Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/8/2018 08:12 PM
                          South Fork Meet - 3/8/2018                           
                         Meet Director: Bonnie Fleming                         
                            South Fork High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1 Gibson, Derica               John Carroll             12.88   0.3  4  10   
  2 Brown, Sumaya                Glades Day S             13.98   0.3  4   8   
  3 Rivera-Sears, Geliya         John Carroll             14.00   0.3  4   6   
  4 Radar, Morgan                Jensen Beach             14.05   0.3  3   5   
  5 Taylor, Alexxus              Community Ch             14.08   0.3  4   4   
  6 Levesque, Gabbie             John Carroll             14.28   NWI  1   3   
  7 Alcindor, Jackie             John Carroll             14.29   0.3  3   2   
  8 Wilcox, Abigail              Jensen Beach             14.35   0.3  4   1   
  9 Knier, Olivia                Jensen Beach             14.44   0.3  3 
 10 Smikle, Denise               Royal Palm B             14.47   0.3  3 
 11 Cotton, Eliana               South Fork H             14.52   0.3  3 
 12 McNeill, Kennedee            Martin Count             14.53   NWI  1 
 13 Bienz, Lillyanna             John Carroll             14.66   0.3  4 
 14 Slate, Hailey                South Fork H             14.91   0.3  3 
 15 Viera, Melody                Glades Day S             15.70   1.2  2 
 16 desire, diane                Royal Palm B             15.84   0.3  3 
 17 Puorro, Gabriella            Jensen Beach             15.93   1.2  2 
 18 Rojas, Sandra                Community Ch             15.97   1.2  2 
 
Girls 200 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Gibson, Derica               John Carroll             26.14   0.2  4  10   
  2 Surgeont, Julia              South Fork H             28.49   0.2  4   8   
  3 Rivera-Sears, Geliya         John Carroll             29.01   0.2  4   6   
  4 Radar, Morgan                Jensen Beach             29.05   0.3  3   5   
  5 Von Holten, Emma             South Fork H             29.52   0.2  4   4   
  6 Levesque, Gabbie             John Carroll             29.66   0.5  1   3   
  7 Wilcox, Abigail              Jensen Beach             30.01   0.3  3   2   
  8 Knier, Olivia                Jensen Beach             30.08   0.3  3   1   
  9 Smikle, Denise               Royal Palm B             30.32   0.3  3 
 10 Estrella, Amanda             South Fork H             30.92   0.3  3 
 11 Alcindor, Jackie             John Carroll             30.92   0.2  2 
 12 Slate, Hailey                South Fork H             31.20   0.5  1 
 13 desire, diane                Royal Palm B             31.64   0.3  3 
 14 Viera, Melody                Glades Day S             31.69   0.2  2 
 15 Bienz, Lillyanna             John Carroll             31.72   0.2  4 
 16 Willis, Rhian                Glades Day S             31.72   0.3  3 
 17 Lourens, Adrienne            Martin Count             32.10   0.2  2 
 18 Menninger, Alexis            Martin Count             34.10   0.2  2 
 19 Puorro, Gabriella            Jensen Beach             35.53   0.2  2 
 20 Boldin, Mahogany             Glades Day S             35.62   0.5  1 
 21 Salgueiro, Marina            Glades Day S             41.46   0.2  2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Surgeont, Julia              South Fork H           1:05.28   4  10   
  2 Thorpe, Kristen              South Fork H           1:06.24   4   8   
  3 Radar, Morgan                Jensen Beach           1:06.56   4   6   
  4 Brown, Sumaya                Glades Day S           1:07.09   4   5   
  5 Corns, Savannah              South Fork H           1:08.03   4   4   
  6 Smikle, Denise               Royal Palm B           1:08.77   4   3   
  7 Knier, Olivia                Jensen Beach           1:08.78   3   2   
  8 Smith, Amiah                 Jensen Beach           1:09.34   1   1   
  9 Wilcox, Abigail              Jensen Beach           1:10.29   3 
 10 Lourens, Adrienne            Martin Count           1:10.69   3 
 11 Estrella, Amanda             South Fork H           1:11.28   3 
 12 Sesta, Taylor                Martin Count           1:11.38   4 
 13 Parks, Ellen                 South Fork H           1:12.44   3 
 14 McCarla, Anecia              Royal Palm B           1:13.12   3 
 15 Menninger, Alexis            Martin Count           1:15.30   2 
 16 Johnson, Essriah             Royal Palm B           1:16.67   2 
 17 Boehning, Tatiana            John Carroll           1:17.41   2 
 18 desire, diane                Royal Palm B           1:17.70   4 
 19 Howard, Ashley               Martin Count           1:17.93   3 
 20 Tello, Kianny                Jensen Beach           1:19.09   1 
 21 Baltazar, Yalissa            Glades Day S           1:19.65   2 
 22 Kenney, Elizabeth            John Carroll           1:19.66   2 
 23 Delince, Enrika              John Carroll           1:21.15   2 
 24 Stern, Brooke                John Carroll           1:26.23   2 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Martin, Hannah               South Fork H           2:30.68   10   
  2 Bienz, Alivia                John Carroll           2:31.60    8   
  3 Gorostiaga, Anna             South Fork H           2:50.96    6   
  4 Radcliff, Kate               Martin Count           2:53.64    5   
  5 Sesta, Taylor                Martin Count           2:53.72    4   
  6 Lohmann, Hana                Glades Day S           2:55.58    3   
  7 Baltazar, Yalissa            Glades Day S           2:59.27    2   
  8 Ashman, Addison              Glades Day S           2:59.55    1   
  9 Bienz, Lillyanna             John Carroll           3:00.16  
 10 Roberts, Laura               South Fork H           3:03.39  
 -- Reese, Summer                Martin Count               DNF  
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bienz, Alivia                John Carroll           5:30.74   10   
  2 Macon, Lauren                John Carroll           5:37.26    8   
  3 Martin, Hannah               South Fork H           5:37.49    6   
  4 Sesta, Taylor                Martin Count           6:02.89    5   
  5 Nugent, Samantha             Jensen Beach           6:03.20    4   
  6 Hill, Belle                  Martin Count           6:05.86    3   
  7 Diez, Ellen                  Martin Count           6:06.61    2   
  8 Peitersen, Kellie            Jensen Beach           6:14.00    1   
  9 Gorostiaga, Anna             South Fork H           6:18.85  
 10 Ashman, Addison              Glades Day S           6:19.43  
 11 Ward, Anna Sophia            South Fork H           6:21.19  
 12 Engle, Gabriella             Jensen Beach           6:22.43  
 13 Falco, Allison               South Fork H           6:24.01  
 14 Lohmann, Hana                Glades Day S           6:27.76  
 15 Bunk, Erica                  South Fork H           6:32.76  
 -- Radcliff, Kate               Martin Count               DNF  
 
Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Macon, Lauren                John Carroll          12:04.44   10   
  2 Martin, Hannah               South Fork H          12:17.99    8   
  3 Hill, Belle                  Martin Count          13:25.22    6   
  4 Ward, Anna Sophia            South Fork H          13:41.60    5   
  5 Engle, Gabriella             Jensen Beach          14:21.07    4   
  6 Gorostiaga, Anna             South Fork H          15:41.60    3   
 
Girls 100 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Sokol, Giovanna              South Fork H             17.33   2.6  2  10   
  2 Collette, Jolie              South Fork H             18.36   2.6  2   8   
  3 McNeill, Kennedee            Martin Count             19.18   2.6  2   6   
  4 Boehning, Isabelle           John Carroll             20.03   2.6  2   5   
  5 Altenor, Smarlensly          John Carroll             20.43   2.6  2   4   
  6 Richards, Kianna             Martin Count             20.86   2.6  2   3   
  7 Quinn, Mackenzie             Jensen Beach             21.42   1.6  1   2   
  8 Rojas, Sandra                Community Ch             22.76   1.6  1   1   
  9 Beem, Jessica                Martin Count             23.26   1.6  1 
 10 Ascheman, Audrey             Glades Day S             23.80   1.6  1 
 11 Sweet, Joy                   Glades Day S             24.80   1.6  1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sokol, Giovanna              South Fork H             54.17   2  10   
  2 Altenor, Smarlensly          John Carroll             55.10   1   8   
  3 Collette, Jolie              South Fork H             55.47   2   6   
  4 Boehning, Isabelle           John Carroll             56.69   1   5   
  5 Lohmann, Hana                Glades Day S             59.44   2   4   
  6 Quinn, Mackenzie             Jensen Beach           1:01.50   1   3   
  7 Ascheman, Audrey             Glades Day S           1:05.89   2   2   
  8 Willis, Rhian                Glades Day S           1:08.18   2   1   
  9 Aldrich, Sara                Martin Count           1:09.02   1 
 10 Shurslep, Nicole             Martin Count           1:09.06   1 
 11 Sweet, Joy                   Glades Day S           1:11.89   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 John Carroll HS  'A'                                  53.43   10   
     1) Bienz, Lillyanna                2) Gibson, Derica                 
     3) Rivera-Sears, Geliya            4) Altenor, Smarlensly            
  2 South Fork HS  'A'                                    57.81    8   
     1) Parks, Ellen                    2) Slate, Hailey                  
     3) Estrella, Amanda                4) Collette, Jolie                
  3 Jensen Beach HS  'A'                                  58.64    6   
     1) Knier, Olivia                   2) Puorro, Gabriella              
     3) Wilcox, Abigail                 4) Milner, Heather                
  4 Glades Day School  'A'                              1:00.13    5   
     1) Brown, Sumaya                   2) Viera, Melody                  
     3) Willis, Rhian                   4) Baltazar, Yalissa              
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 South Fork HS  'A'                                  4:37.97   10   
     1) Surgeont, Julia                 2) Thorpe, Kristen                
     3) Von Holten, Emma                4) Corns, Savannah                
  2 Jensen Beach HS  'A'                                4:56.98    8   
     1) Knier, Olivia                   2) Radar, Morgan                  
     3) Wilcox, Abigail                 4) Nugent, Samantha               
  3 John Carroll HS  'A'                                5:31.27    6   
     1) Boehning, Tatiana               2) Kenney, Elizabeth              
     3) Stern, Brooke                   4) Weideman, Alexys               
  4 Martin County HS  'A'                               5:32.09    5   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 John Carroll HS  'A'                               10:44.53   10   
     1) Levesque, Gabbie                2) Bienz, Alivia                  
     3) Macon, Lauren                   4) Altenor, Smarlensly            
  2 South Fork HS  'A'                                 10:53.31    8   
     1) Corns, Savannah                 2) Gorostiaga, Anna               
     3) Kornilov, Alexia                4) Martin, Hannah                 
  3 Martin County HS  'A'                              11:29.25    6   
     1) Bartenfelder, Rain              2) Sesta, Taylor                  
     3) Radcliff, Kate                  4) Diez, Ellen                    
  4 Glades Day School  'A'                             12:29.01    5   
     1) Baltazar, Yalissa               2) Ashman, Addison                
     3) Lohmann, Hana                   4) Ascheman, Audrey               
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rosenberg, Sam               Martin Count             1.42m   10   
  2 Phillips, Jaiden             South Fork H             1.32m    8   
  3 Reuwer, Caroline             South Fork H            J1.32m    6   
  4 Clarke, Hailey               South Fork H            J1.32m    4.50
  4 Linsey, Nila                 Royal Palm B            J1.32m    4.50
  6 Ascheman, Audrey             Glades Day S             1.25m    3   
  7 Aldrich, Sara                Martin Count             1.22m    1.50
  7 Estrella, Amanda             South Fork H             1.22m    1.50
  9 Falco, Allison               South Fork H            J1.22m  
  9 Kenney, Elizabeth            John Carroll            J1.22m  
 -- Ashman, Addison              Glades Day S                NH  
 -- Weideman, Alexys             John Carroll                NH  
 -- Boehning, Tatiana            John Carroll                NH  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Slinkman, Emma               South Fork H          10-06.00   10   
  2 Von Holten, Emma             South Fork H           9-00.00    8   
  3 Nunnelee, Catherine          Jensen Beach           7-00.00    6   
 -- Barski, Megan                South Fork H                NH  
 -- Garrett, Karly               South Fork H                NH  
 
Girls Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Phillips, Jaiden             South Fork H             4.89m   NWI  10   
  2 Smith, Amiah                 Jensen Beach             4.81m   NWI   8   
  3 Gibson, Derica               John Carroll             4.79m   NWI   6   
  4 Slinkman, Emma               South Fork H             4.77m   NWI   5   
  5 Taylor, Alexxus              Community Ch             4.70m   NWI   4   
  6 Rosenberg, Sam               Martin Count             4.53m   NWI   3   
  7 Brown, Sumaya                Glades Day S             4.20m   NWI   2   
  8 Boehning, Isabelle           John Carroll             4.18m   NWI   1   
  9 Rojas, Sandra                Community Ch             3.82m   NWI 
 10 Roberts, Laura               South Fork H             3.77m   NWI 
 11 Alcindor, Jackie             John Carroll             3.69m   NWI 
 12 Reuwer, Caroline             South Fork H             3.62m   NWI 
 13 Viera, Melody                Glades Day S             3.54m   NWI 
 14 Aldrich, Sara                Martin Count             3.50m   NWI 
 -- Beem, Jessica                Martin Count                ND   NWI 
 -- Levesque, Gabbie             John Carroll                ND   NWI 
 -- Johnson, Essriah             Royal Palm B                ND   NWI 
 
Girls Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thorpe, Kristen              South Fork H            10.02m   NWI  10   
  2 Slinkman, Emma               South Fork H             9.95m   NWI   8   
  3 Taylor, Alexxus              Community Ch             9.42m   NWI   6   
  4 Rosenberg, Sam               Martin Count             9.34m   NWI   5   
  5 Aldrich, Sara                Martin Count             7.98m   NWI   4   
 -- Willis, Rhian                Glades Day S                ND   NWI 
 -- Clarke, Hailey               South Fork H                ND   NWI 
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Forbes, Madison              Martin Count             9.66m   10   
  2 Zirwas, Rylee                John Carroll             9.24m    8   
  3 Tanilus, Latoya              John Carroll             8.98m    6   
  4 Leadabrand, Caitlyn          South Fork H             8.20m    5   
  5 Rosario, Lynn                Royal Palm B             8.05m    4   
  6 Murphy, Bridgette            John Carroll             7.07m    3   
  7 Cosola, Kaylee               South Fork H             6.56m    2   
  8 Boldin, Mahogany             Glades Day S             6.53m    1   
  9 Sweet, Joy                   Glades Day S             6.06m  
 10 Brown, Anaya                 Glades Day S             6.01m  
 11 Cloudt, Nina                 Community Ch             4.27m  
 12 Salgueiro, Marina            Glades Day S             3.57m  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zirwas, Rylee                John Carroll            26.60m   10   
  2 Forbes, Madison              Martin Count            25.56m    8   
  3 Tanilus, Latoya              John Carroll            25.24m    6   
  4 Leadabrand, Caitlyn          South Fork H            21.40m    5   
  5 Murphy, Bridgette            John Carroll            20.87m    4   
  6 Cosola, Kaylee               South Fork H            19.80m    3   
  7 Sweet, Joy                   Glades Day S            19.35m    2   
  8 Rosario, Lynn                Royal Palm B            18.43m    1   
  9 Boldin, Mahogany             Glades Day S            13.46m  
 10 Brown, Anaya                 Glades Day S            12.74m  
 11 Salgueiro, Marina            Glades Day S            10.37m  
 12 Cloudt, Nina                 Community Ch             7.53m  
 
Boys 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Baptiste, Kashawn            Royal Palm B             11.17   0.6  4  10   
  2 silencieus, carlos           Royal Palm B             11.20   0.6  4   8   
  3 Jackson, Tyrese              Jensen Beach             11.30   0.6  4   6   
  4 Bailey, Jordan               Royal Palm B             11.80   0.6  4   5   
  5 McPhee, Anthony              Glades Day S             11.86   0.6  4   4   
  6 Pierre, Anthony              Royal Palm B             11.88   0.6  4   3   
  7 Ungerland, Jack              South Fork H             12.00   0.6  4   2   
  8 Bevins, Bryce                John Carroll             12.02   0.1  3   1   
  9 Kelly, Jalen                 Jensen Beach             12.17   0.3  2 
 10 Colo, Robert                 South Fork H             12.26   0.1  3 
 11 McCusker, Austin             John Carroll             12.30   0.1  3 
 12 Klaus, Preston               Martin Count             12.33   0.3  2 
 13 Ivory, Jaron                 John Carroll             12.36   0.1  3 
 14 Decius, Darrel               John Carroll             12.45   0.1  3 
 15 Phoenix, Laverne             Jensen Beach             12.63   0.3  2 
 16 Adams, Braden                Jensen Beach             12.84  -1.5  1 
 17 Sweer, Kevin                 Martin Count             12.91  -1.5  1 
 18 Lippencott, John             Jensen Beach             12.95   0.3  2 
 19 Putnam, Logan                Martin Count             13.19   0.1  3 
 20 Jones, Brandon               John Carroll             13.21   0.3  2 
 21 Lohse, Michael               South Fork H             14.02  -1.5  1 
 22 Vallee, Wyatt                Glades Day S             14.61   0.3  2 
 23 Lourens, Josh                Martin Count             16.10   0.3  2 
 
Boys 200 Meter Dash
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Baptiste, Kashawn            Royal Palm B             22.21   0.4  3  10   
  2 Hawkins, William             South Fork H             22.48   0.4  3   8   
  3 Jackson, Tyrese              Jensen Beach             22.60   0.4  3   6   
  4 silencieus, carlos           Royal Palm B             23.54   0.4  3   5   
  5 Bailey, Jordan               Royal Palm B             23.94   0.4  3   4   
  6 Ungerland, Jack              South Fork H             24.36   0.4  3   3   
  7 Pierre, Anthony              Royal Palm B             24.49   0.4  3   2   
  8 McPhee, Anthony              Glades Day S             24.59   0.1  2   1   
  9 Bevins, Bryce                John Carroll             24.70   0.1  1 
 10 Kelly, Jalen                 Jensen Beach             24.76   0.1  2 
 11 McCusker, Austin             John Carroll             24.84   0.1  2 
 12 Graham, Trent                Jensen Beach             25.24   0.1  2 
 13 Thomas, Caleb                John Carroll             25.45   0.1  2 
 14 Halum, Yasser                Glades Day S             26.66   0.1  2 
 15 Decius, Darrel               John Carroll             26.77   0.1  1 
 16 Murray, Jake                 South Fork H             26.87   0.1  1 
 17 Jones, Brandon               John Carroll             27.13   0.1  1 
 18 Weidman, Nathan              Jensen Beach             27.69   0.1  1 
 19 Mejia -jeronimo, Victor      Jensen Beach             27.74   0.1  1 
 20 Cardoso, Matthew             Martin Count             28.48   0.1  1 
 21 Vallee, Wyatt                Glades Day S             29.86   0.1  1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hawkins, William             South Fork H             52.36   3  10   
  2 Bailey, Jordan               Royal Palm B             52.86   3   8   
  3 Stein, Elijah                South Fork H             57.20   3   6   
  4 Ocasio, Miguel               Royal Palm B             57.94   3   5   
  5 Charles, Jose                Royal Palm B             58.78   1   4   
  6 Shamber, Chris               South Fork H             59.11   3   3   
  7 McFarlin, Djuan              Royal Palm B             59.29   2   2   
  8 Mejia -jeronimo, Victor      Jensen Beach           1:00.07   2   1   
  9 Menendez, Wyatt              Jensen Beach           1:00.78   2 
 10 Podaras, Cole                Jensen Beach           1:01.08   1 
 11 Hines, Justin                John Carroll           1:01.42   3 
 12 Arnold, Travis               Martin Count           1:01.92   2 
 13 Sweer, Kevin                 Martin Count           1:02.08   2 
 14 Kane, Scott                  Glades Day S           1:02.50   2 
 15 Jean, Malachi                John Carroll           1:02.65   2 
 16 Dunn, Devin                  Jensen Beach           1:03.92   1 
 17 Cardoso, Matthew             Martin Count           1:06.08   2 
 18 Muller, Brian                Martin Count           1:12.60   1 
 19 Cook, Conner                 John Carroll           1:12.82   1 
 20 Mclntosh, Samuel             Jensen Beach           1:26.56   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dhaiti, Calheb               Royal Palm B           2:08.42   2  10   
  2 Jones, Demitre               Royal Palm B           2:09.40   2   8   
  3 Brooks, Alex                 Royal Palm B           2:10.21   2   6   
  4 francis, dishon              Royal Palm B           2:10.71   2   5   
  5 Hemann, Jarrod               South Fork H           2:12.72   2   4   
  6 Tello, Magdiel               Jensen Beach           2:19.37   2   3   
  7 Francisco-Juan, David        South Fork H           2:23.62   2   2   
  8 Ageeb, Joey                  John Carroll           2:23.65   2   0.50
  8 Matos, Antonio               Martin Count           2:23.65   2   0.50
 10 Hendrickson, Dylan           John Carroll           2:23.90   1 
 11 Booth, Justis                Jensen Beach           2:28.64   2 
 12 Batista, John                Jensen Beach           2:29.22   2 
 13 Adams, Braden                Jensen Beach           2:29.50   1 
 14 Synowski, Brandon            Martin Count           2:29.97   1 
 15 Bevell, Alex                 South Fork H           2:31.97   1 
 16 Lohse, Michael               South Fork H           2:32.65   1 
 17 Jordan, Bryce                Glades Day S           2:34.66   1 
 18 Cabrera, Jose                Glades Day S           2:34.91   2 
 19 Jean, Malachi                John Carroll           2:53.18   1 
 20 Cook, Conner                 John Carroll           2:54.45   1 
 -- Marsh, John                  Jensen Beach                DQ   1 
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Weiler, Thomas               South Fork H           4:41.25   10   
  2 Fohrman, Kyle                South Fork H           4:43.62    8   
  3 Buntin, Billy                Martin Count           4:48.34    6   
  4 Rohrbough, Zach              John Carroll           5:00.47    5   
  5 Dhaiti, Calheb               Royal Palm B           5:00.49    4   
  6 Jones, Demitre               Royal Palm B           5:05.03    3   
  7 Hemann, Jarrod               South Fork H           5:05.90    2   
  8 Pinto, Bradley               South Fork H           5:09.82    1   
  9 Brooks, Alex                 Royal Palm B           5:10.14  
 10 Ohrn, Kevin                  South Fork H           5:11.95  
 11 Dusenberry, Jackson          Martin Count           5:15.44  
 12 Arnold, Travis               Martin Count           5:24.88  
 13 Booth, Justis                Jensen Beach           5:25.31  
 14 Tello, Magdiel               Jensen Beach           5:28.33  
 15 Beagle, Mark                 Jensen Beach           5:36.02  
 16 Synowski, Brandon            Martin Count           5:42.42  
 17 Leach, Jack                  John Carroll           5:45.70  
 18 Nugent, Dylan                Jensen Beach           6:05.56  
 19 Cox, Adam                    Jensen Beach           6:09.12  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Weiler, Thomas               South Fork H          10:19.45   10   
  2 Fohrman, Kyle                South Fork H          10:34.90    8   
  3 Buntin, Billy                Martin Count          10:36.98    6   
  4 Rohrbough, Zach              John Carroll          10:40.83    5   
  5 Pinto, Bradley               South Fork H          11:16.11    4   
  6 Murray, Jake                 South Fork H          11:21.60    3   
  7 Ohrn, Kevin                  South Fork H          11:30.02    2   
  8 Beagle, Mark                 Jensen Beach          11:57.79    1   
  9 Nugent, Dylan                Jensen Beach          13:17.52  
 10 Cox, Adam                    Jensen Beach          13:58.41  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Phoenix, Laverne             Jensen Beach             18.94   0.5  2  10   
  2 Mojica-Rivera, Joshua        Jensen Beach             19.00   0.5  2   8   
  3 Nelson, Quieton              Royal Palm B             19.90   0.5  2   6   
  4 Ryan, Blaine                 John Carroll             21.86   0.5  1   5   
 
Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Burack, Michael              Glades Day S             42.36   2  10   
  2 Fohrman, Tyler               South Fork H             43.32   2   8   
  3 Mojica-Rivera, Joshua        Jensen Beach             44.92   2   6   
  4 Nelson, Quieton              Royal Palm B             45.60   2   5   
  5 Pohl, Dalton                 Martin Count             45.72   1   4   
  6 Gunnarson, Gunnbjom          Jensen Beach             45.77   2   3   
  7 Louis Jean, Ronaldo          Royal Palm B             46.53   2   2   
  8 Colo, Robert                 South Fork H             46.57   2   1   
  9 Hunter, James                Royal Palm B             48.19   1 
 10 Phoenix, Laverne             Jensen Beach             49.51   1 
 11 Hill, Bradley                Royal Palm B             49.67   1 
 12 Hamilton, Brandon            Jensen Beach             50.64   1 
 13 Muller, Brian                Martin Count           1:01.12   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Jensen Beach HS  'A'                                  45.61   10   
     1) Jackson, Tyrese                 2) Kelly, Jalen                   
     3) Graham, Trent                   4) Colon, Yassir                  
  2 Glades Day School  'A'                                46.30    8   
     1) Burack, Michael                 2) McPhee, Anthony                
     3) Halum, Yasser                   4) Acosta, Jorge                  
  3 John Carroll HS  'A'                                  46.44    6   
     1) Bevins, Bryce                   2) Decius, Darrel                 
     3) Ivory, Jaron                    4) McCusker, Austin               
  4 South Fork HS  'A'                                    47.70    5   
     1) Colo, Robert                    2) Murray, Jake                   
     3) Ungerland, Jack                 4) Stein, Elijah                  
  5 Martin County HS  'A'                                 51.76    4   
     1) Lourens, Josh                   2) Putnam, Logan                  
     3) Sweer, Kevin                    4) Cardoso, Matthew               
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Royal Palm Beach HS  'A'                            3:41.38   10   
  2 South Fork HS  'A'                                  3:50.93    8   
     1) Murray, Jake                    2) Ungerland, Jack                
     3) Hawkins, William                4) Shamber, Chris                 
  3 Jensen Beach HS  'A'                                4:02.70    6   
     1) Phoenix, Laverne                2) Colon, Yassir                  
     3) Billitti, Grayson               4) Sawtelle, Makai                
  4 John Carroll HS  'A'                                4:19.65    5   
     1) Jones, Brandon                  2) Hines, Justin                  
     3) Hendrickson, Dylan              4) Leach, Jack                    
  5 Martin County HS  'A'                               4:27.68    4   
     1) Sweer, Kevin                    2) Cardoso, Matthew               
     3) Arnold, Travis                  4) Muller, Brian                  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 South Fork HS  'A'                                  9:00.75   10   
     1) Fohrman, Kyle                   2) Hemann, Jarrod                 
     3) Weiler, Thomas                  4) Gorman, Josh                   
  2 Martin County HS  'A'                               9:12.27    8   
     1) Arnold, Travis                  2) Shannon, Matthew               
     3) Buntin, Billy                   4) Dusenberry, Jackson            
  3 Jensen Beach HS  'A'                                9:38.95    6   
     1) Marsh, John                     2) Tello, Magdiel                 
     3) Beagle, Mark                    4) Nugent, Dylan                  
  4 John Carroll HS  'A'                                9:41.07    5   
     1) Ageeb, Joey                     2) Hendrickson, Dylan             
     3) Rohrbough, Zach                 4) Cachadlroa, Joseph             
  5 Royal Palm Beach HS  'A'                            9:46.57    4   
  6 Glades Day School  'A'                             11:07.16    3   
     1) Vallee, Wyatt                   2) Kane, Scott                    
     3) Cabrera, Jose                   4) Jordan, Bryce                  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Edwards, Caleb               South Fork H             1.87m   10   
  2 francis, dishon              Royal Palm B             1.82m    8   
  3 Klaus, Preston               Martin Count             1.72m    6   
  4 manasseh, Anthony            Royal Palm B             1.62m    5   
  5 Buntin, Billy                Martin Count             1.57m    4   
  6 Dusenberry, Jackson          Martin Count            J1.57m    3   
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Colozzo, Connor              South Fork H          12-06.00   10   
  2 Earle, Jeremy                South Fork H          11-06.00    8   
 
Boys Long Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Klaus, Preston               Martin Count             6.25m   NWI  10   
  2 Hawkins, William             South Fork H             6.05m   NWI   8   
  3 Pierre, Anthony              Royal Palm B             5.69m   NWI   6   
  4 Sawtelle, Makai              Jensen Beach             5.65m   NWI   5   
  5 silencieus, carlos           Royal Palm B             5.58m   NWI   4   
  6 Colo, Robert                 South Fork H             5.44m   NWI   3   
  7 Cruickshank, Derrick         Royal Palm B             5.40m   NWI   2   
  8 McPhee, Anthony              Glades Day S            J5.40m   NWI   1   
  9 Lippencott, John             Jensen Beach             5.37m   NWI 
 10 Thomas, Caleb                John Carroll             5.28m   NWI 
 11 Bevins, Bryce                John Carroll             5.24m   NWI 
 12 Shumate, Chase               Martin Count             5.21m   NWI 
 13 Putnam, Logan                Martin Count             5.18m   NWI 
 14 McCusker, Austin             John Carroll             4.89m   NWI 
 15 Severance, Austin            Martin Count             4.82m   NWI 
 16 Camacho, Jacob               Glades Day S             4.70m   NWI 
 -- Kelly, Jalen                 Jensen Beach                ND   NWI 
 -- Decius, Darrel               John Carroll                ND   NWI 
 
Boys Triple Jump
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 francis, dishon              Royal Palm B            12.64m   NWI  10   
  2 Klaus, Preston               Martin Count            12.42m   NWI   8   
  3 Nelson, Quieton              Royal Palm B            11.00m   NWI   6   
  4 Sawtelle, Makai              Jensen Beach            10.93m   NWI   4.50
  4 Shumate, Chase               Martin Count            10.93m   NWI   4.50
  6 Camacho, Jacob               Glades Day S            10.59m   NWI   3   
  7 Severance, Austin            Martin Count             9.82m   NWI   2   
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hartley, Caleb               Okeechobee H            14.45m   10   
  2 Hoeffner, Jacob              John Carroll            13.40m    8   
  3 Acosta, Jorge                Glades Day S            12.60m    6   
  4 Nelson, Ishmael              Royal Palm B            12.20m    5   
  5 Podaras, Cole                Jensen Beach            11.89m    4   
  6 Bellahomme, Frantz           Royal Palm B            11.73m    3   
  7 Carter, Zachary              South Fork H            11.38m    2   
  8 Graham, Trent                Jensen Beach            11.21m    1   
  9 Rollins, Brandon             John Carroll            11.02m  
 10 Bowman, Conor                John Carroll            10.60m  
 10 Halum, Yasser                Glades Day S            10.60m  
 12 Althauser, Charlie           South Fork H            10.42m  
 13 Wegelewski, Hunter           John Carroll            10.24m  
 14 Longoria, Oscar              Okeechobee H            10.02m  
 15 Gunnarson, Gunnbjom          Jensen Beach             9.47m  
 16 Cannella, Nick               Martin Count             9.43m  
 17 Cooke, Spencer               Martin Count             8.82m  
 18 Patterson, Malcolm           Royal Palm B             8.64m  
 19 Jones, Brandon               John Carroll             8.62m  
 20 Weidman, Nathan              Jensen Beach             8.19m  
 21 Rhodes, Kyle                 Jensen Beach             7.37m  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hartley, Caleb               Okeechobee H            46.38m   10   
  2 Hoeffner, Jacob              John Carroll            45.58m    8   
  3 Rollins, Brandon             John Carroll            34.50m    6   
  4 Purcell, Jack                John Carroll            31.74m    5   
  5 Wegelewski, Hunter           John Carroll            30.45m    4   
  6 Carter, Zachary              South Fork H            30.20m    3   
  7 Acosta, Jorge                Glades Day S            29.70m    2   
  8 Rhodes, Kyle                 Jensen Beach            29.50m    1   
  9 Longoria, Oscar              Okeechobee H            29.30m  
 10 Althauser, Charlie           South Fork H            26.50m  
 11 Nelson, Ishmael              Royal Palm B            26.35m  
 12 Gunnarson, Gunnbjom          Jensen Beach            26.11m  
 13 Bowman, Aiden                John Carroll            25.80m  
 14 Cannella, Nick               Martin Count            25.60m  
 15 Bellahomme, Frantz           Royal Palm B            22.90m  
 16 Cooke, Spencer               Martin Count            18.50m  
 17 Gross, Lee                   South Fork H            17.86m  
 -- Weidman, Nathan              Jensen Beach                ND  
 -- Patterson, Malcolm           Royal Palm B                ND  
 -- Podaras, Cole                Jensen Beach                ND  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) South Fork HS              218        2) John Carroll HS           168   
    3) Martin County HS            86.50     4) Jensen Beach HS            65   
    5) Glades Day School           44        6) Community Christian Acade  15   
    7) Royal Palm Beach HS         12.50                                        
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Royal Palm Beach HS        178        2) South Fork HS             162   
    3) Jensen Beach HS             81.50     4) Martin County HS           70   
    5) John Carroll HS             63.50     6) Glades Day School          38   
    7) Okeechobee HS               20