Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/23/2017 08:21 AM
                St. Lucie County Middle School Meet - 4/29/2017                
                               Lawnwood Stadium                                
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Heath, Tamya                 Manatee                  14.29q  2 
  2 Wright, Chelsea              Manatee                  14.41q  4 
  3 Joseph, Anaiah               Southern Oaks            14.71q  2 
  4 Bailey, Gabby                Palm Pointe              14.86q  2 
  5 Merricks, Tre'Nicia          Dan McCARTY              14.88q  4 
  6 Cruickshank, Nicole          Manatee                  15.08q  3 
  7 Nemorin, Madora              Imagine                  15.17q  2 
  8 Brown, Tsai                  Southport                15.22q  4 
  9 Dorman, Shyann               Imagine                  15.23   4 
 10 Veereen, Kiana               Southern Oaks            15.40   3 
 11 Joseph, Fabuela              Southport                15.72   5 
 12 Diaz, Holland                Manatee                  15.75   5 
 13 Knight-Hudson, Fatina        Dan McCARTY              15.80   3 
 14 Adames, Jasmin               Palm Pointe              15.97   3 
 15 Chisholm, Chelsea            St. Lucie West           16.10   3 
 16 Williams, Jer'Niah           Imagine                  16.83   1 
 17 Castillo, Damita             Oak Hammock              16.86   5 
 18 Vincens, Brittney            St. Lucie West           16.94   1 
 19 Finch, Jada                  Northport                16.99   4 
 20 Davis, Kemya                 Southern Oaks            17.06   1 
 21 Perry, Alysha                Northport                17.14   5 
 22 Oberry, Payton               Palm Pointe              17.49   5 
 23 Melesky, Eva                 Southern Oaks            17.58   5 
 24 Tinsley, Kailyn              Oak Hammock              17.60   1 
 25 Dorvilus, Victoria           Oak Hammock              18.16   3 
 26 Jeanty, Ruth                 Northport                18.26   2 
 27 Tumblin, Kieara              Dan McCARTY              18.46   2 
 28 Bolivar, Carlane             St. Lucie West           18.80   5 
 29 Marcano, Samantha            Northport                20.74   3 
 30 Tagmeyer, Autumn             Oak Hammock              21.48   4 
 -- Bowers, Cloe                 Renaissance                 NT   1 
 -- Thelusma, Juliana            Palm Pointe                 NT   1 
 -- Mott, Kylie                  Renaissance                 NT   4 
 -- Small, Aniya                 Renaissance                 NT   2 
 -- Harmon, Lillie               Renaissance                 NT   3 
 -- DE Paula, Sarah              Imagine                     DQ   5  lane violation
 -- Pierre, Shellanda            Dan McCARTY                 DQ   1  lane violation
 
Girls 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Cruickshank, Nicole          Manatee                  13.67   10   
  2 Heath, Tamya                 Manatee                  13.76    8   
  3 Wright, Chelsea              Manatee                  14.07    6   
  4 Nemorin, Madora              Imagine                  14.87    5   
  5 Bailey, Gabby                Palm Pointe              14.89    4   
  6 Brown, Tsai                  Southport                15.37    3   
  7 Joseph, Anaiah               Southern Oaks            15.39    2   
 -- Merricks, Tre'Nicia          Dan McCARTY                 DQ   lane violation
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shells, Taylor               Southern Oaks            28.92   2  10   
  2 Joseph, Fabuela              Southport                30.04   3   8   
  3 Wilds, Taylor                Manatee                  30.19   4   6   
  4 Evans, Raven                 Northport                30.85   1   5   
  5 Robinson, Jayda              Manatee                  31.00   2   4   
  6 Molina, Jasmin               Manatee                  31.33   1   3   
  7 Weeks, Lexi                  Palm Pointe              31.94   2   2   
  8 Bentley, Alyssa              Palm Pointe              32.11   1   1   
  9 Belony, Tanesha              Imagine                  32.37   2 
 10 Dorman, Shniya               Imagine                  32.73   4 
 11 Bailey, Elyse                Palm Pointe              32.85   4 
 12 Wheeler, Brynna              Imagine                  33.02   1 
 13 Francois, MACKENZIE          Manatee                  33.03   3 
 14 Nunes, Kayla                 Oak Hammock              33.36   4 
 15 Nelson, Maya                 Southern Oaks            33.61   4 
 16 Perry, Alysha                Northport                33.84   4 
 17 Aparicio, Zavanah            Oak Hammock              34.49   1 
 18 Yuhas, Cierra                Northport                34.60   2 
 19 Barnhart, Anna               Palm Pointe              35.33   3 
 20 Chachoute, Asney             Southern Oaks            35.70   3 
 21 Henderson, Derica            Dan McCARTY              37.37   3 
 22 Bolivar, Carlane             St. Lucie West           39.65   3 
 23 Hernandez, Andrea            Southport                39.79   1 
 24 Barrera, America             Dan McCARTY              39.90   1 
 25 Tumblin, Kieara              Dan McCARTY              43.56   4 
 26 Lira, Wendy                  Northport                46.14   3 
 27 Tagmeyer, Autumn             Oak Hammock              51.19   3 
 28 Neston, Joanne               Dan McCARTY              53.72   2 
 -- Ulysse, Redina               Oak Hammock                 NT   2 
 -- Chisholm, Chelsea            St. Lucie West              NT   2 
 -- Moss, Tavaria                Southern Oaks               DQ   1  lane Violation
 -- Romus, Phadia                St. Lucie West              DQ   4  lane violation
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Diaz, Holland                Manatee                1:10.01   4  10   
  2 Evans, Raven                 Northport              1:11.75   1   8   
  3 Kaes, Olivia                 Oak Hammock            1:13.50   3   6   
  4 Lewis, Trinity               Imagine                1:14.69   2   5   
  5 Christopher, Brianna         Southern Oaks          1:15.30   2   4   
  6 Walton, Jahriel              Manatee                1:17.43   3   3   
  7 Barnhart, Anna               Palm Pointe            1:18.95   4   2   
  8 Gaudio, Bella                Southern Oaks          1:22.06   4   1   
  9 Hare, Elisa                  Manatee                1:23.39   2 
 10 Guerne, Megan                Southport              1:24.00   1 
 11 Warens, Brooklyn             Palm Pointe            1:24.20   2 
 12 Cheung, Shelby               Southern Oaks          1:25.51   3 
 13 Melrose, Summer              Palm Pointe            1:27.30   3 
 14 Formica, Olivia              Manatee                1:28.72   1 
 15 Ponce, Monica                St. Lucie West         1:29.39   2 
 16 Myers, Antoinette            Imagine                1:30.32   4 
 17 Levine, Sasha                Northport              1:35.44   2 
 18 Dwyer, Asia                  Palm Pointe            1:39.03   1 
 19 Dejesus, Victoria            Southport              1:40.85   3 
 20 Ulysse, Redina               Oak Hammock            1:44.85   1 
 21 Marcano, Samantha            Northport              1:51.25   3 
 22 Jacques, Adaja               Oak Hammock            1:56.60   4 
 23 Maharaj, Chastine            Northport              2:04.03   4 
 -- Drury, Mercedes              Imagine                     NT   1 
 -- Archer, Layla                Southern Oaks               NT   1 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilds, Taylor                Manatee                2:49.08   10   
  2 Michaels, Serena             Imagine                3:08.19    8   
  3 Morris, Gabrielle            Manatee                3:08.90    6   
  4 Rogers, La'Nia               Southern Oaks          3:18.44    5   
  5 Sikorski, Jade               Manatee                3:21.89    4   
  6 Clarke, Cheyenne             Oak Hammock            3:28.58    3   
  7 Oberry, Payton               Palm Pointe            3:28.71    2   
  8 Ponce, Monica                St. Lucie West         3:29.75    1   
  9 Saintil, Megan               Oak Hammock            3:34.68  
 10 Shimanek, Ryleigh            Manatee                3:39.55  
 11 Marcario, Rosalinda          Northport              3:54.01  
 12 Joseph, Deztyni              Southern Oaks          4:16.23  
 -- Tovar, Sofia                 Palm Pointe                 NT  
 -- Travis, Asia                 Oak Hammock                 NT  
 -- Garvin, Carmen               Northport                   NT  
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Manatee Academy  'A'                                  55.59   10   
     1) Heath, Tamya                    2) Wright, Chelsea                
     3) Cruickshank, Nicole             4) Blagrove, Tianne               
  2 Southern Oaks Middle School  'A'                      59.47    8   
     1) Veereen, Kiana                  2) Davis, Kemya                   
     3) Joseph, Anaiah                  4) Nelson, Maya                   
  3 Imagine Charter School (Nau)  'A'                     59.58    6   
     1) DE Paula, Sarah                 2) Dorman, Shyann                 
     3) Nemorin, Madora                 4) Williams, Jer'Niah             
  4 Palm Pointe  'A'                                    1:00.07    5   
     1) Bentley, Alyssa                 2) Bailey, Elyse                  
     3) Bailey, Gabby                   4) Woods, Kiara                   
  5 Dan McCARTY MS  'A'                                 1:00.87    4   
     1) Henderson, Derica               2) Knight-Hudson, Fatina          
     3) Merricks, Tre'Nicia             4) Pierre, Shellanda              
  6 Northport K-8  'A'                                  1:15.74    3   
     1) Beauford, Ron'Niha              2) Cochrane, Kendra               
     3) Maharaj, Chastine               4) Hernandez, Alicia              
 -- Oak Hammock K-8  'A'                                     NT  
     1) Aparicio, Zavanah               2) Budhai, Asha                   
     3) Castillo, Damita                4) Travis, Asia                   
 -- St. Lucie West K-8  'A'                                  NT  
     1) Vincens, Brittney               2) Romus, Phadia                  
     3) Gonzolez, Jaquiline             4) Chisholm, Chelsea              
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Southport Middle School  'A'                        5:38.71   10   
     1) Brown, Tsai                     2) Dejesus, Victoria              
     3) Guerne, Megan                   4) Hernandez, Andrea              
  2 Palm Pointe  'A'                                    5:47.45    8   
     1) Adames, Jasmin                  2) Weeks, Lexi                    
     3) Woods, Kiara                    4) Melrose, Summer                
  3 Oak Hammock K-8  'A'                                5:58.25    6   
     1) Budhai, Asha                    2) Jacques, Adaja                 
     3) Nunes, Kayla                    4) Saintil, Megan                 
  4 Southern Oaks Middle School  'A'                    6:12.61    5   
     1) Gaudio, Bella                   2) Christopher, Brianna           
     3) Rogers, La'Nia                  4) Joseph, Deztyni                
  5 Northport K-8  'A'                                  6:20.67    4   
     1) Beauford, Ron'Niha              2) James, Mya                     
     3) Jeanty, Ruth                    4) Marcario, Rosalinda            
 -- Manatee Academy  'A'                                     DQ   out of zone
     1) Morris, Gabrielle               2) Hare, Elisa                    
     3) Charles, Faith                  4) Cabrera, Leslie                
 
Girls 1600 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Manatee Academy  'A'                                5:27.57   10   
     1) Molina, Jasmin                  2) Robinson, Jayda                
     3) Friss, Samara                   4) Francois, MACKENZIE            
  2 Oak Hammock K-8  'A'                                5:30.13    8   
     1) Clarke, Cheyenne                2) Dorvilus, Victoria             
     3) Kaes, Olivia                    4) Tinsley, Kailyn                
  3 Imagine Charter School (Nau)  'A'                   5:32.08    6   
     1) Belony, Tanesha                 2) Dorman, Shniya                 
     3) Lewis, Trinity                  4) Michaels, Serena               
  4 Northport K-8  'A'                                  6:40.65    5   
     1) Finch, Jada                     2) Garvin, Carmen                 
     3) Hernandez, Alicia               4) Yuhas, Cierra                  
 -- Southern Oaks Middle School  'A'                        DNF  
     1) Melesky, Eva                    2) Moss, Tavaria                  
     3) Archer, Layla                   4) Chachoute, Asney               
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Heath, Tamya                 Manatee                4-04.00   10   
  2 Adames, Jasmin               Palm Pointe            4-02.00    8   
  3 Woods, Kiara                 Palm Pointe           J4-02.00    6   
  4 Rogers, La'Nia               Southern Oaks         J4-02.00    5   
  5 Joseph, Anaiah               Southern Oaks          3-10.00    3   
  5 Bailey, Elyse                Palm Pointe            3-10.00    3   
  5 Evans, Raven                 Northport              3-10.00    3   
  8 Francois, MACKENZIE          Manatee               J3-10.00    1   
  9 Finch, Jada                  Northport              3-07.00  
  9 Walton, Jahriel              Manatee                3-07.00  
 11 Nelson, Maya                 Southern Oaks          3-02.00  
 11 Hernandez, Andrea            Southport              3-02.00  
 11 Budhai, Asha                 Oak Hammock            3-02.00  
 11 Beauford, Ron'Niha           Northport              3-02.00  
 11 Moss, Tavaria                Southern Oaks          3-02.00  
 11 Dorvilus, Victoria           Oak Hammock            3-02.00  
 -- Wright, Chelsea              Manatee                     NH  
 -- Saintil, Megan               Oak Hammock                 NH  
 -- Travis, Asia                 Oak Hammock                 NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Veereen, Kiana               Southern Oaks         13-01.00   10   
  2 Cruickshank, Nicole          Manatee               12-03.00    8   
  3 Knight-Hudson, Fatina        Dan McCARTY           11-05.00    5.50
  3 Molina, Jasmin               Manatee               11-05.00    5.50
  5 Dorman, Shniya               Imagine               10-10.00    4   
  6 Weeks, Lexi                  Palm Pointe           10-09.00    3   
  7 Bailey, Gabby                Palm Pointe           10-08.00    2   
  8 Perry, Alysha                Northport             10-02.00    1   
  9 Belony, Tanesha              Imagine                9-10.00  
 10 Tinsley, Kailyn              Oak Hammock            9-08.00  
 10 Merricks, Tre'Nicia          Dan McCARTY            9-08.00  
 12 Guerne, Megan                Southport              9-03.00  
 13 Jeanty, Ruth                 Northport              9-02.00  
 14 Dejesus, Victoria            Southport              8-11.00  
 15 Castillo, Damita             Oak Hammock            8-08.00  
 16 Clarke, Cheyenne             Oak Hammock            8-07.00  
 16 Aparicio, Zavanah            Oak Hammock            8-07.00  
 18 Henderson, Derica            Dan McCARTY            8-04.00  
 19 Pierre, Shellanda            Dan McCARTY            8-03.00  
 20 Diaz, Holland                Manatee                8-00.00  
 21 Wilds, Taylor                Manatee                7-10.00  
 22 Melesky, Eva                 Southern Oaks          7-09.00  
 23 Chachoute, Asney             Southern Oaks          7-04.00  
 24 Melrose, Summer              Palm Pointe            7-03.00  
 25 Davis, Kemya                 Southern Oaks          7-02.00  
 26 Wheeler, Brynna              Imagine                6-08.00  
 -- Tovar, Sofia                 Palm Pointe                 ND  
 -- Mott, Kylie                  Renaissance                 ND  
 -- Small, Aniya                 Renaissance                 ND  
 -- Bowers, Cloe                 Renaissance                 ND  
 -- Harmon, Lillie               Renaissance                 ND  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Coke, Solithia               Manatee               30-11.00   10   
  2 Ruiz, Alexandra              Manatee               30-10.00    8   
  3 Davis, Cenetria              Manatee               30-09.00    5.50
  3 Kaes, Olivia                 Oak Hammock           30-09.00    5.50
  5 Myers, Antoinette            Imagine               28-09.00    4   
  6 Hechevarria, Dayana          St. Lucie West        28-08.00    3   
  7 James, Lizabeth              Manatee               27-04.00    2   
  8 Joseph, Fabuela              Southport             24-09.00    1   
  9 Nemorin, Madora              Imagine               24-06.00  
 10 Williams, Jer'Niah           Imagine               23-00.00  
 11 Brown, Tsai                  Southport             22-09.00  
 12 Ulysse, Redina               Oak Hammock           21-03.00  
 13 Gaudio, Bella                Southern Oaks         21-00.00  
 14 Barrera, America             Dan McCARTY           20-06.00  
 15 Tagmeyer, Autumn             Oak Hammock           20-01.00  
 16 Jacques, Adaja               Oak Hammock           18-10.00  
 17 Neston, Joanne               Dan McCARTY           18-08.00  
 18 Tumblin, Kieara              Dan McCARTY           17-09.00  
 19 Cheung, Shelby               Southern Oaks         17-08.00  
 20 Joseph, Deztyni              Southern Oaks         16-04.00  
 21 Yuhas, Cierra                Northport             16-02.00  
 22 Maharaj, Chastine            Northport             15-02.00  
 23 Lira, Wendy                  Northport             13-02.00  
 -- Drury, Mercedes              Imagine                     ND  
 -- Thelusma, Juliana            Palm Pointe                 ND  
 -- Cochrane, Kendra             Northport                   ND  
 -- Archer, Layla                Southern Oaks               ND  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Haughie, Caleb               Manatee                  12.47q  2 
  2 Martinez, Traive             Palm Pointe              13.17q  2 
  3 Wallace, Patrick             St. Lucie West           13.19q  2 
  4 Watkins, Jonius              Dan McCARTY              13.21q  3 
  5 Williams, Ladarian           Dan McCARTY              13.24q  4 
  6 Martin, Jacob                Dan McCARTY              13.42q  2 
  7 Reynolds, Nathanael          Dan McCARTY              13.58q  1 
  8 Jenning, Brandon             Renaissance              13.60q  2 
  9 Reyes, Amani                 Southern Oaks            13.70   3 
 10 Claircin, Jason              Oak Hammock              13.75   2 
 11 Sims, Jurden                 Southern Oaks            13.81   4 
 12 Watson, Marvin               Southport                13.84   1 
 13 Luxama, Ovenor               Southern Oaks            13.88   1 
 14 Narcisse, Derek              Manatee                  13.96   1 
 15 Buchanan, Alex               Palm Pointe              14.12   3 
 16 Hodge, Travis                Manatee                  14.15   3 
 17 Allen, Fabian                Northport                14.21   4 
 18 Desire, Gervaris             Southern Oaks            14.23   2 
 19 Oliver, Nathanel             Northport                14.46   1 
 20 Williams, Juhani             Renaissance              14.65   3 
 21 Hall, Terryuan               Manatee                  14.75   4 
 22 Hurst, Aiden                 Southport                14.87   4 
 23 Mathis, Elijah               Northport                14.87   3 
 24 Rooney, Silass               Palm Pointe              14.91   4 
 25 Key, Marcus                  Imagine                  14.92   3 
 26 Williams, Duwyne             Northport                15.61   2 
 -- Charles, David               Renaissance                 NT   1 
 -- Isreal, Dequan               St. Lucie West              NT   4 
 -- Quitana, Max                 Palm Pointe                 NT   1 
 -- Brown, David                 Oak Hammock                 NT   1 
 -- Lemanski, Joshua             Oak Hammock                 NT   3 
 -- Magilore, Cedrick            Renaissance                 NT   4 
 
Boys 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Haughie, Caleb               Manatee                  12.41   10   
  2 Watkins, Jonius              Dan McCARTY              12.43    8   
  3 Williams, Ladarian           Dan McCARTY              12.74    6   
  4 Martinez, Traive             Palm Pointe              12.87    5   
  5 Wallace, Patrick             St. Lucie West           13.07    4   
  6 Martin, Jacob                Dan McCARTY              13.18    3   
  7 Reynolds, Nathanael          Dan McCARTY              13.33    2   
  8 Jenning, Brandon             Renaissance              13.67    1   
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Blue, Samuel                 Manatee                  25.60   4  10   
  2 Ramos, Brandon               Palm Pointe              26.37   3   8   
  3 Conteras, Noah               St. Lucie West           26.72   4   6   
  4 Claude, Herman               Southern Oaks            26.88   4   5   
  5 Claircin, Jason              Oak Hammock              27.30   3   3.50
  5 Jacobs, Dominique            Renaissance              27.30   4   3.50
  7 Stone, Logan                 Southern Oaks            27.82   2   2   
  8 Picken, Henry                Southern Oaks            27.84   1   1   
  9 Fuller, Ethan                Manatee                  28.17   2 
 10 Buchanan, Alex               Palm Pointe              28.22   1 
 11 Paul, Marvins                Dan McCARTY              28.45   1 
 12 Freeman, Darrick             Imagine                  29.68   2 
 13 Bennett, Justin              Southport                29.76   2 
 14 Sharpe, Jayden               Renaissance              30.24   3 
 15 Duval, David                 Northport                31.18   1 
 16 Cummings Henry, Tyler        Renaissance              31.30   1 
 17 Ferguson, Cade               Southern Oaks            31.52   3 
 18 Rayfield, Anthony            Manatee                  31.83   1 
 19 Hall, Diamante               Dan McCARTY              31.85   4 
 20 Williams, Duwyne             Northport                32.75   4 
 21 Key, Marcus                  Imagine                  34.64   3 
 22 Harris, Jordan               Southport                34.91   3 
 23 Lambert, Jackson             Palm Pointe              36.93   4 
 24 Francois, Nick               St. Lucie West           39.17   3 
 25 Tucker Jr., Elton            Oak Hammock              41.12   2 
 26 Sipple, John                 Renaissance              45.63   2 
 -- Rudd, Dylan                  St. Lucie West              NT   1 
 -- Sain Louis, Bodler           Dan McCARTY                 NT   2 
 -- Conran, Chase                Oak Hammock                 NT   4 
 -- Quitana, Max                 Palm Pointe                 NT   2 
 -- Lazard, Jeffred              Dan McCARTY                 NT   3 
 -- Toom, Ahmed                  Oak Hammock                 NT   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ward, AJ                     Palm Pointe            1:03.17   4  10   
  2 Heredia, Elijah              Dan McCARTY            1:04.55   2   8   
  3 Williams, Brighton           Imagine                1:04.56   1   6   
  4 Hazelton, Elijah             Southern Oaks          1:05.51   4   5   
  5 Fox-Carter, Dylan            Manatee                1:05.83   2   4   
  6 Oliver, Nathanel             Northport              1:07.46   4   3   
  7 Duval, David                 Northport              1:07.95   1   2   
  8 Cummings Henry, Tyler        Renaissance            1:08.64   2   1   
  9 Hall, Terryuan               Manatee                1:09.79   1 
 10 Diamond, Eric                Manatee                1:11.39   4 
 11 Freeman, Darrick             Imagine                1:12.17   2 
 12 Follansbee, Devon            Oak Hammock            1:12.37   3 
 13 Sain Louis, Bodler           Dan McCARTY            1:12.44   3 
 14 Fleitas, Jacob               Southern Oaks          1:15.34   3 
 15 Gaudin, Ricardo              Renaissance            1:15.49   1 
 16 Michael, Judah               Southern Oaks          1:15.88   1 
 17 Lazard, Jeffred              Dan McCARTY            1:15.98   1 
 18 Nine, Gavin                  Manatee                1:22.99   3 
 19 Smithnautel, Derek           Palm Pointe            1:24.30   2 
 20 Harris, Kamare               Southport              1:27.93   4 
 21 Smithnautel, Jacoby          Palm Pointe            1:29.15   1 
 22 Toom, Ahmed                  Oak Hammock            1:31.94   2 
 23 Toussaint, Voshard           Southern Oaks          1:33.33   2 
 24 Tucker Jr., Elton            Oak Hammock            1:38.10   2 
 25 Spence, Keshawn              Renaissance            1:48.96   4 
 26 Errico, John                 Palm Pointe            1:53.37   3 
 27 Lifred, Tyree                Renaissance            1:54.25   3 
 -- Coto, Angel                  St. Lucie West              NT   3 
 -- Hinson, Silas                St. Lucie West              NT   4 
 -- LE, Austin                   Oak Hammock                 NT   4 
 -- Antunez, Carlos              Southport                   NT   3 
 -- Ybarra, Joseph               St. Lucie West              NT   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Claudio, Carlos              Southern Oaks          2:25.50   1  10   
  2 Mawhinney, Brody             Southern Oaks          2:27.37   1   8   
  3 Williams, Brighton           Imagine                2:36.29   1   6   
  4 Gallagher, Caleb             Manatee                2:36.39   2   5   
  5 Infante, Frederic            Southport              2:41.60   2   4   
  6 Gay, Erton                   Southern Oaks          2:42.51   1   3   
  7 Thomas, Caleb                Oak Hammock            2:44.24   2   2   
  8 Rooney, Silass               Palm Pointe            2:49.46   2   1   
  9 Guilcapi, Kenneth            Palm Pointe            2:54.72   2 
 10 Monroe, David                Manatee                2:55.52   2 
 11 Yaraborough, Preston         Oak Hammock            2:57.25   2 
 12 Hurtado-Alcala, Cesar        Dan McCARTY            2:58.35   1 
 13 Ybarra, Joseph               St. Lucie West         3:03.36   2 
 14 Santiago, Jordan             Northport              3:04.76   1 
 15 Gaudin, Ricardo              Renaissance            3:05.63   1 
 16 Yuhas, Elijah                Northport              3:13.71   2 
 17 Smithnautel, Derek           Palm Pointe            3:19.04   2 
 18 Bahhur, Ameer                Manatee                3:30.69   1 
 19 Smithnautel, Jacoby          Palm Pointe            3:32.33   1 
 20 DE Souza, Thiago             Manatee                3:36.50   1 
 21 Spence, Keshawn              Renaissance            4:17.17   2 
 -- Parks, Aaron                 St. Lucie West              NT   2 
 -- Farias, Louis                St. Lucie West              NT   1 
 -- Bloomfield, Daniel           Renaissance                 NT   1 
 -- Brown, David                 Oak Hammock                 NT   1 
 -- Layton, Dillion              Renaissance                 NT   2 
 -- Nicholas, Jesse              Southport                   NT   2 
 -- Mallwitz, Mark               Southern Oaks               NT   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dan McCARTY MS  'A'                                   50.64   10   
     1) Martin, Jacob                   2) Reynolds, Nathanael            
     3) Watkins, Jonius                 4) Williams, Ladarian             
  2 Manatee Academy  'A'                                  51.17    8   
     1) Haughie, Caleb                  2) Blue, Samuel                   
     3) Hodge, Travis                   4) Narcisse, Derek                
  3 Palm Pointe  'A'                                      51.70    6   
     1) Martinez, Traive                2) Ramos, Brandon                 
     3) Guilcapi, Kenneth               4) Ward, AJ                       
  4 Southern Oaks Middle School  'A'                      53.73    5   
     1) Reyes, Amani                    2) Sims, Jurden                   
     3) Davis, Michaud                  4) Hazelton, Elijah               
  5 Southport Middle School  'A'                          55.32    4   
     1) Bennett, Justin                 2) Infante, Frederic              
     3) Hurst, Aiden                    4) Watson, Marvin                 
  6 Renaissance Charter St. Lucie  'A'                    55.46    3   
     1) Jenning, Brandon                2) Magilore, Cedrick              
     3) Williams, Juhani                4) Charles, David                 
  7 Oak Hammock K-8  'A'                                  55.59    2   
     1) Ash, Adam                       2) Charles, Gueldy                
     3) Dorvilus, Renald                4) Follansbee, Devon              
 -- St. Lucie West K-8  'A'                                  NT  
     1) Otero, Louis                    2) Wallace, Patrick               
     3) Isreal, Dequan                  4) Baca, Christian                
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Southern Oaks Middle School  'A'                    4:17.29   10   
     1) Stone, Logan                    2) Claudio, Carlos                
     3) Gay, Erton                      4) Mawhinney, Brody               
  2 Southport Middle School  'A'                        4:43.00    8   
     1) Antunez, Carlos                 2) Nicholas, Jesse                
     3) Harris, Kamare                  4) Harris, Jordan                 
  3 Oak Hammock K-8  'A'                                4:43.35    6   
     1) Ash, Adam                       2) Dorvilus, Renald               
     3) LE, Austin                      4) Yaraborough, Preston           
  4 Renaissance Charter St. Lucie  'A'                  4:56.74    5   
     1) Jacobs, Dominique               2) Lifred, Tyree                  
     3) Marquez, Matthew                4) Marquez, Sebastian             
 -- St. Lucie West K-8  'A'                                  NT  
     1) Farias, Louis                   2) Ybarra, Joseph                 
     3) Baca, Christian                 4) Coto, Angel                    
 -- Manatee Academy  'A'                                     DQ   participation violat
     1) Musa, Mudathir                  2) Diamond, Eric                  
     3) Wilds, Terry                    4) Monroe, David                  
 
Boys 1600 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dan McCARTY MS  'A'                                 4:37.18   10   
     1) Hall, Diamante                  2) Heredia, Elijah                
     3) Hurtado-Alcala, Cesar           4) Paul, Marvins                  
  2 Manatee Academy  'A'                                4:37.27    8   
     1) Gallagher, Caleb                2) Fox-Carter, Dylan              
     3) Rayfield, Anthony               4) Fuller, Ethan                  
  3 Northport K-8  'A'                                  4:57.57    6   
     1) Allen, Fabian                   2) Mathis, Elijah                 
     3) Santiago, Jordan                4) Yuhas, Elijah                  
  4 St. Lucie West K-8  'A'                             4:57.83    5   
     1) Otero, Louis                    2) Farias, Louis                  
     3) Baca, Christian                 4) Coto, Angel                    
  5 Renaissance Charter St. Lucie  'A'                  5:16.96    4   
  6 Southern Oaks Middle School  'A'                    5:36.09    3   
     1) Hahn, Brenden                   2) Phillips, Andrew               
     3) Claude, Fritz                   4) Lewis, Jaiden                  
 -- Oak Hammock K-8  'A'                                    DNF  
     1) Charles, Gueldy                 2) Conran, Chase                  
     3) Lemanski, Joshua                4) Thomas, Caleb                  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Charles, Gueldy              Oak Hammock            5-00.00   10   
  2 Davis, Michaud               Southern Oaks          4-10.00    8   
  3 Luxama, Ovenor               Southern Oaks         J4-10.00    6   
  4 Williams, Juhani             Renaissance            4-08.00    4   
  4 Infante, Frederic            Southport              4-08.00    4   
  4 Hazelton, Elijah             Southern Oaks          4-08.00    4   
  7 Picken, Henry                Southern Oaks          4-06.00    2   
  8 Ash, Adam                    Oak Hammock               4.00    1   
 -- Bennett, Justin              Southport                   NH  
 -- Hinson, Silas                St. Lucie West              NH  
 -- Lazard, Jeffred              Dan McCARTY                 NH  
 -- Fuller, Ethan                Manatee                     NH  
 -- Sain Louis, Bodler           Dan McCARTY                 NH  
 -- Heredia, Elijah              Dan McCARTY                 NH  
 -- Harris, Kamare               Southport                   NH  
 -- Hurtado-Alcala, Cesar        Dan McCARTY                 NH  
 -- Hodge, Travis                Manatee                     NH  
 -- Magilore, Cedrick            Renaissance                 NH  
 -- Hall, Terryuan               Manatee                     NH  
 -- Charles, David               Renaissance                 NH  
 -- Ramos, Brandon               Palm Pointe                 NH  
 -- Jenning, Brandon             Renaissance                 NH  
 -- LE, Austin                   Oak Hammock                 NH  
 -- Oliver, Nathanel             Northport                   NH  
 -- Lemanski, Joshua             Oak Hammock                 NH  
 -- Diamond, Eric                Manatee                     NH  
 -- Duval, David                 Northport                   NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Haughie, Caleb               Manatee               15-07.00   10   
  2 Thomas, Caleb                Oak Hammock           15-05.00    8   
  3 Reynolds, Nathanael          Dan McCARTY           14-08.00    5   
  3 Williams, Ladarian           Dan McCARTY           14-08.00    5   
  3 Guilcapi, Kenneth            Palm Pointe           14-08.00    5   
  6 Follansbee, Devon            Oak Hammock           14-01.00    3   
  7 Blue, Samuel                 Manatee               13-11.00    2   
  8 Jacobs, Dominique            Renaissance           13-09.00    0.50
  8 Freeman, Darrick             Imagine               13-09.00    0.50
 10 Otero, Louis                 St. Lucie West        13-08.00  
 11 Martinez, Traive             Palm Pointe           13-03.00  
 12 Gallagher, Caleb             Manatee               13-02.00  
 13 Key, Marcus                  Imagine               13-00.00  
 14 Watkins, Jonius              Dan McCARTY           12-10.00  
 14 Ward, AJ                     Palm Pointe           12-10.00  
 14 Marquez, Sebastian           Renaissance           12-10.00  
 17 Stone, Logan                 Southern Oaks         12-09.00  
 18 Monroe, David                Manatee               12-08.00  
 19 Claudio, Carlos              Southern Oaks         12-02.00  
 20 Allen, Fabian                Northport             11-11.00  
 20 Claircin, Jason              Oak Hammock           11-11.00  
 22 Santiago, Jordan             Northport             11-08.00  
 22 Yaraborough, Preston         Oak Hammock           11-08.00  
 24 Hurst, Aiden                 Southport             11-05.00  
 25 Mallwitz, Mark               Southern Oaks         11-02.00  
 26 Yuhas, Elijah                Northport             11-01.00  
 26 Toussaint, Voshard           Southern Oaks         11-01.00  
 28 Rooney, Silass               Palm Pointe           10-07.00  
 29 Williams, Duwyne             Northport             10-03.00  
 30 Sharpe, Jayden               Renaissance            9-04.00  
 31 Harris, Jordan               Southport              6-10.00  
 -- Dorvilus, Renald             Oak Hammock                 ND  
 -- Nicholas, Jesse              Southport                   ND  
 -- Sipple, John                 Renaissance                 ND  
 -- Conteras, Noah               St. Lucie West              ND  
 -- Francois, Nick               St. Lucie West              ND  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morales, Anthony             St. Lucie West        49-04.00   10   
  2 Martin, Jacob                Dan McCARTY           35-09.00    8   
  3 Musa, Mudathir               Manatee               35-07.00    6   
  4 Fox-Carter, Dylan            Manatee               34-05.00    5   
  5 Desire, Gervaris             Southern Oaks         33-06.00    4   
  6 Paul, Marvins                Dan McCARTY           33-03.00    3   
  7 Narcisse, Derek              Manatee               32-08.00    1.50
  7 Hall, Diamante               Dan McCARTY           32-08.00    1.50
  9 Reyes, Amani                 Southern Oaks         32-06.00  
 10 Watson, Marvin               Southport             32-03.00  
 11 Mawhinney, Brody             Southern Oaks         31-05.00  
 12 Adams, Samuel                Dan McCARTY           28-10.00  
 13 Tucker Jr., Elton            Oak Hammock           27-05.00  
 14 Buchanan, Alex               Palm Pointe           25-05.00  
 15 James, Erick                 Manatee               24-08.00  
 16 Lambert, Jackson             Palm Pointe           16-08.00  
 17 Toom, Ahmed                  Oak Hammock           16-07.00  
 -- Spence, Keshawn              Renaissance                 ND  
 -- Layton, Dillion              Renaissance                 ND  
 -- Lifred, Tyree                Renaissance                 ND  
 -- Marquez, Matthew             Renaissance                 ND  
 -- Antunez, Carlos              Southport                   ND  
 -- Souto, Ryan                  St. Lucie West              ND  
 -- Conran, Chase                Oak Hammock                 ND  
 -- Fleitas, Jacob               Southern Oaks              DNF  
 -- Brown, David                 Oak Hammock                DNF  
 
                    Women - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) MANATEE ACADEMY            140        2) SOUTHERN OAKS MIDDLE SCHO  53   
    3) PALM POINTE                 46        4) IMAGINE CHARTER SCHOOL (N  38   
    5) NORTHPORT K-8               29        6) OAK HAMMOCK K-8            28.50
    7) SOUTHPORT MIDDLE SCHOOL     22        8) DAN McCARTY MS              9.50
    9) ST. LUCIE WEST K-8           4                                           
 
                    Men - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) SOUTHERN OAKS MIDDLE SCHOO  76        2) MANATEE ACADEMY            69.50
    2) DAN McCARTY MS              69.50     4) OAK HAMMOCK K-8            35.50
    5) PALM POINTE                 35        6) ST. LUCIE WEST K-8         25   
    7) RENAISSANCE CHARTER ST. LU  22        8) SOUTHPORT MIDDLE SCHOOL    20   
    9) IMAGINE CHARTER SCHOOL (NA  12.50    10) NORTHPORT K-8              11   
 
                    Combined Team Scores - 20 Events Scored
===============================================================================
    1) MANATEE ACADEMY            209.50     2) SOUTHERN OAKS MIDDLE SCHO 129   
    3) PALM POINTE                 81        4) DAN McCARTY MS             79   
    5) OAK HAMMOCK K-8             64        6) IMAGINE CHARTER SCHOOL (N  50.50
    7) SOUTHPORT MIDDLE SCHOOL     42        8) NORTHPORT K-8              40   
    9) ST. LUCIE WEST K-8          29       10) RENAISSANCE CHARTER ST. L  22