanna                  2) Chin, Chelsea                  
     3) Quintana, Joyce                 4) Figaro, Destinee               
 10 Fort Pierce Central HS  'A'                         5:05.87   2 
     1) Augustin, Alysa                 2) Belizaire, Thamara             
     3) Colon, Edymar                   4) Deprival, Ritha                
 11 Atlantic Christian Academy  'A'                     5:12.04   1 
     1) Bivens, Diamond                 2) Chukwu, Toni                   
     3) Harvin, Daijah                  4) Howard, Niya                   
 12 Olympic Heights HS  'A'                             5:14.41   1 
     1) Albornoz, Arianna               2) Castillo, Natalia              
     3) Hagen, Crystal                  4) Papavaslopoulous, Rachel       
 
Event 36  Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Glades Central HS  'A'                              3:25.81   3  10   
     1) Burroughs, Davian               2) Green, Jamarian                
     3) Johnson, De'Markus              4) Millner, Felton                
  2 Atlantic HS (Delray)  'A'                           3:33.14   1   8   
     1) Antoine, Seddrick               2) Noel, Jeffrey                  
     3) Young, Daniel                   4) Wilson, Rondarion              
  3 Pahokee Middle-High School  'A'                     3:37.99   3   6   
     1) Charles, John                   2) Gilbert, Tyler                 
     3) Nelson, Deonte                  4) Pate, Cobe                     
  4 Seminole Ridge HS  'A'                              3:43.86   3   5   
     1) Napolotanio, Stefano            2) Pringle, Aaron                 
     3) Romer, Kailen                   4) Selby, Xavier                  
  5 Boca Raton HS  'A'                                  3:44.49   2   4   
     1) Dorval, Ruby                    2) Cortes, Luis                   
     3) Beliard, Matthew                4) Jeanfrancois, Michael          
  6 Wellington HS  'A'                                  3:44.67   3   3   
     1) Adonis, Rodolph                 2) Doriscar, Jonathan             
     3) Hazell, Twiston                 4) Hoilett, Jahwany               
  7 Royal Palm Beach HS  'A'                            3:46.16   2   2   
     1) Nelson, Ishmael                 2) Lajeunesse, Obed               
     3) Baptist, Keshawn                4) Brooks, Alex                   
  8 Fort Pierce Central HS  'A'                         3:47.78   2   1   
     1) Escobar, Jose                   2) Jones, Akim                    
     3) LaGuerre, Nicholas              4) Lamarre, Acshlin               
  9 Atlantic Christian Academy  'A'                     3:48.32   1 
     1) Estime, Anderson                2) LaBonte, Zach                  
     3) Laloi, Edga                     4) Time, Ricardo                  
 10 Palm Beach Central HS  'A'                          3:48.33   3 
     1) Apalan, Marcus                  2) Grant, Elon                    
     3) Jean-francois, Marvin           4) Wilson, Zachery                
 11 Clewiston HS  'A'                                   3:48.47   3 
     1) Adams, Dj                       2) Brown, Alquonne                
     3) Jones, Javon                    4) Williams, Aaron                
 12 The King's Academy  'A'                             3:48.95   1 
     1) Brodnick, Jacob                 2) Hou, William                   
     3) Prieschl, John                  4) Nelms, Jason                   
 13 Olympic Heights HS  'A'                             3:50.35   2 
     1) Bailey, Orlando                 2) Guillaume, Andy                
     3) Similen, Derwin                 4) Nelson, Caneil                 
 14 Jensen Beach HS  'A'                                3:50.82   3 
     1) Hinze, Tanner                   2) Sanders, Deric                 
     3) Toro, Alejandro                 4) Vance, Elijah                  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Wellington HS              125        2) Pahokee Middle-High Schoo  87   
    3) Glades Central HS           64        4) Boca Raton HS              63.50
    5) Suncoast HS                 41        6) Royal Palm Beach HS        39   
    7) Palm Beach Central HS       38        8) The King's Academy         34   
    9) North Broward Prep HS       25       10) Seminole Ridge HS          23   
   11) Atlantic HS (Delray)        22       12) Jensen Beach HS            21   
   13) Fort Pierce Central HS      19.50    14) Santaluces HS              13   
   14) Boynton Beach HS            13       16) Olympic Heights HS          7   
   17) Okeechobee HS                4       18) Clewiston HS                3   
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Glades Central HS           86        2) Seminole Ridge HS          82   
    3) Pahokee Middle-High School  62.50     4) Okeechobee HS              55   
    5) Boca Raton HS               46        6) Wellington HS              44.50
    7) Boynton Beach HS            43        8) The King's Academy         33   
    9) Jensen Beach HS             32       10) Glades Day School          25   
   11) Fort Pierce Central HS      23       12) Palm Beach Central HS      22   
   13) Suncoast HS                 21       13) Clewiston HS               21   
   15) Atlantic HS (Delray)        19       16) Olympic Heights HS         13   
   17) Royal Palm Beach HS         10       18) Trinity Christian Academy   6   
   19) Santaluces HS                5       20) North Broward Prep HS       4